G.P. Commercio & Industria (Prato)

G.P. Commercio & Industria (Prato) 1999
Datum Rit Winnaar Leider Punten Berg
07.09 Eindstand Alessandro Baronti
Startlijst G.P. Commercio & Industria (Prato) 1999
Coureur Nat Geboortedatum Team Deelnames
Andrea Patuelli ITA 05 Nov 1970 1
Christoph Gohring ZWI 13 Mar 1973 1
Emiliano Murtas ITA 23 Apr 1973 1
Gianluca Tonetti ITA 21 Apr 1967 1
Gilberto Simoni ITA 25 Aug 1971 1
Marco Vergnani ITA 13 Jul 1969 1
Vladimir Miholjevic CRO 18 Jan 1974 1
David Delrieu FRA 20 Feb 1971 Casino 1
Alessandro Baronti ITA 04 Jun 1967 Cantina Tollo - Alexia 1
Christian Gasperoni ITA 15 Oct 1970 Cantina Tollo - Alexia 1
Danilo Di Luca ITA 02 Jan 1976 Cantina Tollo - Alexia 1
Maximilian Sciandri GBR 15 Feb 1967 La Française des Jeux 2
Giuliano Figueras ITA 24 Jan 1976 Mapei - Quickstep 1
Marco Velo ITA 09 Mar 1974 Mercatone Uno - Bianchi 1
Massimo Podenzana ITA 29 Jul 1961 Mercatone Uno - Bianchi 2
Riccardo Forconi ITA 13 Jun 1970 Mercatone Uno - Bianchi 1
Sergio Barbero ITA 17 Jan 1969 Mercatone Uno - Bianchi 1
Gianluca Valoti ITA 16 Feb 1973 Team Polti 1
Ivan Basso ITA 26 Nov 1977 Vinavil - Riso Scotti 1
Francesco Casagrande ITA 14 Sep 1970 Vini Caldirola 1
Erelijst
Jaar Datum UCI Eerste Tweede Derde
2015 20.09 1.1 ITA Daniele Bennati ITA Marco Marcato ITA Davide Rebellin
2014 21.09 1.1 ITA Sonny Colbrelli ITA Kristian Sbaragli ITA Danilo Napolitano
2013 22.09 1.1 ITA Gianfranco Zilioli COL Miguel Angel Rubiano Chavez POL Maciej Paterski
2012 16.09 1.1 ITA Emanuele Sella ITA Luca Paolini ITA Davide Rebellin
2011 18.09 1.1 SVK Peter Sagan ITA Luca Paolini ITA Matteo Montaguti
2010 19.09 1.1 ITA Diego Ulissi ITA Michele Scarponi ITA Alessandro Proni
2009 20.09 1.1 ITA Giovanni Visconti ITA Francesco Gavazzi ITA Luca Paolini
2008 21.09 1.1 UKR Mikhaylo Khalilov ITA Marco Frapporti UKR Volodymyr Zagorodny
2007 23.09 1.1 ITA Filippo Pozzato BRA Murilo Antonio Fischer ITA Alessandro Bertolini
2006 17.09 1.1 ITA Daniele Bennati ITA Giovanni Visconti ITA Marco Marcato
2005 . BRA Murilo Antonio Fischer ITA Ruggero Marzoli UKR Mikhaylo Khalilov
2004 19.09 1.2 BEL Nick Nuyens ITA Francesco Bellotti ITA Mirko Celestino
2003 21.09 1.2 ITA Davide Rebellin DEN Bo Hamburger ZWI Oscar Camenzind
2002 24.09 1.2 UKR Vladimir Douma ITA Andrea Ferrigato ITA Stefano Casagranda
2001 25.09 1.2 ITA Davide Rebellin ITA Francesco Casagrande ITA Eddy Mazzoleni
2000 19.09 1.2 ITA Sergio Barbero ITA Gabriele Missaglia ITA Davide Rebellin
1999 07.09 1.2 ITA Alessandro Baronti ITA Marco Velo ITA Francesco Casagrande
1998 09.09 1.2 ZWI Felice Puttini ITA Massimo Donati ITA Davide Rebellin
1997 03.05 1.2 ITA Mariano Piccoli GBR Maximilian Sciandri ITA Davide Casarotto
1996 28.07 1.2 ITA Fabrizio Guidi ITA Filippo Casagrande UZB Djamolidine Abduzhaparov
1995 17.06 1.3 ITA Fabrizio Bontempi ITA Mariano Piccoli ITA Andrea Tafi
1994 30.04 1.3 ITA Marco Saligari ITA Bruno Cenghialta ITA Wladimir Belli
1993 . ITA Massimo Podenzana ITA Gianni Bugno ITA Davide Cassani
1992 26.04 1.3 VEN Leonardo Sierra Sepulveda ITA Andrea Ferrigato POL Zenon Jaskula
1991 25.04 1.3 ITA Enrico Galleschi ITA Marco Saligari ITA Massimo Podenzana
1990 25.04 1.3 ZWI Stephan Joho ITA Massimo Ghirotto ITA Francesco Cesarini
1989 25.04 Cat 4 ITA Pier Mattia "Pierino" Gavazzi Andrei Tchmil ITA Maurizio Rossi
1988 25.04 ITA Maurizio Fondriest ITA Moreno Argentin ITA Pier Mattia "Pierino" Gavazzi
1987 28.03 Cat 1 ITA Daniele Caroli ITA Marco Tabai ITA Angelo Canzonieri
1986 27.04 Cat 1 OOS Harald Maier ITA Moreno Argentin ITA Pier Mattia "Pierino" Gavazzi
1985 25.04 Cat 1 ITA Ezio Moroni SPA Marino Lejarreta Arrizabalaga ITA Mario Beccia
1984 30.09 Cat 1 ITA Pier Mattia "Pierino" Gavazzi ITA Dario Mariuzzo ZWI Leo Schönenberger
1983 19.06 Cat 1 ITA Luciano Rabottini ITA Emmanuelle Bombini ITA Ettore Bazzichi
1982 13.05 Cat 1 ITA Moreno Argentin ZWE Tommy Prim ITA Roberto Ceruti
1981 19.07 ITA Moreno Argentin ITA Giuseppe Saronni ITA Emmanuelle Bombini
1980 15.06 ITA Silvano Contini ITA Leonardo Mazzantini ITA Roberto Ceruti
1979 08.09 ZWE Bernt Johansson ITA Wladimiro Panizza ITA Carmelo Barone
1978 09.09 ZWE Bernt Johansson ITA Carmelo Barone ITA Walter Riccomi
1977 20.08 ITA Claudio Bortolotto ITA Mario Beccia ZWE Bernt Johansson
1976 31.07 ITA Walter Riccomi ITA Marcello Bergamo ITA Arnaldo Caverzasi
1975 23.08 ITA Costantino "Tino" Conti ITA Enrico Paolini ITA Giacinto Santambrogio
1974 21.09 ITA Fabrizio Fabbri ITA Costantino "Tino" Conti ITA Enrico Paolini
1973 16.09 ITA Fabrizio Fabbri ITA Giancarlo Polidori ITA Walter Riccomi
1972 16.09 ITA Costantino "Tino" Conti BEL Willy De Geest ITA Pietro Di Caterina
1971 20.06 ITA Franco Bitossi ITA Felice Gimondi ITA Enrico Paolini
1970 30.08 ITA Marcello Bergamo ZWE Tomas Pettersson ITA Fabrizio Fabbri
1969 07.09 ITA Alberto Della Torre ITA Ottavio Crepaldi ITA Franco Mori
1968 29.09 ITA Adriano Durante ITA Alberto Della Torre ITA Wladimiro Panizza
1967 10.09 ITA Michele Dancelli ITA Marino Basso ITA Bruno Fantinato
1966 31.07 ITA Italo Zilioli ITA Michele Dancelli ITA Roberto Ballini
1965 01.08 ITA Michele Dancelli ITA Italo Zilioli ITA Franco Bodrero
1964 13.09 ITA Michele Dancelli ITA Adriano Durante ITA Angelo Conterno
1963 21.04 ITA Vendramino Bariviera ITA Vito Taccone ITA Dino Bruni
1962 26.08 ITA Bruno Mealli ITA Luigi Mele ITA Guido De Rosso
1961 20.08 BEL Gilbert Desmet (1931) ITA Giancarlo Manzoni SPA Miguel Poblet Orriols
1960 28.08 ITA Alfredo Sabbadin ITA Idrio Bui ITA Guido Carlesi
1959 10.05 ITA Giuseppe Fallarini ITA Carlo Azzini ITA Pierino Baffi
1958 28.09 ITA Ercole Baldini ITA Aldo Moser ITA Nino Defilippis
1957 11.09 ITA Silvano Ciampi ITA Bruno Monti ITA Alessandro Fantini (1932)
1956 09.09 ITA Danilo Barozzi ITA Giorgio Albani ITA Fiorenzo Magni
1955 08.09 ITA Aldo Moser ITA Cleto Maule ITA Gianfranco Sobrero
1954 10.09 ITA Danilo Barozzi ITA Marcello Pellegrini ITA Angelo Conterno
1953 06.09 ITA Rino Benedetti ITA Luciano Maggini ITA Luciano Frosini
1952 . ITA Luciano Maggini ITA Widmer Servadei ITA Fiorenzo Magni
1951 01.05 ITA Arrigo Padovan ITA Giulio Bresci ITA Waldemaro Bartolozzi
1950 02.05 ZWI Ferdi Kübler ITA Alfredo Martini ITA Dante Rivola
1949 01.05 ITA Luciano Maggini ITA Nedo Logli ITA Giovanni Corrieri
1948 . ITA Giulio Bresci ITA Mario Ricci ITA Alfredo Martini
1947 . ITA Sergio Maggini ITA Luigi Casola ITA Michele Motta
1946 . ITA Nedo Logli ITA Sergio Maggini ITA Quirino Toccacelli
Meeste zeges
Aantal Coureur Nat Periode
3 Michele Dancelli ITA 1964 - 1967
2 Daniele Bennati ITA 2006 - 2015
2 Davide Rebellin ITA 2001 - 2003
2 Pier Mattia "Pierino" Gavazzi ITA 1984 - 1989
2 Moreno Argentin ITA 1981 - 1982
2 Bernt Johansson ZWE 1978 - 1979
2 Costantino "Tino" Conti ITA 1972 - 1975
2 Fabrizio Fabbri ITA 1973 - 1974
2 Danilo Barozzi ITA 1954 - 1956
2 Luciano Maggini ITA 1949 - 1952
Meeste podiumplaatsen
Aantal Coureur Nat Periode
6 Davide Rebellin ITA 1998 - 2015
4 Pier Mattia "Pierino" Gavazzi ITA 1984 - 1989
4 Moreno Argentin ITA 1981 - 1988
4 Michele Dancelli ITA 1964 - 1967
3 Luca Paolini ITA 2009 - 2012
3 Bernt Johansson ZWE 1977 - 1979
3 Walter Riccomi ITA 1973 - 1978
3 Costantino "Tino" Conti ITA 1972 - 1975
3 Enrico Paolini ITA 1971 - 1975
3 Fabrizio Fabbri ITA 1970 - 1974
Meeste keren gefinished
Aantal Coureur Nat Periode
6 Davide Rebellin ITA 1998 - 2015
4 Pier Mattia "Pierino" Gavazzi ITA 1984 - 1989
4 Moreno Argentin ITA 1981 - 1988
4 Michele Dancelli ITA 1964 - 1967
3 Luca Paolini ITA 2009 - 2012
3 Massimo Podenzana ITA 1991 - 1999
3 Bernt Johansson ZWE 1977 - 1979
3 Walter Riccomi ITA 1973 - 1978
3 Costantino "Tino" Conti ITA 1972 - 1975
3 Enrico Paolini ITA 1971 - 1975
Jongste winnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
Oudste winnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
Meeste deelnames
Aantal Coureur Nat Periode
6 Davide Rebellin ITA 1998 - 2015
4 Pier Mattia "Pierino" Gavazzi ITA 1984 - 1989
4 Moreno Argentin ITA 1981 - 1988
4 Michele Dancelli ITA 1964 - 1967
3 Luca Paolini ITA 2009 - 2012
3 Massimo Podenzana ITA 1991 - 1999
3 Bernt Johansson ZWE 1977 - 1979
3 Walter Riccomi ITA 1973 - 1978
3 Costantino "Tino" Conti ITA 1972 - 1975
3 Enrico Paolini ITA 1971 - 1975
Jongste deelnemer
Leeftijd Coureur Nat Jaar
Oudste deelnemer
Leeftijd Coureur Nat Jaar
Meeste ritzeges
Aantal Coureur Nat Periode
Jongste ritwinnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
Oudste ritwinnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
Meeste leiderstruien
Aantal Coureur Nat Periode
Jongste leider
Leeftijd Coureur Nat Jaar
Oudste leider
Leeftijd Coureur Nat Jaar