Zaragoza - Sabinanigo

Zaragoza - Sabinanigo 1987
26 Jul 1987
Pos Coureur Nat Team Leeftijd
1 SPA Angel Camarillo Llorens SPA Teka 28-137
2 AUS Stephen Hodge AUS KAS 26-008
3 SPA Melcior Mauri Prat SPA Reynolds 21-109
Zaragoza - Sabinanigo 1987
Datum Rit Winnaar Leider Punten Berg
26.07 Eindstand Angel Camarillo Llorens
Startlijst Zaragoza - Sabinanigo 1987
Coureur Nat Geboortedatum Team Deelnames
Stephen Hodge AUS 18 Jul 1961 KAS 1
Melcior Mauri Prat SPA 08 Apr 1966 Reynolds 1
Angel Camarillo Llorens SPA 11 Mar 1959 Teka 1
Erelijst
Jaar Datum UCI Eerste Tweede Derde
2001 27.07 1.4 SPA Angel Vicioso Arcos SPA Eleuterio Anguita Hinojosa ITA Stefano Casagranda
2000 27.07 1.4 ITA Davide Casarotto ITA Gianni Faresin ITA Paolo Lanfranchi
1999 27.07 1.4 NED Tristan Hoffmann DUI Andreas Klier GBR Jeremy Hunt
1998 27.07 1.4 SPA Igor Gonzalez de Galdeano Aranzabal FRA Charles Guilbert SPA Gines Salmeron Martinez
1997 27.07 1.4 FRA Armand De Las Cuevas SPA David Etxebarria Alkorta SPA Cesar Solaun Solana
1996 27.07 1.4 SPA Arsenio Gonzalez Gutierrez SPA Francisco José "Kiko" Garcia Arnandis SPA David Garcia Marquina
1995 27.07 1.4 SPA Fernando Escartin Coti ITA Stefano Della Santa DUI Gerd Audehm
1994 23.07 1.4 BEL Serge Baguet ITA Stefano Zanatta BEL Frank Vandenbroucke
1993 23.07 1.4 SPA Asier Guenetxea Sasiain SPA Manuel Fernandez Gines SPA Angel Edo Alsina
1992 27.07 1.4 NED Mathieu Hermans BEL Jerry Cooman GBR Malcolm Elliott
1991 27.07 1.4 BEL Jerry Cooman NED Adri van der Poel BEL Jean-Pierre Heynderickx
1989 26.07 Cat 4 SPA Alvaro Pino Counago
1988 26.07 SPA Julio Alfonso Gutierrez Gutierrez SPA Casimiro Moreda Garcia Tizon SPA Jesus Suarez Cueva
1987 26.07 SPA Angel Camarillo Llorens AUS Stephen Hodge SPA Melcior Mauri Prat
1986 27.07 SPA Mariano Sanchez Martinez SPA Joaquim Faura Maca COL Oscar de Jesus Vargas Restrepo
1985 27.07 SPA Inaki Gaston Crespi SPA José Luis Laguia Martinez SPA Antonio Esparza Sanz
1984 27.07 SPA Julio Alfonso Gutierrez Gutierrez SPA Miguel-Angel Iglesias Guerrero SPA Imanol Murga Saez de Ormijana
1983 23.07 SPA Eduardo Chozas Olmo SPA Faustino Ruperez Rincon SPA Ricardo Zuniga Carrasco
1982 23.07 SPA Pedro Delgado Robledo SPA Francisco Ramon Albelda Tormo SPA Jaime Vilamajo Ipiens
1981 27.07 SPA Enrique Martinez Heredia SPA Eulalio Garcia Pereda SPA José Luis Rodriguez Inguanzo
1980 27.07 SPA José Luis Viejo SPA José Luis Laguia Martinez SPA Imanol Murga Saez de Ormijana
1979 26.07 SPA Andres Oliva Sanchez SPA Julian Andiano Eguiguren SPA Alberto Fernandez Blanco
1978 26.07 SPA Enrique Martinez Heredia SPA Antonio Menendez Gonzalez SPA Anastasio Greciano Greciano
1977 27.07 POR José Martins Freitas SPA Enrique Martinez Heredia SPA Andrès Gandarias Albizu
1976 27.07 SPA Enrique Martinez Heredia SPA Santiago Lazcano SPA Vicente Lopez Carril
1975 27.07 SPA Domingo Perurena SPA Gonzalo Aja Barquin SPA Fernando Plaza Labiano
1974 28.07 SPA Miguel Maria Lasa SPA Juan Zurano Jerez SPA Manuel Esparza Sanz
1973 29.07 SPA Antonio Martos Aguilar SPA Vicente Lopez Carril SPA Jose Pesarrodona Altimi
1972 23.07 SPA Segundo Goicoechea Goicoechea SPA José Manuel Lopez Rodriguez SPA Pedro Torres Cruces
1971 27.07 SPA Agustin Tamames Iglesias SPA Domingo Perurena SPA José Manuel Lopez Rodriguez
1970 28.07 SPA Luis Zubero Aldecoa SPA Domingo Perurena SPA Vicente Lopez Carril
1969 27.07 SPA Domingo Perurena SPA Santiago Lazcano SPA Sebastian Fernandez Duenas
Meeste zeges
Aantal Coureur Nat Periode
3 Enrique Martinez Heredia SPA 1976 - 1981
2 Julio Alfonso Gutierrez Gutierrez SPA 1984 - 1988
2 Domingo Perurena SPA 1969 - 1975
1 Angel Vicioso Arcos SPA 2001 - 2001
1 Davide Casarotto ITA 2000 - 2000
1 Tristan Hoffmann NED 1999 - 1999
1 Igor Gonzalez de Galdeano Aranzabal SPA 1998 - 1998
1 Armand De Las Cuevas FRA 1997 - 1997
1 Arsenio Gonzalez Gutierrez SPA 1996 - 1996
1 Fernando Escartin Coti SPA 1995 - 1995
Meeste podiumplaatsen
Aantal Coureur Nat Periode
4 Enrique Martinez Heredia SPA 1976 - 1981
4 Domingo Perurena SPA 1969 - 1975
3 Vicente Lopez Carril SPA 1970 - 1976
2 Jerry Cooman BEL 1991 - 1992
2 Julio Alfonso Gutierrez Gutierrez SPA 1984 - 1988
2 José Luis Laguia Martinez SPA 1980 - 1985
2 Imanol Murga Saez de Ormijana SPA 1980 - 1984
2 Santiago Lazcano SPA 1969 - 1976
2 José Manuel Lopez Rodriguez SPA 1971 - 1972
1 Angel Vicioso Arcos SPA 2001 - 2001
Meeste keren gefinished
Aantal Coureur Nat Periode
4 Enrique Martinez Heredia SPA 1976 - 1981
4 Domingo Perurena SPA 1969 - 1975
3 Vicente Lopez Carril SPA 1970 - 1976
2 Davide Casarotto ITA 2000 - 2001
2 Angel Edo Alsina SPA 1993 - 1999
2 Charles Guilbert FRA 1998 - 1999
2 Jerry Cooman BEL 1991 - 1992
2 Julio Alfonso Gutierrez Gutierrez SPA 1984 - 1988
2 José Luis Laguia Martinez SPA 1980 - 1985
2 Imanol Murga Saez de Ormijana SPA 1980 - 1984
Jongste winnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
22-063 Inaki Gaston Crespi SPA 1985
22-099 Pedro Delgado Robledo SPA 1982
22-132 Luis Zubero Aldecoa SPA 1970
22-252 Julio Alfonso Gutierrez Gutierrez SPA 1984
23-018 Eduardo Chozas Olmo SPA 1983
23-074 Asier Guenetxea Sasiain SPA 1993
23-181 Enrique Martinez Heredia SPA 1976
24-105 Angel Vicioso Arcos SPA 2001
24-268 Igor Gonzalez de Galdeano Aranzabal SPA 1998
24-339 Serge Baguet BEL 1994
Oudste winnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
36-140 Arsenio Gonzalez Gutierrez SPA 1996
32-343 Alvaro Pino Counago SPA 1989
31-225 Domingo Perurena SPA 1975
30-267 José Luis Viejo SPA 1980
30-231 Andres Oliva Sanchez SPA 1979
29-207 Tristan Hoffmann NED 1999
29-199 Mathieu Hermans NED 1992
29-031 Armand De Las Cuevas FRA 1997
29-008 Davide Casarotto ITA 2000
28-181 Enrique Martinez Heredia SPA 1981
Meeste deelnames
Aantal Coureur Nat Periode
4 Enrique Martinez Heredia SPA 1976 - 1981
4 Domingo Perurena SPA 1969 - 1975
3 Vicente Lopez Carril SPA 1970 - 1976
2 Davide Casarotto ITA 2000 - 2001
2 Angel Edo Alsina SPA 1993 - 1999
2 Charles Guilbert FRA 1998 - 1999
2 Jerry Cooman BEL 1991 - 1992
2 Julio Alfonso Gutierrez Gutierrez SPA 1984 - 1988
2 José Luis Laguia Martinez SPA 1980 - 1985
2 Imanol Murga Saez de Ormijana SPA 1980 - 1984
Jongste deelnemer
Leeftijd Coureur Nat Jaar
19-259 Frank Vandenbroucke BEL 1994
20-301 José Luis Laguia Martinez SPA 1980
21-109 Melcior Mauri Prat SPA 1987
21-214 Xavier Florencio Cabre SPA 2001
22-063 Inaki Gaston Crespi SPA 1985
22-099 Pedro Delgado Robledo SPA 1982
22-126 Oscar de Jesus Vargas Restrepo COL 1986
22-132 Luis Zubero Aldecoa SPA 1970
22-141 Santiago Lazcano SPA 1969
22-148 Manuel Fernandez Gines SPA 1993
Oudste deelnemer
Leeftijd Coureur Nat Jaar
36-140 Arsenio Gonzalez Gutierrez SPA 1996
35-011 Gianni Faresin ITA 2000
34-094 Andrès Gandarias Albizu SPA 1977
33-237 Vicente Lopez Carril SPA 1976
33-138 Jesus Suarez Cueva SPA 1988
32-343 Alvaro Pino Counago SPA 1989
32-153 José Manuel Lopez Rodriguez SPA 1972
32-118 Eleuterio Anguita Hinojosa SPA 2001
32-040 Adri van der Poel NED 1991
32-002 Paolo Lanfranchi ITA 2000
Meeste ritzeges
Aantal Coureur Nat Periode
Jongste ritwinnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
Oudste ritwinnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
Meeste ritzeges in één jaar
Aantal Coureur Nat Jaar
Meeste leiderstruien
Aantal Coureur Nat Periode
Jongste leider
Leeftijd Coureur Nat Jaar
Oudste leider
Leeftijd Coureur Nat Jaar