Tour of China

Tour of China 2019 | Rit 5
12 Sep 2019
Pos Coureur Nat Team Leeftijd
1 ITA Marco Benfatto ITA Androni Giocattoli - Sidermec 31-250
2 FRA Mehdi Benhamouda FRA 24-253
3 ZAF Reynard Butler ZAF 30-162
4 BLR Alexei Shnyrko BLR 25-123
5 AUS Tristan Ward AUS 24-025
6 GBR Matthew Gibson GBR Burgos - BH 23-010
7 SPA Jaume Sureda Morey SPA Burgos - BH 23-049
8 SPA Manuel Penalver SPA Burgos - BH 20-276
9 NED Roy Eefting NED 30-008
10 CHN Zheng Zhang CHN 24-223
11 KOR Kyoung-ho Park KOR 26-086
12 ALG Youcef Reguigui ALG 29-246
13 ITA Nicolas Marini ITA 26-045
14 UKR Andriy Kulyk UKR 30-013
15 KAZ Grigoriy Shtein KAZ 23-190
16 ITA Marco Maronese ITA Bardiani - CSF 24-261
17 ZAF Jayde Julius ZAF 26-016
18 ITA Mattia Viel ITA Androni Giocattoli - Sidermec 24-143
19 MGL Jambaljamats Sainbayer MGL 23-008
20 MAS Mohamed Harrif Saleh MAS 30-362
Startlijst Tour of China 2019
Coureur Nat Geboortedatum Team Deelnames
Alastair Christie-Johnston AUS 29 Mar 1998 1
Alexei Piashkun BLR 07 Mar 1996 1
Alexei Shnyrko BLR 12 May 1994 1
André Looij NED 25 May 1995 1
Andris Vosekalns LAT 26 Jun 1992 1
Andriy Kulyk UKR 30 Aug 1989 2
Angel Fuentes Paniego SPA 05 Nov 1996 1
Artem Ovechkin RUS 11 Jul 1986 1
Batuhan Özgür TUR 01 Feb 1998 1
Branislau Samoilau BLR 25 May 1985 1
Declan Irvine AUS 11 Mar 1999 1
Feng Qiao CHN 07 May 1991 1
Grigoriy Shtein KAZ 06 Mar 1996 1
Hannes Bergström Frisk ZWE 07 Jun 1995 1
Hayden McCormick NZL 01 Jan 1994 1
Ilya Davidenok KAZ 19 Apr 1992 1
Jambaljamats Sainbayer MGL 04 Sep 1996 1
Jayde Julius ZAF 27 Aug 1993 1
Jeroen Meijers NED 12 Jan 1993 1
Kyoung-ho Park KOR 18 Jun 1993 1
Matvey Nikitin KAZ 02 Jul 1992 2
Mehdi Benhamouda FRA 02 Jan 1995 1
Mohamed Harrif Saleh MAS 15 Sep 1988 1
Muhammad Shaiful Adlan Muhammad Shukri MAS 26 May 1998 1
Mykhaylo Kononenko UKR 30 Oct 1987 1
Nazaerbieke Bieken CHN 15 May 1994 1
Nicolas Marini ITA 29 Jul 1993 2
Ran Hao CHN 08 Jan 1998 1
Reynard Butler ZAF 03 Apr 1989 1
Rohan Du Plooy ZAF 14 Sep 1994 1
Roman Maikin RUS 14 Aug 1990 1
Roy Eefting NED 04 Sep 1989 1
Samuel Volkers AUS 13 Jul 1992 1
Siarhei Papok BLR 06 Jan 1988 3
Sindre Bjerkestrand Haugsvaer NOR 05 Mar 1994 1
Siu Wai Ko HKG 09 Nov 1987 1
Tegsh-Bayar Batsaikhan MGL 01 Jun 1998 1
Tim Ariesen NED 20 Mar 1994 1
Tristan Ward AUS 18 Aug 1995 1
Yauheni Sobal BLR 07 Apr 1981 1
Youcef Reguigui ALG 09 Jan 1990 1
Zheng Zhang CHN 01 Feb 1995 1
Marco Benfatto ITA 06 Jan 1988 Androni Giocattoli - Sidermec 4
Mattia Frapporti ITA 02 Jul 1994 Androni Giocattoli - Sidermec 1
Mattia Viel ITA 22 Apr 1995 Androni Giocattoli - Sidermec 1
Jaume Sureda Morey SPA 25 Jul 1996 Burgos - BH 1
Jose Carlos Prates Neves Fernandes POR 30 Oct 1995 Burgos - BH 1
Manuel Penalver SPA 10 Dec 1998 Burgos - BH 2
Matthew Gibson GBR 02 Sep 1996 Burgos - BH 1
Alessandro Pessot ITA 01 Jul 1995 Bardiani - CSF 1
Andrea Guardini ITA 12 Jun 1989 Bardiani - CSF 1
Marco Maronese ITA 25 Dec 1994 Bardiani - CSF 1
Michael Bresciani ITA 20 Dec 1994 Bardiani - CSF 1
Mirco Maestri ITA 26 Oct 1991 Bardiani - CSF 1
Paolo Simion ITA 10 Oct 1992 Bardiani - CSF 1
Meeste zeges
Aantal Coureur Nat Periode
1 Jeroen Meijers NED 2019 - 2019
1 Juan Sebastian Molano Benavides COL 2018 - 2018
1 Liam Bertazzo ITA 2017 - 2017
1 Raffaello Bonusi ITA 2016 - 2016
1 Daniele Colli ITA 2015 - 2015
1 Kamil Gradek POL 2014 - 2014
1 Kirill Pozdnyakov AZE 2013 - 2013
1 Martin Pedersen DEN 2012 - 2012
1 Muradjan Halmuratov UZB 2011 - 2011
1 Dirk Müller DUI 2010 - 2010
Meeste podiumplaatsen
Aantal Coureur Nat Periode
1 Jeroen Meijers NED 2019 - 2019
1 Roy Eefting NED 2019 - 2019
1 Yauheni Sobal BLR 2019 - 2019
1 Jacopo Mosca ITA 2018 - 2018
1 Damiano Cima ITA 2018 - 2018
1 Juan Sebastian Molano Benavides COL 2018 - 2018
1 Joseph Cooper NZL 2017 - 2017
1 Liam Bertazzo ITA 2017 - 2017
1 Siarhei Papok BLR 2017 - 2017
1 Jonas Vingegaard Hansen DEN 2016 - 2016
Meeste keren gefinished
Aantal Coureur Nat Periode
1 Branislau Samoilau BLR 2019 - 2019
1 Artem Ovechkin RUS 2019 - 2019
1 Hayden McCormick NZL 2019 - 2019
1 Jeroen Meijers NED 2019 - 2019
1 Matthew Gibson GBR 2019 - 2019
1 Mirco Maestri ITA 2019 - 2019
1 Mykhaylo Kononenko UKR 2019 - 2019
1 Rohan Du Plooy ZAF 2019 - 2019
1 Roy Eefting NED 2019 - 2019
1 Yauheni Sobal BLR 2019 - 2019
Jongste winnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
23-315 Juan Sebastian Molano Benavides COL 2018
23-353 Kamil Gradek POL 2014
24-229 Raffaello Bonusi ITA 2016
24-243 Kirill Pozdnyakov AZE 2013
25-213 Liam Bertazzo ITA 2017
26-245 Jeroen Meijers NED 2019
29-101 Muradjan Halmuratov UZB 2011
29-151 Martin Pedersen DEN 2012
29-274 Viatcheslav Ekimov RUS 1995
31-071 Koji Fukushima JPN 2004
Oudste winnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
37-046 Dirk Müller DUI 2010
34-079 Yoshiyuki Abe JPN 2003
33-173 Daniele Colli ITA 2015
31-168 Makoto Iijima JPN 2002
31-071 Koji Fukushima JPN 2004
29-274 Viatcheslav Ekimov RUS 1995
29-151 Martin Pedersen DEN 2012
29-101 Muradjan Halmuratov UZB 2011
26-245 Jeroen Meijers NED 2019
25-213 Liam Bertazzo ITA 2017
Meeste deelnames
Aantal Coureur Nat Periode
4 Marco Benfatto ITA 2016 - 2019
3 Siarhei Papok BLR 2015 - 2019
3 Boris Shpilevsky RUS 2011 - 2015
3 Aaron Kemps AUS 2010 - 2012
3 Taiji Nishitani JPN 2004 - 2012
2 Andriy Kulyk UKR 2015 - 2019
2 Manuel Penalver SPA 2018 - 2019
2 Matvey Nikitin KAZ 2016 - 2019
2 Nicolas Marini ITA 2016 - 2019
2 Matteo Malucelli ITA 2017 - 2018
Jongste deelnemer
Leeftijd Coureur Nat Jaar
19-104 Jack Beckinsale AUS 2012
19-105 Ivar Slik NED 2012
19-276 Manuel Penalver SPA 2018
19-276 Jonas Vingegaard Hansen DEN 2016
20-049 Yuriy Yuda KAZ 2003
20-174 Daniel Biedermann OOS 2013
20-187 Declan Irvine AUS 2019
20-271 Manuel Penalver SPA 2019
21-039 Sergio Andres Higuita Garcia COL 2018
21-097 Jack Beckinsale AUS 2014
Oudste deelnemer
Leeftijd Coureur Nat Jaar
41-058 Jaan Kirsipuu EST 2010
38-255 Leon van Bon NED 2010
38-160 Yauheni Sobal BLR 2019
38-104 Michael Rasmussen DEN 2012
37-189 Kam-Po Wong HKG 2010
37-091 Jeff Pierce USA 1995
37-046 Dirk Müller DUI 2010
36-014 Ghader Mizbani Iranagh IRI 2011
35-329 Mauricio Ortega Ramirez COL 2016
35-177 Hossein Askari IRI 2010
Meeste ritzeges
Aantal Coureur Nat Periode
8 Marco Benfatto ITA 2016 - 2019
5 Boris Shpilevsky RUS 2011 - 2014
4 Aaron Kemps AUS 2010 - 2011
3 Dene "Rico" Rogers NZL 2010 - 2011
2 Joseph Cooper NZL 2017 - 2017
2 Benjamin Giraud FRA 2013 - 2013
2 Alexander Serebryakov RUS 2012 - 2012
2 Dirk Müller DUI 2010 - 2010
2 Damien Nazon FRA 1995 - 1995
1 Jeroen Meijers NED 2019 - 2019
Jongste ritwinnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
19-279 Manuel Penalver SPA 2018
21-101 Maxim Iglinskiy KAZ 2002
21-123 Damien Nazon FRA 1995
21-128 Damien Nazon FRA 1995
21-133 Tyler Magner USA 2012
22-200 Adrian Gjolberg NOR 2011
22-210 Michael Simms AUS 2002
23-047 Nicolas Marini ITA 2016
23-309 Juan Sebastian Molano Benavides COL 2018
23-349 Kamil Gradek POL 2014
Oudste ritwinnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
37-043 Dirk Müller DUI 2010
37-037 Dirk Müller DUI 2010
33-258 Kazuyuki Manabe JPN 2003
33-170 Daniele Colli ITA 2015
33-138 Dene "Rico" Rogers NZL 2011
32-146 Dene "Rico" Rogers NZL 2010
32-142 Dene "Rico" Rogers NZL 2010
32-016 Boris Shpilevsky RUS 2014
31-328 Steve Hegg USA 1995
31-320 Mykhaylo Kononenko UKR 2019
Meeste ritzeges in één jaar
Aantal Coureur Nat Jaar
4 Boris Shpilevsky RUS 2011
3 Marco Benfatto ITA 2016
3 Aaron Kemps AUS 2010
2 Marco Benfatto ITA 2019
2 Marco Benfatto ITA 2018
2 Joseph Cooper NZL 2017
2 Benjamin Giraud FRA 2013
2 Alexander Serebryakov RUS 2012
2 Dene "Rico" Rogers NZL 2010
2 Dirk Müller DUI 2010
Meeste leiderstruien
Aantal Coureur Nat Periode
7 Muradjan Halmuratov UZB 2011 - 2011
7 Dirk Müller DUI 2010 - 2010
6 Juan Sebastian Molano Benavides COL 2018 - 2018
5 Kamil Gradek POL 2014 - 2014
5 Martin Pedersen DEN 2012 - 2012
4 Liam Bertazzo ITA 2017 - 2017
4 Raffaello Bonusi ITA 2016 - 2016
4 Benjamin Giraud FRA 2013 - 2013
3 Jeroen Meijers NED 2019 - 2019
3 Marco Benfatto ITA 2016 - 2019
Jongste leider
Leeftijd Coureur Nat Jaar
22-200 Adrian Gjolberg NOR 2011
23-309 Juan Sebastian Molano Benavides COL 2018
23-349 Kamil Gradek POL 2014
24-028 Luca Pacioni ITA 2017
24-098 Pawel Bernas POL 2014
24-225 Raffaello Bonusi ITA 2016
24-243 Kirill Pozdnyakov AZE 2013
24-259 Armands Becis LAT 2015
24-323 Matteo Malucelli ITA 2018
25-208 Liam Bertazzo ITA 2017
Oudste leider
Leeftijd Coureur Nat Jaar
37-046 Dirk Müller DUI 2010
34-079 Yoshiyuki Abe JPN 2003
33-173 Daniele Colli ITA 2015
33-138 Dene "Rico" Rogers NZL 2011
31-245 Marco Benfatto ITA 2019
31-071 Koji Fukushima JPN 2004
31-048 Stefan Schumacher DUI 2012
29-151 Martin Pedersen DEN 2012
29-101 Muradjan Halmuratov UZB 2011
28-248 Marco Benfatto ITA 2016