G.P. de la Tomate (Marmande)

G.P. de la Tomate (Marmande) 1999
12 Sep 1999
Pos Coureur Nat Team Leeftijd
1 SLO Tadej Valjavec SLO 22-152
2 FIN Kjell Carlström FIN 22-329
3 POL Henryk Sobinski POL
G.P. de la Tomate (Marmande) 1999
Datum Rit Winnaar Leider Punten Berg
12.09 Eindstand Tadej Valjavec
Startlijst G.P. de la Tomate (Marmande) 1999
Coureur Nat Geboortedatum Team Deelnames
Kjell Carlström FIN 18 Oct 1976 1
Tadej Valjavec SLO 13 Apr 1977 1
Erelijst
Jaar Datum UCI Eerste Tweede Derde
1999 12.09 1.6 SLO Tadej Valjavec FIN Kjell Carlström POL Henryk Sobinski
1998 13.09 1.6 FRA Pascal Profilet FRA Péré FRA Jérôme Gannat
1997 14.09 1.6 FRA Pierre Painaud ITA Pasquale Santoro FRA Alain Lagiere
1996 22.09 1.6 FRA Christophe Leroscouet FRA Olivier Ouvrard FRA Walter Bénéteau
1948 16.05 SPA Jesus-Jacques Moujica FRA René Barrere FRA Amand Audaire
Meeste zeges
Aantal Coureur Nat Periode
1 Tadej Valjavec SLO 1999 - 1999
1 Christophe Leroscouet FRA 1996 - 1996
1 Jesus-Jacques Moujica SPA 1948 - 1948
Meeste podiumplaatsen
Aantal Coureur Nat Periode
1 Tadej Valjavec SLO 1999 - 1999
1 Kjell Carlström FIN 1999 - 1999
1 Jérôme Gannat FRA 1998 - 1998
1 Pasquale Santoro ITA 1997 - 1997
1 Christophe Leroscouet FRA 1996 - 1996
1 Walter Bénéteau FRA 1996 - 1996
1 René Barrere FRA 1948 - 1948
1 Jesus-Jacques Moujica SPA 1948 - 1948
1 Amand Audaire FRA 1948 - 1948
Meeste keren gefinished
Aantal Coureur Nat Periode
1 Tadej Valjavec SLO 1999 - 1999
1 Kjell Carlström FIN 1999 - 1999
1 Jérôme Gannat FRA 1998 - 1998
1 Pasquale Santoro ITA 1997 - 1997
1 Christophe Leroscouet FRA 1996 - 1996
1 Walter Bénéteau FRA 1996 - 1996
1 René Barrere FRA 1948 - 1948
1 Jesus-Jacques Moujica SPA 1948 - 1948
1 Amand Audaire FRA 1948 - 1948
Jongste winnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
21-240 Jesus-Jacques Moujica SPA 1948
22-152 Tadej Valjavec SLO 1999
25-167 Christophe Leroscouet FRA 1996
Oudste winnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
25-167 Christophe Leroscouet FRA 1996
22-152 Tadej Valjavec SLO 1999
21-240 Jesus-Jacques Moujica SPA 1948
Meeste deelnames
Aantal Coureur Nat Periode
1 Tadej Valjavec SLO 1999 - 1999
1 Kjell Carlström FIN 1999 - 1999
1 Jérôme Gannat FRA 1998 - 1998
1 Pasquale Santoro ITA 1997 - 1997
1 Christophe Leroscouet FRA 1996 - 1996
1 Walter Bénéteau FRA 1996 - 1996
1 René Barrere FRA 1948 - 1948
1 Jesus-Jacques Moujica SPA 1948 - 1948
1 Amand Audaire FRA 1948 - 1948
Jongste deelnemer
Leeftijd Coureur Nat Jaar
21-240 Jesus-Jacques Moujica SPA 1948
22-152 Tadej Valjavec SLO 1999
22-329 Kjell Carlström FIN 1999
23-229 Pasquale Santoro ITA 1997
23-230 Amand Audaire FRA 1948
24-056 Walter Bénéteau FRA 1996
24-312 René Barrere FRA 1948
25-167 Christophe Leroscouet FRA 1996
28-099 Jérôme Gannat FRA 1998
Oudste deelnemer
Leeftijd Coureur Nat Jaar
28-099 Jérôme Gannat FRA 1998
25-167 Christophe Leroscouet FRA 1996
24-312 René Barrere FRA 1948
24-056 Walter Bénéteau FRA 1996
23-230 Amand Audaire FRA 1948
23-229 Pasquale Santoro ITA 1997
22-329 Kjell Carlström FIN 1999
22-152 Tadej Valjavec SLO 1999
21-240 Jesus-Jacques Moujica SPA 1948
Meeste ritzeges
Aantal Coureur Nat Periode
Jongste ritwinnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
Oudste ritwinnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
Meeste ritzeges in één jaar
Aantal Coureur Nat Jaar
Meeste leiderstruien
Aantal Coureur Nat Periode
Jongste leider
Leeftijd Coureur Nat Jaar
Oudste leider
Leeftijd Coureur Nat Jaar