N.K. Tsjechië I.T.T.

N.K. Tsjechië I.T.T. 2002
24 Jun 2002
Pos Coureur Nat Team Leeftijd
1 CZE Ondrej Sosenka CZE 26-198
2 CZE Michal Hrazdira CZE 24-230
3 CZE Michal Kalenda CZE 26-303
N.K. Tsjechië I.T.T. 2002
Datum Rit Winnaar Leider Punten Berg
24.06 Eindstand Ondrej Sosenka
Startlijst N.K. Tsjechië I.T.T. 2002
Coureur Nat Geboortedatum Team Deelnames
Michal Hrazdira CZE 06 Nov 1977 2
Michal Kalenda CZE 26 Aug 1975 2
Ondrej Sosenka CZE 09 Dec 1975 4
Erelijst
Jaar Datum UCI Eerste Tweede Derde
2023 22.06 NCT CZE Jakub Otruba CZE Petr Kelemen CZE Mathias Vacek
2022 23.06 NCT CZE Jan Barta CZE Mathias Vacek CZE Michael Kukrle
2021 17.06 NCT CZE Josef Cerny CZE Jan Barta CZE Adam Toupalik
2020 20.08 NCT CZE Josef Cerny CZE Jan Barta CZE Adam Toupalik
2019 27.06 NCT CZE Jan Barta CZE Josef Cerny CZE Petr Vakoc
2018 21.06 NCT CZE Josef Cerny CZE Jan Barta CZE Michael Kukrle
2017 23.06 NCT CZE Jan Barta CZE Petr Vakoc CZE Josef Cerny
2016 23.06 NCT CZE Leopold König CZE Jan Barta CZE Petr Vakoc
2015 26.06 NCT CZE Jan Barta CZE Leopold König CZE Petr Vakoc
2014 26.06 NCT CZE Jan Barta CZE Petr Vakoc CZE Zdenek Stybar
2013 21.06 NCT CZE Jan Barta CZE Vojtech Hacecky CZE Tomas Okrouhlicky
2012 21.06 NCT CZE Jan Barta CZE Zdenek Stybar CZE Frantisek Rabon
2011 24.06 NCT CZE Jiri Hudecek CZE Jan Barta CZE Tomas Okrouhlicky
2010 24.06 NCT CZE Frantisek Rabon CZE Jan Barta CZE Leopold König
2009 25.06 NCT CZE Frantisek Rabon CZE Stanislav Kozubek CZE Tomas Okrouhlicky
2008 27.06 NCT CZE Frantisek Rabon CZE Jan Hruska CZE René Andrle
2007 28.06 NCT CZE Stanislav Kozubek CZE René Andrle CZE Jan Faltinek
2006 22.06 NCT CZE Ondrej Sosenka CZE Milan Kadlec CZE Frantisek Rabon
2005 23.06 NCT CZE Ondrej Sosenka CZE Michal Hrazdira CZE Milan Kadlec
2004 24.06 NCT CZE Michal Hrazdira CZE Ondrej Sosenka CZE Lubor Tesar
2003 27.06 NCT CZE Michal Hrazdira CZE Radek Blahut CZE Ondrej Sosenka
2002 24.06 NCT CZE Ondrej Sosenka CZE Michal Hrazdira CZE Michal Kalenda
2001 26.06 NCT CZE Ondrej Sosenka CZE Michal Kalenda CZE Michal Hrazdira
2000 22.06 NCT CZE Ondrej Sosenka CZE Lubor Tesar CZE Milan Kadlec
1999 24.06 NCT CZE Jan Hruska CZE Milan Kadlec CZE Tomas Konecny
1998 02.07 NCT CZE Ondrej Sosenka CZE Lubor Tesar CZE Jan Hruska
1997 27.06 NCT CZE Jan Hruska CZE Lubor Tesar CZE Frantisek Trkal
Meeste zeges
Aantal Coureur Nat Periode
7 Jan Barta CZE 2012 - 2022
6 Ondrej Sosenka CZE 1998 - 2006
3 Josef Cerny CZE 2018 - 2021
3 Frantisek Rabon CZE 2008 - 2010
2 Michal Hrazdira CZE 2003 - 2004
2 Jan Hruska CZE 1997 - 1999
1 Jakub Otruba CZE 2023 - 2023
1 Leopold König CZE 2016 - 2016
1 Jiri Hudecek CZE 2011 - 2011
1 Stanislav Kozubek CZE 2007 - 2007
Meeste podiumplaatsen
Aantal Coureur Nat Periode
13 Jan Barta CZE 2010 - 2022
8 Ondrej Sosenka CZE 1998 - 2006
5 Josef Cerny CZE 2017 - 2021
5 Petr Vakoc CZE 2014 - 2019
5 Frantisek Rabon CZE 2006 - 2012
5 Michal Hrazdira CZE 2001 - 2005
4 Jan Hruska CZE 1997 - 2008
4 Milan Kadlec CZE 1999 - 2006
4 Lubor Tesar CZE 1997 - 2004
3 Leopold König CZE 2010 - 2016
Meeste keren gefinished
Aantal Coureur Nat Periode
13 Jan Barta CZE 2010 - 2022
8 Ondrej Sosenka CZE 1998 - 2006
5 Josef Cerny CZE 2017 - 2021
5 Petr Vakoc CZE 2014 - 2019
5 Frantisek Rabon CZE 2006 - 2012
5 Michal Hrazdira CZE 2001 - 2005
4 Jan Hruska CZE 1997 - 2008
4 Milan Kadlec CZE 1999 - 2006
4 Lubor Tesar CZE 1997 - 2004
3 Leopold König CZE 2010 - 2016
Jongste winnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
22-143 Jan Hruska CZE 1997
22-206 Ondrej Sosenka CZE 1998
24-036 Jiri Hudecek CZE 2011
24-140 Jan Hruska CZE 1999
24-196 Ondrej Sosenka CZE 2000
24-275 Frantisek Rabon CZE 2008
25-041 Josef Cerny CZE 2018
25-143 Jakub Otruba CZE 2023
25-200 Ondrej Sosenka CZE 2001
25-233 Michal Hrazdira CZE 2003
Oudste winnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
37-198 Jan Barta CZE 2022
34-202 Jan Barta CZE 2019
32-198 Jan Barta CZE 2017
30-201 Jan Barta CZE 2015
30-196 Ondrej Sosenka CZE 2006
29-201 Jan Barta CZE 2014
29-197 Ondrej Sosenka CZE 2005
28-221 Leopold König CZE 2016
28-196 Jan Barta CZE 2013
28-037 Josef Cerny CZE 2021
Meeste deelnames
Aantal Coureur Nat Periode
13 Jan Barta CZE 2010 - 2022
8 Ondrej Sosenka CZE 1998 - 2006
5 Josef Cerny CZE 2017 - 2021
5 Petr Vakoc CZE 2014 - 2019
5 Frantisek Rabon CZE 2006 - 2012
5 Michal Hrazdira CZE 2001 - 2005
4 Jan Hruska CZE 1997 - 2008
4 Milan Kadlec CZE 1999 - 2006
4 Lubor Tesar CZE 1997 - 2004
3 Leopold König CZE 2010 - 2016
Jongste deelnemer
Leeftijd Coureur Nat Jaar
20-011 Mathias Vacek CZE 2022
21-010 Mathias Vacek CZE 2023
21-350 Petr Vakoc CZE 2014
22-143 Jan Hruska CZE 1997
22-206 Ondrej Sosenka CZE 1998
22-216 Petr Kelemen CZE 2023
22-222 Leopold König CZE 2010
22-270 Frantisek Rabon CZE 2006
22-350 Petr Vakoc CZE 2015
23-148 Jan Hruska CZE 1998
Oudste deelnemer
Leeftijd Coureur Nat Jaar
37-198 Jan Barta CZE 2022
36-192 Jan Barta CZE 2021
35-256 Jan Barta CZE 2020
34-202 Jan Barta CZE 2019
34-087 René Andrle CZE 2008
33-196 Jan Barta CZE 2018
33-144 Jan Faltinek CZE 2007
33-143 Jan Hruska CZE 2008
33-088 René Andrle CZE 2007
33-044 Lubor Tesar CZE 2004
Meeste ritzeges
Aantal Coureur Nat Periode
Jongste ritwinnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
Oudste ritwinnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
Meeste ritzeges in één jaar
Aantal Coureur Nat Jaar
Meeste leiderstruien
Aantal Coureur Nat Periode
Jongste leider
Leeftijd Coureur Nat Jaar
Oudste leider
Leeftijd Coureur Nat Jaar