Vuelta a Catalunya

Startlijst Vuelta a Catalunya 2021
Coureur Nat Geboortedatum Team Deelnames
Ben Gastauer LUX 14 Nov 1987 AG2R Citroën Team 2
Bob Jungels LUX 22 Sep 1992 AG2R Citroën Team 1
Clément Champoussin FRA 29 May 1998 AG2R Citroën Team 1
Clément Venturini FRA 16 Oct 1993 AG2R Citroën Team 1
François Bidard FRA 19 Mar 1992 AG2R Citroën Team 2
Jaakko Hänninen FIN 16 Apr 1997 AG2R Citroën Team 1
Tony Gallopin FRA 24 May 1988 AG2R Citroën Team 2
Harold Alfonso Tejada Canacue COL 27 Apr 1997 Astana - Premier Tech 1
Jonas Gregaard Wilsly DEN 30 Jul 1996 Astana - Premier Tech 2
Luis Leon Sanchez Gil SPA 24 Nov 1983 Astana - Premier Tech 2
Merhawi Kudus Ghebremedhin ERI 23 Jan 1994 Astana - Premier Tech 2
Oscar Rodriguez Garaicoechea SPA 06 May 1995 Astana - Premier Tech 1
Stefan De Bod ZAF 17 Nov 1996 Astana - Premier Tech 1
Vadim Pronskiy KAZ 04 Jun 1998 Astana - Premier Tech 1
Alan Riou FRA 02 Apr 1997 Arkéa - Samsic 1
Anthony Delaplace FRA 11 Sep 1989 Arkéa - Samsic 3
Elie Gesbert FRA 01 Jul 1995 Arkéa - Samsic 1
Laurent Pichon FRA 19 Jul 1986 Arkéa - Samsic 1
Lukasz Owsian POL 24 Feb 1990 Arkéa - Samsic 1
Matis Louvel FRA 19 Jul 1999 Arkéa - Samsic 1
Nairo Alexander Quintana Rojas COL 04 Feb 1990 Arkéa - Samsic 7
Brent Bookwalter USA 16 Feb 1984 Team BikeExchange 1
Callum Scotson AUS 10 Aug 1996 Team BikeExchange 1
Dion Smith NZL 03 Mar 1993 Team BikeExchange 2
Jhoan Esteban Chaves Rubio COL 17 Jan 1990 Team BikeExchange 3
Lucas Hamilton AUS 12 Feb 1996 Team BikeExchange 1
Simon Yates GBR 07 Aug 1992 Team BikeExchange 3
Tanel Kangert EST 11 Mar 1987 Team BikeExchange 2
Ben Zwiehoff DUI 22 Feb 1994 BORA - Hansgrohe 1
Frederik Wandahl DEN 09 Jan 2001 BORA - Hansgrohe 1
Ide Schelling NED 06 Feb 1998 BORA - Hansgrohe 1
Jordi Meeus BEL 01 Jul 1998 BORA - Hansgrohe 1
Lennard Kämna DUI 09 Sep 1996 BORA - Hansgrohe 2
Peter Sagan SVK 26 Jan 1990 BORA - Hansgrohe 1
Wilco Kelderman NED 25 Mar 1991 BORA - Hansgrohe 3
Fernando Barcelo Aragon SPA 06 Jan 1996 Cofidis 2
José Herrada Lopez SPA 01 Oct 1985 Cofidis 1
Natnael Teweldemedhin Berhane ERI 05 Jan 1991 Cofidis 1
Nicolas Edet FRA 02 Dec 1987 Cofidis 2
Rémy Rochas FRA 15 May 1996 Cofidis 1
Ruben Fernandez Andujar SPA 01 Mar 1991 Cofidis 1
Thomas Champion FRA 08 Sep 1999 Cofidis 1
Dries Devenyns BEL 22 Jul 1983 Deceuninck - Quick Step 1
Fausto Masnada ITA 06 Nov 1993 Deceuninck - Quick Step 1
James Knox GBR 04 Nov 1995 Deceuninck - Quick Step 2
João Pedro Gonçalves Almeida POR 05 Aug 1998 Deceuninck - Quick Step 1
Josef Cerny CZE 11 May 1993 Deceuninck - Quick Step 1
Pieter Serry BEL 21 Nov 1988 Deceuninck - Quick Step 2
Rémi Cavagna FRA 10 Aug 1995 Deceuninck - Quick Step 1
Chad Haga USA 26 Aug 1988 Team DSM 1
Chris Hamilton AUS 18 May 1995 Team DSM 1
Jai Hindley AUS 05 May 1996 Team DSM 1
Max Kanter DUI 22 Oct 1997 Team DSM 1
Michael Storer AUS 28 Feb 1997 Team DSM 1
Nicolas Roche IRL 03 Jul 1984 Team DSM 2
Thymen Arensman NED 04 Dec 1999 Team DSM 1
Diego Camargo COL 03 May 1998 EF Education - NIPPO 1
Hugh Carthy GBR 09 Jul 1994 EF Education - NIPPO 2
Jonathan Klever Caicedo Cepeda ECU 28 Apr 1993 EF Education - NIPPO 1
Michael Valgren Andersen DEN 07 Feb 1992 EF Education - NIPPO 1
Rigoberto Uran Uran COL 26 Jan 1987 EF Education - NIPPO 6
Ruben Antonio Almeida Guerreiro POR 06 Jul 1994 EF Education - NIPPO 1
Tejay Van Garderen USA 12 Aug 1988 EF Education - NIPPO 5
Daniel Alejandro Mendez COL 02 Jun 2000 Kern Pharma 1
Francisco Galvan SPA 01 Dec 1997 Kern Pharma 1
Jaime Castrillo Zapater SPA 13 Mar 1996 Kern Pharma 1
Martin Marquez Roman SPA 09 Feb 1996 Kern Pharma 1
Roger Adria Oliveras SPA 18 Apr 1998 Kern Pharma 1
Savva Novikov RUS 27 Jul 1999 Kern Pharma 1
Urko Berrade Fernandez SPA 28 Nov 1997 Kern Pharma 1
Antonio Soto SPA 22 Sep 1994 Euskaltel - Euskadi 1
Gotzon Martin Sanz SPA 15 Feb 1996 Euskaltel - Euskadi 1
Joan Bou Company SPA 16 Jan 1997 Euskaltel - Euskadi 1
Juan Jose Lobato Del Valle SPA 29 Dec 1988 Euskaltel - Euskadi 1
Luis Angel Mate Mardonas SPA 23 Mar 1984 Euskaltel - Euskadi 2
Mikel Bizkarra Etxegibel SPA 21 Aug 1989 Euskaltel - Euskadi 2
Mikel Iturria Segurola SPA 16 Mar 1992 Euskaltel - Euskadi 2
Artem Nych RUS 21 Mar 1995 Gazprom - RusVelo 1
Denis Nekrasov RUS 19 Jan 1997 Gazprom - RusVelo 1
Dmitry Strakhov RUS 17 May 1995 Gazprom - RusVelo 1
Ilnur Zakarin RUS 15 Sep 1989 Gazprom - RusVelo 3
Pavel Kochetkov RUS 07 Mar 1986 Gazprom - RusVelo 1
Roman Kreuziger CZE 06 May 1986 Gazprom - RusVelo 2
Sergey Chernetskiy RUS 09 Apr 1990 Gazprom - RusVelo 2
Antoine Duchesne CDN 12 Sep 1991 Groupama - FDJ 2
Attila Valter HUN 12 Jun 1998 Groupama - FDJ 1
Mathieu Ladagnous FRA 12 Dec 1984 Groupama - FDJ 1
Matteo Badilatti ZWI 30 Jul 1992 Groupama - FDJ 1
Sébastien Reichenbach ZWI 28 May 1989 Groupama - FDJ 2
Simon Guglielmi FRA 01 Jul 1997 Groupama - FDJ 1
William Bonnet FRA 25 Jun 1982 Groupama - FDJ 1
Adam Yates GBR 07 Aug 1992 INEOS Grenadiers 3
Geraint Thomas GBR 25 May 1986 INEOS Grenadiers 1
Jonathan Castroviejo Nicolas SPA 27 Apr 1987 INEOS Grenadiers 1
Luke Rowe GBR 10 Mar 1990 INEOS Grenadiers 1
Richard Antonio Carapaz Montenegro ECU 29 May 1993 INEOS Grenadiers 2
Richie Porte AUS 30 Jan 1985 INEOS Grenadiers 4
Rohan Dennis AUS 28 May 1990 INEOS Grenadiers 1
Alexander Cataford CDN 01 Sep 1993 Israel Start-Up Nation 1
Chris Froome GBR 20 May 1985 Israel Start-Up Nation 5
Daniel Martin IRL 20 Aug 1986 Israel Start-Up Nation 9
Daryl Impey ZAF 06 Dec 1984 Israel Start-Up Nation 5
Michael Woods CDN 12 Oct 1986 Israel Start-Up Nation 2
Omer Goldstein ISR 13 Aug 1996 Israel Start-Up Nation 1
Reto Hollenstein ZWI 22 Aug 1985 Israel Start-Up Nation 1
Alexander Evans AUS 28 Jan 1997 Intermarché - Wanty - Gobert 1
Jan Bakelants BEL 14 Feb 1986 Intermarché - Wanty - Gobert 2
Jan Hirt CZE 21 Jan 1991 Intermarché - Wanty - Gobert 1
Jérémy Bellicaud FRA 08 Jun 1998 Intermarché - Wanty - Gobert 1
Louis Meintjes ZAF 21 Feb 1992 Intermarché - Wanty - Gobert 1
Rein Taaramäe EST 24 Apr 1987 Intermarché - Wanty - Gobert 2
Simone Petilli ITA 04 May 1993 Intermarché - Wanty - Gobert 2
Andreas Lorentz Kron DEN 01 Jun 1998 Lotto Soudal 1
Harm Vanhoucke BEL 17 Jun 1997 Lotto Soudal 1
Maxim Van Gils BEL 25 Nov 1999 Lotto Soudal 1
Steff Cras BEL 13 Feb 1996 Lotto Soudal 1
Sylvain Moniquet BEL 14 Jan 1998 Lotto Soudal 1
Thomas De Gendt BEL 06 Nov 1986 Lotto Soudal 5
Tomasz Marczynski POL 06 Mar 1984 Lotto Soudal 1
Alejandro Valverde Belmonte SPA 25 Apr 1980 Movistar Team 8
Antonio Pedrero SPA 23 Oct 1991 Movistar Team 1
Carlos Verona Quintanilla SPA 04 Nov 1992 Movistar Team 3
Dario Cataldo ITA 17 Mar 1985 Movistar Team 3
Enric Mas Nicolau SPA 07 Jan 1995 Movistar Team 2
Marc Soler Gimenez SPA 22 Nov 1993 Movistar Team 4
Sergio Samitier Samitier SPA 31 Aug 1995 Movistar Team 2
Benjamin King (USA) USA 22 Mar 1989 Rally Cycling 1
Colin Joyce USA 06 Aug 1994 Rally Cycling 1
Gavin Mannion USA 24 Aug 1991 Rally Cycling 1
Joey Rosskopf USA 05 Sep 1989 Rally Cycling 1
Nathan Brown USA 07 Jul 1991 Rally Cycling 2
Nickolas Zukowsky CDN 03 Jun 1998 Rally Cycling 1
Robert Britton CDN 22 Sep 1984 Rally Cycling 1
Domen Novak SLO 12 Jul 1995 Bahrain Victorious 1
Hermann Pernsteiner OOS 07 Aug 1990 Bahrain Victorious 2
Matej Mohoric SLO 19 Oct 1994 Bahrain Victorious 2
Santiago Buitrago Sanchez COL 26 Sep 1999 Bahrain Victorious 1
Stephen Williams GBR 09 Jun 1996 Bahrain Victorious 1
Wout Poels NED 01 Oct 1987 Bahrain Victorious 2
Alexander Kamp Egested DEN 14 Dec 1993 Trek - Segafredo 1
Gianluca Brambilla ITA 22 Aug 1987 Trek - Segafredo 2
Giulio Ciccone ITA 20 Dec 1994 Trek - Segafredo 2
Juan Pedro Lopez Perez SPA 31 Jul 1997 Trek - Segafredo 1
Kenny Elissonde FRA 22 Jul 1991 Trek - Segafredo 1
Mattias Skjelmose Jensen DEN 26 Sep 2000 Trek - Segafredo 1
Michel Ries LUX 11 Mar 1998 Trek - Segafredo 1
Antwan Tolhoek NED 29 Apr 1994 Jumbo - Visma 1
Chris Harper AUS 23 Nov 1994 Jumbo - Visma 1
George Bennett NZL 07 Apr 1990 Jumbo - Visma 3
Koen Bouwman NED 02 Dec 1993 Jumbo - Visma 1
Robert Gesink NED 31 May 1986 Jumbo - Visma 2
Sepp Kuss USA 13 Sep 1994 Jumbo - Visma 1
Steven Kruijswijk NED 07 Jun 1987 Jumbo - Visma 5
Connor Brown NZL 06 Aug 1998 Qhubeka Assos / Team Qhubeka NextHash 1
Karel Vacek CZE 09 Sep 2000 Qhubeka Assos / Team Qhubeka NextHash 1
Kilian Frankiny ZWI 26 Jan 1994 Qhubeka Assos / Team Qhubeka NextHash 2
Reinardt Janse van Rensburg ZAF 03 Feb 1989 Qhubeka Assos / Team Qhubeka NextHash 1
Robert Power AUS 11 May 1995 Qhubeka Assos / Team Qhubeka NextHash 2
Sander Armée BEL 10 Dec 1985 Qhubeka Assos / Team Qhubeka NextHash 2
Sean Bennett USA 31 Mar 1996 Qhubeka Assos / Team Qhubeka NextHash 1
Andres Camilo Ardila Ordonez COL 02 Jun 1999 UAE Team Emirates 1
Brandon McNulty USA 02 Apr 1998 UAE Team Emirates 1
David De La Cruz Melgarejo SPA 06 May 1989 UAE Team Emirates 1
Joseph Lloyd Dombrowski USA 12 May 1991 UAE Team Emirates 2
Juan Sebastian Molano Benavides COL 04 Nov 1994 UAE Team Emirates 1
Marc Hirschi ZWI 24 Aug 1998 UAE Team Emirates 1
Rui Alberto Costa Faria POR 05 Oct 1986 UAE Team Emirates 1
Erelijst
Jaar Datum UCI Eerste Tweede Derde
2024 24.03 2.WT SLO Tadej Pogacar SPA Mikel Landa Meana COL Egan Arley Bernal Gomez
2023 26.03 2.WT SLO Primoz Roglic BEL Remco Evenepoel POR João Pedro Gonçalves Almeida
2022 27.03 2.WT COL Sergio Andres Higuita Garcia ECU Richard Antonio Carapaz Montenegro POR João Pedro Gonçalves Almeida
2021 28.03 2.WT GBR Adam Yates AUS Richie Porte GBR Geraint Thomas
2019 31.03 2.WT COL Miguel Angel Lopez Moreno GBR Adam Yates COL Egan Arley Bernal Gomez
2018 25.03 2.WT SPA Alejandro Valverde Belmonte COL Nairo Alexander Quintana Rojas FRA Pierre-Roger Latour
2017 26.03 2.WT SPA Alejandro Valverde Belmonte SPA Alberto Contador Velasco SPA Marc Soler Gimenez
2016 27.03 2.WT COL Nairo Alexander Quintana Rojas SPA Alberto Contador Velasco IRL Daniel Martin
2015 29.03 2.WT AUS Richie Porte SPA Alejandro Valverde Belmonte ITA Domenico Pozzovivo
2014 30.03 2.WT SPA Joaquin Pascual Rodriguez Oliver SPA Alberto Contador Velasco USA Tejay Van Garderen
2013 24.03 2.WT IRL Daniel Martin SPA Joaquin Pascual Rodriguez Oliver ITA Michele Scarponi
2012 25.03 2.WT ZWI Michael Albasini SPA Samuel Sanchez Gonzalez BEL Jürgen Van Den Broeck
2011 27.03 2.WT ITA Michele Scarponi IRL Daniel Martin USA Chris Horner
2010 28.03 2.PT SPA Joaquin Pascual Rodriguez Oliver SPA Xavier Tondo Volpini EST Rein Taaramäe
2009 24.05 2.PT SPA Alejandro Valverde Belmonte IRL Daniel Martin SPA Haimar Zubeldia Agirre
2008 25.05 2.PT SPA Gustavo Cesar Veloso COL Rigoberto Uran Uran FRA Rémi Pauriol
2007 27.05 2.PT RUS Vladimir Karpets AUS Michael Rogers RUS Denis Menchov
2006 21.05 2.PT SPA David Cañada Garcia COL Santiago Botero Echeverry FRA Christophe Moreau
2005 22.05 2.PT UKR Yaroslav Popovych ITA Leonardo Piepoli FRA David Moncoutié
2004 20.06 2.HC SPA Miguel Angel Martin Perdiguero RUS Vladimir Karpets SPA Roberto Laiseka Jayo
2003 22.06 2.HC SPA Jose Antonio Pecharroman Fabian SPA Roberto Heras Hernandez SPA Koldo Gil Perez
2002 23.06 2.HC SPA Roberto Heras Hernandez SPA Aitor Garmendia Arbilla SPA Luis Perez Rodriguez
2001 28.06 2.HC SPA Joseba Beloki Dorronsoro SPA Igor Gonzalez de Galdeano Aranzabal SPA Fernando Escartin Coti
2000 22.06 2.HC SPA José Maria Jimenez Sastre SPA Oscar Sevilla Ribera ITA Leonardo Piepoli
1999 24.06 2.HC SPA Manuel Beltran Martinez SPA Roberto Heras Hernandez SPA José Maria Jimenez Sastre
1998 25.06 2.HC COL Hernan Buenahora Gutierrez OOS Georg Totschnig SPA Fernando Escartin Coti
1997 26.06 2.1 SPA Fernando Escartin Coti SPA Angel Luis Casero Moreno SPA Mikel Zarrabeitia Uranga
1996 20.06 2.1 ZWI Alex Zülle AUS Patrick Jonker ITA Marco Fincato
1995 22.06 2.1 FRA Laurent Jalabert SPA Melcior Mauri Prat SPA Jesus Montoya Alarcon
1994 14.09 2.1 ITA Claudio Chiappucci SPA Fernando Escartin Coti SPA Pedro Delgado Robledo
1993 15.09 2.1 COL Alvaro Mejia Castrillon ITA Maurizio Fondriest SPA Antonio Martin Velasco
1992 15.09 2.1 SPA Miguel Indurain Larraya ZWI Tony Rominger SPA Antonio Martin Velasco
1991 12.09 2.1 SPA Miguel Indurain Larraya SPA Pedro Delgado Robledo ZWI Alex Zülle
1990 13.09 2.1 SPA Laudelino Cubino Gonzalez SPA Marino Lejarreta Arrizabalaga SPA Pedro Delgado Robledo
1989 08.09 Cat 3 SPA Marino Lejarreta Arrizabalaga SPA Pedro Delgado Robledo SPA Alvaro Pino Counago
1988 07.09 Cat 2 SPA Miguel Indurain Larraya SPA Laudelino Cubino Gonzalez SPA Marino Lejarreta Arrizabalaga
1987 17.09 SPA Alvaro Pino Counago SPA Angel Arroyo Lanchas SPA Inaki Gaston Crespi
1986 17.09 IRL Sean Kelly SPA Alvaro Pino Counago FRA Charly Mottet
1985 11.09 GBR Robert Millar IRL Sean Kelly SPA Julian Gorospe Artabe
1984 12.09 IRL Sean Kelly SPA Pedro Munoz Machin Rodriguez SPA Angel Arroyo Lanchas
1983 14.09 SPA José Recio Ariza SPA Faustino Ruperez Rincon ZWI Julius Thalmann
1982 15.09 SPA Alberto Fernandez Blanco SPA Pedro Munoz Machin Rodriguez SPA Julian Gorospe Artabe
1981 11.09 SPA Faustino Ruperez Rincon ZWI Serge Demierre SPA Marino Lejarreta Arrizabalaga
1980 10.09 SPA Marino Lejarreta Arrizabalaga NED Johan van der Velde SPA Vicente Belda Vicedo
1979 12.09 SPA Vicente Belda Vicedo SPA Pedro Vilardebo FRA Christian Jourdan
1978 14.09 ITA Francesco Moser SPA Francisco Galdos Guana SPA Pedro Torres Cruces
1977 14.09 BEL Freddy Maertens BEL Johan De Muynck NED Joop Zoetemelk
1976 15.09 SPA Enrique Martinez Heredia BEL Ronald De Witte SPA Agustin Tamames Iglesias
1975 10.09 ITA Fausto Bertoglio FRA Michel Laurent POR José Martins Freitas
1974 11.09 FRA Bernard Thevenet SPA Andres Oliva Sanchez SPA Domingo Perurena
1973 19.09 SPA Domingo Perurena SPA Jesus Manzaneque Sanchez SPA Antonio Martos Aguilar
1972 17.09 ITA Felice Gimondi SPA José Antonio Gonzalez Linares SPA Antonio Martos Aguilar
1971 19.09 SPA Luis Ocana Pernia FRA Bernard Labourdette SPA Domingo Perurena
1970 18.09 ITA Franco Bitossi SPA Francisco Galdos Guana FRA Bernard Labourdette
1969 16.09 SPA Mariano Diaz Diaz ITA Franco Bitossi SPA Jesus Manzaneque Sanchez
1968 15.09 BEL Eddy Merckx ITA Felice Gimondi ITA Giancarlo Ferretti
1967 13.09 FRA Jacques Anquetil SPA Antonio Gomez del Moral ZWI Robert Hagmann
1966 18.09 NED Arie den Hartog FRA Jacques Anquetil FRA Paul Gutty
1965 19.09 SPA Antonio Gomez del Moral SPA Carlos Echeverria Zudaire ITA Roberto Poggiali
1964 20.09 FRA Joseph Carrara ITA Pasquale Fabbri SPA José Maria Errandonea Urtizeberea
1963 15.09 FRA Joseph Novales SPA Angelino Soler Romaguera SPA Antonio Suarez Vasquez
1962 16.09 SPA Antonio Karmany SPA Manuel Martin Pinera SPA Gines Garcia Peran
1961 24.09 FRA Henri Duez SPA Jorge-Juan Nicolau Morla SPA Juan-Manuel Menendez
1960 11.09 SPA Miguel Poblet Orriols SPA José Perez Frances SPA Emilio Cruz Díaz (1936)
1959 13.09 SPA Salvador Botella Rodrigo SPA Fernando Manzaneque Sanchez SPA José Herrero Berrendero
1958 14.09 BEL Richard Van Genechten SPA Gabriel Mas Arbona SPA Aniceto Utset
1957 08.09 SPA Jesús Loroño Artega SPA Salvador Botella Rodrigo SPA René Marigil Domingo
1956 09.09 SPA Aniceto Utset SPA Vicente Iturat Gil SPA Francisco Masip Llop
1955 11.09 SPA José Gomez del Moral SPA Gabriel Company Bauzà SPA Emilio Rodriguez Barros
1954 12.09 ITA Walter Serena SPA Alberto Sant Alenta SPA Miguel Poblet Orriols
1953 13.09 SPA Salvador Botella Rodrigo SPA Francisco Masip Llop SPA José Serra Gil
1952 14.09 SPA Miguel Poblet Orriols ITA Adolfo Grosso SPA José Serra Gil
1951 23.09 ITA Primo Volpi SPA Francisco Masip Llop SPA Manolo Rodriguez Barros
1950 24.09 SPA Antonio Gelabert SPA José Serra Gil SPA Francisco Masip Llop
1949 25.09 FRA Émile Rol SPA Miguel Poblet Orriols FRA Robert (Jean) Desbats
1948 05.09 SPA Emilio Rodriguez Barros ITA Giulio Bresci ITA Ezio Cecchi
1947 14.09 SPA Emilio Rodriguez Barros SPA Miquel Gual Bauzà ZWI Georges Aeschlimann
1946 15.09 SPA Julián Berrendero Martín ZWI Gottfried Weilenmann SPA Bernardo Capó Plomer
1945 16.09 SPA Bernardo Ruiz Navarrete SPA Juan Gimeno Guillamón ZWI Robert Zimmermann
1944 03.09 SPA Miguel Casas SPA Dalmacio Langarica Lizasoain SPA Vicente Miro
1943 12.09 SPA Julián Berrendero Martín SPA Vicente Miro SPA Antonio Destrieux López-Cuervo
1942 14.09 SPA Federico Ezquerra Alonso SPA Julián Berrendero Martín SPA Diego Cháfer Ferrero
1941 14.09 SPA Antonio Andrès Sancho SPA Andrés Canals Perelló SPA José Campana
1940 12.05 LUX Christophe Didier LUX Mathias Clemens SPA Mariano Cañardo Lacasta
1939 24.09 SPA Mariano Cañardo Lacasta SPA Diego Cháfer Ferrero SPA Fermin Trueba Perez
1936 21.06 SPA Mariano Cañardo Lacasta BEL Frans Bonduel SPA Juan Gimeno Guillamón
1935 09.06 SPA Mariano Cañardo Lacasta SPA Federico Ezquerra Alonso BEL Joseph Huts
1934 24.06 ITA Bernardo Rogora BEL Alphonse Deloor ITA Antonio Sella
1933 18.06 ITA Alfredo Bovet ITA Ambrogio Enrico Morelli BEL Antoine Dignef
1932 11.09 SPA Mariano Cañardo Lacasta ITA Domenico Piemontesi SPA Isidro Figueras
1931 13.09 SPA Salvador Cardona Balbastre SPA Mariano Cañardo Lacasta ITA Alcardo Simoni
1930 14.09 SPA Mariano Cañardo Lacasta FRA Marcel Maurel SPA Ricardo Montero Hernández
1929 15.09 SPA Mariano Cañardo Lacasta BEL Jean Aerts ITA Arturo Bresciani
1928 16.09 SPA Mariano Cañardo Lacasta SPA Miguel Mucio SPA Julio Borrás
1927 04.09 FRA Victor Fontan SPA Mariano Cañardo Lacasta FRA Georges Cuvelier
1926 29.08 FRA Victor Fontan SPA Miguel Mucio SPA Mariano Cañardo Lacasta
1925 24.05 SPA Miguel Mucio SPA Jaime Janer SPA Teodoro Monteys
1924 01.06 SPA Miguel Mucio SPA Teodoro Monteys SPA Victorino Otero
1923 03.06 FRA Maurice Ville FRA José Pelletier FRA José Nat
1920 26.09 FRA José Pelletier FRA José Nat SPA Jaime Janer
1913 08.09 SPA Juan Marti SPA Antonio Crespo SPA Guillermo Antón
1912 08.04 SPA José Magdalena Lafuente SPA Joaquim Marti SPA Antonio Crespo
1911 08.01 SPA Sébastian Masdeu SPA José Magdalena Lafuente SPA Vicente Blanco
Meeste zeges
Aantal Coureur Nat Periode
7 Mariano Cañardo Lacasta SPA 1928 - 1939
3 Alejandro Valverde Belmonte SPA 2009 - 2018
3 Miguel Indurain Larraya SPA 1988 - 1992
2 Joaquin Pascual Rodriguez Oliver SPA 2010 - 2014
2 Marino Lejarreta Arrizabalaga SPA 1980 - 1989
2 Sean Kelly IRL 1984 - 1986
2 Miguel Poblet Orriols SPA 1952 - 1960
2 Salvador Botella Rodrigo SPA 1953 - 1959
2 Emilio Rodriguez Barros SPA 1947 - 1948
2 Julián Berrendero Martín SPA 1943 - 1946
Meeste podiumplaatsen
Aantal Coureur Nat Periode
11 Mariano Cañardo Lacasta SPA 1926 - 1940
5 Marino Lejarreta Arrizabalaga SPA 1980 - 1990
4 Alejandro Valverde Belmonte SPA 2009 - 2018
4 Daniel Martin IRL 2009 - 2016
4 Fernando Escartin Coti SPA 1994 - 2001
4 Pedro Delgado Robledo SPA 1989 - 1994
4 Miguel Poblet Orriols SPA 1949 - 1960
4 Francisco Masip Llop SPA 1950 - 1956
4 Miguel Mucio SPA 1924 - 1928
3 Alberto Contador Velasco SPA 2014 - 2017
Meeste keren gefinished
Aantal Coureur Nat Periode
12 Mariano Cañardo Lacasta SPA 1926 - 1940
9 Daniel Martin IRL 2009 - 2021
9 Pedro Delgado Robledo SPA 1983 - 1994
8 Steven Kruijswijk NED 2015 - 2024
8 Vicente Belda Vicedo SPA 1978 - 1985
8 José Serra Gil SPA 1947 - 1954
7 Rigoberto Uran Uran COL 2008 - 2023
7 Nairo Alexander Quintana Rojas COL 2013 - 2022
7 Fernando Escartin Coti SPA 1994 - 2002
7 Marino Lejarreta Arrizabalaga SPA 1980 - 1990
Jongste winnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
20-251 Bernardo Ruiz Navarrete SPA 1945
21-216 Maurice Ville FRA 1923
22-143 Alfredo Bovet ITA 1933
22-201 Bernardo Rogora ITA 1934
22-223 Mariano Cañardo Lacasta SPA 1928
23-090 Eddy Merckx BEL 1968
23-119 Marino Lejarreta Arrizabalaga SPA 1980
23-222 Mariano Cañardo Lacasta SPA 1929
23-231 Enrique Martinez Heredia SPA 1976
23-280 Henri Duez FRA 1961
Oudste winnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
37-334 Alejandro Valverde Belmonte SPA 2018
36-335 Alejandro Valverde Belmonte SPA 2017
35-151 Primo Volpi ITA 1951
35-078 Victor Fontan FRA 1927
34-323 Joaquin Pascual Rodriguez Oliver SPA 2014
34-160 Julián Berrendero Martín SPA 1946
34-072 Victor Fontan FRA 1926
33-248 Jacques Anquetil FRA 1967
33-231 Mariano Cañardo Lacasta SPA 1939
33-188 Federico Ezquerra Alonso SPA 1942
Meeste deelnames
Aantal Coureur Nat Periode
13 Mariano Cañardo Lacasta SPA 1926 - 1941
12 Miguel Poblet Orriols SPA 1947 - 1960
11 Bernardo Ruiz Navarrete SPA 1945 - 1957
10 Joaquín Olmos Forés SPA 1939 - 1950
9 Nairo Alexander Quintana Rojas COL 2011 - 2024
9 Alejandro Valverde Belmonte SPA 2002 - 2022
9 Daniel Martin IRL 2009 - 2021
9 Pedro Delgado Robledo SPA 1983 - 1994
9 Julio Alfonso Gutierrez Gutierrez SPA 1984 - 1993
9 Vicente Belda Vicedo SPA 1978 - 1986
Jongste deelnemer
Leeftijd Coureur Nat Jaar
17-148 Andres Martorell Coll SPA 1939
19-111 José Saura Celdrán SPA 1920
19-170 José Segu Soriano SPA 1954
19-173 Miguel Poblet Orriols SPA 1947
19-186 Juan Ayuso Pesquera SPA 2022
19-250 Isidro Figueras SPA 1932
19-254 Lenny Martinez FRA 2023
19-287 Hermann Müller (1911) DUI 1931
19-299 Martín Mancisidor Chirapozo SPA 1944
19-338 Johannes Kulset NOR 2024
Oudste deelnemer
Leeftijd Coureur Nat Jaar
41-332 Alejandro Valverde Belmonte SPA 2022
40-337 Alejandro Valverde Belmonte SPA 2021
40-001 Luis Angel Mate Mardonas SPA 2024
39-262 Daniel Navarro Garcia SPA 2023
39-156 Chris Horner USA 2011
39-003 Luis Angel Mate Mardonas SPA 2023
38-340 Alejandro Valverde Belmonte SPA 2019
38-276 William Bonnet FRA 2021
38-270 Angelo Gremo ITA 1926
38-263 Daniel Navarro Garcia SPA 2022
Meeste ritzeges
Aantal Coureur Nat Periode
33 Miguel Poblet Orriols SPA 1947 - 1960
14 Domingo Perurena SPA 1968 - 1975
13 Delio Rodriguez Barros SPA 1941 - 1944
11 Mario Cipollini ITA 1995 - 1999
11 Miquel Gual Bauzà SPA 1945 - 1955
11 Mariano Cañardo Lacasta SPA 1935 - 1941
9 Alejandro Valverde Belmonte SPA 2009 - 2018
8 Laurent Jalabert FRA 1992 - 1995
8 Sean Kelly IRL 1984 - 1987
8 Johan van der Velde NED 1980 - 1982
Jongste ritwinnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
19-173 Miguel Poblet Orriols SPA 1947
19-178 Miguel Poblet Orriols SPA 1947
19-180 Miguel Poblet Orriols SPA 1947
20-146 Gabriel Saura Nagore SPA 1948
20-169 Miguel Poblet Orriols SPA 1948
20-170 Miguel Poblet Orriols SPA 1948
20-203 Louis Van Espenhout BEL 1940
20-294 Antonio Gomez del Moral SPA 1960
20-295 Antonio Gomez del Moral SPA 1960
21-093 Armand Baeyens BEL 1949
Oudste ritwinnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
38-190 Jens Voigt DUI 2010
37-347 Cipriano Elys De La Hoz SPA 1945
37-331 Alejandro Valverde Belmonte SPA 2018
37-329 Alejandro Valverde Belmonte SPA 2018
37-078 Alessandro Petacchi ITA 2011
36-335 Alejandro Valverde Belmonte SPA 2017
36-333 Alejandro Valverde Belmonte SPA 2017
36-331 Alejandro Valverde Belmonte SPA 2017
36-036 Mario Ricci ITA 1950
35-351 Iñigo Cuesta Lopez de Castro SPA 2005
Meeste leiderstruien
Aantal Coureur Nat Periode
38 Mariano Cañardo Lacasta SPA 1926 - 1939
22 Domingo Perurena SPA 1969 - 1975
22 Miguel Poblet Orriols SPA 1947 - 1960
17 Antonio Gomez del Moral SPA 1960 - 1967
16 Alex Zülle ZWI 1992 - 1996
15 Alejandro Valverde Belmonte SPA 2009 - 2018
13 Miguel Mucio SPA 1924 - 1928
12 Salvador Botella Rodrigo SPA 1953 - 1959
12 Primo Volpi ITA 1951 - 1951
12 Emilio Rodriguez Barros SPA 1947 - 1948
Jongste leider
Leeftijd Coureur Nat Jaar
19-173 Miguel Poblet Orriols SPA 1947
20-202 Mariano Cañardo Lacasta SPA 1926
20-245 Bernardo Ruiz Navarrete SPA 1945
20-294 Antonio Gomez del Moral SPA 1960
21-133 Alberto Sant Alenta SPA 1954
21-145 Ignacio Orbaiceta SPA 1944
21-164 Huub Sijen NED 1940
21-165 Isidro Figueras SPA 1934
21-166 Juan Maria Uribezubia Velar SPA 1961
21-171 Arsène Mersch LUX 1935
Oudste leider
Leeftijd Coureur Nat Jaar
37-334 Alejandro Valverde Belmonte SPA 2018
36-335 Alejandro Valverde Belmonte SPA 2017
35-151 Primo Volpi ITA 1951
35-078 Victor Fontan FRA 1927
34-323 Joaquin Pascual Rodriguez Oliver SPA 2014
34-160 Julián Berrendero Martín SPA 1946
34-116 Marino Lejarreta Arrizabalaga SPA 1991
34-072 Victor Fontan FRA 1926
33-248 Jacques Anquetil FRA 1967
33-231 Mariano Cañardo Lacasta SPA 1939