Vuelta a Espana

Vuelta a Espana 1991 | Rit 8
06 May 1991
Pos Coureur Nat Team Leeftijd
1 SPA Melcior Mauri Prat SPA ONCE 25-028
2 MEX Raul Alcala Gallegos MEX P.D. Magnetics 27-064
3 NED Tom Cordes NED P.D. Magnetics 24-341
Vuelta a Espana 1991
Datum Rit Winnaar Leider Punten Berg
29.04 Proloog Melcior Mauri Prat Melcior Mauri Prat Melcior Mauri Prat
30.04 Rit 1 Michel Zanoli Anselmo Fuerte Abelenda Melcior Mauri Prat Roberto Cordoba Asensi
30.04 Rit 2 ONCE Anselmo Fuerte Abelenda Melcior Mauri Prat Roberto Cordoba Asensi
01.05 Rit 3 Jesper Skibby Herminio Diaz Zabala Jesper Skibby Thierry Claveyrolat
02.05 Rit 4 Jesus Cruz Martin Perez Melcior Mauri Prat Uwe Raab Thierry Claveyrolat
03.05 Rit 5 Uwe Raab Melcior Mauri Prat Uwe Raab Thierry Claveyrolat
04.05 Rit 6 Jean-Paul van Poppel Melcior Mauri Prat Uwe Raab Thierry Claveyrolat
05.05 Rit 7 Jesper Skibby Melcior Mauri Prat Uwe Raab Thierry Claveyrolat
06.05 Rit 8 Melcior Mauri Prat Melcior Mauri Prat Uwe Raab Thierry Claveyrolat
07.05 Rit 9 Jean-Paul van Poppel Melcior Mauri Prat Uwe Raab Thierry Claveyrolat
08.05 Rit 10 Guido Bontempi Melcior Mauri Prat Uwe Raab Thierry Claveyrolat
09.05 Rit 11 X
10.05 Rit 12 Ivan Ivanov Melcior Mauri Prat Uwe Raab Luis Alberto Herrera Herrera
11.05 Rit 13 Jean-Paul van Poppel Melcior Mauri Prat Uwe Raab Luis Alberto Herrera Herrera
12.05 Rit 14 Fabio Enrique Parra Pinto Melcior Mauri Prat Uwe Raab Luis Alberto Herrera Herrera
13.05 Rit 15 Guido Bontempi Melcior Mauri Prat Uwe Raab Luis Alberto Herrera Herrera
14.05 Rit 16 Luis Alberto Herrera Herrera Melcior Mauri Prat Uwe Raab Luis Alberto Herrera Herrera
15.05 Rit 17 Laudelino Cubino Gonzalez Melcior Mauri Prat Uwe Raab Luis Alberto Herrera Herrera
16.05 Rit 18 Antonio Miguel Diaz Rodriguez Melcior Mauri Prat Uwe Raab Luis Alberto Herrera Herrera
17.05 Rit 19 Melcior Mauri Prat Melcior Mauri Prat Uwe Raab Luis Alberto Herrera Herrera
18.05 Rit 20 Jesus Montoya Alarcon Melcior Mauri Prat Uwe Raab Luis Alberto Herrera Herrera
19.05 Rit 21 Jean-Paul van Poppel Melcior Mauri Prat Uwe Raab Luis Alberto Herrera Herrera
19.05 Eindstand Melcior Mauri Prat Uwe Raab Luis Alberto Herrera Herrera
Startlijst Vuelta a Espana 1991
Coureur Nat Geboortedatum Team Deelnames
Acacio Da Silva Mora POR 02 Jan 1961 2
Antonio Miguel Diaz Rodriguez SPA 24 Aug 1968 1
Fabio Enrique Parra Pinto COL 22 Nov 1959 6
Ivan Ivanov URS 09 May 1960 4
Jesus Cruz Martin Perez SPA 14 Nov 1963 1
Jesus Montoya Alarcon SPA 04 Dec 1963 1
Juan Carlos Gonzalez Salvador SPA 28 Jan 1964 1
Julio Alfonso Gutierrez Gutierrez SPA 17 Nov 1961 4
Laudelino Cubino Gonzalez SPA 31 May 1963 3
Luis Alberto Herrera Herrera COL 04 May 1961 4
Malcolm Elliott GBR 01 Jul 1961 4
Mathieu Hermans NED 09 Jan 1963 4
Nestor Oswaldo Mora Zarate COL 20 Sep 1963 4
Oliverio Rincon Quintana COL 24 Apr 1968 1
Piotr Ugrumov URS 21 Jan 1961 2
Roberto Cordoba Asensi SPA 04 Dec 1962 3
Miguel Indurain Larraya SPA 16 Jul 1964 Banesto 6
Eric Vanderaerden BEL 11 Feb 1962 Buckler 2
Steven Rooks NED 07 Aug 1960 Buckler 1
Guido Bontempi ITA 12 Jan 1960 Carrera Jeans 2
Maximilian Sciandri ITA 15 Feb 1967 Carrera Jeans 2
Vladimir Pulnikov URS 07 Jun 1965 Carrera Jeans 3
Giovanni Fidanza ITA 27 Sep 1965 Gatorade - Chateau d'Ax 1
Marco Giovannetti ITA 04 Apr 1962 Gatorade - Chateau d'Ax 3
Mario Kummer DUI 06 May 1962 Gatorade - Chateau d'Ax 1
Valerio Tebaldi ITA 02 Jul 1965 Gatorade - Chateau d'Ax 2
Alberto Leanizbarrutia Abaunza SPA 01 Apr 1963 CLAS 2
Federico Echave Musatadi SPA 20 Jul 1960 CLAS 5
Inaki Gaston Crespi SPA 25 May 1963 CLAS 6
Pello Ruiz Cabestany SPA 17 Mar 1962 CLAS 9
Anselmo Fuerte Abelenda SPA 27 Jan 1962 ONCE 6
Eduardo Chozas Olmo SPA 05 Jul 1960 ONCE 7
Herminio Diaz Zabala SPA 12 Dec 1964 ONCE 2
Marino Lejarreta Arrizabalaga SPA 14 May 1957 ONCE 10
Melcior Mauri Prat SPA 08 Apr 1966 ONCE 3
Eddy Planckaert BEL 22 Sep 1958 Panasonic - Sportlife 5
Olaf Ludwig DUI 13 Apr 1960 Panasonic - Sportlife 1
Jean-Paul van Poppel NED 30 Sep 1962 P.D. Magnetics 1
John Talen NED 18 Jan 1965 P.D. Magnetics 1
Raul Alcala Gallegos MEX 03 Mar 1964 P.D. Magnetics 1
Tom Cordes NED 30 May 1966 P.D. Magnetics 1
Uwe Raab DUI 26 Jul 1962 P.D. Magnetics 2
Thierry Claveyrolat FRA 31 Mar 1959 R.M.O. 2
Udo Bölts DUI 10 Aug 1966 Telekom 1
Adri van der Poel NED 17 Jun 1959 Tulip Computers 1
Michel Zanoli NED 10 Jan 1968 Tulip Computers 1
Jesper Skibby DEN 21 May 1964 TVM - Sanyo 1
Erelijst
Jaar Datum UCI Eerste Tweede Derde
2023 17.09 GT USA Sepp Kuss DEN Jonas Vingegaard Hansen SLO Primoz Roglic
2022 11.09 GT BEL Remco Evenepoel SPA Enric Mas Nicolau SPA Juan Ayuso Pesquera
2021 05.09 GT SLO Primoz Roglic SPA Enric Mas Nicolau AUS Jack Haig
2020 08.11 GT SLO Primoz Roglic ECU Richard Antonio Carapaz Montenegro GBR Hugh Carthy
2019 15.09 GT SLO Primoz Roglic SPA Alejandro Valverde Belmonte SLO Tadej Pogacar
2018 16.09 GT GBR Simon Yates SPA Enric Mas Nicolau COL Miguel Angel Lopez Moreno
2017 10.09 GT GBR Chris Froome ITA Vincenzo Nibali RUS Ilnur Zakarin
2016 11.09 GT COL Nairo Alexander Quintana Rojas GBR Chris Froome COL Jhoan Esteban Chaves Rubio
2015 13.09 GT ITA Fabio Aru SPA Joaquin Pascual Rodriguez Oliver POL Rafal Majka
2014 14.09 GT SPA Alberto Contador Velasco GBR Chris Froome SPA Alejandro Valverde Belmonte
2013 15.09 GT USA Chris Horner ITA Vincenzo Nibali SPA Alejandro Valverde Belmonte
2012 09.09 GT SPA Alberto Contador Velasco SPA Alejandro Valverde Belmonte SPA Joaquin Pascual Rodriguez Oliver
2011 11.09 GT GBR Chris Froome GBR Bradley Wiggins NED Bauke Mollema
2010 19.09 GT ITA Vincenzo Nibali SVK Peter Velits SPA Joaquin Pascual Rodriguez Oliver
2009 20.09 GT SPA Alejandro Valverde Belmonte SPA Samuel Sanchez Gonzalez AUS Cadel Evans
2008 21.09 GT SPA Alberto Contador Velasco USA Levi Leipheimer SPA Carlos Sastre Candil
2007 23.09 GT RUS Denis Menchov SPA Carlos Sastre Candil SPA Samuel Sanchez Gonzalez
2006 17.09 GT KAZ Alexandre Vinokourov SPA Alejandro Valverde Belmonte KAZ Andrey Kashechkin
2005 18.09 GT SPA Roberto Heras Hernandez RUS Denis Menchov SPA Carlos Sastre Candil
2004 26.09 GT SPA Roberto Heras Hernandez SPA Santiago Perez Fernandez SPA Francisco Mancebo Perez
2003 28.09 GT SPA Roberto Heras Hernandez SPA Isidro Nozal Vega SPA Alejandro Valverde Belmonte
2002 29.09 GT SPA Aitor Gonzalez Jimenez SPA Roberto Heras Hernandez SPA Joseba Beloki Dorronsoro
2001 30.09 GT SPA Angel Luis Casero Moreno SPA Oscar Sevilla Ribera USA Levi Leipheimer
2000 17.09 GT SPA Roberto Heras Hernandez SPA Angel Luis Casero Moreno RUS Pavel Tonkov
1999 26.09 GT DUI Jan Ullrich SPA Igor Gonzalez de Galdeano Aranzabal SPA Roberto Heras Hernandez
1998 27.09 GT SPA Abraham Olano Manzano SPA Fernando Escartin Coti SPA José Maria Jimenez Sastre
1997 28.09 GT ZWI Alex Zülle SPA Fernando Escartin Coti ZWI Laurent Dufaux
1996 28.09 GT ZWI Alex Zülle ZWI Laurent Dufaux ZWI Tony Rominger
1995 24.09 GT FRA Laurent Jalabert SPA Abraham Olano Manzano BEL Johan Bruyneel
1994 15.05 GT ZWI Tony Rominger SPA Mikel Zarrabeitia Uranga SPA Pedro Delgado Robledo
1993 16.05 GT ZWI Tony Rominger ZWI Alex Zülle SPA Laudelino Cubino Gonzalez
1992 17.05 GT ZWI Tony Rominger SPA Jesus Montoya Alarcon SPA Pedro Delgado Robledo
1991 19.05 GT SPA Melcior Mauri Prat SPA Miguel Indurain Larraya SPA Marino Lejarreta Arrizabalaga
1990 15.05 GT ITA Marco Giovannetti SPA Pedro Delgado Robledo SPA Anselmo Fuerte Abelenda
1989 15.05 GT SPA Pedro Delgado Robledo COL Fabio Enrique Parra Pinto COL Oscar de Jesus Vargas Restrepo
1988 15.05 GT IRL Sean Kelly DUI Raimund Dietzen SPA Anselmo Fuerte Abelenda
1987 15.05 GT COL Luis Alberto Herrera Herrera DUI Raimund Dietzen FRA Laurent Fignon
1986 13.05 GT SPA Alvaro Pino Counago GBR Robert Millar IRL Sean Kelly
1985 12.05 GT SPA Pedro Delgado Robledo GBR Robert Millar COL José Francisco Pacho Rodriguez Maldonado
1984 06.05 GT FRA Eric Caritoux SPA Alberto Fernandez Blanco DUI Raimund Dietzen
1983 08.05 GT FRA Bernard Hinault SPA Marino Lejarreta Arrizabalaga SPA Alberto Fernandez Blanco
1982 09.05 GT SPA Marino Lejarreta Arrizabalaga BEL Michel Pollentier ZWE Sven-Ake Nilsson
1981 10.05 GT ITA Giovanni Battaglin SPA Pedro Munoz Machin Rodriguez SPA Vicente Belda Vicedo
1980 11.05 SPA Faustino Ruperez Rincon SPA Pedro Torres Cruces BEL Claude Criquielion
1979 13.05 NED Joop Zoetemelk SPA Francisco Galdos Guana BEL Michel Pollentier
1978 14.05 FRA Bernard Hinault SPA Jose Pesarrodona Altimi FRA Jean-René Bernaudeau
1977 15.05 BEL Freddy Maertens SPA Miguel Maria Lasa DUI Klaus-Peter Thaler
1976 16.05 SPA Jose Pesarrodona Altimi SPA Luis Ocana Pernia SPA José Nazabal Mirendia
1975 11.05 SPA Agustin Tamames Iglesias SPA Domingo Perurena SPA Miguel Maria Lasa
1974 12.05 SPA José Manuel Fuente Lavandera POR Joaquim Agostinho SPA Miguel Maria Lasa
1973 13.05 BEL Eddy Merckx SPA Luis Ocana Pernia FRA Bernard Thevenet
1972 14.05 SPA José Manuel Fuente Lavandera SPA Miguel Maria Lasa SPA Agustin Tamames Iglesias
1971 16.05 BEL Ferdinand Bracke BEL Wilfried David SPA Luis Ocana Pernia
1970 12.05 SPA Luis Ocana Pernia SPA Agustin Tamames Iglesias BEL Herman Vanspringel
1969 11.05 FRA Roger Pingeon SPA Luis Ocana Pernia NED Marinus "Rini" Wagtmans
1968 12.05 ITA Felice Gimondi SPA José Perez Frances SPA Eusebio Velez Mendizabal
1967 14.05 NED Jan Janssen FRA Jean-Pierre Ducasse SPA Aurelio Gonzalez Puente
1966 15.05 SPA Francisco Gabica SPA Eusebio Velez Mendizabal SPA Carlos Echeverria Zudaire
1965 16.05 DUI Rolf Wolfshohl FRA Raymond Poulidor BEL Rik Van Looy
1964 16.05 FRA Raymond Poulidor SPA Luis Otano SPA José Perez Frances
1963 15.05 FRA Jacques Anquetil SPA José Martin Colmenarejo Perez SPA Miguel Pacheco Font
1962 13.05 DUI Rudi Altig SPA José Perez Frances IRL Seamus Elliott
1961 11.05 SPA Angelino Soler Romaguera FRA François Mahé SPA José Perez Frances
1960 15.05 BEL Frans De Mulder BEL Armand Desmet SPA Miguel Pacheco Font
1959 10.05 SPA Antonio Suarez Vasquez SPA José Segu Soriano BEL Rik Van Looy
1958 15.05 FRA Jean Stablinski ITA Pasquale Fornara SPA Fernando Manzaneque Sanchez
1957 12.05 SPA Jesús Loroño Artega SPA Federico Martin Bahamontes SPA Bernardo Ruiz Navarrete
1956 13.05 ITA Angelo Conterno SPA Jesús Loroño Artega BEL Raymond Impanis
1955 08.05 FRA Jean Dotto SPA Antonio Jimenez Quilez FRA Raphaël Géminiani
1950 10.09 SPA Emilio Rodriguez Barros SPA Manolo Rodriguez Barros SPA José Serra Gil
1948 04.07 SPA Bernardo Ruiz Navarrete SPA Emilio Rodriguez Barros SPA Bernardo Capó Plomer
1947 05.06 BEL Edward Van Dijck SPA Manuel Costa (1921) SPA Delio Rodriguez Barros
1946 30.05 SPA Dalmacio Langarica Lizasoain SPA Julián Berrendero Martín NED Jan Lambrichs
1945 31.05 SPA Delio Rodriguez Barros SPA Julián Berrendero Martín SPA Juan Gimeno Guillamón
1942 19.07 SPA Julián Berrendero Martín SPA Diego Cháfer Ferrero SPA Antonio Andrès Sancho
1941 06.07 SPA Julián Berrendero Martín SPA Fermin Trueba Perez SPA José Jabardo Zaragoza
1936 31.05 BEL Gustave Deloor BEL Alphonse Deloor ITA Antonio Bertola
1935 15.05 BEL Gustave Deloor SPA Mariano Cañardo Lacasta BEL Antoine Dignef
Meeste zeges
Aantal Coureur Nat Periode
4 Roberto Heras Hernandez SPA 2000 - 2005
3 Primoz Roglic SLO 2019 - 2021
3 Alberto Contador Velasco SPA 2008 - 2014
3 Tony Rominger ZWI 1992 - 1994
2 Chris Froome GBR 2011 - 2017
2 Alex Zülle ZWI 1996 - 1997
2 Pedro Delgado Robledo SPA 1985 - 1989
2 Bernard Hinault FRA 1978 - 1983
2 José Manuel Fuente Lavandera SPA 1972 - 1974
2 Julián Berrendero Martín SPA 1941 - 1942
Meeste podiumplaatsen
Aantal Coureur Nat Periode
7 Alejandro Valverde Belmonte SPA 2003 - 2019
6 Roberto Heras Hernandez SPA 1999 - 2005
5 Pedro Delgado Robledo SPA 1985 - 1994
5 Luis Ocana Pernia SPA 1969 - 1976
4 Primoz Roglic SLO 2019 - 2023
4 Chris Froome GBR 2011 - 2017
4 Tony Rominger ZWI 1992 - 1996
4 Miguel Maria Lasa SPA 1972 - 1977
4 José Perez Frances SPA 1961 - 1968
4 Julián Berrendero Martín SPA 1941 - 1946
Meeste keren gefinished
Aantal Coureur Nat Periode
14 Alejandro Valverde Belmonte SPA 2003 - 2022
11 Imanol Erviti Ollo SPA 2011 - 2023
11 Luis Angel Mate Mardonas SPA 2011 - 2022
9 Luis Leon Sanchez Gil SPA 2010 - 2023
9 Nelson Filipe Santos Oliveira POR 2011 - 2023
9 Robert Gesink NED 2008 - 2023
9 Roberto Heras Hernandez SPA 1997 - 2005
9 Pedro Delgado Robledo SPA 1984 - 1994
9 Miguel Maria Lasa SPA 1970 - 1981
8 Andrey Zeits KAZ 2012 - 2023
Jongste winnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
21-167 Angelino Soler Romaguera SPA 1961
21-325 Gustave Deloor BEL 1935
22-152 Frans De Mulder BEL 1960
22-230 Remco Evenepoel BEL 2022
22-341 Gustave Deloor BEL 1936
23-177 Bernardo Ruiz Navarrete SPA 1948
23-181 Bernard Hinault FRA 1978
23-263 Eric Caritoux FRA 1984
23-286 Faustino Ruperez Rincon SPA 1980
24-337 Luis Ocana Pernia SPA 1970
Oudste winnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
41-328 Chris Horner USA 2013
33-049 Tony Rominger ZWI 1994
33-001 Alexandre Vinokourov KAZ 2006
32-161 Joop Zoetemelk NED 1979
32-113 Chris Froome GBR 2017
32-050 Tony Rominger ZWI 1993
31-357 Ferdinand Bracke BEL 1971
31-356 Sean Kelly IRL 1988
31-311 Primoz Roglic SLO 2021
31-282 Alberto Contador Velasco SPA 2014
Meeste deelnames
Aantal Coureur Nat Periode
15 Alejandro Valverde Belmonte SPA 2003 - 2022
13 Imanol Erviti Ollo SPA 2008 - 2023
13 Domingo Perurena SPA 1966 - 1978
12 Luis Leon Sanchez Gil SPA 2010 - 2023
11 Luis Angel Mate Mardonas SPA 2011 - 2022
10 David De La Cruz Melgarejo SPA 2013 - 2023
10 Robert Gesink NED 2008 - 2023
10 Daniele Bennati ITA 2007 - 2018
10 Joaquin Pascual Rodriguez Oliver SPA 2003 - 2015
10 Carlos Sastre Candil SPA 2000 - 2011
Jongste deelnemer
Leeftijd Coureur Nat Jaar
18-051 Pello Ruiz Cabestany SPA 1980
19-026 Manuele Mori ITA 1999
19-297 Eduardo Chozas Olmo SPA 1980
19-338 Juan Ayuso Pesquera SPA 2022
19-358 Marco Brenner DUI 2022
20-037 Enrique Alberto Aja Cagigas SPA 1980
20-047 Lenny Martinez FRA 2023
20-047 Carlos Canal SPA 2021
20-086 Celestino Prieto Rodriguez SPA 1981
20-098 Quinn Simmons USA 2021
Oudste deelnemer
Leeftijd Coureur Nat Jaar
42-139 Alejandro Valverde Belmonte SPA 2022
41-328 Chris Horner USA 2013
41-117 Alejandro Valverde Belmonte SPA 2021
40-244 Franco Pellizotti ITA 2018
40-215 Sébastien Hinault FRA 2014
40-197 Alejandro Valverde Belmonte SPA 2020
40-124 Svein Tuft CDN 2017
40-123 Matteo Tosatto ITA 2014
40-071 Daniel Navarro Garcia SPA 2023
39-307 Imanol Erviti Ollo SPA 2023
Meeste ritzeges
Aantal Coureur Nat Periode
39 Delio Rodriguez Barros SPA 1941 - 1947
20 Alessandro Petacchi ITA 2000 - 2010
18 Laurent Jalabert FRA 1993 - 1997
18 Rik Van Looy BEL 1958 - 1965
16 Sean Kelly IRL 1979 - 1988
14 Gerben Karstens NED 1966 - 1976
13 Tony Rominger ZWI 1992 - 1996
13 Freddy Maertens BEL 1977 - 1977
12 Primoz Roglic SLO 2019 - 2023
12 Alejandro Valverde Belmonte SPA 2003 - 2019
Jongste ritwinnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
20-086 Celestino Prieto Rodriguez SPA 1981
20-169 Senén Mesa Fernández SPA 1947
20-170 Antonio Gomez del Moral SPA 1960
20-278 Fermin Trueba Perez SPA 1936
20-345 Tadej Pogacar SLO 2019
20-350 Tadej Pogacar SLO 2019
20-358 Tadej Pogacar SLO 2019
21-046 Caleb Ewan AUS 2015
21-069 Eric Vanderaerden BEL 1983
21-069 Evert Dolman NED 1967
Oudste ritwinnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
41-315 Chris Horner USA 2013
41-308 Chris Horner USA 2013
39-127 Alejandro Valverde Belmonte SPA 2019
38-129 Alejandro Valverde Belmonte SPA 2018
38-123 Alejandro Valverde Belmonte SPA 2018
37-335 Manuel Martin Pinera SPA 1969
37-068 Philippe Gilbert BEL 2019
37-062 Philippe Gilbert BEL 2019
37-062 Erik Zabel DUI 2007
37-040 Antonio Escuriet San Pedro SPA 1941
Meeste ritzeges in één jaar
Aantal Coureur Nat Jaar
13 Freddy Maertens BEL 1977
12 Delio Rodriguez Barros SPA 1941
8 Rik Van Looy BEL 1965
8 Delio Rodriguez Barros SPA 1947
8 Delio Rodriguez Barros SPA 1942
7 Laurent Jalabert FRA 1994
6 Tony Rominger ZWI 1994
6 Mathieu Hermans NED 1988
6 Marino Basso ITA 1975
6 Eddy Merckx BEL 1973
Meeste leiderstruien
Aantal Coureur Nat Periode
48 Alex Zülle ZWI 1993 - 2000
37 Primoz Roglic SLO 2019 - 2022
37 Roberto Heras Hernandez SPA 2000 - 2005
32 Tony Rominger ZWI 1992 - 1994
32 Delio Rodriguez Barros SPA 1941 - 1947
32 Gustave Deloor BEL 1935 - 1936
29 Domingo Perurena SPA 1967 - 1975
29 Julián Berrendero Martín SPA 1941 - 1945
27 Alejandro Valverde Belmonte SPA 2006 - 2014
26 Alberto Contador Velasco SPA 2008 - 2014
Jongste leider
Leeftijd Coureur Nat Jaar
20-051 Lenny Martinez FRA 2023
20-283 Miguel Indurain Larraya SPA 1985
21-160 Lorenzo Milesi ITA 2023
21-166 Angelino Soler Romaguera SPA 1961
21-169 Dietrich Thurau DUI 1976
21-290 Dominique Gaigne FRA 1983
21-312 Gustave Deloor BEL 1935
21-336 Ettore Pastorelli ITA 1988
22-144 Frans De Mulder BEL 1960
22-157 Andrea Piccolo ITA 2023
Oudste leider
Leeftijd Coureur Nat Jaar
41-328 Chris Horner USA 2013
36-334 Manuel Martin Pinera SPA 1968
36-118 Joaquin Pascual Rodriguez Oliver SPA 2015
36-080 Robert Gesink NED 2022
35-215 Pablo Lastras Garcia SPA 2011
35-055 Nicolas Roche IRL 2019
34-318 Levi Leipheimer USA 2008
34-127 Alejandro Valverde Belmonte SPA 2014
34-115 Rein Taaramäe EST 2021
33-222 Hilaire Couvreur BEL 1958