Tour du Faso

Tour du Faso 2021
07 Nov 2021
Pos Coureur Nat Team Leeftijd
1 DUI Daniel Bichlmann DUI Maloja Pushbikers 33-081
2 MAR Oussama Khafi MAR
3 BFA Souleymane Koné BFA
4 ALG Azzedine Lagab ALG 35-050
5 BFA Paul Daumont BFA 22-067
6 ZWI Jan Stöckli ZWI 22-303
7 MLI Yaya Diallo MLI
8 ALG Hamza Mansouri ALG 22-208
9 MAR Nasr Eddine Maatougui MAR Sidi Ali - Kinetik Sports Pro Cycling Team 19-231
10 NED Jari Stravers NED 24-218
Tour du Faso 2021
Datum Rit Winnaar Leider Punten Berg
29.10 Rit 1 Rutger Wouters Rutger Wouters
30.10 Rit 2 Souleymane Koné Mohcine El Kouraji
31.10 Rit 3 Niels Vandyck Rutger Wouters
01.11 Rit 4 Issiaka Cissé Rutger Wouters
02.11 Rit 5 Daniel Bichlmann Rutger Wouters
03.11 Rit 6 Yacine Hamza Yacine Hamza
04.11 Rit 7 MOROCCO Mohcine El Kouraji
05.11 Rit 8 Mario Vogt Daniel Bichlmann
06.11 Rit 9 Artuce Tella Daniel Bichlmann
07.11 Rit 10 Gustav Basson Daniel Bichlmann
07.11 Eindstand Daniel Bichlmann
Startlijst Tour du Faso 2021
Coureur Nat Geboortedatum Team Deelnames
Erelijst
Jaar Datum UCI Eerste Tweede Derde
2023 05.11 2.2 BFA Paul Daumont BEL Rutger Wouters MAR Achraf Ed Doghmy
2021 07.11 2.2 DUI Daniel Bichlmann MAR Oussama Khafi BFA Souleymane Koné
2019 03.11 2.2 ANG Dario Antonio Marcelino ANG Bruno Cesar Amaral Araujo ZWI Jonas Döring
2018 04.11 2.2 BFA Mathias Sorgho NED Sjors Handgraaf BEL Dieter Bouvry
2017 05.11 2.2 MAR Salah Eddine Mraouni ERI Simon Musie BFA Mathias Sorgho
2016 06.11 2.2 BFA Harouna Ilboudo FRA Vincent Graczyk ERI Zemenfes Solomon
2015 08.11 2.2 MAR Mouhcine Lahsaini MAR Mohamed Er Rafai BFA Mathias Sorgho
2013 03.11 2.2 BFA Abdoulaziz Nikiema CIV Issiaka Cissé CMR Yannick Lontsi
2012 28.10 2.2 BFA Rasmane Ouédraogo BFA Abdoulaziz Nikiema NED Leander Schreurs
2011 30.10 2.2 BFA Hamidou Bangba Zidwemba CMR Martinien Tega BFA Rasmane Ouédraogo
2010 31.10 2.2 FRA Julien Schick BFA Rasmane Ouédraogo FRA Damien Leguay
2009 01.11 2.2 MAR Abdelatif Saadoune MAR Mouhcine Lahsaini MAR Mohammed Said El Ammouri
2008 02.11 2.2 BEL Guy Smet BEL Laurent Donnay CMR Sadrack Teguimaha
2007 04.11 2.2 MAR Adil Jelloul CMR Sadrack Teguimaha MAR Mouhcine Lahsaini
2006 05.11 2.2 BEL David Verdonck CMR Martinien Tega FRA Julien Gonnet
2005 06.11 2.2 BFA Jérémie Ouedraogo BFA Saïdou Rouamba BEL Karel Pattyn
2004 07.11 2.5 BFA Abdul Wahab Sawadogo FRA Thierry David FRA Michel Lelièvre
2003 09.11 2.5 NED Maarten Pieter Tjallingii FRA Thierry David DUI Kay Kermer
2002 10.11 2.5 MAR Abdelatif Saadoune FRA Alexandre Lecocq BFA Hamado Pafadnam
2001 11.11 2.5 NED Joost Legtenberg MAR Abdelatif Saadoune NED Maarten Pieter Tjallingii
2000 26.11 2.5 UKR Mikhaylo Khalilov ITA Dimitri Pavi Degl'Innocenti BEL Karl Pauwels
1999 12.12 2.5 EGY Said Sai Nasry SVK Ondrej Slobodnik EGY Mohamed Kholafy
1998 08.12 2.5 FRA Jacques Castan BEL Kurt Van Landeghem BEL Patrick Chevalier
Meeste zeges
Aantal Coureur Nat Periode
2 Abdelatif Saadoune MAR 2002 - 2009
1 Paul Daumont BFA 2023 - 2023
1 Daniel Bichlmann DUI 2021 - 2021
1 Salah Eddine Mraouni MAR 2017 - 2017
1 Mouhcine Lahsaini MAR 2015 - 2015
1 Abdoulaziz Nikiema BFA 2013 - 2013
1 Rasmane Ouédraogo BFA 2012 - 2012
1 Hamidou Bangba Zidwemba BFA 2011 - 2011
1 Julien Schick FRA 2010 - 2010
1 Guy Smet BEL 2008 - 2008
Meeste podiumplaatsen
Aantal Coureur Nat Periode
3 Mouhcine Lahsaini MAR 2007 - 2015
3 Rasmane Ouédraogo BFA 2010 - 2012
3 Abdelatif Saadoune MAR 2001 - 2009
2 Abdoulaziz Nikiema BFA 2012 - 2013
2 Thierry David FRA 2003 - 2004
2 Maarten Pieter Tjallingii NED 2001 - 2003
1 Achraf Ed Doghmy MAR 2023 - 2023
1 Paul Daumont BFA 2023 - 2023
1 Daniel Bichlmann DUI 2021 - 2021
1 Dieter Bouvry BEL 2018 - 2018
Meeste keren gefinished
Aantal Coureur Nat Periode
3 Mouhcine Lahsaini MAR 2007 - 2015
3 Rasmane Ouédraogo BFA 2010 - 2012
3 Abdelatif Saadoune MAR 2001 - 2009
2 Paul Daumont BFA 2021 - 2023
2 Abdoulaziz Nikiema BFA 2012 - 2013
2 Thierry David FRA 2003 - 2004
2 Maarten Pieter Tjallingii NED 2001 - 2003
1 Achraf Ed Doghmy MAR 2023 - 2023
1 Daniel Bichlmann DUI 2021 - 2021
1 Azzedine Lagab ALG 2021 - 2021
Jongste winnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
23-345 Abdoulaziz Nikiema BFA 2013
24-065 Paul Daumont BFA 2023
24-090 Rasmane Ouédraogo BFA 2012
24-312 Salah Eddine Mraouni MAR 2017
25-113 Adil Jelloul MAR 2007
25-146 Mikhaylo Khalilov UKR 2000
26-004 Maarten Pieter Tjallingii NED 2003
26-103 Joost Legtenberg NED 2001
26-303 Hamidou Bangba Zidwemba BFA 2011
26-314 Abdelatif Saadoune MAR 2002
Oudste winnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
36-272 Guy Smet BEL 2008
33-305 Abdelatif Saadoune MAR 2009
33-081 Daniel Bichlmann DUI 2021
30-279 Abdul Wahab Sawadogo BFA 2004
30-077 Mouhcine Lahsaini MAR 2015
29-146 Julien Schick FRA 2010
26-314 Abdelatif Saadoune MAR 2002
26-303 Hamidou Bangba Zidwemba BFA 2011
26-103 Joost Legtenberg NED 2001
26-004 Maarten Pieter Tjallingii NED 2003
Meeste deelnames
Aantal Coureur Nat Periode
7 Abdoulaziz Nikiema BFA 2010 - 2019
5 Abdelatif Saadoune MAR 2001 - 2015
5 Rasmane Ouédraogo BFA 2010 - 2015
5 Lionel Syne BEL 2002 - 2009
4 Issiaka Cissé CIV 2012 - 2021
4 Mouhcine Lahsaini MAR 2006 - 2015
3 Azzedine Lagab ALG 2011 - 2021
3 Hamza Mansouri ALG 2018 - 2021
3 Florian Smits NED 2013 - 2018
3 Guy Smet BEL 2007 - 2018
Jongste deelnemer
Leeftijd Coureur Nat Jaar
18-038 Anthony Ravard FRA 2001
19-146 Adil Barbari ALG 2012
19-152 Sherif Mohammed Abdalla EGY 2006
19-204 Hamza Mansouri ALG 2018
19-226 Nasr Eddine Maatougui MAR 2021
19-332 Nicolas Edet FRA 2007
20-045 Fayçal Hamza ALG 2012
20-100 Bassirou Konte CIV 2008
20-154 Adil Barbari ALG 2013
20-200 Hamza Mansouri ALG 2019
Oudste deelnemer
Leeftijd Coureur Nat Jaar
46-268 Guy Smet BEL 2018
41-000 Médéric Clain FRA 2017
39-312 Abdelatif Saadoune MAR 2015
37-010 Florian Smits NED 2018
36-327 Grzegorz Kwiatkowski POL 2016
36-272 Guy Smet BEL 2008
35-306 Gunther Cuylits BEL 2012
35-271 Guy Smet BEL 2007
35-050 Azzedine Lagab ALG 2021
35-021 Florian Smits NED 2016
Meeste ritzeges
Aantal Coureur Nat Periode
11 Lionel Syne BEL 2002 - 2009
6 Benjamin Stauder DUI 2017 - 2017
5 Paul Daumont BFA 2023 - 2023
5 Mikhaylo Khalilov UKR 2000 - 2000
4 Adil Barbari ALG 2012 - 2013
4 Leander Schreurs NED 2008 - 2012
4 Julien Tomasi FRA 2007 - 2011
3 Abdoulaziz Nikiema BFA 2010 - 2017
3 Azzedine Lagab ALG 2011 - 2016
3 Koen Demuynck BEL 2012 - 2012
Jongste ritwinnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
19-153 Adil Barbari ALG 2012
19-154 Adil Barbari ALG 2012
19-332 Nicolas Edet FRA 2007
20-050 Fayçal Hamza ALG 2012
20-154 Adil Barbari ALG 2013
20-158 Adil Barbari ALG 2013
20-202 Hamza Mansouri ALG 2019
20-340 Christophe Prémont BEL 2010
20-342 Abdoulaziz Nikiema BFA 2010
21-074 Mouhcine Lahsaini MAR 2006
Oudste ritwinnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
41-000 Médéric Clain FRA 2017
37-010 Florian Smits NED 2018
36-272 Guy Smet BEL 2008
36-263 Guy Smet BEL 2008
35-271 Guy Smet BEL 2007
33-166 Lionel Syne BEL 2009
33-163 Lionel Syne BEL 2009
33-162 Lionel Syne BEL 2009
33-161 Lionel Syne BEL 2009
33-160 Lionel Syne BEL 2009
Meeste leiderstruien
Aantal Coureur Nat Periode
12 Joost Legtenberg NED 2001 - 2001
11 Abdelatif Saadoune MAR 2006 - 2009
11 Maarten Pieter Tjallingii NED 2003 - 2003
10 Guy Smet BEL 2008 - 2008
9 Paul Daumont BFA 2023 - 2023
9 Rasmane Ouédraogo BFA 2012 - 2012
9 Mouhcine Lahsaini MAR 2007 - 2009
9 Abdul Wahab Sawadogo BFA 2004 - 2004
8 Abdoulaziz Nikiema BFA 2013 - 2013
8 Hamidou Bangba Zidwemba BFA 2011 - 2011
Jongste leider
Leeftijd Coureur Nat Jaar
20-336 Christophe Prémont BEL 2010
21-294 Salfo Bikienga BFA 2011
22-056 Moise Mugisha RWA 2019
22-064 Mouhcine Lahsaini MAR 2007
23-333 Mohcine El Kouraji MAR 2021
23-338 Abdoulaziz Nikiema BFA 2013
24-056 Paul Daumont BFA 2023
24-062 Mouhcine Lahsaini MAR 2009
24-082 Rasmane Ouédraogo BFA 2012
24-199 Yacine Hamza ALG 2021
Oudste leider
Leeftijd Coureur Nat Jaar
36-272 Guy Smet BEL 2008
33-305 Abdelatif Saadoune MAR 2009
33-081 Daniel Bichlmann DUI 2021
32-071 Issaka Kabré "Kabore" BFA 2013
30-302 Abdelatif Saadoune MAR 2006
30-279 Abdul Wahab Sawadogo BFA 2004
30-160 Lionel Syne BEL 2006
29-271 Milan Dvorscik SVK 1999
29-146 Julien Schick FRA 2010
28-270 Peter van Agtmaal NED 2010