Euskal Bizikleta

Euskal Bizikleta 1994 | Rit 5
19 Jun 1994
Pos Coureur Nat Team Leeftijd
1 RUS Evgeni Berzin RUS Gewiss - Ballan
2 ITA Stefano Della Santa ITA Mapei - CLAS
3 ITA Davide Rebellin ITA GB - MG
Startlijst Euskal Bizikleta 1994
Coureur Nat Geboortedatum Team Deelnames
Massimo Strazzer ITA 17 Aug 1969 1
Stefano Zanini ITA 23 Jan 1969 1
Luc Leblanc FRA 04 Aug 1966 Festina - Lotus 1
Davide Rebellin ITA 09 Aug 1971 GB - MG 1
Maximilian Sciandri ITA 15 Feb 1967 GB - MG 1
Evgeni Berzin RUS 03 Jun 1970 Gewiss - Ballan 1
Stefano Della Santa ITA 22 May 1967 Mapei - CLAS 2
Gian Matteo Fagnini ITA 11 Oct 1970 Mercatone Uno 1
Georg Totschnig OOS 25 May 1971 Polti 1
Gianni Bugno ITA 14 Feb 1964 Polti 3
Erelijst
Jaar Datum UCI Eerste Tweede Derde
2008 08.06 2.HC ITA Eros Capecchi SPA Igor Anton Hernandez SPA Adrian Palomares Villaplana
2007 10.06 2.HC SPA Constantino Zaballa Gutierrez DUI Jörg Jaksche SPA Jose Miguel Elias Galindo
2006 04.06 2.HC SPA Koldo Gil Perez SPA David Herrero Llorente SPA Jesus Del Nero Montes
2005 05.06 2.HC SPA Eladio Jimenez Sanchez SPA Adrian Palomares Villaplana SPA Aketza Peña Iza
2004 06.06 2.1 SPA Roberto Heras Hernandez SPA Roberto Laiseka Jayo SPA Samuel Sanchez Gonzalez
2003 08.06 2.1 SPA Jose Antonio Pecharroman Fabian SPA Joseba Beloki Dorronsoro ITA Francesco Casagrande
2002 09.06 2.1 SPA Mikel Zarrabeitia Uranga LTU Raimundas Rumsas POR José Bento Carvalho Azevedo
2001 03.06 2.1 SPA Juan Carlos Dominguez Dominguez SPA Joseba Beloki Dorronsoro SPA Igor Gonzalez de Galdeano Aranzabal
2000 28.05 2.1 SPA Haimar Zubeldia Agirre SPA Igor Gonzalez de Galdeano Aranzabal SPA David Etxebarria Alkorta
1999 30.05 2.1 SPA David Etxebarria Alkorta SPA Jose Alberto Martinez Trinidad SPA Unai Osa Eizaguirre
1998 31.05 2.2 SPA Abraham Olano Manzano SPA Aitor Garmendia Arbilla FRA Laurent Jalabert
1997 25.05 2.2 SPA Abraham Olano Manzano SPA Fernando Escartin Coti SPA Daniel Clavero Sebastian
1996 26.05 2.2 SPA Miguel Indurain Larraya ZWI Alex Zülle SPA Marcelino Garcia Alonso
1995 11.06 2.2 RUS Evgeni Berzin ZWI Alex Zülle ITA Francesco Frattini
1994 19.06 2.2 ITA Stefano Della Santa RUS Evgeni Berzin ITA Davide Rebellin
1993 20.06 2.2 LAT Piotr Ugrumov ITA Franco Chioccioli ITA Stefano Della Santa
1992 21.06 2.2 ITA Franco Chioccioli LAT Piotr Ugrumov NED Danny Nelissen
1991 23.06 2.2 ITA Gianni Bugno Piotr Ugrumov SPA Miguel Indurain Larraya
1990 17.06 2.2 FRA Thierry Claveyrolat SPA Federico Echave Musatadi SPA Francisco Javier Mauleon Unsain
1989 18.06 Cat 4 SPA Federico Echave Musatadi FRA Thierry Claveyrolat SPA Pedro Munoz Machin Rodriguez
1988 19.06 SPA Jokin Mujika Aramburu GBR Robert Millar FRA Charly Mottet
1987 21.06 SPA Marino Lejarreta Arrizabalaga SPA Pedro Munoz Machin Rodriguez SPA Inaki Gaston Crespi
1968 21.04 SPA José Maria Errandonea Urtizeberea SPA Aurelio Gonzalez Puente SPA Francisco Gabica
1967 16.04 SPA Carlos Echeverria Zudaire SPA José Maria Errandonea Urtizeberea SPA José Luis Uribezubia Velar
1966 13.04 SPA Eusebio Velez Mendizabal FRA Lucien Aimar SPA José Maria Errandonea Urtizeberea
1965 11.04 SPA Sebastian Elorza Uria SPA Luis Otano SPA José Luis Talamillo
1964 19.04 SPA Carlos Echeverria Zudaire SPA Julio Jimenez Munoz SPA Joaquim Galera Magdelano
1963 21.04 SPA Juan José Sagarduy SPA Antonio Karmany SPA Fernando Manzaneque Sanchez
1962 15.04 DUI Rolf Wolfshohl SPA Antonio Karmany SPA Francisco Gabica
1961 19.04 SPA Antonio Karmany FRA Jean-Claude Annaert SPA Luis Otano
1960 20.04 SPA Benigno Aspuru Zarandona FRA Jean-Claude Annaert SPA Carmelo Morales Erostarbe
1959 19.04 SPA Antonio Bertran Panades SPA Fernando Manzaneque Sanchez SPA Salvador Botella Rodrigo
1958 23.04 SPA Jesús Loroño Artega SPA Antonio Karmany SPA Antonio Suarez Vasquez
1957 23.06 SPA Antonio Barrutia Iturriagoitia SPA Miguel Vidaurreta García SPA Carmelo Morales Erostarbe
1956 18.04 SPA Jesús Loroño Artega SPA Jesus Galdeano Portillo SPA Miquel Bover Pons
1955 17.04 SPA José Escolana Sànchez SPA Vicente Iturat Gil SPA Bernardo Ruiz Navarrete
1954 09.05 SPA José Serra Gil SPA Federico Martin Bahamontes SPA Hortensio Vidaurreta García
1953 10.05 SPA Vicente Iturat Gil SPA Francisco Masip Llop ITA Lido Sartini
1952 11.05 FRA Louis Caput LUX Willy Kemp SPA Hortensio Vidaurreta García
Meeste zeges
Aantal Coureur Nat Periode
2 Abraham Olano Manzano SPA 1997 - 1998
2 Carlos Echeverria Zudaire SPA 1964 - 1967
2 Jesús Loroño Artega SPA 1956 - 1958
1 Eros Capecchi ITA 2008 - 2008
1 Constantino Zaballa Gutierrez SPA 2007 - 2007
1 Koldo Gil Perez SPA 2006 - 2006
1 Eladio Jimenez Sanchez SPA 2005 - 2005
1 Roberto Heras Hernandez SPA 2004 - 2004
1 Jose Antonio Pecharroman Fabian SPA 2003 - 2003
1 Mikel Zarrabeitia Uranga SPA 2002 - 2002
Meeste podiumplaatsen
Aantal Coureur Nat Periode
4 Antonio Karmany SPA 1958 - 1963
3 Piotr Ugrumov URS 1991 - 1993
3 José Maria Errandonea Urtizeberea SPA 1966 - 1968
2 Adrian Palomares Villaplana SPA 2005 - 2008
2 Joseba Beloki Dorronsoro SPA 2001 - 2003
2 Igor Gonzalez de Galdeano Aranzabal SPA 2000 - 2001
2 David Etxebarria Alkorta SPA 1999 - 2000
2 Abraham Olano Manzano SPA 1997 - 1998
2 Alex Zülle ZWI 1995 - 1996
2 Miguel Indurain Larraya SPA 1991 - 1996
Meeste keren gefinished
Aantal Coureur Nat Periode
4 Abraham Olano Manzano SPA 1995 - 1999
4 Antonio Karmany SPA 1958 - 1963
3 Roberto Laiseka Jayo SPA 1999 - 2004
3 Joseba Beloki Dorronsoro SPA 1999 - 2003
3 Piotr Ugrumov URS 1991 - 1993
3 José Maria Errandonea Urtizeberea SPA 1966 - 1968
2 Adrian Palomares Villaplana SPA 2005 - 2008
2 Eladio Jimenez Sanchez SPA 1999 - 2005
2 Mikel Zarrabeitia Uranga SPA 2001 - 2002
2 Guido Trentin ITA 1999 - 2001
Jongste winnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
Oudste winnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
Meeste deelnames
Aantal Coureur Nat Periode
6 Francisco Gabica SPA 1961 - 1968
6 Antonio Karmany SPA 1958 - 1964
5 Salvador Botella Rodrigo SPA 1954 - 1962
5 Vicente Iturat Gil SPA 1953 - 1962
4 Angel Vicioso Arcos SPA 1999 - 2006
4 David Etxebarria Alkorta SPA 1999 - 2003
4 Joseba Beloki Dorronsoro SPA 1999 - 2003
4 Giovanni Lombardi ITA 1997 - 2000
4 Abraham Olano Manzano SPA 1995 - 1999
4 Antonio Gomez del Moral SPA 1965 - 1968
Jongste deelnemer
Leeftijd Coureur Nat Jaar
21-310 Juan José Sagarduy SPA 1963
21-360 Eros Capecchi ITA 2008
22-120 Domingo Perurena SPA 1966
22-253 Juan Antonio Flecha Giannoni SPA 2000
22-264 Alberto Fernandez de la Puebla Ramos SPA 2007
22-294 René Vanderveken BEL 1960
22-310 Luciano Montero Rechou SPA 1953
22-314 Davide Rebellin ITA 1994
22-342 Antonio Jimenez Quilez SPA 1957
22-343 Santiago Blanco Gil SPA 1997
Oudste deelnemer
Leeftijd Coureur Nat Jaar
36-124 Miquel Gual Bauzà SPA 1956
34-097 Jesús Loroño Artega SPA 1960
33-329 Valerio Tebaldi ITA 1999
33-219 Antonio Gelabert SPA 1955
33-195 Unai Etxebarria Arana VEN 2006
32-301 Franco Chioccioli ITA 1992
32-164 Jon Odriozola Mugarza SPA 2003
32-150 Piotr Ugrumov LAT 1993
32-103 Jesús Loroño Artega SPA 1958
32-084 Thierry Claveyrolat FRA 1991
Meeste ritzeges
Aantal Coureur Nat Periode
4 Angel Vicioso Arcos SPA 2004 - 2005
4 Thierry Claveyrolat FRA 1989 - 1990
3 Miguel Angel Martin Perdiguero SPA 2002 - 2004
3 David Etxebarria Alkorta SPA 2000 - 2003
3 Jose Antonio Pecharroman Fabian SPA 2003 - 2003
3 Giovanni Lombardi ITA 1997 - 2000
3 Abraham Olano Manzano SPA 1997 - 1999
3 Laurent Jalabert FRA 1992 - 1998
3 Alberto Elli ITA 1995 - 1996
3 Miguel Indurain Larraya SPA 1991 - 1996
Jongste ritwinnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
Oudste ritwinnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
Meeste leiderstruien
Aantal Coureur Nat Periode
8 David Etxebarria Alkorta SPA 1999 - 2003
7 Mikel Zarrabeitia Uranga SPA 2001 - 2002
6 Koldo Gil Perez SPA 2006 - 2006
6 Federico Echave Musatadi SPA 1987 - 1989
6 Jesús Loroño Artega SPA 1956 - 1960
5 Eladio Jimenez Sanchez SPA 2005 - 2005
5 Jose Antonio Pecharroman Fabian SPA 2003 - 2003
5 Alberto Elli ITA 1995 - 1995
5 Carlos Echeverria Zudaire SPA 1964 - 1967
5 Antonio Barrutia Iturriagoitia SPA 1957 - 1962
Jongste leider
Leeftijd Coureur Nat Jaar
21-310 Juan José Sagarduy SPA 1963
21-360 Eros Capecchi ITA 2008
22-264 Alberto Fernandez de la Puebla Ramos SPA 2007
22-294 René Vanderveken BEL 1960
22-310 Luciano Montero Rechou SPA 1953
22-314 Davide Rebellin ITA 1994
22-342 Antonio Jimenez Quilez SPA 1957
22-343 Santiago Blanco Gil SPA 1997
22-358 Arie den Hartog NED 1964
23-056 Haimar Zubeldia Agirre SPA 2000
Oudste leider
Leeftijd Coureur Nat Jaar
36-124 Miquel Gual Bauzà SPA 1956
34-097 Jesús Loroño Artega SPA 1960
33-329 Valerio Tebaldi ITA 1999
33-219 Antonio Gelabert SPA 1955
32-301 Franco Chioccioli ITA 1992
32-150 Piotr Ugrumov LAT 1993
32-103 Jesús Loroño Artega SPA 1958
32-026 Mikel Zarrabeitia Uranga SPA 2002
31-314 Miguel Indurain Larraya SPA 1996
31-232 Miguel Angel Martin Perdiguero SPA 2004