Bohemia Tour

Bohemia Tour 1969
Pos Coureur Nat Team Leeftijd
1 Milos Hrazdira CSV
Bohemia Tour 1969
Datum Rit Winnaar Leider Punten Berg
. Eindstand Milos Hrazdira
Startlijst Bohemia Tour 1969
Coureur Nat Geboortedatum Team Deelnames
Erelijst
Jaar Datum UCI Eerste Tweede Derde
2017 09.09 2.2 POL Kamil Zielinski NOR Krister Hagen POL Sylwester Janiszewski
2016 10.09 2.2 SLO Jan Tratnik SPA Francesc Zurita Martinez DUI Max Kanter
2015 13.09 2.2 SLO Jan Tratnik POL Pawel Cieslik HUN Rudolf Schleining
2014 13.09 1.2 OOS Lukas Pöstlberger KAZ Bakhtiyar Kozhatayev POL Kamil Zielinski
2013 21.09 1.2 OOS Josef Benetseder SLO Dejan Bajt CZE Jiri Polnicky
2012 16.09 1.2 SVK Maros Kovac CZE Roman Kreuziger CZE Tomas Buchacek
2004 10.09 2.3 CZE Lubor Tesar CZE Jan Faltinek CZE Milan Kadlec
2003 12.07 2.3 POL Zbigniew Piatek DUI Ralf Grabsch ZWE Petter Renäng
2002 14.07 2.5 CZE Milan Kadlec CZE Michal Kalenda DUI Timo Scholz
2001 15.07 2.5 CZE Ondrej Sosenka CZE Milan Kadlec CZE Michal Hrazdira
2000 16.07 2.5 CZE Ondrej Sosenka CZE Milan Kadlec SLO Valter Bonca
1999 . CZE Jaroslav Bilek DUI Jan Bratkowski CZE Miloslav Kejval
1998 . CZE Ondrej Sosenka CZE Milan Kadlec CZE René Andrle
1995 . CZE Vladimir Svehlik DUI Heiko Latocha CZE Slawomir Heger
1994 . CZE Pavel Padrnos CZE Frantisek Trkal DUI Alexander Kastenhuber
1993 . DUI Jan Ullrich DUI Jörn Reuss DUI Alexander Kastenhuber
1992 . CZE Tomas Velecky CZE Pavol Zaduban CZE Pavel Camrda
1991 . Vaclav Toman Otakar Fiala Vladimir Svehlik
1990 . Roman Kreuziger (1965) Ludek Styks Pavel Padrnos
1989 . Pavel Tonkov POL Vladimir Kozarek Andrei Vedernikov
1988 . Miloslav Vasicek Stephan Gottschling Radomir Fort
1987 . Vaclav Toman
1986 . Otakar Fiala
1985 . Miroslav Sykora
1984 . Lubor Burda
1983 . Miroslav Sykora
1982 . Miroslav Sykora
1981 . Miroslav Sykora
1980 . Ladislav Ferebauer
1979 . Ladislav Ferebauer
1978 . Jiri Skoda
1977 . Bernd Drogan
1976 . Zdenek Jansa
1975 . Vlastimil Moravec
1974 . Jiri Barolsic
1973 . Jiri Barolsic
1972 . Milos Hrazdira
1971 . Jan Smolik
1970 . Rudolf Labus
1969 . Milos Hrazdira
1968 . Bretislav Soucek
Meeste zeges
Aantal Coureur Nat Periode
3 Ondrej Sosenka CZE 1998 - 2001
2 Jan Tratnik SLO 2015 - 2016
2 Ladislav Ferebauer CSV 1979 - 1980
1 Kamil Zielinski POL 2017 - 2017
1 Lukas Pöstlberger OOS 2014 - 2014
1 Josef Benetseder OOS 2013 - 2013
1 Maros Kovac SVK 2012 - 2012
1 Lubor Tesar CZE 2004 - 2004
1 Zbigniew Piatek POL 2003 - 2003
1 Milan Kadlec CZE 2002 - 2002
Meeste podiumplaatsen
Aantal Coureur Nat Periode
5 Milan Kadlec CZE 1998 - 2004
3 Ondrej Sosenka CZE 1998 - 2001
2 Kamil Zielinski POL 2014 - 2017
2 Jan Tratnik SLO 2015 - 2016
2 Vladimir Svehlik CZE 1991 - 1995
2 Alexander Kastenhuber DUI 1993 - 1994
2 Pavel Padrnos CZE 1990 - 1994
2 Ladislav Ferebauer CSV 1979 - 1980
1 Krister Hagen NOR 2017 - 2017
1 Sylwester Janiszewski POL 2017 - 2017
Meeste keren gefinished
Aantal Coureur Nat Periode
5 Milan Kadlec CZE 1998 - 2004
3 Ondrej Sosenka CZE 1998 - 2001
2 Kamil Zielinski POL 2014 - 2017
2 Jan Tratnik SLO 2015 - 2016
2 Lubor Tesar CZE 2001 - 2004
2 Vladimir Svehlik CZE 1991 - 1995
2 Alexander Kastenhuber DUI 1993 - 1994
2 Pavel Padrnos CZE 1990 - 1994
2 Ladislav Ferebauer CSV 1979 - 1980
1 Krister Hagen NOR 2017 - 2017
Jongste winnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
22-247 Lukas Pöstlberger OOS 2014
24-220 Ondrej Sosenka CZE 2000
25-202 Jan Tratnik SLO 2015
25-219 Ondrej Sosenka CZE 2001
26-199 Jan Tratnik SLO 2016
27-274 Milan Kadlec CZE 2002
29-190 Kamil Zielinski POL 2017
30-223 Josef Benetseder OOS 2013
33-122 Lubor Tesar CZE 2004
35-158 Maros Kovac SVK 2012
Oudste winnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
37-072 Zbigniew Piatek POL 2003
35-158 Maros Kovac SVK 2012
33-122 Lubor Tesar CZE 2004
30-223 Josef Benetseder OOS 2013
29-190 Kamil Zielinski POL 2017
27-274 Milan Kadlec CZE 2002
26-199 Jan Tratnik SLO 2016
25-219 Ondrej Sosenka CZE 2001
25-202 Jan Tratnik SLO 2015
24-220 Ondrej Sosenka CZE 2000
Meeste deelnames
Aantal Coureur Nat Periode
6 Milan Kadlec CZE 1998 - 2004
4 Lubor Tesar CZE 2000 - 2004
4 Ondrej Sosenka CZE 1998 - 2002
2 Aloïs Kankovsky CZE 2015 - 2017
2 Kamil Zielinski POL 2014 - 2017
2 Frantisek Sisr CZE 2015 - 2016
2 Jan Tratnik SLO 2015 - 2016
2 Tomas Buchacek CZE 2004 - 2012
2 Zdenek Mlynar CZE 2003 - 2004
2 Enrico Poitschke DUI 2000 - 2003
Jongste deelnemer
Leeftijd Coureur Nat Jaar
18-323 Max Kanter DUI 2016
18-336 Matej Jurco SVK 2003
20-304 Filippo Pozzato ITA 2002
21-042 Fridtjof Röinaas NOR 2015
21-118 Fabian Cancellara ZWI 2002
21-351 Petter Renäng ZWE 2003
22-169 Bakhtiyar Kozhatayev KAZ 2014
22-178 Frantisek Sisr CZE 2015
22-204 Steve Kleynen BEL 2000
22-247 Lukas Pöstlberger OOS 2014
Oudste deelnemer
Leeftijd Coureur Nat Jaar
37-072 Zbigniew Piatek POL 2003
35-158 Maros Kovac SVK 2012
34-193 Tomas Buchacek CZE 2012
34-088 Matej Mugerli SLO 2015
34-051 Aloïs Kankovsky CZE 2017
33-322 Enrico Poitschke DUI 2003
33-244 Cezary Zamana POL 2001
33-122 Lubor Tesar CZE 2004
32-121 Valter Bonca SLO 2000
32-059 Lubor Tesar CZE 2003
Meeste ritzeges
Aantal Coureur Nat Periode
5 Ondrej Sosenka CZE 2000 - 2002
2 Jan Tratnik SLO 2015 - 2016
2 Richard Faltus CZE 2003 - 2003
2 Milan Kadlec CZE 2000 - 2001
1 Krister Hagen NOR 2017 - 2017
1 Kamil Zielinski POL 2017 - 2017
1 Frantisek Sisr CZE 2016 - 2016
1 Aloïs Kankovsky CZE 2015 - 2015
1 Fridtjof Röinaas NOR 2015 - 2015
1 Lubor Tesar CZE 2004 - 2004
Jongste ritwinnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
20-304 Filippo Pozzato ITA 2002
21-042 Fridtjof Röinaas NOR 2015
21-118 Fabian Cancellara ZWI 2002
22-204 Steve Kleynen BEL 2000
23-176 Frantisek Sisr CZE 2016
24-219 Ondrej Sosenka CZE 2000
25-109 Jaromir Friede CZE 2000
25-201 Jan Tratnik SLO 2015
25-216 Ondrej Sosenka CZE 2001
25-218 Ondrej Sosenka CZE 2001
Oudste ritwinnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
37-072 Zbigniew Piatek POL 2003
33-121 Lubor Tesar CZE 2004
32-121 Valter Bonca SLO 2000
32-054 Aloïs Kankovsky CZE 2015
29-190 Kamil Zielinski POL 2017
28-286 Christopher Newton GBR 2002
28-239 Krister Hagen NOR 2017
26-271 Milan Kadlec CZE 2001
26-217 Ondrej Sosenka CZE 2002
26-199 Jan Tratnik SLO 2016
Meeste leiderstruien
Aantal Coureur Nat Periode
6 Ondrej Sosenka CZE 2000 - 2001
3 Jan Tratnik SLO 2015 - 2016
3 Milan Kadlec CZE 2000 - 2001
2 Lubor Tesar CZE 2004 - 2004
2 Richard Faltus CZE 2003 - 2003
1 Krister Hagen NOR 2017 - 2017
1 Kamil Zielinski POL 2017 - 2017
1 Frantisek Sisr CZE 2016 - 2016
1 Aloïs Kankovsky CZE 2015 - 2015
1 Slawomir Kohut POL 2003 - 2003
Jongste leider
Leeftijd Coureur Nat Jaar
23-176 Frantisek Sisr CZE 2016
24-219 Ondrej Sosenka CZE 2000
25-109 Jaromir Friede CZE 2000
25-201 Jan Tratnik SLO 2015
25-216 Ondrej Sosenka CZE 2001
25-273 Milan Kadlec CZE 2000
25-296 Slawomir Kohut POL 2003
26-177 Richard Faltus CZE 2003
26-199 Jan Tratnik SLO 2016
26-271 Milan Kadlec CZE 2001
Oudste leider
Leeftijd Coureur Nat Jaar
37-072 Zbigniew Piatek POL 2003
33-122 Lubor Tesar CZE 2004
32-054 Aloïs Kankovsky CZE 2015
29-190 Kamil Zielinski POL 2017
28-239 Krister Hagen NOR 2017
26-271 Milan Kadlec CZE 2001
26-199 Jan Tratnik SLO 2016
26-178 Richard Faltus CZE 2003
25-296 Slawomir Kohut POL 2003
25-274 Milan Kadlec CZE 2000