Tour of Hellas

Startlijst Tour of Hellas 2022
Coureur Nat Geboortedatum Team Deelnames
Antoine Huby FRA 19 Jan 2001 1
Attilio Viviani ITA 18 Oct 1996 1
Periklis Ilias GRE 26 Jun 1986 2
Sam Gademan NED 02 Aug 2000 Allinq Continental Cycling Team 1
Daniil Pronskiy KAZ 04 Jun 2000 Astana Qazaqstan Development Team 1
Matiss Kalverss LAT 17 Oct 2003 Astana Qazaqstan Development Team 1
Orken Slamzhanov KAZ 02 Nov 2001 Astana Qazaqstan Development Team 1
Aaron Gate NZL 26 Nov 1990 Bolton Equities - Black Spoke Pro Cycling 1
James Fouche NZL 23 Mar 1998 Bolton Equities - Black Spoke Pro Cycling 1
Logan Currie NZL 24 Jun 2001 Bolton Equities - Black Spoke Pro Cycling 1
Mark Stewart GBR 25 Aug 1995 Bolton Equities - Black Spoke Pro Cycling 1
Emil Schandorff Iwersen DEN 15 Aug 2002 BHS - PL Beton - Bornholm 1
Emil Toudal DEN 28 May 1996 BHS - PL Beton - Bornholm 1
Frederik Irgens Jensen DEN 09 Jan 1999 BHS - PL Beton - Bornholm 1
Nils Lau Nyborg Broge DEN 04 Jan 1992 BHS - PL Beton - Bornholm 1
Kenny Molly BEL 24 Dec 1996 Bingoal - Pauwels Sauces - WB 1
Luc Wirtgen LUX 07 Jul 1998 Bingoal - Pauwels Sauces - WB 1
Milan Menten BEL 31 Oct 1996 Bingoal - Pauwels Sauces - WB 1
Rémy Mertz BEL 17 Jul 1995 Bingoal - Pauwels Sauces - WB 1
Aritz Bagües Kaparsoro SPA 19 Aug 1989 Caja Rural - Seguros RGA 1
Callum Johnston GBR 01 Nov 1998 Caja Rural - Seguros RGA 1
David Gonzalez Lopez SPA 21 Feb 1996 Caja Rural - Seguros RGA 1
Eduard Prades Reverter SPA 09 Aug 1987 Caja Rural - Seguros RGA 1
Jon Barrenetxea Golzarri SPA 20 Apr 2000 Caja Rural - Seguros RGA 1
Josu Etxeberria Azpilikueta SPA 09 Sep 2000 Caja Rural - Seguros RGA 1
Michal Schlegel CZE 31 May 1995 Caja Rural - Seguros RGA 1
Martin Haring SVK 24 Dec 1986 Dukla Banska Bystrica 1
Edoardo Zardini ITA 02 Nov 1989 Drone Hopper - Androni Giocattoli 1
Filippo Tagliani ITA 11 Aug 1995 Drone Hopper - Androni Giocattoli 1
Jhonatan Restrepo Valencia COL 28 Nov 1994 Drone Hopper - Androni Giocattoli 1
Umberto Marengo ITA 21 Jul 1992 Drone Hopper - Androni Giocattoli 1
Nicolas Dalla Valle ITA 13 Sep 1997 Giotti Victoria - Savini Due 1
August Jensen NOR 29 Aug 1991 Human Powered Health 1
Gavin Mannion USA 24 Aug 1991 Human Powered Health 1
Joey Rosskopf USA 05 Sep 1989 Human Powered Health 1
Kristian Aasvold NOR 30 May 1995 Human Powered Health 1
Andreas Miltiadis CYP 30 Aug 1996 Java - Kiwi Atlantico 1
Nikiforos Arvanitou GRE 13 Jan 2003 Java - Kiwi Atlantico 1
Charalampos Kastrantas GRE 13 Mar 1991 Kuwait Pro Cycling Team 2
Max Stedman GBR 22 Mar 1996 MG.Kvis - Colors for Peace - VPM 1
Paul Double GBR 25 Jun 1996 MG.Kvis - Colors for Peace - VPM 1
Simone Piccolo ITA 20 Oct 1997 MG.Kvis - Colors for Peace - VPM 1
Andreas Nielsen Stokbro DEN 04 Aug 1997 Team Coop 1
Embret Svestad-Baardseng NOR 01 Sep 2002 Team Coop 1
Hakon Lunder Aalrust NOR 05 Jan 1998 Team Coop 1
Louis Bendixen DEN 23 Jun 1995 Team Coop 1
Filippo Baroncini ITA 26 Aug 2000 Trek - Segafredo 1
Markus Hoelgaard NOR 04 Oct 1994 Trek - Segafredo 1
Matteo Moschetti ITA 14 Aug 1996 Trek - Segafredo 1
Andreas Goeman BEL 07 Aug 1999 Tarteletto - Isorex 1
Gianni Marchand BEL 01 Jun 1990 Tarteletto - Isorex 1
Lennert Teugels BEL 09 Apr 1993 Tarteletto - Isorex 1
Sander Lemmens BEL 08 Dec 1999 Tarteletto - Isorex 1
Andrea Peron (1988) ITA 28 Oct 1988 Team Novo Nordisk 1
David Lozano Riba SPA 21 Dec 1988 Team Novo Nordisk 1
Anatoliy Budyak UKR 29 Sep 1995 Terengganu - Polygon Cycling Team 1
Meeste zeges
Aantal Coureur Nat Periode
1 Riccardo Zoidl OOS 2024 - 2024
1 Iuri Leitao POR 2023 - 2023
1 Aaron Gate NZL 2022 - 2022
1 Robert Vrecer SLO 2012 - 2012
1 Stefan Schäfer DUI 2011 - 2011
1 Pavel Brutt RUS 2006 - 2006
1 Valeriy Dimitriyev KAZ 2005 - 2005
1 Assan Bazayev KAZ 2004 - 2004
1 Vasilis Anastopoulos GRE 2003 - 2003
1 Thomas Liese DUI 1998 - 1998
Meeste podiumplaatsen
Aantal Coureur Nat Periode
3 Ioannis Tamouridis GRE 2003 - 2012
2 Aaron Gate NZL 2022 - 2023
1 Hermann Pernsteiner OOS 2024 - 2024
1 Riccardo Zoidl OOS 2024 - 2024
1 Valerio Conti ITA 2024 - 2024
1 Iuri Leitao POR 2023 - 2023
1 Stanislaw Aniolkowski POL 2023 - 2023
1 Mark Stewart GBR 2022 - 2022
1 Lennert Teugels BEL 2022 - 2022
1 Davide Rebellin ITA 2012 - 2012
Meeste keren gefinished
Aantal Coureur Nat Periode
3 Aaron Gate NZL 2022 - 2024
3 Andreas Miltiadis CYP 2022 - 2024
3 Ioannis Tamouridis GRE 2003 - 2012
2 Daniel Turek CZE 2023 - 2024
2 Gianni Marchand BEL 2022 - 2024
2 Jakub Otruba CZE 2023 - 2024
1 Anton Schiffer DUI 2024 - 2024
1 Antoine Debons ZWI 2024 - 2024
1 Andrea Peron (1988) ITA 2024 - 2024
1 Alex Vandenbulcke BEL 2024 - 2024
Jongste winnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
20-194 Valeriy Dimitriyev KAZ 2005
23-069 Assan Bazayev KAZ 2004
24-070 Pavel Brutt RUS 2006
24-307 Iuri Leitao POR 2023
25-101 Stefan Schäfer DUI 2011
27-108 Vasilis Anastopoulos GRE 2003
29-245 Thomas Liese DUI 1998
31-156 Aaron Gate NZL 2022
31-224 Robert Vrecer SLO 2012
36-041 Riccardo Zoidl OOS 2024
Oudste winnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
36-041 Riccardo Zoidl OOS 2024
31-224 Robert Vrecer SLO 2012
31-156 Aaron Gate NZL 2022
29-245 Thomas Liese DUI 1998
27-108 Vasilis Anastopoulos GRE 2003
25-101 Stefan Schäfer DUI 2011
24-307 Iuri Leitao POR 2023
24-070 Pavel Brutt RUS 2006
23-069 Assan Bazayev KAZ 2004
20-194 Valeriy Dimitriyev KAZ 2005
Meeste deelnames
Aantal Coureur Nat Periode
4 Ioannis Tamouridis GRE 2003 - 2012
3 Aaron Gate NZL 2022 - 2024
3 Andreas Miltiadis CYP 2022 - 2024
3 Nikiforos Arvanitou GRE 2022 - 2024
3 Periklis Ilias GRE 2012 - 2024
3 Vasilis Anastopoulos GRE 1998 - 2004
2 Andrea Peron (1988) ITA 2022 - 2024
2 Attilio Viviani ITA 2022 - 2024
2 Daniel Turek CZE 2023 - 2024
2 David Gonzalez Lopez SPA 2022 - 2024
Jongste deelnemer
Leeftijd Coureur Nat Jaar
18-196 Matiss Kalverss LAT 2022
18-346 Lorenzo Conforti ITA 2023
19-105 Nikiforos Arvanitou GRE 2022
19-129 Kristofers Racenajs LAT 2005
19-147 Nikias Arndt DUI 2011
19-158 Dylan Proctor-Parker AUS 2024
19-177 Tyler Tomkinson AUS 2024
19-202 Otto van Zanden NED 2024
19-240 Embret Svestad-Baardseng NOR 2022
19-255 Emil Schandorff Iwersen DEN 2022
Oudste deelnemer
Leeftijd Coureur Nat Jaar
40-285 Davide Rebellin ITA 2012
39-025 José Joao Mendes Pimenta Costa POR 2024
37-327 Periklis Ilias GRE 2024
37-295 Edgar Nohales Nieto SPA 2024
37-145 Pavel Chumanov BUL 2006
36-041 Riccardo Zoidl OOS 2024
35-307 Periklis Ilias GRE 2022
35-269 Eduard Prades Reverter SPA 2023
35-203 Andrea Peron (1988) ITA 2024
35-187 Timothy Dupont BEL 2023
Meeste ritzeges
Aantal Coureur Nat Periode
3 André Schulze DUI 2004 - 2004
3 Krzysztof Jezowski POL 1998 - 1998
3 Thomas Liese DUI 1998 - 1998
2 Iuri Leitao POR 2023 - 2024
2 Aaron Gate NZL 2022 - 2023
2 Stanislaw Aniolkowski POL 2023 - 2023
2 Enrico Rossi ITA 2012 - 2012
2 Stefan Schäfer DUI 2011 - 2011
2 Tino Thömel DUI 2011 - 2011
2 Petr Lazar CZE 2004 - 2004
Jongste ritwinnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
20-043 Dylan Hicks GBR 2024
20-052 Normunds Lasis LAT 2005
20-089 Gusts Eisaks LAT 2005
21-274 Michal Pawlyta POL 2005
22-023 Nebosja Jovanovic SRB 2005
22-113 Vasilis Anastopoulos GRE 1998
22-222 Krzysztof Jezowski POL 1998
22-223 Krzysztof Jezowski POL 1998
22-226 Krzysztof Jezowski POL 1998
22-311 Tino Thömel DUI 2011
Oudste ritwinnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
37-145 Pavel Chumanov BUL 2006
36-039 Riccardo Zoidl OOS 2024
35-185 Timothy Dupont BEL 2023
32-157 Aaron Gate NZL 2023
31-220 Robert Vrecer SLO 2012
31-152 Aaron Gate NZL 2022
31-049 Alexei Nakazniy UKR 1998
30-323 Martin Riska SVK 2006
30-315 Ioannis Tamouridis GRE 2011
30-117 Nils Lau Nyborg Broge DEN 2022
Meeste ritzeges in één jaar
Aantal Coureur Nat Jaar
3 André Schulze DUI 2004
3 Krzysztof Jezowski POL 1998
3 Thomas Liese DUI 1998
2 Stanislaw Aniolkowski POL 2023
2 Enrico Rossi ITA 2012
2 Stefan Schäfer DUI 2011
2 Tino Thömel DUI 2011
2 Petr Lazar CZE 2004
2 Jaromir Friede CZE 2003
1 Felix Ritzinger OOS 2024
Meeste leiderstruien
Aantal Coureur Nat Periode
8 Aaron Gate NZL 2022 - 2023
5 Robert Vrecer SLO 2012 - 2012
4 Iuri Leitao POR 2023 - 2024
4 Pavel Brutt RUS 2006 - 2006
3 Riccardo Zoidl OOS 2024 - 2024
3 Ioannis Tamouridis GRE 2011 - 2011
3 Vasilis Anastopoulos GRE 2003 - 2003
2 Stefan Schäfer DUI 2011 - 2011
2 Russell Van Hout AUS 2003 - 2003
1 Felix Ritzinger OOS 2024 - 2024
Jongste leider
Leeftijd Coureur Nat Jaar
22-311 Tino Thömel DUI 2011
24-067 Pavel Brutt RUS 2006
24-306 Iuri Leitao POR 2023
25-100 Stefan Schäfer DUI 2011
25-316 Iuri Leitao POR 2024
26-291 Russell Van Hout AUS 2003
27-106 Vasilis Anastopoulos GRE 2003
27-144 Felix Ritzinger OOS 2024
30-315 Ioannis Tamouridis GRE 2011
30-323 Martin Riska SVK 2006
Oudste leider
Leeftijd Coureur Nat Jaar
36-041 Riccardo Zoidl OOS 2024
32-159 Aaron Gate NZL 2023
31-224 Robert Vrecer SLO 2012
31-156 Aaron Gate NZL 2022
30-323 Martin Riska SVK 2006
30-316 Ioannis Tamouridis GRE 2011
27-144 Felix Ritzinger OOS 2024
27-108 Vasilis Anastopoulos GRE 2003
26-292 Russell Van Hout AUS 2003
25-316 Iuri Leitao POR 2024