Trofeo Bastianelli

Trofeo Bastianelli 1980
Pos Coureur Nat Team Leeftijd
1 ITA Francesco Cesarini ITA
Trofeo Bastianelli 1980
Datum Rit Winnaar Leider Punten Berg
. Eindstand Francesco Cesarini
Startlijst Trofeo Bastianelli 1980
Coureur Nat Geboortedatum Team Deelnames
Erelijst
Jaar Datum UCI Eerste Tweede Derde
2015 02.08 1.2 ITA Michele Gazzara ITA Nicola Gaffurini ITA Lorenzo Rota
2014 03.08 1.2 ITA Nicola Gaffurini KAZ Artur Fedosseyev ITA Davide Pacchiardo
2013 04.08 1.2 KAZ Maxat Ayazbayev ITA Corrado Lampa ITA Giorgio Cecchinel
2012 05.08 1.2 ITA Luigi Miletta ITA Carmelo Consolato Panto AUS Michael Freiberg
2011 07.08 1.2 CRO Kristijan Durasek ITA Nathan Pertica ITA Daniele Aldeghieri
2010 08.08 1.2 ITA Carmelo Consolato Panto CRO Kristijan Durasek ITA Henry Frusto
2009 09.08 1.2 CRO Radoslav Rogina RUS Ilya Gorodnichev ITA Stefano Pirazzi
2008 10.08 1.2 GBR Peter Kennaugh FRA Mathieu Delarozière ITA Francesco Rivera
2007 12.08 1.2 ITA Francesco De Bonis ITA Fabio Taborre ITA Davide D'Angelo
2006 13.08 1.2 ITA Rocco Capasso SLO Jure Kocjan ITA Amerigo Novembrini
2005 14.08 1.2 ITA Davide Torosantucci ITA Massimiliano Martella ITA Manuele Spadi
2004 . MEX Moises Aldape Chavez
2003 . ZWI Jörg Strauss
2002 . RUS Vladislav Borisov
2001 . ITA Massimiliano Martella
2000 . ITA Gian Luca Fanfoni
1999 14.08 1.6 ITA Antonio Varriale ITA Dimitri Valach ITA Giuseppe Romano
1998 . ITA Gianluca Tonetti
1997 14.08 1.6 ITA Claudio Ainardi LAT Romans Vainsteins ITA Marco Giroletti
1996 14.08 1.6 ITA Fabio Sacchi ITA Giusvan Piovaccari ITA Andrea Fiori
1995 . ITA Gianluca Vezzoli
1994 . ITA Oscar Ferrero
1993 . ITA Samuele Schiavina
1992 . ITA Romualdo Apicella
1991 . ITA Stefano Dante
1990 . ITA Ezio Missori
1989 . ITA Biagio Scarpato
1988 . ITA Daniele Bruni
1987 . ITA Davide Brotoni
1986 . ITA Vittorio Barlocci
1985 . ITA Davide Bracale
1984 . ITA Paolo Casconi
1983 . ITA Claudio Visci
1982 . ITA Raffaele Mollica
1981 . ITA Antonio Marchionne
1980 . ITA Francesco Cesarini
1979 . ITA Vincezo Taglione
1978 . ITA Franco Grossi
1977 . ITA Antonio Pannone
Meeste zeges
Aantal Coureur Nat Periode
1 Michele Gazzara ITA 2015 - 2015
1 Nicola Gaffurini ITA 2014 - 2014
1 Maxat Ayazbayev KAZ 2013 - 2013
1 Luigi Miletta ITA 2012 - 2012
1 Kristijan Durasek CRO 2011 - 2011
1 Carmelo Consolato Panto ITA 2010 - 2010
1 Radoslav Rogina CRO 2009 - 2009
1 Peter Kennaugh GBR 2008 - 2008
1 Francesco De Bonis ITA 2007 - 2007
1 Rocco Capasso ITA 2006 - 2006
Meeste podiumplaatsen
Aantal Coureur Nat Periode
2 Nicola Gaffurini ITA 2014 - 2015
2 Carmelo Consolato Panto ITA 2010 - 2012
2 Kristijan Durasek CRO 2010 - 2011
2 Massimiliano Martella ITA 2001 - 2005
1 Lorenzo Rota ITA 2015 - 2015
1 Michele Gazzara ITA 2015 - 2015
1 Davide Pacchiardo ITA 2014 - 2014
1 Artur Fedosseyev KAZ 2014 - 2014
1 Corrado Lampa ITA 2013 - 2013
1 Giorgio Cecchinel ITA 2013 - 2013
Meeste keren gefinished
Aantal Coureur Nat Periode
2 Nicola Gaffurini ITA 2014 - 2015
2 Carmelo Consolato Panto ITA 2010 - 2012
2 Kristijan Durasek CRO 2010 - 2011
2 Massimiliano Martella ITA 2001 - 2005
1 Lorenzo Rota ITA 2015 - 2015
1 Michele Gazzara ITA 2015 - 2015
1 Davide Pacchiardo ITA 2014 - 2014
1 Artur Fedosseyev KAZ 2014 - 2014
1 Corrado Lampa ITA 2013 - 2013
1 Giorgio Cecchinel ITA 2013 - 2013
Jongste winnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
19-056 Peter Kennaugh GBR 2008
21-190 Maxat Ayazbayev KAZ 2013
22-084 Fabio Sacchi ITA 1996
23-284 Davide Torosantucci ITA 2005
23-361 Luigi Miletta ITA 2012
24-012 Kristijan Durasek CRO 2011
24-022 Carmelo Consolato Panto ITA 2010
24-226 Rocco Capasso ITA 2006
24-231 Nicola Gaffurini ITA 2014
24-309 Michele Gazzara ITA 2015
Oudste winnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
30-159 Radoslav Rogina CRO 2009
25-166 Antonio Varriale ITA 1999
25-120 Francesco De Bonis ITA 2007
24-332 Claudio Ainardi ITA 1997
24-309 Michele Gazzara ITA 2015
24-231 Nicola Gaffurini ITA 2014
24-226 Rocco Capasso ITA 2006
24-022 Carmelo Consolato Panto ITA 2010
24-012 Kristijan Durasek CRO 2011
23-361 Luigi Miletta ITA 2012
Meeste deelnames
Aantal Coureur Nat Periode
2 Nicola Gaffurini ITA 2014 - 2015
2 Carmelo Consolato Panto ITA 2010 - 2012
2 Kristijan Durasek CRO 2010 - 2011
2 Massimiliano Martella ITA 2001 - 2005
1 Lorenzo Rota ITA 2015 - 2015
1 Michele Gazzara ITA 2015 - 2015
1 Davide Pacchiardo ITA 2014 - 2014
1 Artur Fedosseyev KAZ 2014 - 2014
1 Corrado Lampa ITA 2013 - 2013
1 Giorgio Cecchinel ITA 2013 - 2013
Jongste deelnemer
Leeftijd Coureur Nat Jaar
19-056 Peter Kennaugh GBR 2008
20-005 Amerigo Novembrini ITA 2006
20-071 Lorenzo Rota ITA 2015
20-186 Artur Fedosseyev KAZ 2014
21-190 Maxat Ayazbayev KAZ 2013
21-299 Michael Freiberg AUS 2012
21-299 Jure Kocjan SLO 2006
22-068 Fabio Taborre ITA 2007
22-084 Fabio Sacchi ITA 1996
22-151 Stefano Pirazzi ITA 2009
Oudste deelnemer
Leeftijd Coureur Nat Jaar
30-159 Radoslav Rogina CRO 2009
28-202 Massimiliano Martella ITA 2005
26-019 Carmelo Consolato Panto ITA 2012
25-230 Nicola Gaffurini ITA 2015
25-167 Marco Giroletti ITA 1997
25-166 Antonio Varriale ITA 1999
25-120 Francesco De Bonis ITA 2007
25-035 Francesco Rivera ITA 2008
24-357 Davide D'Angelo ITA 2007
24-332 Claudio Ainardi ITA 1997
Meeste ritzeges
Aantal Coureur Nat Periode
Jongste ritwinnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
Oudste ritwinnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
Meeste ritzeges in één jaar
Aantal Coureur Nat Jaar
Meeste leiderstruien
Aantal Coureur Nat Periode
Jongste leider
Leeftijd Coureur Nat Jaar
Oudste leider
Leeftijd Coureur Nat Jaar