G.P. Llodio

G.P. Llodio 2007
03 Jun 2007
Pos Coureur Nat Team Leeftijd
1 SPA David De La Fuente Rasilla SPA Saunier Duval 26-030
2 SPA Jesus Del Nero Montes SPA Saunier Duval 25-079
3 SPA Jose Miguel Elias Galindo SPA 30-139
G.P. Llodio 2007
Datum Rit Winnaar Leider Punten Berg
03.06 Eindstand David De La Fuente Rasilla
Startlijst G.P. Llodio 2007
Coureur Nat Geboortedatum Team Deelnames
Jose Miguel Elias Galindo SPA 15 Jan 1977 1
David De La Fuente Rasilla SPA 04 May 1981 Saunier Duval 1
Jesus Del Nero Montes SPA 16 Mar 1982 Saunier Duval 1
Erelijst
Jaar Datum UCI Eerste Tweede Derde
2011 23.04 1.1 SPA Santiago Perez Fernandez ITA Daniele Ratto SPA Marcos Garcia Fernandez
2010 24.04 1.1 SPA Angel Vicioso Arcos SPA Marcos Garcia Fernandez FRA Jérôme Coppel
2009 29.03 1.1 SPA Samuel Sanchez Gonzalez SPA David De La Fuente Rasilla SPA Ezequiel Mosquera Miguez
2008 30.03 1.1 SPA Héctor Guerra Garcia SPA José Joaquin Rojas Gil SPA Aitor Galdos Alonso
2007 03.06 1.1 SPA David De La Fuente Rasilla SPA Jesus Del Nero Montes SPA Jose Miguel Elias Galindo
2006 28.05 1.1 SPA Jaume Rovira Pous SPA Adolfo Garcia Quesada SPA Koldo Gil Perez
2005 29.05 1.1 SPA David Herrero Llorente SPA Jorge Ferrio Luque SPA Javier Pascual Rodriguez
2004 30.05 1.3 VEN Unai Etxebarria Arana SPA Miguel Angel Martin Perdiguero ITA Matteo Carrara
2003 17.08 1.3 SPA Juan Manuel Fuentes Angullo SPA Carlos Garcia Quesada SPA Koldo Gil Perez
2002 18.08 1.3 SPA Jose Ivan Gutierrez Palacios SPA Fernando Torres Martin ITA Gilberto Simoni
2001 25.08 1.4 SPA Juan José De Los Angeles Segui SPA David Fernandez Domingo ITA Diego Ferrari
2000 20.08 1.4 SPA Miguel Angel Martin Perdiguero SPA Aitor Gonzalez Jimenez SPA Ricardo Otxoa Palacios
1999 22.08 1.4 ITA Marco Velo SPA Roberto Heras Hernandez ITA Roberto Sgambelluri
1998 23.08 1.4 RUS Sergei Smetanine ITA Ivan Cerioli ITA Mario Traversoni
1997 24.08 1.4 SPA José Rodriguez Garcia SPA Abraham Olano Manzano SPA Jon Odriozola Mugarza
1996 24.08 1.4 SPA David Etxebarria Alkorta ITA Alessandro Calzolari ITA Paolo Lanfranchi
1995 20.08 1.4 SPA Marino Alonso Monje ITA Adriano Baffi SPA Javier Pascual Rodriguez
1994 . RUS Asiate Saitov SPA Javier Palacin Salgado SPA Julio Alfonso Gutierrez Gutierrez
1993 . SPA Miguel Angel Martinez Perez SPA Angel Edo Alsina UKR Oleg Chudja Petrovitch
1992 . SPA Angel Edo Alsina SPA José Ramon Uriarte Zubero SPA Carlos Gallareta Lazaro
1991 . SPA Juan-Carlos Martin Martinez SPA Pedro-Luis Diaz Zabala SPA Carmelo Miranda Gonzalez
1990 . SPA Aitor Garmendia Arbilla SPA Ramon Gonzalez Arrieta AUS Anthony Neil Stephens
1989 . SPA Manuel Jorge Dominguez Diaz SPA Julio Alfonso Gutierrez Gutierrez SPA José Juan Canellas
1988 . SPA Carlos Hernandez Bailo SPA Javier Murguialday Chasco SPA Francisco-Javier Garciandia Pellejero
1987 29.08 SPA Pello Ruiz Cabestany SPA José Enrique Carrera Alvarez GUA José Rolando Ovanda Castellanos
1986 30.08 SPA Angel Camarillo Llorens SPA Laudelino Cubino Gonzalez SPA Carlos Hernandez Bailo
1985 24.08 SPA Julian Gorospe Artabe SPA Antonio Coll Pontanilla SPA José Luis Laguia Martinez
1984 25.08 SPA Julio Alfonso Gutierrez Gutierrez SPA Eulalio Garcia Pereda SPA Inaki Gaston Crespi
1982 28.08 SPA Antonio Coll Pontanilla SPA Marino Lejarreta Arrizabalaga SPA José Recio Ariza
1981 29.08 SPA Jorge Ruiz Cabestany SPA Manuel Esparza Sanz SPA Federico Echave Musatadi
1980 . SPA Felipe Yanez de la Torre SPA José Luis Blanco Soto SPA Antonio Coll Pontanilla
1979 . SPA Francisco Ramon Albelda Tormo SPA Marino Lejarreta Arrizabalaga SPA Rafael Ladron de Guevara
1978 26.08 SPA Ismael Lejarreta Arrizabalaga SPA Felipe Yanez de la Torre SPA Vicente Benejam Barcelo
1977 27.08 SPA Bernardo Alfonsel Lopez SPA Francisco Galdos Guana SPA José Manuel Garcia Roxio
1976 28.08 SPA Luis Alberto Ordiales Meana SPA Sebastian Pozo Fontivero SPA Anastasio Greciano Greciano
1975 30.08 SPA José Luis Uribezubia Velar SPA Antonio Menendez Gonzalez SPA Ventura Diaz Arrey
1974 24.08 SPA Antonio Menendez Gonzalez SPA José Luis Uribezubia Velar SPA German Martin Saez
1973 25.08 SPA Javier Francisco Elorriaga Iturriagagoitia SPA Miguel Maria Lasa SPA José Luis Abilleira Balboa
1972 29.09 SPA Domingo Perurena SPA Agustin Tamames Iglesias SPA José Manuel Lopez Rodriguez
1971 . SPA Celestino Padilla SPA Paulino Martinez Barredo SPA José I. Alvarado
1970 29.08 SPA Domingo Perurena SPA Antonio Gomez del Moral SPA Carlos Echeverria Zudaire
1969 . SPA Domingo Perurena SPA Daniel Varela Ramil SPA José Gomez Lucas
1968 24.08 SPA Luis Ocana Pernia SPA José Antonio Momene Campo SPA José Ramon Goyeneche Bilbao
1967 29.08 SPA José Antonio Momene Campo SPA Antonio Gomez del Moral SPA Jorge Marine Torres
1966 . SPA José Manuel Lopez Rodriguez SPA Antonio Blanco Martinez SPA Joaquim Galera Magdelano
1965 . SPA Andrés Incera Paradelo SPA Juan José Sagarduy SPA José-Luis Bilbao Erenozaga
1964 . SPA Juan José Sagarduy SPA José Antonio Momene Campo SPA Sebastian Elorza Uria
1963 24.08 SPA Valentin Uriona SPA José Antonio Momene Campo SPA Félix Jauregi
1962 . SPA Juan Maria Balier SPA Fernando Amarica POR José Carlos Cardoso Sousa
1961 . SPA José Bernardez Boluja SPA José Miguel Bilbao SPA Carlos Perez
1960 . SPA Julio Jimenez Munoz SPA José-Maria Lopez Cano SPA José Segu Soriano
1959 . SPA Antonio Ferraz Nuñez SPA José Luis Talamillo SPA Juan-Manuel Menendez
1958 30.08 SPA Antonio Ferraz Nuñez SPA Fausto Iza Iturbe SPA Antonio Karmany
1957 . SPA Carlos Perez SPA Francisco Moreno Martinez SPA José-Ramon Azcarate
1956 . SPA Robert Morales Erostarbe SPA Fausto Iza Iturbe SPA Tomas Onaederra Urkia
1955 . SPA Martin Erausquin SPA Robert Morales Erostarbe SPA Fausto Iza Iturbe
1954 . SPA Antonio Barrutia Iturriagoitia SPA Carmelo Morales Erostarbe
1953 . SPA Antonio Barrutia Iturriagoitia SPA Miguel Garay SPA Erasmo Guerricaechevarria
1952 . SPA Jesus Galdeano Portillo SPA Vicente Sarduy SPA Carmelo Morales Erostarbe
1951 . SPA Carmelo Morales Erostarbe SPA Francisco Bilbao Patxi SPA Jesus Morales Erostarbe
1950 . SPA Jesus Morales Erostarbe SPA José Orbegozo SPA Francisco Bilbao Patxi
1949 . SPA Felix Vidaurreta García SPA Oscar Elguezabal Pertica SPA Pástor Rodriguez Barros
Meeste zeges
Aantal Coureur Nat Periode
3 Domingo Perurena SPA 1969 - 1972
2 Antonio Ferraz Nuñez SPA 1958 - 1959
2 Antonio Barrutia Iturriagoitia SPA 1953 - 1954
1 Santiago Perez Fernandez SPA 2011 - 2011
1 Angel Vicioso Arcos SPA 2010 - 2010
1 Samuel Sanchez Gonzalez SPA 2009 - 2009
1 Héctor Guerra Garcia SPA 2008 - 2008
1 David De La Fuente Rasilla SPA 2007 - 2007
1 Jaume Rovira Pous SPA 2006 - 2006
1 David Herrero Llorente SPA 2005 - 2005
Meeste podiumplaatsen
Aantal Coureur Nat Periode
4 José Antonio Momene Campo SPA 1963 - 1968
3 Julio Alfonso Gutierrez Gutierrez SPA 1984 - 1994
3 Antonio Coll Pontanilla SPA 1980 - 1985
3 Domingo Perurena SPA 1969 - 1972
3 Fausto Iza Iturbe SPA 1955 - 1958
3 Carmelo Morales Erostarbe SPA 1951 - 1954
2 Marcos Garcia Fernandez SPA 2010 - 2011
2 David De La Fuente Rasilla SPA 2007 - 2009
2 Koldo Gil Perez SPA 2003 - 2006
2 Javier Pascual Rodriguez SPA 1995 - 2005
Meeste keren gefinished
Aantal Coureur Nat Periode
4 José Antonio Momene Campo SPA 1963 - 1968
3 Miguel Angel Martin Perdiguero SPA 1999 - 2004
3 Julio Alfonso Gutierrez Gutierrez SPA 1984 - 1994
3 Antonio Coll Pontanilla SPA 1980 - 1985
3 Domingo Perurena SPA 1969 - 1972
3 Fausto Iza Iturbe SPA 1955 - 1958
3 Carmelo Morales Erostarbe SPA 1951 - 1954
2 Marcos Garcia Fernandez SPA 2010 - 2011
2 David De La Fuente Rasilla SPA 2007 - 2009
2 Koldo Gil Perez SPA 2003 - 2006
Jongste winnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
22-281 Julio Alfonso Gutierrez Gutierrez SPA 1984
23-005 Valentin Uriona SPA 1963
23-032 David Etxebarria Alkorta SPA 1996
23-076 Luis Ocana Pernia SPA 1968
23-144 Antonio Coll Pontanilla SPA 1982
23-184 Bernardo Alfonsel Lopez SPA 1977
23-264 Jose Ivan Gutierrez Palacios SPA 2002
24-226 Luis Alberto Ordiales Meana SPA 1976
24-280 Jorge Ruiz Cabestany SPA 1981
24-303 Sergei Smetanine RUS 1998
Oudste winnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
33-261 Santiago Perez Fernandez SPA 2011
33-011 Angel Vicioso Arcos SPA 2010
31-190 Unai Etxebarria Arana VEN 2004
31-116 José Rodriguez Garcia SPA 1997
31-052 Samuel Sanchez Gonzalez SPA 2009
30-009 José Luis Uribezubia Velar SPA 1975
29-277 Marino Alonso Monje SPA 1995
29-239 Héctor Guerra Garcia SPA 2008
29-063 Antonio Ferraz Nuñez SPA 1958
28-289 Domingo Perurena SPA 1972
Meeste deelnames
Aantal Coureur Nat Periode
4 José Antonio Momene Campo SPA 1963 - 1968
3 Miguel Angel Martin Perdiguero SPA 1999 - 2004
3 Julio Alfonso Gutierrez Gutierrez SPA 1984 - 1994
3 Antonio Coll Pontanilla SPA 1980 - 1985
3 Domingo Perurena SPA 1969 - 1972
3 Fausto Iza Iturbe SPA 1955 - 1958
3 Carmelo Morales Erostarbe SPA 1951 - 1954
2 Marcos Garcia Fernandez SPA 2010 - 2011
2 David De La Fuente Rasilla SPA 2007 - 2009
2 Koldo Gil Perez SPA 2003 - 2006
Jongste deelnemer
Leeftijd Coureur Nat Jaar
20-279 Javier Pascual Rodriguez SPA 1995
21-040 Federico Echave Musatadi SPA 1981
21-092 Inaki Gaston Crespi SPA 1984
21-200 Daniele Ratto ITA 2011
21-275 José Enrique Carrera Alvarez SPA 1987
22-077 David Muñoz Bañon SPA 2001
22-281 Julio Alfonso Gutierrez Gutierrez SPA 1984
22-288 Carlos Ramon Golbano Garcia SPA 1999
22-295 José Joaquin Rojas Gil SPA 2008
23-005 Valentin Uriona SPA 1963
Oudste deelnemer
Leeftijd Coureur Nat Jaar
38-004 Ventura Diaz Arrey SPA 1975
34-228 Marcello Siboni ITA 1999
33-261 Santiago Perez Fernandez SPA 2011
33-131 Ezequiel Mosquera Miguez SPA 2009
33-106 Eulalio Garcia Pereda SPA 1984
33-013 Adriano Baffi ITA 1995
33-011 Angel Vicioso Arcos SPA 2010
32-221 José Manuel Lopez Rodriguez SPA 1972
31-228 Miguel Angel Martin Perdiguero SPA 2004
31-190 Unai Etxebarria Arana VEN 2004
Meeste ritzeges
Aantal Coureur Nat Periode
Jongste ritwinnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
Oudste ritwinnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
Meeste ritzeges in één jaar
Aantal Coureur Nat Jaar
Meeste leiderstruien
Aantal Coureur Nat Periode
Jongste leider
Leeftijd Coureur Nat Jaar
Oudste leider
Leeftijd Coureur Nat Jaar