Bretagne Classic - Ouest-France

Bretagne Classic - Ouest-France 2023
03 Sep 2023
Pos Coureur Nat Team Leeftijd
1 FRA Valentin Madouas FRA Groupama - FDJ 27-053
2 FRA Mathieu Burgaudeau FRA TotalEnergies 24-290
3 OOS Felix Grossschartner OOS UAE Team Emirates 29-254
4 ZWI Stefan Küng ZWI Groupama - FDJ 29-291
5 BEL Jasper De Buyst BEL Lotto - Dstny 29-283
6 ZWI Marc Hirschi ZWI UAE Team Emirates 25-010
7 BEL Tiesj Benoot BEL Jumbo - Visma 29-176
8 DEN Frederik Wandahl DEN BOHA - Hansgrohe 22-237
9 ITA Elia Viviani ITA INEOS Grenadiers 34-208
10 FRA Sandy Dujardin FRA TotalEnergies 26-097
11 GBR Owain Doull GBR EF Education - EasyPost 30-124
12 AUS Michael Matthews AUS Jayco - Alula 32-342
13 NZL Corbin Strong NZL Israel - Premier Tech 23-126
14 DUI John Degenkolb DUI DSM / DSM - Firmenich 34-239
15 FRA Matis Louvel FRA Arkéa Samsic 24-046
16 SPA Alexander Aranburu Deba SPA Movistar 27-350
17 NED Tim van Dijke NED Jumbo - Visma 23-172
18 ITA Matteo Trentin ITA UAE Team Emirates 34-032
19 BEL Florian Vermeersch BEL Lotto - Dstny 24-175
20 NED Daan Hoole NED Lidl - Trek 24-193
21 FRA Alexis Guérin FRA Bingoal - Pauwels - WB 31-089
22 FRA Quentin Pacher FRA Groupama - FDJ 31-241
23 BEL Aimé De Gendt BEL Intermarché - Circus - Wanty 29-078
24 FRA Julien Simon FRA TotalEnergies 37-334
25 FRA Guillaume Martin FRA Cofidis 30-086
26 FRA Olivier Le Gac FRA Groupama - FDJ 30-007
27 FRA Benoît Cosnefroy FRA AG2R Citroën 27-322
28 ITA Simone Velasco ITA Astana Qazaqstan 27-276
29 FRA Fabien Grellier FRA TotalEnergies 28-307
30 FRA Julian Alaphilippe FRA Soudal - Quick Step 31-084
31 OOS Rainer Kepplinger OOS Bahrain - Victorious 26-015
32 DUI Jonas Rutsch DUI EF Education - EasyPost 25-222
33 NED Koen Bouwman NED Jumbo - Visma 29-275
34 FRA Warren Barguil FRA Arkéa Samsic 31-311
35 FRA Anthony Perez FRA Cofidis 32-134
36 ZWE Lucas Eriksson ZWE Tudor Pro Cycling Team 27-146
37 USA Brandon McNulty USA UAE Team Emirates 25-154
38 DEN Jakob Fuglsang DEN Israel - Premier Tech 38-165
39 NED Sam Oomen NED Jumbo - Visma 28-019
40 ITA Giovanni Aleotti ITA BOHA - Hansgrohe 24-101
41 FRA Clément Champoussin FRA Arkéa Samsic 25-097
42 ITA Fausto Masnada ITA Soudal - Quick Step 29-301
43 BEL Greg Van Avermaet BEL AG2R Citroën 38-109
44 AUS Jack Haig AUS Bahrain - Victorious 29-362
45 BEL Jasper Philipsen BEL Alpecin - Deceuninck 25-185
46 GBR Ethan Hayter GBR INEOS Grenadiers 24-350
47 KAZ Alexey Lutsenko KAZ Astana Qazaqstan 30-361
48 BEL Tosh Van Der Sande BEL Jumbo - Visma 32-279
49 DEN Alexander Kamp Egested DEN Tudor Pro Cycling Team 29-263
50 BEL Stan Dewulf BEL AG2R Citroën 25-257
51 BEL Mauri Vansevenant BEL Soudal - Quick Step 24-094
52 BEL Maxim Van Gils BEL Lotto - Dstny 23-283
53 AUS Jai Hindley AUS BOHA - Hansgrohe 27-121
54 FRA Pavel Sivakov FRA INEOS Grenadiers 26-054
55 BEL Arnaud De Lie BEL Lotto - Dstny 21-171
56 FRA Ewen Costiou FRA Arkéa Samsic 20-297
57 ITA Martin Marcellusi ITA Green Project - Bardiani - CSF - Faizanè 23-151
58 NOR Jonas Iversby Hvideberg NOR DSM / DSM - Firmenich 24-206
59 BEL Brent Van Moer BEL Lotto - Dstny 25-234
60 NOR Edvald Boasson Hagen NOR TotalEnergies 36-109
61 BEL Rémy Mertz BEL Bingoal - Pauwels - WB 28-048
62 FRA Anthony Turgis FRA TotalEnergies 29-110
63 CZE Petr Kelemen CZE Tudor Pro Cycling Team 22-289
64 FRA Paul Penhoët FRA Groupama - FDJ 21-249
65 NED Pascal Eenkhoorn NED Lotto - Dstny 26-207
66 ITA Riccardo Lucca ITA Green Project - Bardiani - CSF - Faizanè 26-191
67 CRC Andrey Amador Bikkazakova CRC EF Education - EasyPost 37-005
68 BEL Dries De Bondt BEL Alpecin - Deceuninck 32-061
69 KAZ Dmitriy Gruzdev KAZ Astana Qazaqstan 37-174
70 DEN Johan Price-Pejtersen DEN Bahrain - Victorious 24-100
71 FRA Nathan Vandepitte FRA Bingoal - Pauwels - WB 23-157
72 SPA José Joaquin Rojas Gil SPA Movistar 38-087
73 SPA Gorka Izagirre Insausti SPA Movistar 35-332
74 NED Mathieu van der Poel NED Alpecin - Deceuninck 28-227
75 FRA Christophe Laporte FRA Jumbo - Visma 30-266
76 ITA Alessandro De Marchi ITA Jayco - Alula 37-107
77 NED Mick van Dijke NED Jumbo - Visma 23-172
78 FRA Rémi Cavagna FRA Soudal - Quick Step 28-024
79 USA William Barta USA Movistar 27-243
80 ITA Gianni Moscon ITA Astana Qazaqstan 29-136
81 FRA Aurélien Paret-Peintre FRA AG2R Citroën 27-189
82 AUS Nicholas Schultz AUS Israel - Premier Tech 28-355
83 BEL Dries De Pooter BEL Intermarché - Circus - Wanty 20-299
84 ZWI Jan Christen ZWI Hagens Berman - Axeon 19-069
85 OOS Patrick Gamper OOS BOHA - Hansgrohe 26-194
86 ITA Filippo Magli ITA Green Project - Bardiani - CSF - Faizanè 24-127
87 ITA Davide Gabburo ITA Green Project - Bardiani - CSF - Faizanè 30-155
88 FRA Simon Guglielmi FRA Arkéa Samsic 26-064
DNF BEL Aaron Van Der Beken BEL Bingoal - Pauwels - WB 22-294
DNF FRA Adrien Petit FRA Intermarché - Circus - Wanty 32-342
DNF ITA Alberto Bettiol ITA EF Education - EasyPost 29-309
DNF ITA Alessandro Covi ITA UAE Team Emirates 24-340
DNF ITA Alessandro Tonelli ITA Green Project - Bardiani - CSF - Faizanè 31-097
DNF LUX Alex Kirsch LUX Lidl - Trek 31-083
DNF AUS Alexander Edmondson AUS DSM / DSM - Firmenich 29-255
DNF NOR Amund Gröndahl Jansen NOR Jayco - Alula 29-204
DNF ITA Andrea Pasqualon ITA Bahrain - Victorious 35-245
DNF NOR Andreas Leknessund NOR DSM / DSM - Firmenich 24-105
DNF NED Antwan Tolhoek NED Lidl - Trek 29-127
DNF IRL Ben Healy IRL EF Education - EasyPost 22-357
DNF ERI Biniam Girmay Hailu ERI Intermarché - Circus - Wanty 23-154
DNF LUX Bob Jungels LUX BOHA - Hansgrohe 30-346
DNF COL Brandon Smith Rivera Vargas COL INEOS Grenadiers 27-166
DNF BEL Cédric Beullens BEL Lotto - Dstny 26-219
DNF POL Cesare Benedetti POL BOHA - Hansgrohe 36-031
DNF FRA Clément Venturini FRA AG2R Citroën 29-322
DNF ITA Dario Cataldo ITA Lidl - Trek 38-170
DNF ZAF Daryl Impey ZAF Israel - Premier Tech 38-271
DNF BEL Dorian De Maeght BEL Bingoal - Pauwels - WB 26-021
DNF BEL Dries Devenyns BEL Soudal - Quick Step 40-043
DNF BEL Dylan Teuns BEL Israel - Premier Tech 31-186
DNF ITA Edoardo Zambanini ITA Bahrain - Victorious 22-135
DNF BEL Fabio Van Den Bossche BEL Alpecin - Deceuninck 22-347
DNF FRA Florian Sénéchal FRA Soudal - Quick Step 30-055
DNF RUS Gleb Syritsa RUS Astana Qazaqstan 23-142
DNF ERI Henok Mulueberhan ERI Green Project - Bardiani - CSF - Faizanè 23-297
DNF FRA Hugo Toumire FRA Cofidis 21-333
DNF KAZ Igor Chzhan KAZ Astana Qazaqstan 23-337
DNF SPA Ivan Romeo Abad SPA Movistar 20-018
DNF ZWE Jacob Eriksson ZWE Tudor Pro Cycling Team 23-338
DNF GBR Jake Stewart GBR Groupama - FDJ 23-337
DNF BEL Jens Keukeleire BEL EF Education - EasyPost 34-284
DNF BEL Jens Reynders BEL Israel - Premier Tech 25-101
DNF ZWI Johan Jacobs (ZWI) ZWI Movistar 26-186
DNF SPA Jon Izagirre Insausti SPA Cofidis 34-211
DNF BEL Jonas Rickaert BEL Alpecin - Deceuninck 29-208
DNF SPA Jonathan Lastra Martinez SPA Cofidis 30-092
DNF ITA Jonathan Milan ITA Bahrain - Victorious 22-337
DNF FRA Jordan Labrosse FRA AG2R Citroën 20-353
DNF AUS Kelland O'Brien AUS Jayco - Alula 25-104
DNF ITA Kevin Colleoni ITA Jayco - Alula 23-297
DNF FRA Laurent Pichon FRA Arkéa Samsic 37-046
DNF FRA Lilian Calmejane FRA Intermarché - Circus - Wanty 30-271
DNF BEL Loïc Vliegen BEL Intermarché - Circus - Wanty 29-257
DNF ITA Luca Colnaghi ITA Green Project - Bardiani - CSF - Faizanè 24-232
DNF AUS Lucas Plapp AUS INEOS Grenadiers 22-252
DNF BEL Ludovic Robeet BEL Bingoal - Pauwels - WB 29-104
DNF POL Lukasz Wisniowski POL EF Education - EasyPost 31-271
DNF EST Madis Mihkels EST Intermarché - Circus - Wanty 20-095
DNF SPA Marc Brustenga Masague SPA Lidl - Trek 23-365
DNF ITA Marco Tizza ITA Bingoal - Pauwels - WB 31-210
DNF DUI Marius Mayrhofer DUI DSM / DSM - Firmenich 22-350
DNF ITA Matteo Fabbro ITA BOHA - Hansgrohe 28-146
DNF ZWI Mauro Schmid ZWI Soudal - Quick Step 23-274
DNF FRA Maxime Bouet FRA Arkéa Samsic 36-304
DNF POL Michal Kwiatkowski POL INEOS Grenadiers 33-093
DNF ERI Natnael Tesfatsion ERI Lidl - Trek 24-103
DNF DUI Nikias Arndt DUI Bahrain - Victorious 31-290
DNF ZWI Nils Brun ZWI Tudor Pro Cycling Team 23-081
DNF NED Nils Eekhoff NED DSM / DSM - Firmenich 25-223
DNF KAZ Nurbergen Nurlykhassym KAZ Astana Qazaqstan 23-162
DNF BEL Oliver Naesen BEL AG2R Citroën 32-352
DNF CZE Pavel Bittner CZE DSM / DSM - Firmenich 20-309
DNF SVK Peter Sagan SVK TotalEnergies 33-220
DNF POL Rafal Majka POL UAE Team Emirates 33-356
DNF ZWI Reto Hollenstein ZWI Israel - Premier Tech 38-012
DNF NZL Reuben Thompson NZL Groupama - FDJ 22-200
DNF NED Rick Pluimers NED Tudor Pro Cycling Team 22-270
DNF ZWI Robin Froidevaux ZWI Tudor Pro Cycling Team 24-321
DNF ITA Salvatore Puccio ITA INEOS Grenadiers 34-003
DNF BEL Senne Leysen BEL Alpecin - Deceuninck 27-169
DNF DUI Simon Geschke DUI Cofidis 37-174
DNF DEN Sören Kragh Andersen DEN Alpecin - Deceuninck 29-024
DNF BEL Thibau Nys BEL Lidl - Trek 20-295
DNF FRA Thomas Champion FRA Cofidis 23-361
DNF ETH Tsgabu Grmay Gebremariam ETH Jayco - Alula 32-009
DNF BRA Vinicius Rangel Costa BRA Movistar 22-100
Bretagne Classic - Ouest-France 2023
Datum Rit Winnaar Leider Punten Berg
03.09 Eindstand Valentin Madouas
Startlijst Bretagne Classic - Ouest-France 2023
Coureur Nat Geboortedatum Team Deelnames
Aurélien Paret-Peintre FRA 27 Feb 1996 AG2R Citroën 3
Benoît Cosnefroy FRA 17 Oct 1995 AG2R Citroën 4
Clément Venturini FRA 16 Oct 1993 AG2R Citroën 2
Greg Van Avermaet BEL 17 May 1985 AG2R Citroën 2
Jordan Labrosse FRA 15 Sep 2002 AG2R Citroën 1
Oliver Naesen BEL 16 Sep 1990 AG2R Citroën 5
Stan Dewulf BEL 20 Dec 1997 AG2R Citroën 3
Dries De Bondt BEL 04 Jul 1991 Alpecin - Deceuninck 1
Fabio Van Den Bossche BEL 21 Sep 2000 Alpecin - Deceuninck 1
Jasper Philipsen BEL 02 Mar 1998 Alpecin - Deceuninck 2
Jonas Rickaert BEL 07 Feb 1994 Alpecin - Deceuninck 1
Mathieu van der Poel NED 19 Jan 1995 Alpecin - Deceuninck 1
Senne Leysen BEL 18 Mar 1996 Alpecin - Deceuninck 1
Sören Kragh Andersen DEN 10 Aug 1994 Alpecin - Deceuninck 2
Clément Champoussin FRA 29 May 1998 Arkéa Samsic 1
Ewen Costiou FRA 10 Nov 2002 Arkéa Samsic 1
Laurent Pichon FRA 19 Jul 1986 Arkéa Samsic 4
Matis Louvel FRA 19 Jul 1999 Arkéa Samsic 1
Maxime Bouet FRA 03 Nov 1986 Arkéa Samsic 2
Simon Guglielmi FRA 01 Jul 1997 Arkéa Samsic 3
Warren Barguil FRA 28 Oct 1991 Arkéa Samsic 4
Alexey Lutsenko KAZ 07 Sep 1992 Astana Qazaqstan 1
Dmitriy Gruzdev KAZ 13 Mar 1986 Astana Qazaqstan 1
Gianni Moscon ITA 20 Apr 1994 Astana Qazaqstan 1
Gleb Syritsa RUS 14 Apr 2000 Astana Qazaqstan 1
Igor Chzhan KAZ 02 Oct 1999 Astana Qazaqstan 1
Nurbergen Nurlykhassym KAZ 25 Mar 2000 Astana Qazaqstan 1
Simone Velasco ITA 02 Dec 1995 Astana Qazaqstan 2
Bob Jungels LUX 22 Sep 1992 BOHA - Hansgrohe 1
Cesare Benedetti POL 03 Aug 1987 BOHA - Hansgrohe 2
Frederik Wandahl DEN 09 Jan 2001 BOHA - Hansgrohe 3
Giovanni Aleotti ITA 25 May 1999 BOHA - Hansgrohe 3
Jai Hindley AUS 05 May 1996 BOHA - Hansgrohe 2
Matteo Fabbro ITA 10 Apr 1995 BOHA - Hansgrohe 2
Patrick Gamper OOS 21 Feb 1997 BOHA - Hansgrohe 2
Aaron Van Der Beken BEL 13 Nov 2000 Bingoal - Pauwels - WB 1
Alexis Guérin FRA 06 Jun 1992 Bingoal - Pauwels - WB 1
Dorian De Maeght BEL 13 Aug 1997 Bingoal - Pauwels - WB 1
Ludovic Robeet BEL 22 May 1994 Bingoal - Pauwels - WB 1
Marco Tizza ITA 06 Feb 1992 Bingoal - Pauwels - WB 2
Nathan Vandepitte FRA 30 Mar 2000 Bingoal - Pauwels - WB 1
Rémy Mertz BEL 17 Jul 1995 Bingoal - Pauwels - WB 2
Anthony Perez FRA 22 Apr 1991 Cofidis 2
Guillaume Martin FRA 09 Jun 1993 Cofidis 2
Hugo Toumire FRA 05 Oct 2001 Cofidis 1
Jon Izagirre Insausti SPA 04 Feb 1989 Cofidis 2
Jonathan Lastra Martinez SPA 03 Jun 1993 Cofidis 1
Simon Geschke DUI 13 Mar 1986 Cofidis 2
Thomas Champion FRA 08 Sep 1999 Cofidis 2
Alexander Edmondson AUS 22 Dec 1993 DSM / DSM - Firmenich 1
Andreas Leknessund NOR 21 May 1999 DSM / DSM - Firmenich 2
John Degenkolb DUI 07 Jan 1989 DSM / DSM - Firmenich 1
Jonas Iversby Hvideberg NOR 09 Feb 1999 DSM / DSM - Firmenich 1
Marius Mayrhofer DUI 18 Sep 2000 DSM / DSM - Firmenich 1
Nils Eekhoff NED 23 Jan 1998 DSM / DSM - Firmenich 3
Pavel Bittner CZE 29 Oct 2002 DSM / DSM - Firmenich 2
Alberto Bettiol ITA 29 Oct 1993 EF Education - EasyPost 2
Andrey Amador Bikkazakova CRC 29 Aug 1986 EF Education - EasyPost 2
Ben Healy IRL 11 Sep 2000 EF Education - EasyPost 1
Jens Keukeleire BEL 23 Nov 1988 EF Education - EasyPost 2
Jonas Rutsch DUI 24 Jan 1998 EF Education - EasyPost 1
Lukasz Wisniowski POL 07 Dec 1991 EF Education - EasyPost 2
Owain Doull GBR 02 May 1993 EF Education - EasyPost 2
Alessandro Tonelli ITA 29 May 1992 Green Project - Bardiani - CSF - Faizanè 2
Davide Gabburo ITA 01 Apr 1993 Green Project - Bardiani - CSF - Faizanè 2
Filippo Magli ITA 29 Apr 1999 Green Project - Bardiani - CSF - Faizanè 1
Henok Mulueberhan ERI 11 Nov 1999 Green Project - Bardiani - CSF - Faizanè 1
Luca Colnaghi ITA 14 Jan 1999 Green Project - Bardiani - CSF - Faizanè 1
Martin Marcellusi ITA 05 Apr 2000 Green Project - Bardiani - CSF - Faizanè 1
Riccardo Lucca ITA 24 Feb 1997 Green Project - Bardiani - CSF - Faizanè 1
Jake Stewart GBR 02 Oct 1999 Groupama - FDJ 1
Olivier Le Gac FRA 27 Aug 1993 Groupama - FDJ 2
Paul Penhoët FRA 28 Dec 2001 Groupama - FDJ 1
Quentin Pacher FRA 06 Jan 1992 Groupama - FDJ 2
Reuben Thompson NZL 15 Feb 2001 Groupama - FDJ 1
Stefan Küng ZWI 16 Nov 1993 Groupama - FDJ 2
Valentin Madouas FRA 12 Jul 1996 Groupama - FDJ 3
Jan Christen ZWI 26 Jun 2004 Hagens Berman - Axeon 1
Adrien Petit FRA 26 Sep 1990 Intermarché - Circus - Wanty 1
Aimé De Gendt BEL 17 Jun 1994 Intermarché - Circus - Wanty 2
Biniam Girmay Hailu ERI 02 Apr 2000 Intermarché - Circus - Wanty 4
Dries De Pooter BEL 08 Nov 2002 Intermarché - Circus - Wanty 1
Lilian Calmejane FRA 06 Dec 1992 Intermarché - Circus - Wanty 2
Loïc Vliegen BEL 20 Dec 1993 Intermarché - Circus - Wanty 4
Madis Mihkels EST 31 May 2003 Intermarché - Circus - Wanty 1
Brandon Smith Rivera Vargas COL 21 Mar 1996 INEOS Grenadiers 3
Elia Viviani ITA 07 Feb 1989 INEOS Grenadiers 3
Ethan Hayter GBR 18 Sep 1998 INEOS Grenadiers 2
Lucas Plapp AUS 25 Dec 2000 INEOS Grenadiers 1
Michal Kwiatkowski POL 02 Jun 1990 INEOS Grenadiers 1
Pavel Sivakov FRA 11 Jul 1997 INEOS Grenadiers 1
Salvatore Puccio ITA 31 Aug 1989 INEOS Grenadiers 2
Corbin Strong NZL 30 Apr 2000 Israel - Premier Tech 1
Daryl Impey ZAF 06 Dec 1984 Israel - Premier Tech 1
Dylan Teuns BEL 01 Mar 1992 Israel - Premier Tech 2
Jakob Fuglsang DEN 22 Mar 1985 Israel - Premier Tech 2
Jens Reynders BEL 25 May 1998 Israel - Premier Tech 1
Nicholas Schultz AUS 13 Sep 1994 Israel - Premier Tech 2
Reto Hollenstein ZWI 22 Aug 1985 Israel - Premier Tech 2
Alessandro De Marchi ITA 19 May 1986 Jayco - Alula 2
Amund Gröndahl Jansen NOR 11 Feb 1994 Jayco - Alula 2
Kelland O'Brien AUS 22 May 1998 Jayco - Alula 1
Kevin Colleoni ITA 11 Nov 1999 Jayco - Alula 2
Michael Matthews AUS 26 Sep 1990 Jayco - Alula 4
Tsgabu Grmay Gebremariam ETH 25 Aug 1991 Jayco - Alula 4
Arnaud De Lie BEL 16 Mar 2002 Lotto - Dstny 2
Brent Van Moer BEL 12 Jan 1998 Lotto - Dstny 2
Cédric Beullens BEL 27 Jan 1997 Lotto - Dstny 1
Florian Vermeersch BEL 12 Mar 1999 Lotto - Dstny 2
Jasper De Buyst BEL 24 Nov 1993 Lotto - Dstny 2
Maxim Van Gils BEL 25 Nov 1999 Lotto - Dstny 1
Pascal Eenkhoorn NED 08 Feb 1997 Lotto - Dstny 4
Alexander Aranburu Deba SPA 19 Sep 1995 Movistar 3
Gorka Izagirre Insausti SPA 07 Oct 1987 Movistar 1
Ivan Romeo Abad SPA 16 Aug 2003 Movistar 1
Johan Jacobs (ZWI) ZWI 01 Mar 1997 Movistar 2
José Joaquin Rojas Gil SPA 08 Jun 1985 Movistar 1
Vinicius Rangel Costa BRA 26 May 2001 Movistar 2
William Barta USA 04 Jan 1996 Movistar 4
Dries Devenyns BEL 22 Jul 1983 Soudal - Quick Step 1
Fausto Masnada ITA 06 Nov 1993 Soudal - Quick Step 1
Florian Sénéchal FRA 10 Jul 1993 Soudal - Quick Step 3
Julian Alaphilippe FRA 11 Jun 1992 Soudal - Quick Step 2
Mauri Vansevenant BEL 01 Jun 1999 Soudal - Quick Step 1
Mauro Schmid ZWI 04 Dec 1999 Soudal - Quick Step 3
Rémi Cavagna FRA 10 Aug 1995 Soudal - Quick Step 2
Andrea Pasqualon ITA 02 Jan 1988 Bahrain - Victorious 3
Edoardo Zambanini ITA 21 Apr 2001 Bahrain - Victorious 1
Jack Haig AUS 06 Sep 1993 Bahrain - Victorious 2
Johan Price-Pejtersen DEN 26 May 1999 Bahrain - Victorious 2
Jonathan Milan ITA 01 Oct 2000 Bahrain - Victorious 1
Nikias Arndt DUI 18 Nov 1991 Bahrain - Victorious 1
Rainer Kepplinger OOS 19 Aug 1997 Bahrain - Victorious 1
Anthony Turgis FRA 16 May 1994 TotalEnergies 3
Edvald Boasson Hagen NOR 17 May 1987 TotalEnergies 3
Fabien Grellier FRA 31 Oct 1994 TotalEnergies 2
Julien Simon FRA 04 Oct 1985 TotalEnergies 3
Mathieu Burgaudeau FRA 17 Nov 1998 TotalEnergies 3
Peter Sagan SVK 26 Jan 1990 TotalEnergies 2
Sandy Dujardin FRA 29 May 1997 TotalEnergies 1
Alex Kirsch LUX 12 Jun 1992 Lidl - Trek 2
Antwan Tolhoek NED 29 Apr 1994 Lidl - Trek 1
Daan Hoole NED 22 Feb 1999 Lidl - Trek 1
Dario Cataldo ITA 17 Mar 1985 Lidl - Trek 1
Marc Brustenga Masague SPA 04 Sep 1999 Lidl - Trek 1
Natnael Tesfatsion ERI 23 May 1999 Lidl - Trek 1
Thibau Nys BEL 12 Nov 2002 Lidl - Trek 1
Christophe Laporte FRA 11 Dec 1992 Jumbo - Visma 1
Koen Bouwman NED 02 Dec 1993 Jumbo - Visma 2
Mick van Dijke NED 15 Mar 2000 Jumbo - Visma 1
Sam Oomen NED 15 Aug 1995 Jumbo - Visma 1
Tiesj Benoot BEL 11 Mar 1994 Jumbo - Visma 2
Tim van Dijke NED 15 Mar 2000 Jumbo - Visma 1
Tosh Van Der Sande BEL 28 Nov 1990 Jumbo - Visma 2
Alexander Kamp Egested DEN 14 Dec 1993 Tudor Pro Cycling Team 3
Jacob Eriksson ZWE 01 Oct 1999 Tudor Pro Cycling Team 1
Lucas Eriksson ZWE 10 Apr 1996 Tudor Pro Cycling Team 1
Nils Brun ZWI 14 Jun 2000 Tudor Pro Cycling Team 1
Petr Kelemen CZE 18 Nov 2000 Tudor Pro Cycling Team 1
Rick Pluimers NED 07 Dec 2000 Tudor Pro Cycling Team 1
Robin Froidevaux ZWI 17 Oct 1998 Tudor Pro Cycling Team 1
Alessandro Covi ITA 28 Sep 1998 UAE Team Emirates 1
Brandon McNulty USA 02 Apr 1998 UAE Team Emirates 1
Felix Grossschartner OOS 23 Dec 1993 UAE Team Emirates 1
Marc Hirschi ZWI 24 Aug 1998 UAE Team Emirates 1
Matteo Trentin ITA 02 Aug 1989 UAE Team Emirates 2
Rafal Majka POL 12 Sep 1989 UAE Team Emirates 1
Erelijst
Jaar Datum UCI Eerste Tweede Derde
2023 03.09 1.WT FRA Valentin Madouas FRA Mathieu Burgaudeau OOS Felix Grossschartner
2022 28.08 1.WT BEL Wout Van Aert FRA Axel Laurance DEN Alexander Kamp Egested
2021 29.08 1.WT FRA Benoît Cosnefroy FRA Julian Alaphilippe DEN Mikkel Frölich Honore
2020 25.08 1.WT AUS Michael Matthews SLO Luka Mezgec FRA Florian Sénéchal
2019 01.09 1.WT BEL Sep Vanmarcke BEL Tiesj Benoot AUS Jack Haig
2018 26.08 1.WT BEL Oliver Naesen DEN Michael Valgren Andersen BEL Tim Wellens
2017 27.08 1.WT ITA Elia Viviani NOR Alexander Kristoff ITA Sonny Colbrelli
2016 28.08 1.wt BEL Oliver Naesen ITA Alberto Bettiol NOR Alexander Kristoff
2015 30.08 1.WT NOR Alexander Kristoff ITA Simone Ponzi LTU Ramunas Navardauskas
2014 31.08 1.WT FRA Sylvain Chavanel ITA Andrea Fedi FRA Arthur Vichot
2013 01.09 1.WT ITA Filippo Pozzato ITA Giacomo Nizzolo FRA Samuel Dumoulin
2012 26.08 1.WT NOR Edvald Boasson Hagen POR Rui Alberto Costa Faria AUS Heinrich Friedrich Haussler
2011 28.08 1.WT SLO Grega Bole AUS Simon Gerrans FRA Thomas Voeckler
2010 22.08 1.PT AUS Matthew Harley Goss USA Tyler Farrar FRA Yoann Offredo
2009 23.08 1.PT AUS Simon Gerrans FRA Pierrick Fédrigo DUI Paul Martens (DUI)
2008 25.08 1.PT FRA Pierrick Fédrigo ITA Alessandro Ballan SPA David Lopez Garcia
2007 02.09 1.PT FRA Thomas Voeckler NOR Thor Hushovd ITA Danilo Di Luca
2006 27.08 1.PT ITA Vincenzo Nibali SPA Juan Antonio Flecha Giannoni ITA Manuele Mori
2005 27.08 1.PT USA George Hincapie BLR Alexandre Usov ITA Davide Rebellin
2004 29.08 1.HC FRA Didier Rous BEL Serge Baguet ITA Guido Trentin
2003 24.08 1.HC FRA Andy Flickinger FRA Anthony Geslin FRA Nicolas Jalabert
2002 25.08 1.HC GBR Jeremy Hunt AUS Stuart O'Grady AUS Baden Cooke
2001 02.09 1.HC BEL Nico Mattan FRA Patrice Halgand AUS Patrick Jonker
2000 30.07 1.HC ITA Michele Bartoli BEL Nico Mattan FRA Walter Bénéteau
1999 29.08 1.HC FRA Christophe Mengin ZWI Markus Zberg RUS Serguei Ivanov
1998 30.08 1.1 FRA Pascal Herve BEL Ludo Dierckxsens FRA Stéphane Heulot
1997 31.08 1.1 ITA Andrea Ferrigato ITA Sergio Barbero USA Chris Horner
1996 01.09 1.1 BEL Frank Vandenbroucke FRA Laurent Brochard UKR Andrei Tchmil
1995 27.08 1.1 ZWI Rolf Jaermann FRA Laurent Madouas DUI Christian Henn
1994 23.08 1.1 MDA Andrei Tchmil FRA Richard Virenque DUI Jens Heppner
1993 24.08 1.1 FRA Thierry Claveyrolat FRA Jean-François Bernard FRA Thierry Laurent
1992 30.08 1.1 FRA Ronan Pensec BEL Serge Baguet FRA Thierry Claveyrolat
1991 20.08 1.1 FRA Armand De Las Cuevas DUI Andreas Kappes MEX Miguel Arroyo Rosales
1990 21.08 1.2 FRA Bruno Cornillet FRA Martial Gayant ZWI Thomas Wegmuller
1989 22.08 Cat 4 FRA Jean-Claude Colotti FRA Bruno Cornillet FRA Gilles Delion
1988 23.08 FRA Luc Leblanc FRA Charly Mottet FRA Patrice Esnault
1987 25.08 Cat 1 FRA Gilbert Duclos-Lassalle FRA Jean-Claude Bagot FRA Frédéric Brun (1957)
1986 26.08 Cat 1 FRA Martial Gayant IRL Sean Kelly DEN Sören Lilholt
1985 27.08 Cat 1 FRA Eric Guyot BEL Rudy Matthys FRA Marc Madiot
1984 21.08 Cat 1 IRL Sean Kelly FRA Frédéric Vichot FRA Eric Caritoux
1983 23.08 Cat 1 FRA Pierre Bazzo FRA Marc Madiot IRL Stephen Roche
1982 30.08 Cat 1 FRA Francis Castaing FRA Régis Clere FRA Didier Vanoverschelde
1981 24.08 FRA Gilbert Duclos-Lassalle FRA Dominique Arnaud BEL Jacques Martin
1980 26.08 FRA Patrick Friou FRA Jacques Bossis FRA Bernard Becaas
1979 21.08 NED Frits Pirard FRA Jean Chassang FRA Yvon Bertin
1978 22.08 FRA Pierre-Raymond Villemiane NED Joop Zoetemelk FRA Marcel Tinazzi
1977 23.08 FRA Jacques Bossis FRA Roger Legeay FRA Christian Seznec
1976 24.08 FRA Jacques Bossis FRA Patrick Perret FRA Pierre-Raymond Villemiane
1975 26.08 FRA Cyrille Guimard FRA Jean-Louis Danguillaume FRA Guy Santy
1974 27.08 FRA Raymond Martin FRA Jacques Botherel FRA Claude Aiguesparses
1973 28.08 FRA Jean-Claude Largeau FRA Gilbert Bellone FRA Guy Sibille
1972 22.08 FRA Robert Bouloux FRA Gérard Besnard FRA Enzo Mattioda
1971 24.08 FRA Jean-Pierre Danguillaume FRA Jacques Gestraud FRA Raymond Delisle
1970 25.08 FRA Gianni "Jean" Marcarini FRA Robert Bouloux FRA Roland Berland
1969 25.08 FRA Jean Jourden FRA François Goasduff FRA Léon-Paul Menard
1968 27.08 FRA Jean Jourden FRA Jean-Claude Lebaube FRA André Zimmerman
1967 29.08 FRA François Hamon FRA Georges Chappe FRA Maurice Morin
1966 30.08 FRA Claude Mazeaud FRA Jean Bourles FRA Pierre Le Mellec
1965 31.08 FRA François Goasduff FRA Hubert Niel FRA Jean-Louis Jaqueneau
1964 01.09 FRA Jean Bourles FRA Hubert Ferrer FRA Jean Gainche
1963 27.08 FRA Fernand Picot FRA Pierre Le Mellec FRA Fernand Delort
1962 28.08 FRA Jean Gainche FRA Georges Groussard FRA Joseph Morvan
1961 29.08 FRA Fernand Picot FRA Emile Le Bigault FRA Max Bleneau
1960 30.08 FRA Hubert Ferrer FRA André Foucher FRA Joseph Velly
1959 01.09 FRA Emmanuel Crenn FRA Jean Gainche FRA Félix Le Buhotel
1958 26.08 FRA Jean Gainche FRA André Ruffet FRA Fernand Picot
FRA Joseph Thomin
1957 27.08 FRA Isaac Vitre FRA Joseph Morvan FRA Joseph Groussard
1956 28.08 FRA Valentin Huot FRA René Fournier FRA Joseph Morvan
1955 30.08 FRA Jean-Jacques Petitjean FRA Jacques Dupont FRA Joseph Le Cadet
1954 31.08 ITA Ugo Anzile FRA Jean Le Guilly FRA Jean Gadras
1953 01.09 FRA Serge Blusson FRA Louis Gillet FRA Raymond Scardin
1952 26.08 FRA Emile Guerinel FRA François Mahé FRA Jean Bobet
1951 28.08 FRA Emile Guerinel FRA Guy Butteux FRA Jean Erussard
1950 22.08 FRA Amand Audaire FRA André Ruffet FRA Germain Mercier
1949 30.08 FRA Amand Audaire FRA Guy Butteux BEL René Haugustaine
1948 31.08 FRA Éloi Tassin FRA Francis Chrétien FRA Raymond Louviot
1947 02.09 FRA Raymond Louviot FRA Albert Bourlon FRA Roger Chupin
1946 27.08 FRA Ange Le Strat FRA Roger Chupin FRA Pierre Cogan
1945 28.08 FRA Éloi Tassin FRA Christophe Taeron FRA François Gouyette
1938 30.08 FRA Pierre-Marie Cloarec FRA Robert Tanneveau FRA Jean-Marie Goasmat
1937 01.09 FRA Jean-Marie Goasmat FRA Robert Oubron FRA Amédée Fournier
1936 01.09 FRA Pierre Cogan FRA François Lucas FRA Jean Le Dily
1935 27.08 FRA Jean Le Dily FRA Emile Le Gallo FRA Raymond Drouet
1934 28.08 FRA Lucien Tulot FRA Jean Keriel FRA René Durin
1933 29.08 FRA Philippe Bono FRA Raymond Louviot FRA Julien Grujeon
1932 30.08 FRA Philippe Bono FRA Paul Le Drogo FRA Ferdinand Le Drogo
1931 01.09 FRA François Fave FRA Pierre Le Doare FRA André Godinat
Meeste zeges
Aantal Coureur Nat Periode
2 Oliver Naesen BEL 2016 - 2018
2 Gilbert Duclos-Lassalle FRA 1981 - 1987
2 Jacques Bossis FRA 1976 - 1977
2 Jean Jourden FRA 1968 - 1969
1 Valentin Madouas FRA 2023 - 2023
1 Wout Van Aert BEL 2022 - 2022
1 Benoît Cosnefroy FRA 2021 - 2021
1 Michael Matthews AUS 2020 - 2020
1 Sep Vanmarcke BEL 2019 - 2019
1 Elia Viviani ITA 2017 - 2017
Meeste podiumplaatsen
Aantal Coureur Nat Periode
4 Jean Gainche FRA 1958 - 1964
3 Alexander Kristoff NOR 2015 - 2017
3 Jacques Bossis FRA 1976 - 1980
3 Fernand Picot FRA 1958 - 1963
3 Joseph Morvan FRA 1956 - 1962
3 Raymond Louviot FRA 1933 - 1948
2 Oliver Naesen BEL 2016 - 2018
2 Simon Gerrans AUS 2009 - 2011
2 Thomas Voeckler FRA 2007 - 2011
2 Pierrick Fédrigo FRA 2008 - 2009
Meeste keren gefinished
Aantal Coureur Nat Periode
4 Benoît Cosnefroy FRA 2019 - 2023
4 Michael Matthews AUS 2019 - 2023
4 Pascal Eenkhoorn NED 2019 - 2023
4 Warren Barguil FRA 2019 - 2023
4 Oliver Naesen BEL 2016 - 2022
4 Jean Gainche FRA 1958 - 1964
3 Alexander Aranburu Deba SPA 2020 - 2023
3 Alexander Kamp Egested DEN 2020 - 2023
3 Anthony Turgis FRA 2021 - 2023
3 Aurélien Paret-Peintre FRA 2021 - 2023
Jongste winnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
21-286 Vincenzo Nibali ITA 2006
21-299 Frank Vandenbroucke BEL 1996
22-019 Luc Leblanc FRA 1988
22-170 Eric Guyot FRA 1985
23-055 Armand De Las Cuevas FRA 1991
23-130 Francis Castaing FRA 1982
23-245 Jacques Bossis FRA 1976
23-283 Martial Gayant FRA 1986
23-290 Matthew Harley Goss AUS 2010
24-144 Jean-Claude Largeau FRA 1973
Oudste winnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
35-062 Sylvain Chavanel FRA 2014
34-146 Thierry Claveyrolat FRA 1993
34-048 Pascal Herve FRA 1998
33-345 Didier Rous FRA 2004
33-000 Gilbert Duclos-Lassalle FRA 1987
32-059 George Hincapie USA 2005
31-356 Filippo Pozzato ITA 2013
31-213 Andrei Tchmil MDA 1994
31-035 Sep Vanmarcke BEL 2019
30-360 Christophe Mengin FRA 1999
Meeste deelnames
Aantal Coureur Nat Periode
5 Oliver Naesen BEL 2016 - 2023
4 Benoît Cosnefroy FRA 2019 - 2023
4 Biniam Girmay Hailu ERI 2020 - 2023
4 Laurent Pichon FRA 2020 - 2023
4 Loïc Vliegen BEL 2019 - 2023
4 Michael Matthews AUS 2019 - 2023
4 Pascal Eenkhoorn NED 2019 - 2023
4 Tsgabu Grmay Gebremariam ETH 2020 - 2023
4 Warren Barguil FRA 2019 - 2023
4 William Barta USA 2020 - 2023
Jongste deelnemer
Leeftijd Coureur Nat Jaar
18-347 Juan Ayuso Pesquera SPA 2021
19-069 Jan Christen ZWI 2023
19-109 Quinn Simmons USA 2020
19-303 Pavel Bittner CZE 2022
20-018 Ivan Romeo Abad SPA 2023
20-061 Tom Paquet LUX 2022
20-066 Antonio Tiberi ITA 2021
20-095 Madis Mihkels EST 2023
20-103 Ilan Van Wilder BEL 2020
20-145 Biniam Girmay Hailu ERI 2020
Oudste deelnemer
Leeftijd Coureur Nat Jaar
40-054 Philippe Gilbert BEL 2022
40-043 Dries Devenyns BEL 2023
39-257 Raymond Louviot FRA 1948
39-248 Michael Albasini ZWI 2020
38-271 Daryl Impey ZAF 2023
38-259 Raymond Louviot FRA 1947
38-170 Dario Cataldo ITA 2023
38-165 Jakob Fuglsang DEN 2023
38-109 Greg Van Avermaet BEL 2023
38-087 José Joaquin Rojas Gil SPA 2023
Meeste ritzeges
Aantal Coureur Nat Periode
Jongste ritwinnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
Oudste ritwinnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
Meeste leiderstruien
Aantal Coureur Nat Periode
Jongste leider
Leeftijd Coureur Nat Jaar
Oudste leider
Leeftijd Coureur Nat Jaar