Trofeo Morucci

Trofeo Morucci 2004
Pos Coureur Nat Team Leeftijd
1 BLR Kanstantsin Sivtsov BLR
Trofeo Morucci 2004
Datum Rit Winnaar Leider Punten Berg
. Eindstand Kanstantsin Sivtsov
Startlijst Trofeo Morucci 2004
Coureur Nat Geboortedatum Team Deelnames
Erelijst
Jaar Datum UCI Eerste Tweede Derde
2012 . ITA Donato De Ieso
2011 . ITA Fabio Aru
2010 . ITA Stefano Di Carlo
2009 . RUS Alexander Filippov
2008 07.09 1.2 ITA Fabio Taborre NAM Dan Craven RUS Pavel Kochetkov
2007 09.09 1.2 ITA Fabio Terrenzio COL Julian Dario Atehortua Bedoya POL Jaroslaw Dabrowski
2006 . ITA Fabio Terrenzio
2005 . ITA Luigi Sestili
2004 . BLR Kanstantsin Sivtsov
2003 . ITA Domenico Quagliarello
2002 . ITA Maurizio Varini
2001 . ITA Giulio Tomi
2000 . ITA Cristian Marianelli
1999 11.07 1.6 ITA Giuseppe Bracci ITA Gianluca Fanfoni ITA Guglielmo De Nobile
1998 . ITA Maurizio Vandelli
1997 06.07 1.6 ITA Maurizio Vandelli ITA Domenico Romano ITA Luca Cassiani
1996 07.07 1.6 ITA Nicola Castaldo ITA Cristian Moreni ITA Daniele Bruni
1995 . ITA Andrea Patuelli
1994 . ITA Mauro Sandroni
1993 . ITA Gianluca Brugnami
1992 . ITA Renato Falcinelli
1991 . ITA Desiderio Voltarel
1990 . ITA Michele Bartoli
1989 . ITA Angelo Citracca
1988 . Vladimir Pulnikov
1987 . AUS Eddie Salas
1986 . ITA Antonio Fanelli
1985 . ITA Angelo Canzonieri
1984 . Vladimir Kozarek
1983 . POL Pawel Bartkowick
1982 . RUS Valery Chapligin
1981 . ITA Ennio Salvador
1980 . ITA Givanni Moro
1979 . ITA Giuseppe Lanzoni
1978 . ITA Cesare Sartini
1977 . ITA Claudio Corti
1976 . ITA Egidio Vallati
1975 . ITA Severino Paris
1974 . ITA Mario Perna
1973 . ITA Giuseppe Fratini
1972 . ITA Giovanni Martella
1971 . ITA Giovanni Martella
1970 . ITA Lucia Cassi
1969 . ITA Tullio Rossi
1968 . ITA Angelo Coletti
1967 . ITA Angelo Coletti
1966 . ITA Carlo Brunetti
1965 . ITA Fausto Serafin
1964 . ITA Fabrizio Cartoni
1963 . ITA Maurizio Moschini
1962 . ITA Sergio Cartoni
Meeste zeges
Aantal Coureur Nat Periode
2 Fabio Terrenzio ITA 2006 - 2007
2 Maurizio Vandelli ITA 1997 - 1998
2 Giovanni Martella ITA 1971 - 1972
1 Donato De Ieso ITA 2012 - 2012
1 Fabio Aru ITA 2011 - 2011
1 Stefano Di Carlo ITA 2010 - 2010
1 Alexander Filippov RUS 2009 - 2009
1 Fabio Taborre ITA 2008 - 2008
1 Luigi Sestili ITA 2005 - 2005
1 Kanstantsin Sivtsov BLR 2004 - 2004
Meeste podiumplaatsen
Aantal Coureur Nat Periode
2 Fabio Terrenzio ITA 2006 - 2007
2 Maurizio Vandelli ITA 1997 - 1998
2 Giovanni Martella ITA 1971 - 1972
1 Donato De Ieso ITA 2012 - 2012
1 Fabio Aru ITA 2011 - 2011
1 Stefano Di Carlo ITA 2010 - 2010
1 Alexander Filippov RUS 2009 - 2009
1 Dan Craven NAM 2008 - 2008
1 Fabio Taborre ITA 2008 - 2008
1 Pavel Kochetkov RUS 2008 - 2008
Meeste keren gefinished
Aantal Coureur Nat Periode
2 Fabio Terrenzio ITA 2006 - 2007
2 Maurizio Vandelli ITA 1997 - 1998
2 Giovanni Martella ITA 1971 - 1972
1 Donato De Ieso ITA 2012 - 2012
1 Fabio Aru ITA 2011 - 2011
1 Stefano Di Carlo ITA 2010 - 2010
1 Alexander Filippov RUS 2009 - 2009
1 Dan Craven NAM 2008 - 2008
1 Fabio Taborre ITA 2008 - 2008
1 Pavel Kochetkov RUS 2008 - 2008
Jongste winnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
21-362 Fabio Terrenzio ITA 2007
23-063 Giuseppe Bracci ITA 1999
23-094 Fabio Taborre ITA 2008
29-066 Nicola Castaldo ITA 1996
32-331 Maurizio Vandelli ITA 1997
Oudste winnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
32-331 Maurizio Vandelli ITA 1997
29-066 Nicola Castaldo ITA 1996
23-094 Fabio Taborre ITA 2008
23-063 Giuseppe Bracci ITA 1999
21-362 Fabio Terrenzio ITA 2007
Meeste deelnames
Aantal Coureur Nat Periode
2 Fabio Terrenzio ITA 2006 - 2007
2 Maurizio Vandelli ITA 1997 - 1998
2 Giovanni Martella ITA 1971 - 1972
1 Donato De Ieso ITA 2012 - 2012
1 Fabio Aru ITA 2011 - 2011
1 Stefano Di Carlo ITA 2010 - 2010
1 Alexander Filippov RUS 2009 - 2009
1 Dan Craven NAM 2008 - 2008
1 Fabio Taborre ITA 2008 - 2008
1 Pavel Kochetkov RUS 2008 - 2008
Jongste deelnemer
Leeftijd Coureur Nat Jaar
21-281 Domenico Romano ITA 1997
21-362 Fabio Terrenzio ITA 2007
22-184 Pavel Kochetkov RUS 2008
23-063 Giuseppe Bracci ITA 1999
23-094 Fabio Taborre ITA 2008
23-228 Cristian Moreni ITA 1996
24-051 Jaroslaw Dabrowski POL 2007
24-082 Julian Dario Atehortua Bedoya COL 2007
25-218 Dan Craven NAM 2008
27-226 Guglielmo De Nobile ITA 1999
Oudste deelnemer
Leeftijd Coureur Nat Jaar
32-331 Maurizio Vandelli ITA 1997
29-066 Nicola Castaldo ITA 1996
27-226 Guglielmo De Nobile ITA 1999
25-218 Dan Craven NAM 2008
24-082 Julian Dario Atehortua Bedoya COL 2007
24-051 Jaroslaw Dabrowski POL 2007
23-228 Cristian Moreni ITA 1996
23-094 Fabio Taborre ITA 2008
23-063 Giuseppe Bracci ITA 1999
22-184 Pavel Kochetkov RUS 2008
Meeste ritzeges
Aantal Coureur Nat Periode
Jongste ritwinnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
Oudste ritwinnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
Meeste ritzeges in één jaar
Aantal Coureur Nat Jaar
Meeste leiderstruien
Aantal Coureur Nat Periode
Jongste leider
Leeftijd Coureur Nat Jaar
Oudste leider
Leeftijd Coureur Nat Jaar