Wereldkampioenschap U23

Wereldkampioenschap U23 2003
Pos Coureur Nat Team Leeftijd
1 UZB Sergey Lagutin UZB
2 BEL Johan Vansummeren BEL
3 NED Thomas Dekker NED
Wereldkampioenschap U23 2003
Datum Rit Winnaar Leider Punten Berg
. Eindstand Sergey Lagutin
Startlijst Wereldkampioenschap U23 2003
Coureur Nat Geboortedatum Team Deelnames
Erelijst
Jaar Datum UCI Eerste Tweede Derde
2023 12.08 WCU FRA Axel Laurance POR Antonio Morgado SVK Martin Svrcek
2022 23.09 WCU KAZ Yevgeniy Fedorov CZE Mathias Vacek NOR Sören Waerenskjold
2021 24.09 WCU ITA Filippo Baroncini ERI Biniam Girmay Hailu NED Olav Kooij
2019 27.09 WCU ITA Samuele Battistella ZWI Stefan Bissegger GBR Thomas Pidcock
2018 28.09 WCU ZWI Marc Hirschi BEL Bjorg Lambrecht FIN Jaakko Hänninen
2017 . FRA Benoît Cosnefroy DUI Lennard Kämna DEN Michael Carbel Svendgaard
2016 . NOR Kristoffer Halvorsen DUI Pascal Ackermann ITA Jakub Mareczko
2015 25.09 WCU FRA Kévin Ledanois ITA Simone Consonni FRA Anthony Turgis
2014 26.09 WCU NOR Sven Erik Byström AUS Caleb Ewan NOR Kristoffer Skjerping
2013 27.09 WCU SLO Matej Mohoric ZAF Louis Meintjes NOR Sondre Holst Enger
2012 22.09 WCU KAZ Alexey Lutsenko FRA Bryan Coquard BEL Tom Van Asbroeck
2011 . FRA Arnaud Démare FRA Adrien Petit GBR Andrew Fenn
2010 01.10 WCU AUS Michael Matthews DUI John Degenkolb CDN Guillaume Boivin
2009 . FRA Romain Sicard COL Carlos Alberto Betancur Gomez RUS Egor Silin
2008 26.09 WCU COL Fabio Andres Duarte Arevalo ITA Simone Ponzi DUI John Degenkolb
2007 . SVK Peter Velits AUS Wesley Sulzberger GBR Jonathan Bellis
2006 . DUI Gerald Ciolek FRA Romain Feillu RUS Alexandre Khatuntsev
2005 . UKR Dmytro Gabrovskyy AUS William Walker RUS Evgeny Popov
2004 . BLR Kanstantsin Sivtsov NED Thomas Dekker DEN Mads Christensen
2003 . UZB Sergey Lagutin BEL Johan Vansummeren NED Thomas Dekker
2002 . ITA Francesco Chicchi SPA Francisco Gutierrez ZWI David Loosli
2001 . UKR Yaroslav Popovych ITA Giampaolo Caruso UKR Ruslan Grischenko
2000 . RUS Evgeni Petrov UKR Yaroslav Popovych ITA Lorenzo Bernucci
1999 . ITA Leonardo Giordani ITA Luca Paolini DUI Matthias Kessler
1998 09.10 ITA Ivan Basso ITA Rinaldo Nocentini ITA Danilo Di Luca
1997 . NOR Kurt-Asle Arvesen SPA Oscar Freire Gomez OOS Gerrit Glomser
1996 . ITA Giuliano Figueras ITA Roberto Sgambelluri ITA Gianluca Sironi
Meeste zeges
Aantal Coureur Nat Periode
1 Axel Laurance FRA 2023 - 2023
1 Yevgeniy Fedorov KAZ 2022 - 2022
1 Filippo Baroncini ITA 2021 - 2021
1 Samuele Battistella ITA 2019 - 2019
1 Marc Hirschi ZWI 2018 - 2018
1 Benoît Cosnefroy FRA 2017 - 2017
1 Kristoffer Halvorsen NOR 2016 - 2016
1 Kévin Ledanois FRA 2015 - 2015
1 Sven Erik Byström NOR 2014 - 2014
1 Matej Mohoric SLO 2013 - 2013
Meeste podiumplaatsen
Aantal Coureur Nat Periode
2 John Degenkolb DUI 2008 - 2010
2 Thomas Dekker NED 2003 - 2004
2 Yaroslav Popovych UKR 2000 - 2001
1 Antonio Morgado POR 2023 - 2023
1 Axel Laurance FRA 2023 - 2023
1 Martin Svrcek SVK 2023 - 2023
1 Mathias Vacek CZE 2022 - 2022
1 Sören Waerenskjold NOR 2022 - 2022
1 Yevgeniy Fedorov KAZ 2022 - 2022
1 Biniam Girmay Hailu ERI 2021 - 2021
Meeste keren gefinished
Aantal Coureur Nat Periode
3 Pavel Bittner CZE 2021 - 2023
2 Alec Segaert BEL 2022 - 2023
2 Davide De Pretto ITA 2022 - 2023
2 Lorenzo Milesi ITA 2022 - 2023
2 Madis Mihkels EST 2022 - 2023
2 Martin Svrcek SVK 2022 - 2023
2 Thibau Nys BEL 2021 - 2023
2 Olav Kooij NED 2021 - 2022
2 Paul Penhoët FRA 2021 - 2022
2 Samuel Watson GBR 2021 - 2022
Jongste winnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
18-343 Matej Mohoric SLO 2013
20-005 Michael Matthews AUS 2010
20-015 Alexey Lutsenko KAZ 2012
20-035 Marc Hirschi ZWI 2018
20-317 Samuele Battistella ITA 2019
20-317 Ivan Basso ITA 1998
21-029 Filippo Baroncini ITA 2021
22-074 Kévin Ledanois FRA 2015
22-107 Fabio Andres Duarte Arevalo COL 2008
22-121 Axel Laurance FRA 2023
Oudste winnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
22-249 Sven Erik Byström NOR 2014
22-220 Yevgeniy Fedorov KAZ 2022
22-121 Axel Laurance FRA 2023
22-107 Fabio Andres Duarte Arevalo COL 2008
22-074 Kévin Ledanois FRA 2015
21-029 Filippo Baroncini ITA 2021
20-317 Samuele Battistella ITA 2019
20-317 Ivan Basso ITA 1998
20-035 Marc Hirschi ZWI 2018
20-015 Alexey Lutsenko KAZ 2012
Meeste deelnames
Aantal Coureur Nat Periode
3 Pavel Bittner CZE 2021 - 2023
2 Alec Segaert BEL 2022 - 2023
2 Davide De Pretto ITA 2022 - 2023
2 Lorenzo Milesi ITA 2022 - 2023
2 Madis Mihkels EST 2022 - 2023
2 Martin Svrcek SVK 2022 - 2023
2 Thibau Nys BEL 2021 - 2023
2 Alberto Dainese ITA 2021 - 2022
2 Olav Kooij NED 2021 - 2022
2 Paul Penhoët FRA 2021 - 2022
Jongste deelnemer
Leeftijd Coureur Nat Jaar
18-316 Thibau Nys BEL 2021
18-330 Pavel Bittner CZE 2021
18-343 Matej Mohoric SLO 2013
19-075 Per Strand Hagenes NOR 2022
19-087 Fabio Christen ZWI 2021
19-115 Madis Mihkels EST 2022
19-197 Antonio Morgado POR 2023
19-218 Martin Svrcek SVK 2022
19-245 Romain Grégoire FRA 2022
19-250 Alec Segaert BEL 2022
Oudste deelnemer
Leeftijd Coureur Nat Jaar
24-182 Alberto Dainese ITA 2022
23-183 Alberto Dainese ITA 2021
22-281 Danilo Di Luca ITA 1998
22-253 Luca Colnaghi ITA 2021
22-249 Sven Erik Byström NOR 2014
22-220 Yevgeniy Fedorov KAZ 2022
22-205 Niklas Märkl DUI 2021
22-204 Michele Gazzoli ITA 2021
22-195 Sören Waerenskjold NOR 2022
22-190 Filippo Zana ITA 2021
Meeste ritzeges
Aantal Coureur Nat Periode
Jongste ritwinnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
Oudste ritwinnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
Meeste ritzeges in één jaar
Aantal Coureur Nat Jaar
Meeste leiderstruien
Aantal Coureur Nat Periode
Jongste leider
Leeftijd Coureur Nat Jaar
Oudste leider
Leeftijd Coureur Nat Jaar