Adriatica Ionica Race

Startlijst Adriatica Ionica Race 2021
Coureur Nat Geboortedatum Team Deelnames
Brandon Alejandro Rojas Vega COL 02 Jul 2002 1
Didier Norberto Merchan Cardona COL 26 Jul 1999 1
Francesco Romano ITA 09 Jul 1997 1
Jesus David Pena Jimenez COL 08 May 2000 1
Samuele Zambelli ITA 02 Apr 1998 1
Daniel Felipe Munoz Giraldo COL 21 Nov 1996 Androni Giocattoli - Sidermec 2
Eduardo Sepulveda ARG 13 Jun 1991 Androni Giocattoli - Sidermec 1
Luca Chirico ITA 16 Jul 1992 Androni Giocattoli - Sidermec 1
Natnael Tesfatsion ERI 23 May 1999 Androni Giocattoli - Sidermec 1
Davide Martinelli ITA 31 May 1993 Astana - Premier Tech 2
Merhawi Kudus Ghebremedhin ERI 23 Jan 1994 Astana - Premier Tech 1
Vadim Pronskiy KAZ 04 Jun 1998 Astana - Premier Tech 1
Alessandro Monaco ITA 04 Feb 1998 Bardiani - CSF - Faizane 1
Andrea Garosio ITA 12 Jun 1993 Bardiani - CSF - Faizane 1
Davide Gabburo ITA 01 Apr 1993 Bardiani - CSF - Faizane 1
Enrico Zanoncello ITA 02 Aug 1997 Bardiani - CSF - Faizane 1
Filippo Zana ITA 18 Mar 1999 Bardiani - CSF - Faizane 1
Giovanni Carboni ITA 31 Aug 1995 Bardiani - CSF - Faizane 1
Luca Covili ITA 10 Feb 1997 Bardiani - CSF - Faizane 1
Elia Viviani ITA 07 Feb 1989 Cofidis 2
Davide Boscaro ITA 13 Jul 2000 Team Colpack - Ballan 1
Davide Persico ITA 01 Apr 2001 Team Colpack - Ballan 1
Samuel Quaranta ITA 15 Apr 2002 Team Colpack - Ballan 1
Alejandro Ropero Molina SPA 17 Apr 1998 Eolo - Kometa 1
Diego Pablo Sevilla Lopez SPA 04 Mar 1996 Eolo - Kometa 1
Lorenzo Fortunato ITA 09 May 1996 Eolo - Kometa 1
Luca Pacioni ITA 13 Aug 1993 Eolo - Kometa 1
Marco Canola ITA 26 Dec 1988 Gazprom - RusVelo 2
Simone Velasco ITA 02 Dec 1995 Gazprom - RusVelo 2
Cristian Rocchetta ITA 02 Mar 1998 General Store - F.lli Curia - Essegibi 1
Riccardo Lucca ITA 24 Feb 1997 General Store - F.lli Curia - Essegibi 1
Andrea D'Amato ITA 14 Nov 2002 Iseo - Rime - Carnovali 1
Luca Regalli ITA 03 Dec 1999 Iseo - Rime - Carnovali 1
Matteo Furlan ITA 31 Oct 1998 Iseo - Rime - Carnovali 1
Davide Cimolai ITA 13 Aug 1989 Israel Start-Up Nation 1
Davide Rebellin ITA 09 Aug 1971 Work Service - Marchiol - Dynatek 1
Federico Burchio ITA 21 Mar 1996 Work Service - Marchiol - Dynatek 1
Filippo Dignani ITA 25 Jan 2002 Work Service - Marchiol - Dynatek 1
Stefano Di Benedetto ITA 16 Mar 1998 Work Service - Marchiol - Dynatek 1
Davide Orrico ITA 17 Feb 1990 Vini Zabù 1
Jakub Mareczko ITA 30 Apr 1994 Vini Zabù 1
Florian Gamper OOS 03 Aug 1999 Tirol - KTM Cycling Team 1
Florian Lipowitz DUI 21 Sep 2000 Tirol - KTM Cycling Team 1
Matevz Govekar SLO 17 Apr 2000 Tirol - KTM Cycling Team 1
Robbe Ceurens BEL 29 Jun 2001 Team Novo Nordisk Development 1
Umberto Poli ITA 27 Aug 1996 Team Novo Nordisk 1
Giulio Masotto ITA 14 May 1999 Zalf - Euromobil - Fior 1
Meeste zeges
Aantal Coureur Nat Periode
1 Filippo Zana ITA 2022 - 2022
1 Lorenzo Fortunato ITA 2021 - 2021
1 Mark Padun UKR 2019 - 2019
1 Ivan Ramiro Sosa Cuervo COL 2018 - 2018
Meeste podiumplaatsen
Aantal Coureur Nat Periode
2 Vadim Pronskiy KAZ 2021 - 2022
1 Filippo Zana ITA 2022 - 2022
1 Natnael Tesfatsion ERI 2022 - 2022
1 Lorenzo Fortunato ITA 2021 - 2021
1 Merhawi Kudus Ghebremedhin ERI 2021 - 2021
1 Ben Hermans BEL 2019 - 2019
1 Mark Padun UKR 2019 - 2019
1 James Knox GBR 2019 - 2019
1 Ivan Ramiro Sosa Cuervo COL 2018 - 2018
1 Ildar Arslanov RUS 2018 - 2018
Meeste keren gefinished
Aantal Coureur Nat Periode
2 Davide Rebellin ITA 2021 - 2022
2 Filippo Zana ITA 2021 - 2022
2 Lorenzo Fortunato ITA 2021 - 2022
2 Luca Covili ITA 2021 - 2022
2 Vadim Pronskiy KAZ 2021 - 2022
1 Edoardo Sandri ITA 2022 - 2022
1 Jefferson Alexander Cepeda Ortiz ECU 2022 - 2022
1 Mikel Bizkarra Etxegibel SPA 2022 - 2022
1 Natnael Tesfatsion ERI 2022 - 2022
1 Oliver Stockwell GBR 2022 - 2022
Jongste winnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
20-236 Ivan Ramiro Sosa Cuervo COL 2018
23-022 Mark Padun UKR 2019
23-082 Filippo Zana ITA 2022
25-039 Lorenzo Fortunato ITA 2021
Oudste winnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
25-039 Lorenzo Fortunato ITA 2021
23-082 Filippo Zana ITA 2022
23-022 Mark Padun UKR 2019
20-236 Ivan Ramiro Sosa Cuervo COL 2018
Meeste deelnames
Aantal Coureur Nat Periode
2 Alessandro Monaco ITA 2021 - 2022
2 Davide Persico ITA 2021 - 2022
2 Davide Rebellin ITA 2021 - 2022
2 Diego Pablo Sevilla Lopez SPA 2021 - 2022
2 Eduardo Sepulveda ARG 2021 - 2022
2 Filippo Fiorelli ITA 2019 - 2022
2 Filippo Zana ITA 2021 - 2022
2 Giovanni Carboni ITA 2021 - 2022
2 Giulio Masotto ITA 2021 - 2022
2 Lorenzo Fortunato ITA 2021 - 2022
Jongste deelnemer
Leeftijd Coureur Nat Jaar
18-213 Andrea D'Amato ITA 2021
18-350 Brandon Alejandro Rojas Vega COL 2021
19-061 Samuel Quaranta ITA 2021
19-141 Filippo Dignani ITA 2021
19-183 Remco Evenepoel BEL 2019
19-196 Abner Santiago Umba Lopez COL 2022
19-351 Robbe Ceurens BEL 2021
19-362 Oliver Stockwell GBR 2022
20-075 Davide Persico ITA 2021
20-083 Manlio Moro ITA 2022
Oudste deelnemer
Leeftijd Coureur Nat Jaar
50-304 Davide Rebellin ITA 2022
49-313 Davide Rebellin ITA 2021
37-022 Philippe Gilbert BEL 2019
35-151 Heinrich Friedrich Haussler AUS 2019
34-351 Sacha Modolo ITA 2022
34-188 Manuele Boaro ITA 2022
33-335 Danilo Wyss ZWI 2019
33-219 Andrea Peron (1988) ITA 2022
33-134 Dmitriy Gruzdev KAZ 2019
33-050 Ben Hermans BEL 2019
Meeste ritzeges
Aantal Coureur Nat Periode
5 Elia Viviani ITA 2018 - 2021
2 Cristian Scaroni ITA 2022 - 2022
2 Alvaro Hodeg Chagui COL 2019 - 2019
1 Giovanni Carboni ITA 2022 - 2022
1 Natnael Tesfatsion ERI 2022 - 2022
1 Riccardo Lucca ITA 2022 - 2022
1 Lorenzo Fortunato ITA 2021 - 2021
1 Remco Evenepoel BEL 2019 - 2019
1 Phil Bauhaus DUI 2019 - 2019
1 Mark Padun UKR 2019 - 2019
Jongste ritwinnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
19-184 Remco Evenepoel BEL 2019
20-234 Ivan Ramiro Sosa Cuervo COL 2018
22-312 Alvaro Hodeg Chagui COL 2019
22-315 Alvaro Hodeg Chagui COL 2019
23-013 Natnael Tesfatsion ERI 2022
23-020 Mark Padun UKR 2019
24-231 Cristian Scaroni ITA 2022
24-235 Cristian Scaroni ITA 2022
25-016 Phil Bauhaus DUI 2019
25-038 Lorenzo Fortunato ITA 2021
Oudste ritwinnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
32-130 Elia Viviani ITA 2021
32-128 Elia Viviani ITA 2021
29-137 Elia Viviani ITA 2018
29-136 Elia Viviani ITA 2018
29-134 Elia Viviani ITA 2018
26-280 Giovanni Carboni ITA 2022
25-103 Riccardo Lucca ITA 2022
25-038 Lorenzo Fortunato ITA 2021
25-016 Phil Bauhaus DUI 2019
24-235 Cristian Scaroni ITA 2022
Meeste ritzeges in één jaar
Aantal Coureur Nat Jaar
3 Elia Viviani ITA 2018
2 Cristian Scaroni ITA 2022
2 Elia Viviani ITA 2021
2 Alvaro Hodeg Chagui COL 2019
1 Giovanni Carboni ITA 2022
1 Natnael Tesfatsion ERI 2022
1 Riccardo Lucca ITA 2022
1 Lorenzo Fortunato ITA 2021
1 Remco Evenepoel BEL 2019
1 Phil Bauhaus DUI 2019
Meeste leiderstruien
Aantal Coureur Nat Periode
4 Filippo Zana ITA 2022 - 2022
3 Elia Viviani ITA 2018 - 2021
3 Mark Padun UKR 2019 - 2019
3 Ivan Ramiro Sosa Cuervo COL 2018 - 2018
2 Lorenzo Fortunato ITA 2021 - 2021
1 Cristian Scaroni ITA 2022 - 2022
1 Alvaro Hodeg Chagui COL 2019 - 2019
Jongste leider
Leeftijd Coureur Nat Jaar
20-234 Ivan Ramiro Sosa Cuervo COL 2018
22-312 Alvaro Hodeg Chagui COL 2019
23-020 Mark Padun UKR 2019
23-079 Filippo Zana ITA 2022
24-231 Cristian Scaroni ITA 2022
25-038 Lorenzo Fortunato ITA 2021
29-133 Elia Viviani ITA 2018
32-128 Elia Viviani ITA 2021
Oudste leider
Leeftijd Coureur Nat Jaar
32-128 Elia Viviani ITA 2021
29-134 Elia Viviani ITA 2018
25-039 Lorenzo Fortunato ITA 2021
24-231 Cristian Scaroni ITA 2022
23-082 Filippo Zana ITA 2022
23-022 Mark Padun UKR 2019
22-312 Alvaro Hodeg Chagui COL 2019
20-236 Ivan Ramiro Sosa Cuervo COL 2018