Clasica a los Puertos Guaderrama

Clasica a los Puertos Guaderrama 1999
Datum Rit Winnaar Leider Punten Berg
25.08 Eindstand Miguel Angel Martin Perdiguero
Startlijst Clasica a los Puertos Guaderrama 1999
Coureur Nat Geboortedatum Team Deelnames
Igor Flores Galarza SPA 05 Dec 1973 1
Imanol Ayestaran SPA 10 Nov 1974 1
Jose Maria "Txema" Del Olmo Zendegi SPA 26 Apr 1973 1
Juan Carlos Vicario Barbera SPA 01 Sep 1971 1
Youri Sourkov MDA 04 Nov 1970 1
Aitor Osa Eizaguirre SPA 09 Sep 1973 Banesto 1
Manuel Beltran Martinez SPA 28 May 1971 Banesto 1
Felix Manuel Garcia Casas SPA 29 Dec 1968 Festina - Lotus 1
Roberto Heras Hernandez SPA 21 Feb 1974 Kelme - Costa Blanca 1
Abraham Olano Manzano SPA 22 Jan 1970 ONCE - Deutsche Bank 1
Luis Perez Rodriguez SPA 16 Jun 1974 ONCE - Deutsche Bank 1
Miguel Angel Martin Perdiguero SPA 14 Oct 1972 ONCE - Deutsche Bank 1
Angel Luis Casero Moreno SPA 27 Sep 1972 Vitalicio Seguros 1
David Garcia Marquina SPA 11 Apr 1970 Vitalicio Seguros 1
Ivan Ramiro Parra Pinto COL 15 Oct 1975 Vitalicio Seguros 1
Erelijst
Jaar Datum UCI Eerste Tweede Derde
2008 24.08 1.1 USA Levi Leipheimer SPA Alberto Contador Velasco SPA Diego Gallejo Arnaiz
2007 26.08 1.1 SPA Héctor Guerra Garcia SPA Alejandro Valverde Belmonte SPA Daniel Moreno Fernandez
2006 20.08 1.1 SPA Ruben Plaza Molina SPA Yon Bru Pascal SPA Eladio Jimenez Sanchez
2005 21.08 1.1 SPA Xavier Zandio Echaide SPA Carlos Castaño Panadero SPA Jose Luis Martinez Jimenez
2004 22.08 1.3 SPA Jorge Ferrio Luque SPA Carlos Ramon Golbano Garcia SPA Gustavo Cesar Veloso
2003 24.08 1.3 RUS Denis Menchov SPA Marcos Antonio Serrano Rodriguez SPA Pedro Arreitunandia Quintero
2002 25.08 1.3 SPA Josep Jufre Pou SPA Adolfo Garcia Quesada SPA Oscar Sevilla Ribera
2001 26.08 1.4 COL Santiago Botero Echeverry SPA Juan Miguel Mercado Martin SPA Oscar Sevilla Ribera
2000 06.08 1.4 SPA Francisco Mancebo Perez SPA Fernando Escartin Coti SPA Roberto Heras Hernandez
1999 25.08 1.4 SPA Miguel Angel Martin Perdiguero SPA Igor Flores Galarza SPA Angel Luis Casero Moreno
1998 . SPA Marcos Antonio Serrano Rodriguez SPA Eleuterio Anguita Hinojosa SPA Roberto Heras Hernandez
1997 . SPA Manuel Beltran Martinez SPA José Manuel Uria Gonzalez SPA Roberto Heras Hernandez
1996 . SPA Fernando Escartin Coti SPA Miguel Indurain Larraya COL Federico Munoz Fernandez
1995 . SPA Angel Luis Casero Moreno SPA Marcos Antonio Serrano Rodriguez SPA Manuel Fernandez Gines
1994 . SPA Fernando Escartin Coti SPA Laudelino Cubino Gonzalez SPA Carmelo Miranda Gonzalez
1993 . SPA Miguel Indurain Larraya SPA Antonio Martin Velasco COL Angel Yesid Camargo Ochoa
1992 . COL Nestor Oswaldo Mora Zarate SPA Laudelino Cubino Gonzalez SPA Eduardo Chozas Olmo
1991 . SPA Pedro Delgado Robledo Piotr Ugrumov SPA Laudelino Cubino Gonzalez
1990 . AUS Stephen Hodge SPA Enrique Alberto Aja Cagigas SPA Eduardo Ruiz Santamaria
1989 10.08 SPA Jokin Mujika Aramburu SPA Francisco José Antequera Alabau ITA Marco Giovannetti
1988 11.08 SPA Laudelino Cubino Gonzalez SPA Jesus Rodriguez Magro SPA Miguel Angel Martinez Torres
1987 . SPA Roberto Cordoba Asensi SPA Vicente Juan Ridaura Sebastian SPA Perez Jesus Cruz Martinez
1986 19.08 SPA Laudelino Cubino Gonzalez COL José Alirio Chizabas Torres SPA Juan-Tomas Martinez Gutierrez
1985 27.08 SPA Juan Fernandez Martin SPA Inaki Gaston Crespi SPA Antonio Coll Pontanilla
1984 19.08 SPA Inaki Gaston Crespi SPA Juan Fernandez Martin DUI Raimund Dietzen
1983 . SPA José Luis Laguia Martinez SPA Antonio Coll Pontanilla SPA Eduardo Chozas Olmo
1982 . SPA Vicente Belda Vicedo N. Kosarev SPA Ignacio Fandos Araguete
1981 . SPA Vicente Gutierrez
1980 . SPA Angel Arroyo Lanchas
1979 . SPA Gines Garcia Pallares
1978 . SPA Carlos Machin Rodriguez
1967 13.08 SPA José Luis Uribezubia Velar SPA Gabino Erenozaga Legarreta SPA Eugénio Lisarde Perez
1966 14.08 SPA Jesus Aranzabal Ojanguren SPA Angelino Soler Romaguera SPA Aurelio Gonzalez Puente
1964 26.04 SPA José Antonio Momene Campo SPA Fernando Manzaneque Sanchez SPA Antonio Suarez Vasquez
1956 03.06 SPA Gabriel Company Bauzà SPA Miguel Chacón Diaz SPA Carmelo Morales Erostarbe
1955 05.06 SPA Federico Martin Bahamontes SPA Francisco Masip Llop SPA Emilio Rodriguez Barros
1954 04.07 SPA Francisco Masip Llop SPA Federico Martin Bahamontes SPA Bernardo Ruiz Navarrete
Meeste zeges
Aantal Coureur Nat Periode
2 Fernando Escartin Coti SPA 1994 - 1996
2 Laudelino Cubino Gonzalez SPA 1986 - 1988
1 Levi Leipheimer USA 2008 - 2008
1 Héctor Guerra Garcia SPA 2007 - 2007
1 Ruben Plaza Molina SPA 2006 - 2006
1 Xavier Zandio Echaide SPA 2005 - 2005
1 Jorge Ferrio Luque SPA 2004 - 2004
1 Denis Menchov RUS 2003 - 2003
1 Josep Jufre Pou SPA 2002 - 2002
1 Santiago Botero Echeverry COL 2001 - 2001
Meeste podiumplaatsen
Aantal Coureur Nat Periode
5 Laudelino Cubino Gonzalez SPA 1986 - 1994
3 Marcos Antonio Serrano Rodriguez SPA 1995 - 2003
3 Fernando Escartin Coti SPA 1994 - 2000
3 Roberto Heras Hernandez SPA 1997 - 2000
2 Oscar Sevilla Ribera SPA 2001 - 2002
2 Angel Luis Casero Moreno SPA 1995 - 1999
2 Miguel Indurain Larraya SPA 1993 - 1996
2 Eduardo Chozas Olmo SPA 1983 - 1992
2 Antonio Coll Pontanilla SPA 1983 - 1985
2 Inaki Gaston Crespi SPA 1984 - 1985
Meeste keren gefinished
Aantal Coureur Nat Periode
5 Laudelino Cubino Gonzalez SPA 1986 - 1994
4 Roberto Heras Hernandez SPA 1997 - 2000
3 Marcos Antonio Serrano Rodriguez SPA 1995 - 2003
3 Fernando Escartin Coti SPA 1994 - 2000
2 Oscar Sevilla Ribera SPA 2001 - 2002
2 Angel Luis Casero Moreno SPA 1995 - 1999
2 Manuel Beltran Martinez SPA 1997 - 1999
2 Miguel Indurain Larraya SPA 1993 - 1996
2 Eduardo Chozas Olmo SPA 1983 - 1992
2 Antonio Coll Pontanilla SPA 1983 - 1985
Jongste winnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
21-086 Inaki Gaston Crespi SPA 1984
21-357 José Luis Uribezubia Velar SPA 1967
23-080 Laudelino Cubino Gonzalez SPA 1986
23-254 José Antonio Momene Campo SPA 1964
24-150 Francisco Mancebo Perez SPA 2000
25-072 Laudelino Cubino Gonzalez SPA 1988
25-211 Denis Menchov RUS 2003
26-079 Gabriel Company Bauzà SPA 1956
26-173 Ruben Plaza Molina SPA 2006
26-233 Jesus Aranzabal Ojanguren SPA 1966
Oudste winnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
34-304 Levi Leipheimer USA 2008
29-023 Héctor Guerra Garcia SPA 2007
28-303 Santiago Botero Echeverry COL 2001
28-234 Juan Fernandez Martin SPA 1985
28-157 Xavier Zandio Echaide SPA 2005
27-359 Jorge Ferrio Luque SPA 2004
27-330 Francisco Masip Llop SPA 1954
27-020 Josep Jufre Pou SPA 2002
26-331 Federico Martin Bahamontes SPA 1955
26-322 Jokin Mujika Aramburu SPA 1989
Meeste deelnames
Aantal Coureur Nat Periode
5 Laudelino Cubino Gonzalez SPA 1986 - 1994
4 Roberto Heras Hernandez SPA 1997 - 2000
3 Marcos Antonio Serrano Rodriguez SPA 1995 - 2003
3 Fernando Escartin Coti SPA 1994 - 2000
2 Oscar Sevilla Ribera SPA 2001 - 2002
2 Angel Luis Casero Moreno SPA 1995 - 1999
2 Manuel Beltran Martinez SPA 1997 - 1999
2 Miguel Indurain Larraya SPA 1993 - 1996
2 Eduardo Chozas Olmo SPA 1983 - 1992
2 Antonio Coll Pontanilla SPA 1983 - 1985
Jongste deelnemer
Leeftijd Coureur Nat Jaar
21-044 Miguel Angel Martinez Torres SPA 1988
21-086 Inaki Gaston Crespi SPA 1984
21-357 José Luis Uribezubia Velar SPA 1967
22-094 Inaki Gaston Crespi SPA 1985
22-333 Adolfo Garcia Quesada SPA 2002
23-049 Juan Miguel Mercado Martin SPA 2001
23-080 Laudelino Cubino Gonzalez SPA 1986
23-254 José Antonio Momene Campo SPA 1964
23-315 Ivan Ramiro Parra Pinto COL 1999
24-034 Juan-Tomas Martinez Gutierrez SPA 1986
Oudste deelnemer
Leeftijd Coureur Nat Jaar
34-304 Levi Leipheimer USA 2008
32-195 Fernando Escartin Coti SPA 2000
31-341 Antonio Suarez Vasquez SPA 1964
31-190 Emilio Rodriguez Barros SPA 1955
30-350 Marcos Antonio Serrano Rodriguez SPA 2003
30-239 Felix Manuel Garcia Casas SPA 1999
30-163 Eladio Jimenez Sanchez SPA 2006
30-081 Fernando Manzaneque Sanchez SPA 1964
29-215 Abraham Olano Manzano SPA 1999
29-177 Bernardo Ruiz Navarrete SPA 1954
Meeste ritzeges
Aantal Coureur Nat Periode
Jongste ritwinnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
Oudste ritwinnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
Meeste leiderstruien
Aantal Coureur Nat Periode
Jongste leider
Leeftijd Coureur Nat Jaar
Oudste leider
Leeftijd Coureur Nat Jaar