Tour of Qinghai Lake

Startlijst Tour of Qinghai Lake 2023
Coureur Nat Geboortedatum Team Deelnames
Baasankhuu Myagmarsuren MGL 14 Jun 1991 1
Dylan Sunderland AUS 26 Feb 1996 1
Roniel Campos Lucena VEN 27 Jul 1993 1
Saeid Safarzadeh IRI 21 Sep 1985 2
Frank van den Broek NED 28 Dec 2000 A Bloc CT 1
Jelle Johannink NED 29 Mar 1996 A Bloc CT 1
Martijn Rasenberg NED 09 Nov 2001 A Bloc CT 1
Martins Pluto LAT 13 Jan 1998 A Bloc CT 1
Nils Sinschek NED 24 Jun 1998 A Bloc CT 1
Andres Camilo Ardila Ordonez COL 02 Jun 1999 Burgos-BH Pro Cycling Team 1
Angel Fuentes Paniego SPA 05 Nov 1996 Burgos-BH Pro Cycling Team 1
Antonio Angulo Sampedro SPA 18 Feb 1992 Burgos-BH Pro Cycling Team 1
Antonio Eric Fagundez URU 19 Aug 1998 Burgos-BH Pro Cycling Team 1
Mario Aparicio Munoz SPA 23 Apr 2000 Burgos-BH Pro Cycling Team 1
Miguel Angel Fernandez Ruiz SPA 21 Mar 1997 Burgos-BH Pro Cycling Team 1
Rodrigo Alvarez SPA 24 Aug 1999 Burgos-BH Pro Cycling Team 1
Kuicheng Wang CHN 22 Jul 2000 Bodywrap - L-Twoo Cycling Team 2
James Oram NZL 17 Jun 1993 Bolton Equities - Black Spoke 1
Joshua Kench NZL 06 May 2001 Bolton Equities - Black Spoke 1
Logan Currie NZL 24 Jun 2001 Bolton Equities - Black Spoke 1
Luke Mudgway NZL 12 Jun 1996 Bolton Equities - Black Spoke 2
Ryan Christensen NZL 12 Sep 1996 Bolton Equities - Black Spoke 1
"Willie" Willem Jakobus Smit ZAF 29 Dec 1992 China Glory Continental Cycling Team 1
James Piccoli CDN 05 Sep 1991 China Glory Continental Cycling Team 1
Lucas De Rossi FRA 16 Aug 1995 China Glory Continental Cycling Team 1
Xianjing Lyu CHN 02 Feb 1998 China Glory Continental Cycling Team 1
Attilio Viviani ITA 18 Oct 1996 Team Corratec 1
Davide Baldaccini ITA 22 May 1998 Team Corratec 1
Lorenzo Quartucci ITA 05 Apr 1999 Team Corratec 1
Marco Murgano ITA 29 Mar 1998 Team Corratec 1
Nicolas Dalla Valle ITA 13 Sep 1997 Team Corratec 1
Samuele Zambelli ITA 02 Apr 1998 Team Corratec 1
Stefano Gandin ITA 28 Mar 1996 Team Corratec 1
Andoni Lopez de Abetxuko SPA 03 Aug 1999 Euskaltel - Euskadi 1
Antonio Soto SPA 22 Sep 1994 Euskaltel - Euskadi 1
Ibai Azurmendi Sagastibeltza SPA 11 Jun 1996 Euskaltel - Euskadi 1
Joan Bou Company SPA 16 Jan 1997 Euskaltel - Euskadi 1
Bilguunjargal Erdenebat MGL 07 Mar 1997 Ferei Mongolia Team 1
Temuulen Khadbaatar MGL 29 Oct 2004 Ferei Mongolia Team 1
Alessio Nieri ITA 13 Apr 2001 Green Project - Bardiani - CSF - Faizanè 1
Enrico Zanoncello ITA 02 Aug 1997 Green Project - Bardiani - CSF - Faizanè 1
Henok Mulueberhan ERI 11 Nov 1999 Green Project - Bardiani - CSF - Faizanè 1
Luca Colnaghi ITA 14 Jan 1999 Green Project - Bardiani - CSF - Faizanè 1
Riccardo Lucca ITA 24 Feb 1997 Green Project - Bardiani - CSF - Faizanè 1
Binyan Ma CHN 25 Jan 1999 Hengxiang Cycling Team 1
Alexei Shnyrko BLR 12 May 1994 Li Ning Star 1
Junqi Shao CHN 11 Sep 1998 Li Ning Star 2
Zhihui Jiang CHN 03 Mar 1994 Li Ning Star 2
Aldemar Reyes Ortega COL 22 Apr 1995 Team Medellin - EPM 1
Oscar Sevilla Ribera SPA 29 Sep 1976 Team Medellin - EPM 3
Victor Alejandro Ocampo Giraldo COL 19 Jun 1999 Team Medellin - EPM 1
Wilmar Andres Paredes Zapata COL 27 Apr 1996 Team Medellin - EPM 1
Yuanfeng Yu CHN 27 Mar 2001 Pingtan International Tourism Island Cycling Team 2
Sarawut Sirironnachai THA 23 Aug 1992 Thailand Continental Cycling Team 1
André Drege NOR 04 May 1999 Team Coop - Repsol 1
Anton Stensby NOR 17 Jan 2001 Team Coop - Repsol 1
Cedrik Bakke Christophersen NOR 11 Dec 2001 Team Coop - Repsol 1
Erik Lunder NOR 09 Jun 1999 Team Coop - Repsol 1
Magnus Waehre NOR 02 May 2002 Team Coop - Repsol 1
Jinsong Li CHN 26 Apr 1997 The Hurricane & Thunder Cycling Team 1
Yanze Li CHN 27 Sep 2001 The Hurricane & Thunder Cycling Team 1
Bo Godart BEL 31 Aug 1998 Tarteletto - Isorex 1
Jacob Relaes BEL 18 May 1996 Tarteletto - Isorex 1
Mauro Verwilt BEL 11 Jun 2000 Tarteletto - Isorex 1
Timothy Dupont BEL 01 Nov 1987 Tarteletto - Isorex 1
Xi Li CHN 25 Sep 2004 Shenzhen Xidesheng Cycling Team 1
Erelijst
Jaar Datum UCI Eerste Tweede Derde
2023 16.07 2.PS ERI Henok Mulueberhan URU Antonio Eric Fagundez ITA Davide Baldaccini
2022 03.08 2.2 CHN Jiankun Liu CHN Zhishan Zhang CHN Yutao Shen
2021 18.07 2.2 CHN Zhishan Zhang CHN Xin Peng CHN Tian Tian Hu
2019 27.07 2.HC COL Robinson Eduardo Chalapud Gomez SPA Oscar Sevilla Ribera AUS Benjamin Dyball
2018 04.08 2.HC COL Hernan Ricardo Aguirre Calpa COL Hernando Bohorquez Sanchez CRO Radoslav Rogina
2017 29.07 2.HC VEN Yonathan Alejandro Monsalve Pertsinidis COL Mauricio Ortega Ramirez DUI Björn Thurau
2016 30.07 2.HC UKR Sergiy Lagkuti SLO Matej Mugerli UKR Vitaliy Buts
2015 18.07 2.HC CRO Radoslav Rogina IRI Hossein Alizadeh COL Francisco Jarley Colorado Hernandez
2014 19.07 2.HC KAZ Ilya Davidenok UKR Mykhaylo Kononenko FRA Thomas Vaubourzeix
2013 20.07 2.HC IRI Mirsamad Pourseyedi Golakhor KAZ Yevgeni Nepomnyachshiy KAZ Daniil Fominykh
2012 12.07 2.HC IRI Hossein Alizadeh AUS Cameron James Wurf COL Giovanny Manuel Baez Alvarez
2011 10.07 2.HC SLO Gregor Gazvoda KAZ Dmitriy Gruzdev POL Mateusz Taciak
2010 25.07 2.HC IRI Hossein Askari CRO Radoslav Rogina USA Kiel Reijnen
2009 26.07 2.HC KAZ Andrey Mizurov IRI Ghader Mizbani Iranagh SLO Mitja Mahoric
2008 20.07 2.HC USA Tyler Hamilton POL Marek Rutkiewicz IRI Hossein Askari
2007 22.07 2.HC ITA Gabriele Missaglia GBR Daniel Lloyd SPA Francisco Mancebo Perez
2006 23.07 2.HC NED Maarten Pieter Tjallingii IRI Hossein Askari SPA Nacor Burgos Rojo
2005 24.07 2.HC CZE Martin Mares KAZ Kairat Baigudinov ITA Valerio Agnoli
2004 25.07 2.3 USA Phil Zajicek ZAF Ryan Cox IRI Ghader Mizbani Iranagh
2003 17.08 2.5 ITA Damiano Cunego IRI Ghader Mizbani Iranagh CHN Guozhang Wang
2002 03.08 2.5 USA Thomas Danielson NZL Glen Alan Chadwick SPA Xavier Tondo Volpini
Meeste zeges
Aantal Coureur Nat Periode
1 Henok Mulueberhan ERI 2023 - 2023
1 Jiankun Liu CHN 2022 - 2022
1 Zhishan Zhang CHN 2021 - 2021
1 Robinson Eduardo Chalapud Gomez COL 2019 - 2019
1 Hernan Ricardo Aguirre Calpa COL 2018 - 2018
1 Yonathan Alejandro Monsalve Pertsinidis VEN 2017 - 2017
1 Sergiy Lagkuti UKR 2016 - 2016
1 Radoslav Rogina CRO 2015 - 2015
1 Ilya Davidenok KAZ 2014 - 2014
1 Mirsamad Pourseyedi Golakhor IRI 2013 - 2013
Meeste podiumplaatsen
Aantal Coureur Nat Periode
3 Radoslav Rogina CRO 2010 - 2018
3 Hossein Askari IRI 2006 - 2010
3 Ghader Mizbani Iranagh IRI 2003 - 2009
2 Zhishan Zhang CHN 2021 - 2022
2 Hossein Alizadeh IRI 2012 - 2015
1 Davide Baldaccini ITA 2023 - 2023
1 Antonio Eric Fagundez URU 2023 - 2023
1 Henok Mulueberhan ERI 2023 - 2023
1 Jiankun Liu CHN 2022 - 2022
1 Yutao Shen CHN 2022 - 2022
Meeste keren gefinished
Aantal Coureur Nat Periode
3 Radoslav Rogina CRO 2010 - 2018
3 Hossein Askari IRI 2006 - 2010
3 Ghader Mizbani Iranagh IRI 2003 - 2009
2 Oscar Sevilla Ribera SPA 2019 - 2023
2 Xin Peng CHN 2021 - 2022
2 Zhishan Zhang CHN 2021 - 2022
2 Yonathan Alejandro Monsalve Pertsinidis VEN 2017 - 2019
2 Hossein Alizadeh IRI 2012 - 2015
1 Antonio Eric Fagundez URU 2023 - 2023
1 "Willie" Willem Jakobus Smit ZAF 2023 - 2023
Jongste winnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
Oudste winnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
Meeste deelnames
Aantal Coureur Nat Periode
6 Ghader Mizbani Iranagh IRI 2003 - 2014
5 Mykhaylo Kononenko UKR 2014 - 2019
5 Oleksandr Polivoda UKR 2013 - 2019
4 Eduard-Michael Grosu ROU 2014 - 2019
4 Radoslav Rogina CRO 2009 - 2018
4 Boris Shpilevsky RUS 2010 - 2015
4 Andrey Mizurov KAZ 2004 - 2014
4 Yuri Metlushenko UKR 2007 - 2011
4 David McCann IRL 2005 - 2010
4 Hossein Askari IRI 2005 - 2010
Jongste deelnemer
Leeftijd Coureur Nat Jaar
19-240 Dusan Rajovic SRB 2017
21-107 Xin Peng CHN 2021
21-245 Fabian Schnaidt DUI 2012
21-331 Damiano Cunego ITA 2003
22-016 Oscar Garcia Casarubbios Pintor SPA 2006
22-082 Ilya Davidenok KAZ 2014
22-089 Alessio Nieri ITA 2023
22-207 Hernan Ricardo Aguirre Calpa COL 2018
23-030 Viktor Rapinski BLR 2004
23-176 Martin Mares CZE 2005
Oudste deelnemer
Leeftijd Coureur Nat Jaar
42-290 Oscar Sevilla Ribera SPA 2019
38-317 Ghader Mizbani Iranagh IRI 2014
38-186 Sergio Barbero ITA 2007
37-141 Tyler Hamilton USA 2008
36-363 Gabriele Missaglia ITA 2007
36-137 Radoslav Rogina CRO 2015
36-132 Andrey Mizurov KAZ 2009
35-281 Mauricio Ortega Ramirez COL 2016
35-251 Timothy Dupont BEL 2023
35-141 Robinson Eduardo Chalapud Gomez COL 2019
Meeste ritzeges
Aantal Coureur Nat Periode
8 Sacha Modolo ITA 2011 - 2013
7 Marko Kump SLO 2015 - 2016
6 Eduard-Michael Grosu ROU 2014 - 2019
6 Mattia Gavazzi ITA 2014 - 2015
5 Oleksandr Polivoda UKR 2013 - 2017
5 Luka Mezgec SLO 2012 - 2012
5 Allan Davis AUS 2007 - 2007
4 Andrea Guardini ITA 2012 - 2019
4 Ghader Mizbani Iranagh IRI 2005 - 2010
4 Alex Nicki Sylvest Rasmussen DEN 2008 - 2008
Jongste ritwinnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
Oudste ritwinnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
Meeste leiderstruien
Aantal Coureur Nat Periode
16 Hossein Alizadeh IRI 2012 - 2015
11 Mirsamad Pourseyedi Golakhor IRI 2013 - 2013
10 Robinson Eduardo Chalapud Gomez COL 2019 - 2019
10 Hernan Ricardo Aguirre Calpa COL 2018 - 2018
10 Vitaliy Buts UKR 2016 - 2016
10 Andrey Mizurov KAZ 2009 - 2009
9 Radoslav Rogina CRO 2010 - 2015
9 Ilya Davidenok KAZ 2014 - 2014
9 Hossein Askari IRI 2005 - 2010
7 Yonathan Alejandro Monsalve Pertsinidis VEN 2017 - 2017
Jongste leider
Leeftijd Coureur Nat Jaar
19-240 Dusan Rajovic SRB 2017
21-107 Xin Peng CHN 2021
21-245 Fabian Schnaidt DUI 2012
21-331 Damiano Cunego ITA 2003
22-082 Ilya Davidenok KAZ 2014
22-207 Hernan Ricardo Aguirre Calpa COL 2018
23-030 Viktor Rapinski BLR 2004
23-176 Martin Mares CZE 2005
23-248 Henok Mulueberhan ERI 2023
23-258 Zisen Li CHN 2021
Oudste leider
Leeftijd Coureur Nat Jaar
42-290 Oscar Sevilla Ribera SPA 2019
37-141 Tyler Hamilton USA 2008
36-363 Gabriele Missaglia ITA 2007
36-137 Radoslav Rogina CRO 2015
36-132 Andrey Mizurov KAZ 2009
35-251 Timothy Dupont BEL 2023
35-141 Robinson Eduardo Chalapud Gomez COL 2019
35-124 Hossein Askari IRI 2010
34-059 Weimar Alfonso Roldan Ortiz COL 2019
33-116 Hossein Askari IRI 2008