Giro dell'Emilia

Giro dell'Emilia 2011
08 Oct 2011
Pos Coureur Nat Team Leeftijd
1 COL Carlos Alberto Betancur Gomez COL 21-360
2 NED Bauke Mollema NED Rabobank 24-316
3 COL Rigoberto Uran Uran COL Team Sky 24-255
Giro dell'Emilia 2011
Datum Rit Winnaar Leider Punten Berg
08.10 Eindstand Carlos Alberto Betancur Gomez
Startlijst Giro dell'Emilia 2011
Coureur Nat Geboortedatum Team Deelnames
Carlos Alberto Betancur Gomez COL 13 Oct 1989 1
Bauke Mollema NED 26 Nov 1986 Rabobank 1
Rigoberto Uran Uran COL 26 Jan 1987 Team Sky 1
Erelijst
Jaar Datum UCI Eerste Tweede Derde
2023 30.09 1.PS SLO Primoz Roglic SLO Tadej Pogacar GBR Simon Yates
2022 01.10 1.PS SPA Enric Mas Nicolau SLO Tadej Pogacar ITA Domenico Pozzovivo
2021 02.10 1.PS SLO Primoz Roglic POR João Pedro Gonçalves Almeida CDN Michael Woods
2020 18.08 1.PS RUS Aleksander Vlasov POR João Pedro Gonçalves Almeida ITA Diego Ulissi
2019 05.10 1.HC SLO Primoz Roglic CDN Michael Woods COL Sergio Andres Higuita Garcia
2018 06.10 1.HC ITA Alessandro De Marchi COL Rigoberto Uran Uran BEL Dylan Teuns
2017 30.09 1.HC ITA Giovanni Visconti ITA Vincenzo Nibali COL Rigoberto Uran Uran
2016 24.09 1.HC COL Jhoan Esteban Chaves Rubio FRA Romain Bardet COL Rigoberto Uran Uran
2015 10.10 1.HC BEL Jan Bakelants ITA Andrea Fedi SPA Angel Madrazo Ruiz
2014 11.10 1.HC ITA Davide Rebellin SPA Angel Madrazo Ruiz ITA Franco Pellizotti
2013 12.10 1.HC ITA Diego Ulissi DEN Chris Anker Sörensen ITA Davide Villella
2012 06.10 1.HC COL Nairo Alexander Quintana Rojas ZWE Fredrik Kessiakoff ITA Franco Pellizotti
2011 08.10 1.HC COL Carlos Alberto Betancur Gomez NED Bauke Mollema COL Rigoberto Uran Uran
2010 09.10 1.HC NED Robert Gesink IRL Daniel Martin ITA Michele Scarponi
2009 10.10 1.HC NED Robert Gesink DEN Jakob Fuglsang ZWE Thomas Lövkvist
2008 11.10 1.HC ITA Danilo Di Luca ITA Davide Rebellin RUS Alexandr Kolobnev
2007 13.10 1.HC LUX Fränk Schleck ITA Davide Rebellin USA Chris Horner
2006 07.10 1.HC ITA Davide Rebellin ITA Danilo Di Luca ITA Giuseppe Di Grande
2005 08.10 1.HC ITA Gilberto Simoni LUX Fränk Schleck ITA Mirko Celestino
2004 25.09 1.1 ITA Ivan Basso ITA Francesco Casagrande ITA Rinaldo Nocentini
2003 27.09 1.1 SPA Jose Ivan Gutierrez Palacios RUS Alexandr Kolobnev ITA Davide Rebellin
2002 28.09 1.1 ITA Michele Bartoli ITA Ivan Basso DEN Michael Rasmussen
2001 29.09 1.1 DUI Jan Ullrich ITA Francesco Casagrande ITA Davide Rebellin
2000 23.09 1.1 ITA Gilberto Simoni ITA Massimo Codol ITA Mirko Celestino
1999 25.09 1.1 NED Michael Boogerd ITA Massimo Donati ITA Marcello Siboni
1998 26.09 1.1 ITA Mirko Celestino ITA Massimo Donati ITA Michele Bartoli
1997 27.09 1.1 UKR Alexandre Gontchenkov ITA Sergio Barbero ZWI Felice Puttini
1996 28.09 1.1 ITA Michele Bartoli FRA Luc Leblanc DEN Bjarne Riis
1995 23.09 1.2 ITA Davide Cassani ITA Massimo Donati ITA Alessio Di Basco
1994 24.09 1.2 ITA Francesco Casagrande ITA Maurizio Fondriest ITA Davide Cassani
1993 25.09 1.2 ITA Maurizio Fondriest ZWI Pascal Richard ITA Claudio Chiappucci
1992 26.09 1.1 ITA Gianni Bugno ITA Davide Cassani AUS Stephen Hodge
1991 21.09 1.1 ITA Davide Cassani ITA Ivan Gotti FRA Charly Mottet
1990 07.10 1.2 ITA Davide Cassani FRA Gilles Delion FRA Yvon Madiot
1989 30.09 Cat 4 Dimitri Konyshev ITA Maurizio Fondriest ZWI Mauro Gianetti
1988 01.10 ZWI Tony Rominger ITA Maurizio Fondriest DEN Rolf Sörensen
1987 04.10 Cat 1 FRA Jean-François Bernard ITA Moreno Argentin Jiri Skoda
1986 04.10 Cat 1 ZWI Hubert Seiz NOR Dag Erik Pedersen ITA Pier Mattia "Pierino" Gavazzi
1985 04.10 Cat 1 POR Acacio Da Silva Mora ITA Claudio Corti SPA Marino Lejarreta Arrizabalaga
1984 04.10 Cat 1 ITA Ezio Moroni AUS Michael Wilson ITA Roberto Ceruti
1983 02.10 Cat 1 ITA Cesare Cipollini ITA Daniele Caroli NOR Dag Erik Pedersen
1982 03.10 Cat 1 ITA Pier Mattia "Pierino" Gavazzi ITA Silvano Contini ITA Emmanuelle Bombini
1981 04.10 ITA Pier Mattia "Pierino" Gavazzi ITA Francesco Moser ITA Silvano Contini
1980 04.10 ITA Gianbattista Baronchelli ITA Wladimiro Panizza DEN Jörgen Marcussen
1979 04.10 ITA Francesco Moser ITA Pier Mattia "Pierino" Gavazzi ITA Silvano Contini
1978 04.10 ZWE Bernt Johansson ITA Wladimiro Panizza ITA Alfio Vandi
1977 04.10 ITA Mario Beccia ZWE Bernt Johansson GBR Phil Edwards
1976 04.10 BEL Roger De Vlaeminck ITA Italo Zilioli ITA Glauco Santoni
1975 04.10 ITA Enrico Paolini ITA Felice Gimondi ITA Alfredo Chinetti
1974 04.10 ITA Francesco Moser BEL Roger De Vlaeminck ITA Costantino "Tino" Conti
1973 04.10 ITA Franco Bitossi ITA Marcello Bergamo SPA Miguel Maria Lasa
1972 04.10 BEL Eddy Merckx SPA Santiago Lazcano ITA Felice Gimondi
1971 04.10 ITA Gianni Motta DEN Ole Ritter ITA Giancarlo Polidori
1970 03.10 ITA Franco Bitossi ITA Italo Zilioli ITA Michele Dancelli
1969 04.10 ITA Gianni Motta ITA Franco Bitossi ITA Felice Gimondi
1968 04.10 ITA Gianni Motta ITA Giancarlo Polidori ITA Claudio Michelotto
1967 04.10 ITA Michele Dancelli ITA Guido De Rosso ITA Franco Bitossi
1966 04.10 ITA Carmine Preziosi ITA Italo Mazzacurati ITA Luigi Zuccotti
1965 04.10 ITA Michele Dancelli ITA Adriano Durante ITA Franco Bitossi
1963 04.10 ITA Italo Zilioli ITA Silvano Ciampi ITA Giovanni Bettinelli
1962 04.10 ITA Bruno Mealli ITA Walter Martin SPA Antonio Suarez Vasquez
1961 04.10 ITA Diego Ronchini ITA Giorgio Zancanaro ITA Franco Balmamion
1960 04.10 ITA Pierino Baffi ITA Diego Ronchini ITA Carlo Brugnami
1959 04.10 ITA Ercole Baldini ITA Alessandro Fantini (1932) ITA Walter Martin
1958 04.10 ITA Diego Ronchini ITA Noè Conti ITA Vito Favero
1957 04.10 ITA Bruno Monti ITA Giuseppe Fallarini ITA Angelo Conterno
1956 01.05 ITA Bruno Monti ITA Adolfo Grosso ITA Rino Benedetti
1955 04.10 ITA Nino Defilippis ITA Bruno Monti ITA Eugenio Bertoglio
1954 27.06 ITA Nino Defilippis ITA Rino Benedetti ITA Michele Gismondi
1953 01.05 ITA Gino Bartali ITA Giancarlo Astrua ITA Lido Sartini
1952 01.05 ITA Gino Bartali ITA Giuseppe Minardi ITA Fausto Coppi
1951 04.10 ITA Luciano Maggini ITA Giorgio Albani ITA Sergio Pagliazzi
1950 10.09 ITA Luciano Maggini ITA Enzo Nannini ITA Danilo Barozzi
1949 18.09 ITA Virgilio Salimbeni ITA Sergio Pagliazzi ITA Silvio Pedroni
1948 10.10 ITA Fausto Coppi ITA Vittorio Rossello ITA Settimo Simonini
1947 05.10 ITA Fausto Coppi ITA Gino Bartali ITA Alfredo Martini
1946 22.09 ITA Adolfo Leoni ITA Sergio Maggini ITA Serse Coppi
1943 02.05 ITA Nedo Logli ITA Primo Zuccotti ITA Elio Bertocchi
1942 01.06 ITA Adolfo Leoni ITA Aldo Bini ITA Cino Cinelli
1941 . ITA Fausto Coppi ITA Enrico Mollo ITA Gino Bartali
1940 . ITA Osvaldo Bailo ITA Mario Ricci ITA Pietro Rimoldi
1939 . ITA Serafino Biagioni ITA Doro Morigi ITA Giovanni Brotto
1938 . ITA Corrado Ardizzoni ITA Bianco Bianchi ITA Renzo Silvestri
1937 . ITA Cesare Del Cancia ITA Adriano Vignoli ITA Giovanni Gotti
1936 03.05 ITA Giuseppe Olmo ITA Olimpio Bizzi ITA Pietro Rimoldi
1935 . ITA Aldo Bini ITA Eugenio Gestri ITA Ruggero Balli
1934 . ITA Marco Cimatti ITA Romeo Rossi ITA Mario Simoni
1931 . ITA Glauco Servadei ITA Giovanni Tulipani ITA Renato Scorticati
1930 . ITA Mario Bonetti ITA Camillo Erba ITA Attilio Pavesi
1929 . ITA Allegro Grandi ITA Adolfo Bordoni ITA Felice Gremo
1928 . ITA Alfonso Piccin ITA Pietro Fossati ITA Michele Mara (1903)
1927 . ITA Domenico Piemontesi ITA Alfredo Binda ITA Allegro Grandi
1925 . ITA Costante Girardengo ITA Alfredo Binda ITA Giovanni Brunero
1924 . ITA Pietro Linari ITA Gaetano Belloni ITA Costante Girardengo
1923 . ITA Michele Gordini ITA Giuseppe Enrici ITA Pasquale Di Pietro
1922 . ITA Costante Girardengo ITA Alfredo Sivocci ITA Ugo Agostoni
1921 . ITA Costante Girardengo ITA Giovanni Brunero ITA Bartolomeo Aimo
1920 . ITA Giovanni Brunero ITA Costante Girardengo ITA Emilio Petiva
1919 . ITA Costante Girardengo ITA Ezio Corlaita ITA Lauro Bordin
1918 . ITA Costante Girardengo ITA Leopoldo Torricelli ITA Alfonso Calzolari
1917 . ITA Angelo Gremo ITA Luigi Natale Lucotti ITA Costante Girardengo
1914 . ITA Ezio Corlaita ITA Costante Girardengo ITA Carlo Durando
1913 . ITA Alfonso Calzolari ITA Ezio Corlaita ITA Carlo Durando
1912 . ITA Ugo Agostoni ITA Giuseppe Santhia ITA Costante Girardengo
1911 . ITA Clemente Canepari ITA Vincenzo Borgarello ITA Carlo Durando
1910 . ITA Luigi Ganna ITA Pierino Albini ITA Alfredo Sivocci
1909 . ITA Eberardo Pavesi ITA Giuseppe Brambilla ITA Luigi Ganna
Meeste zeges
Aantal Coureur Nat Periode
5 Costante Girardengo ITA 1918 - 1925
3 Primoz Roglic SLO 2019 - 2023
3 Davide Cassani ITA 1990 - 1995
3 Gianni Motta ITA 1968 - 1971
3 Fausto Coppi ITA 1941 - 1948
2 Davide Rebellin ITA 2006 - 2014
2 Robert Gesink NED 2009 - 2010
2 Gilberto Simoni ITA 2000 - 2005
2 Michele Bartoli ITA 1996 - 2002
2 Pier Mattia "Pierino" Gavazzi ITA 1981 - 1982
Meeste podiumplaatsen
Aantal Coureur Nat Periode
10 Costante Girardengo ITA 1912 - 1925
6 Davide Rebellin ITA 2001 - 2014
5 Davide Cassani ITA 1990 - 1995
5 Franco Bitossi ITA 1965 - 1973
4 Rigoberto Uran Uran COL 2011 - 2018
4 Maurizio Fondriest ITA 1988 - 1994
4 Pier Mattia "Pierino" Gavazzi ITA 1979 - 1986
4 Gino Bartali ITA 1941 - 1953
4 Fausto Coppi ITA 1941 - 1952
3 Primoz Roglic SLO 2019 - 2023
Meeste keren gefinished
Aantal Coureur Nat Periode
10 Costante Girardengo ITA 1912 - 1925
7 Rigoberto Uran Uran COL 2011 - 2023
6 Diego Ulissi ITA 2013 - 2023
6 Davide Rebellin ITA 2001 - 2014
6 Davide Cassani ITA 1989 - 1995
5 Franco Bitossi ITA 1965 - 1973
4 Jakob Fuglsang DEN 2009 - 2023
4 Mirko Celestino ITA 1998 - 2005
4 Francesco Casagrande ITA 1994 - 2004
4 Maurizio Fondriest ITA 1988 - 1994
Jongste winnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
19-284 Nedo Logli ITA 1943
21-360 Carlos Alberto Betancur Gomez COL 2011
22-010 Italo Zilioli ITA 1963
22-049 Mario Beccia ITA 1977
22-098 Nino Defilippis ITA 1954
22-244 Nairo Alexander Quintana Rojas COL 2012
22-283 Ezio Moroni ITA 1984
22-300 Diego Ronchini ITA 1958
23-088 Carmine Preziosi ITA 1966
23-107 Francesco Moser ITA 1974
Oudste winnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
43-063 Davide Rebellin ITA 2014
38-287 Gino Bartali ITA 1953
37-287 Gino Bartali ITA 1952
35-059 Davide Rebellin ITA 2006
34-265 Davide Cassani ITA 1995
34-260 Giovanni Visconti ITA 2017
34-044 Gilberto Simoni ITA 2005
33-336 Primoz Roglic SLO 2023
33-015 Franco Bitossi ITA 1973
32-283 Danilo Di Luca ITA 2008
Meeste deelnames
Aantal Coureur Nat Periode
10 Costante Girardengo ITA 1912 - 1925
7 Rigoberto Uran Uran COL 2011 - 2023
6 Diego Ulissi ITA 2013 - 2023
6 Davide Rebellin ITA 2001 - 2014
6 Davide Cassani ITA 1989 - 1995
5 Franco Bitossi ITA 1965 - 1973
4 Jakob Fuglsang DEN 2009 - 2023
4 Mirko Celestino ITA 1998 - 2005
4 Francesco Casagrande ITA 1994 - 2004
4 Maurizio Fondriest ITA 1988 - 1994
Jongste deelnemer
Leeftijd Coureur Nat Jaar
19-275 Olimpio Bizzi ITA 1936
19-284 Nedo Logli ITA 1943
20-081 Lenny Martinez FRA 2023
20-252 Romain Grégoire FRA 2023
20-314 Abner Santiago Umba Lopez COL 2023
20-324 Ewen Costiou FRA 2023
20-345 Killian Verschuren FRA 2023
20-359 Gianmarco Garofoli ITA 2023
21-018 Thomas Gloag GBR 2022
21-084 Davide Piganzoli ITA 2023
Oudste deelnemer
Leeftijd Coureur Nat Jaar
43-063 Davide Rebellin ITA 2014
42-159 Alejandro Valverde Belmonte SPA 2022
40-304 Domenico Pozzovivo ITA 2023
39-305 Domenico Pozzovivo ITA 2022
39-163 Alejandro Valverde Belmonte SPA 2019
38-306 Domenico Pozzovivo ITA 2021
38-287 Gino Bartali ITA 1953
38-192 Jakob Fuglsang DEN 2023
37-287 Gino Bartali ITA 1952
37-217 Giovanni Visconti ITA 2020
Meeste ritzeges
Aantal Coureur Nat Periode
Jongste ritwinnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
Oudste ritwinnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
Meeste leiderstruien
Aantal Coureur Nat Periode
Jongste leider
Leeftijd Coureur Nat Jaar
Oudste leider
Leeftijd Coureur Nat Jaar