Rund um den Henninger Turm

Rund um den Henninger Turm 1999
01 May 1999
Pos Coureur Nat Team Leeftijd
1 DUI Erik Zabel DUI Telekom - ARD 28-298
2 NED Leon van Bon NED Rabobank 27-114
3 ITA Alberto Ongarato ITA 23-282
4 RUS Serguei Ivanov RUS TVM - Farm Frites 24-057
5 UKR Alexandre Gontchenkov UKR 29-017
6 DUI Torsten Schmidt DUI 27-073
7 ZWI Patrick Vetsch ZWI 27-342
8 ITA Alain Turicchia ITA Vinavil - Riso Scotti 23-240
9 ITA Fabiano Fontanelli ITA Mercatone Uno - Bianchi 34-007
10 DUI Sasha Henrix DUI 26-040
11 RUS Dimitri Konyshev RUS Mercatone Uno - Bianchi 33-072
12 DEN Nicolay Bo Larsen DEN 27-173
13 DEN Michael Blaudzun DEN 26-001
14 ITA Gabriele Colombo ITA Cantina Tollo - Alexia 26-355
15 OOS Peter Wrolich OOS 24-336
16 RUS Artur Babaitsev RUS 27-221
17 DUI Ralf Grabsch DUI 26-024
18 RUS Viatcheslav Ekimov RUS 33-086
19 ITA Enrico Cassani ITA Team Polti 27-076
20 ITA Oscar Cavagnis ITA Cantina Tollo - Alexia 24-140
21 DEN Allan Johansen DEN 27-292
22 ZWE Martin Rittsel ZWE 28-034
23 ITA Nicola Loda ITA 27-279
24 ITA Paolo Valoti ITA 28-012
25 ZWI Felice Puttini ZWI 31-226
26 SLO Gorazd Stangelj SLO 26-094
27 ZWI Rolf Jaermann ZWI 33-090
28 ZWI Christian Charriere ZWI 23-303
29 ITA Marco Gili ITA 25-175
30 ITA Roberto Petito ITA Saeco - Cannondale 28-089
31 AUS Nick Gates AUS 27-052
32 NED Michael Boogerd NED Rabobank 26-338
33 ZWI Urs Graf ZWI 25-084
34 ZWI Pierre Bourquenoud ZWI 29-161
35 DEN René Jörgensen DEN 23-280
36 FRA Laurent Brochard FRA Festina - Lotus 31-036
37 DEN Mikael Holst Kyneb DEN 27-057
38 SPA José Ramon Uriarte Zubero SPA Festina - Lotus 32-109
39 DUI Stephan Gottschling DUI 31-081
40 ZWI Laurent Dufaux ZWI Saeco - Cannondale 29-346
41 ZWI Armin Meier ZWI Saeco - Cannondale 29-179
42 NED Piet Vries NED TVM - Farm Frites 26-280
43 RUS Evgeni Berzin RUS 28-332
44 DUI Jens Heppner DUI Telekom - ARD 34-129
Rund um den Henninger Turm 1999
Datum Rit Winnaar Leider Punten Berg
01.05 Eindstand Erik Zabel
Startlijst Rund um den Henninger Turm 1999
Coureur Nat Geboortedatum Team Deelnames
Alberto Ongarato ITA 24 Jul 1975 1
Alexandre Gontchenkov UKR 14 Apr 1970 1
Allan Johansen DEN 14 Jul 1971 1
Artur Babaitsev RUS 23 Sep 1971 1
Christian Charriere ZWI 03 Jul 1975 1
Evgeni Berzin RUS 03 Jun 1970 1
Felice Puttini ZWI 18 Sep 1967 1
Gorazd Stangelj SLO 27 Jan 1973 1
Marco Gili ITA 07 Nov 1973 1
Martin Rittsel ZWE 28 Mar 1971 1
Michael Blaudzun DEN 30 Apr 1973 1
Mikael Holst Kyneb DEN 05 Mar 1972 1
Nick Gates AUS 10 Mar 1972 1
Nicola Loda ITA 27 Jul 1971 1
Nicolay Bo Larsen DEN 10 Nov 1971 2
Paolo Valoti ITA 19 Apr 1971 1
Patrick Vetsch ZWI 25 May 1971 1
Peter Wrolich OOS 30 May 1974 1
Pierre Bourquenoud ZWI 21 Nov 1969 1
Ralf Grabsch DUI 07 Apr 1973 1
René Jörgensen DEN 26 Jul 1975 1
Rolf Jaermann ZWI 31 Jan 1966 1
Sasha Henrix DUI 22 Mar 1973 1
Stephan Gottschling DUI 10 Feb 1968 1
Torsten Schmidt DUI 18 Feb 1972 1
Urs Graf ZWI 06 Feb 1974 1
Viatcheslav Ekimov RUS 04 Feb 1966 1
Gabriele Colombo ITA 11 May 1972 Cantina Tollo - Alexia 1
Oscar Cavagnis ITA 12 Dec 1974 Cantina Tollo - Alexia 1
José Ramon Uriarte Zubero SPA 12 Jan 1967 Festina - Lotus 1
Laurent Brochard FRA 26 Mar 1968 Festina - Lotus 1
Dimitri Konyshev RUS 18 Feb 1966 Mercatone Uno - Bianchi 2
Fabiano Fontanelli ITA 24 Apr 1965 Mercatone Uno - Bianchi 2
Enrico Cassani ITA 15 Feb 1972 Team Polti 1
Leon van Bon NED 08 Jan 1972 Rabobank 1
Michael Boogerd NED 28 May 1972 Rabobank 2
Armin Meier ZWI 03 Nov 1969 Saeco - Cannondale 1
Laurent Dufaux ZWI 20 May 1969 Saeco - Cannondale 1
Roberto Petito ITA 01 Feb 1971 Saeco - Cannondale 1
Erik Zabel DUI 07 Jul 1970 Telekom - ARD 1
Jens Heppner DUI 23 Dec 1964 Telekom - ARD 3
Piet Vries NED 25 Jul 1972 TVM - Farm Frites 1
Serguei Ivanov RUS 05 Mar 1975 TVM - Farm Frites 1
Alain Turicchia ITA 04 Sep 1975 Vinavil - Riso Scotti 1
Erelijst
Jaar Datum UCI Eerste Tweede Derde
2024 01.05 1.WT BEL Maxim Van Gils SPA Alexander Aranburu Deba USA Riley Sheehan
2023 01.05 1.WT DEN Sören Kragh Andersen OOS Patrick Konrad ITA Alessandro Fedeli
2022 01.05 1.WT IRL Sam Bennett COL Fernando Gaviria Rendon NOR Alexander Kristoff
2021 19.09 1.WT BEL Jasper Philipsen DUI John Degenkolb NOR Alexander Kristoff
2019 01.05 1.WT DUI Pascal Ackermann DUI John Degenkolb NOR Alexander Kristoff
2018 01.05 1.WT NOR Alexander Kristoff AUS Michael Matthews BEL Oliver Naesen
2017 01.05 1.WT NOR Alexander Kristoff DUI Rick Zabel DUI John Degenkolb
2016 01.05 1.HC NOR Alexander Kristoff ARG Maximiliano Ariel Richeze Araquistain IRL Sam Bennett
2014 01.05 1.HC NOR Alexander Kristoff DUI John Degenkolb BEL Jérôme Baugnies
2013 01.05 1.HC SLO Simon Spilak ITA Moreno Moser DUI André Greipel
2012 01.05 1.HC ITA Moreno Moser DUI Dominik Nerz RUS Sergey Firsanov
2011 01.05 1.HC DUI John Degenkolb BEL Jérôme Baugnies AUS Michael Matthews
2010 01.05 1.HC DUI Fabian Wegmann BEL Geert Verheyen BEL Bert Scheirlinckx
2009 01.05 1.HC DUI Fabian Wegmann NED Karsten Kroon DUI Christian Knees
2008 01.05 1.HC NED Karsten Kroon ITA Davide Rebellin COL Mauricio Alberto Ardila Cano
2007 01.05 1.HC DUI Patrik Sinkewitz NOR Kurt-Asle Arvesen ITA Dario Cataldo
2006 01.05 1.HC ITA Stefano Garzelli DUI Gerald Ciolek DUI Danilo Hondo
2005 01.05 1.HC DUI Erik Zabel ARG Alejandro Alberto Borrajo ZWI Markus Zberg
2004 01.05 1.1 NED Karsten Kroon DUI Danilo Hondo BEL Johan Coenen
2003 01.05 1.1 ITA Davide Rebellin DUI Erik Zabel SPA Igor Astarloa Askasibar
2002 01.05 1.1 DUI Erik Zabel BEL Jo Planckaert RUS Serguei Ivanov
2001 01.05 1.1 ZWI Markus Zberg ITA Davide Rebellin BEL Kurt Van De Wouwer
2000 01.05 1.1 DUI Kai Hundertmarck ITA Matteo Tosatto DUI Jens Heppner
1999 01.05 1.1 DUI Erik Zabel NED Leon van Bon ITA Alberto Ongarato
1998 01.05 1.2 ITA Fabio Baldato DEN Nicolay Bo Larsen ITA Stefano Garzelli
1997 01.05 1.1 ITA Michele Bartoli DEN Bjarne Riis ZWI Mauro Gianetti
1996 01.05 1.1 ZWI Beat Zberg DUI Jens Heppner DEN Rolf Sörensen
1995 01.05 CDM ITA Francesco Frattini DUI Jens Heppner ITA Massimo Podenzana
1994 01.05 1.1 DUI Olaf Ludwig DUI Andreas Kappes FRA Emmanuel Magnien
1993 01.05 1.1 DEN Rolf Sörensen ITA Maximilian Sciandri NED Eddy Bouwmans
1992 01.05 1.1 BEL Frank Van Den Abbeele ITA Claudio Chiappucci NED Frans Maassen
1991 01.05 1.1 BEL Johan Bruyneel BEL Johan Museeuw IRL Martin Earley
1990 01.05 1.1 ZWI Thomas Wegmuller BEL Jan Wijnants NED Peter Winnen
1989 01.05 Cat 3 BEL Jean-Marie Wampers FRA Martial Gayant ITA Claudio Chiappucci
1988 01.05 CDM BEL Michel Dernies DEN Rolf Sörensen ITA Giovanni Mantovani (1955)
1987 01.05 HC NOR Dag-Otto Lauritzen NED Peter Stevenhaagen NED Henk Lubberding
1986 01.05 HC BEL Jean-Marie Wampers CDN Steve Bauer AUS Michael Wilson
1985 01.05 HC AUS Phil Anderson NED Johan Lammerts DUI Rolf Golz
1984 01.05 HC AUS Phil Anderson BEL Eric Vanderaerden IRL Sean Kelly
1983 01.05 HC BEL Ludo Peeters NED Leo van Vliet BEL Luc Colijn
1982 01.05 Cat 1 BEL Ludo Peeters NOR Jostein Willmann IRL Sean Kelly
1981 01.05 BEL Joseph Jacobs DUI Dietrich Thurau BEL Daniël Willems
1980 01.05 ITA Gianbattista Baronchelli ITA Francesco Moser BEL Alfons De Wolf
1979 01.05 BEL Daniël Willems NED Henk Lubberding DUI Gregor Braun
1978 01.05 DUI Gregor Braun BEL Rudy Pevenage NED Hennie Kuiper
1977 01.05 NED Gerrie Knetemann DUI Dietrich Thurau BEL Frans Verbeeck
1976 01.05 BEL Freddy Maertens BEL Frans Verbeeck BEL Roger De Vlaeminck
1975 01.05 NED Roy Schuiten BEL Frans Verbeeck BEL Walter Godefroot
1974 01.05 BEL Walter Godefroot BEL Eddy Merckx BEL Frans Verbeeck
1973 01.05 BEL Georges Pintens DUI Jürgen Tschan BEL Freddy Maertens
1972 01.05 FRA Gilbert Bellone BEL Eddy Merckx BEL Noël Vantyghem
1971 01.05 BEL Eddy Merckx BEL Jos De Schoenmaecker FRA Lucien Aimar
1970 01.05 DUI Rudi Altig NED Joop Zoetemelk ITA Ottavio Crepaldi
1969 01.05 BEL Georges Pintens ITA Michele Dancelli BEL Herman Vanspringel
1968 01.05 NED Eddy Beugels BEL Valère Van Sweevelt BEL Herman Vanspringel
1967 16.04 BEL Daniel Van Ryckeghem BEL Willy Planckaert BEL Georges Vanconingsloo
1966 19.05 GBR Barry Hoban BEL Walter Godefroot BEL Willy Planckaert
1965 04.04 FRA Jean Stablinski BEL Frans Verbeeck BEL Georges Vanconingsloo
1964 01.05 BEL Clément Roman FRA François Mahé BEL Yvo Molenaers
1963 19.05 DUI Hans Junkermann DUI Willi Altig FRA Jean Stablinski
1962 13.05 BEL Armand Desmet NED Hubert Zilverberg BEL Rik Van Looy
Meeste zeges
Aantal Coureur Nat Periode
4 Alexander Kristoff NOR 2014 - 2018
3 Erik Zabel DUI 1999 - 2005
2 Fabian Wegmann DUI 2009 - 2010
2 Karsten Kroon NED 2004 - 2008
2 Jean-Marie Wampers BEL 1986 - 1989
2 Phil Anderson AUS 1984 - 1985
2 Ludo Peeters BEL 1982 - 1983
2 Georges Pintens BEL 1969 - 1973
1 Maxim Van Gils BEL 2024 - 2024
1 Sören Kragh Andersen DEN 2023 - 2023
Meeste podiumplaatsen
Aantal Coureur Nat Periode
7 Alexander Kristoff NOR 2014 - 2022
5 John Degenkolb DUI 2011 - 2021
5 Frans Verbeeck BEL 1965 - 1977
4 Erik Zabel DUI 1999 - 2005
3 Karsten Kroon NED 2004 - 2009
3 Davide Rebellin ITA 2001 - 2008
3 Jens Heppner DUI 1995 - 2000
3 Rolf Sörensen DEN 1988 - 1996
3 Walter Godefroot BEL 1966 - 1975
3 Eddy Merckx BEL 1971 - 1974
Meeste keren gefinished
Aantal Coureur Nat Periode
9 Alexander Kristoff NOR 2014 - 2024
8 John Degenkolb DUI 2011 - 2024
5 Herman Vanspringel BEL 1968 - 1980
5 Walter Godefroot BEL 1966 - 1979
5 Frans Verbeeck BEL 1965 - 1977
4 Georg Zimmermann DUI 2021 - 2024
4 Marco Haller OOS 2019 - 2024
4 Nils Politt DUI 2021 - 2024
4 Michael Matthews AUS 2011 - 2023
4 Erik Zabel DUI 1999 - 2005
Jongste winnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
21-127 Moreno Moser ITA 2012
22-114 John Degenkolb DUI 2011
22-122 Gregor Braun DUI 1978
22-198 Georges Pintens BEL 1969
22-258 Daniël Willems BEL 1979
22-322 Daniel Van Ryckeghem BEL 1967
23-201 Jasper Philipsen BEL 2021
24-043 Eddy Beugels NED 1968
24-078 Freddy Maertens BEL 1976
24-136 Roy Schuiten NED 1975
Oudste winnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
34-298 Erik Zabel DUI 2005
34-018 Olaf Ludwig DUI 1994
33-044 Rudi Altig DUI 1970
32-318 Jean Stablinski FRA 1965
32-289 Stefano Garzelli ITA 2006
32-093 Karsten Kroon NED 2008
31-298 Erik Zabel DUI 2002
31-266 Davide Rebellin ITA 2003
31-197 Sam Bennett IRL 2022
31-110 Armand Desmet BEL 1962
Meeste deelnames
Aantal Coureur Nat Periode
9 Alexander Kristoff NOR 2014 - 2024
8 John Degenkolb DUI 2011 - 2024
5 Marco Haller OOS 2019 - 2024
5 Herman Vanspringel BEL 1968 - 1980
5 Walter Godefroot BEL 1966 - 1979
5 Frans Verbeeck BEL 1965 - 1977
4 Georg Zimmermann DUI 2021 - 2024
4 Laurenz Rex BEL 2021 - 2024
4 Nils Politt DUI 2021 - 2024
4 Sam Bennett IRL 2016 - 2024
Jongste deelnemer
Leeftijd Coureur Nat Jaar
19-023 Marco Brenner DUI 2021
19-224 Gerald Ciolek DUI 2006
19-309 Jan Christen ZWI 2024
20-017 Paul Magnier FRA 2024
20-046 Arnaud De Lie BEL 2022
20-087 Antonio Tiberi ITA 2021
20-169 Lukas Nerurkar GBR 2024
20-217 Michael Matthews AUS 2011
20-221 Giuseppe Saronni ITA 1978
20-272 Fran Miholjevic CRO 2023
Oudste deelnemer
Leeftijd Coureur Nat Jaar
39-221 Yukiya Arashiro JPN 2024
39-142 Marcel Sieberg DUI 2021
39-076 Philippe Gilbert BEL 2021
39-065 André Greipel DUI 2021
39-055 Maximiliano Ariel Richeze Araquistain ARG 2022
38-221 Yukiya Arashiro JPN 2023
38-196 Maximiliano Ariel Richeze Araquistain ARG 2021
38-055 Maciej Bodnar POL 2023
37-221 Yukiya Arashiro JPN 2022
37-207 Heinrich Friedrich Haussler AUS 2021
Meeste ritzeges
Aantal Coureur Nat Periode
Jongste ritwinnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
Oudste ritwinnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
Meeste leiderstruien
Aantal Coureur Nat Periode
Jongste leider
Leeftijd Coureur Nat Jaar
Oudste leider
Leeftijd Coureur Nat Jaar