Amateurs: Wereldkampioenschap

Amateurs: Wereldkampioenschap 1951
Pos Coureur Nat Team Leeftijd
1 ITA Gianni Ghidini ITA
2 ITA Rino Benedetti ITA
3 NED Jan Plantaz NED
Amateurs: Wereldkampioenschap 1951
Datum Rit Winnaar Leider Punten Berg
. Eindstand Gianni Ghidini
Startlijst Amateurs: Wereldkampioenschap 1951
Coureur Nat Geboortedatum Team Deelnames
Erelijst
Jaar Datum UCI Eerste Tweede Derde
1995 . NED Danny Nelissen ITA Daniele Sgnaolin COL Victor Angel Becerra Castro
1994 . DEN Alex Kjel Pedersen SVK Milan Dvorscik FRA Christophe Mengin
1993 . DUI Jan Ullrich LAT Kaspars Ozers CZE Lubor Tesar
1991 . Viktor Rjakinski ITA Davide Rebellin ZWI Beat Zberg
1990 . ITA Mirko Gualdi ITA Roberto Caruso FRA Jean-Philippe Dojwa
1989 . POL Joachim Halupczok FRA Eric Pichon FRA Christophe Manin
1987 . FRA Richard Vivien DUI Hartmut Bölts DEN Alex Kjel Pedersen
1986 . Uwe Ampler NED John Talen NED Arjan Jagt
1985 . POL Lech Piasecki DEN Johnny Weltz BEL Frank Van De Vijver
1983 . Uwe Raab ZWI Niki Rüttimann POL Andrzej Serediuk
1982 . Bernd Drogan BEL Francis Vermaelen ZWI Jürg Bruggmann
1981 . Andrei Vedernikov BEL Rudy Rogiers ZWI Gilbert Glaus
1979 25.08 ITA Gianni Giacomini POL Jan Jankiewicz Bernd Drogan
1978 26.08 ZWI Gilbert Glaus POL Krzysztof Sujka ZWI Stefan Mutter
1977 . ITA Claudio Corti Sergej Morozov ITA Salvatore Maccali
1975 . NED André Gevers ZWE Sven-Ake Nilsson ITA Roberto Ceruti
1974 . POL Janusz Kowalski POL Ryszard Szurkowski ZWI Michel Kuhn
1973 . POL Ryszard Szurkowski POL Stanislaw Szozda FRA Bernard Bourreau
1971 . FRA Régis Ovion BEL Freddy Maertens SPA José Luis Viejo
1970 . DEN Jörgen Schmidt BEL Ludo Van Der Linden BEL Tony Gakens
1969 . DEN Leif Mortensen BEL Jean-Pierre Monsere BEL Gustaaf Van Roosbroeck
1968 . ITA Vittorio Marcelli BRA Luiz Carlos Flores ZWE Erik Pettersson
1967 . GBR Graham Webb FRA Claude Guyot NED René Pijnen
1966 . NED Evert Dolman GBR Leslie West DEN Willy Skibby
1965 . FRA Jacques Botherel SPA Manuel José Lasa ITA Battista Monti
1964 . BEL Eddy Merckx BEL Willy Planckaert ZWE Gösta Pettersson
1963 . ITA Flaviano Vicentini FRA Francis Bazire DUI Wilfried Bölke
1962 . ITA Renato Bongioni DEN Ole Ritter NED Arie den Hartog
1961 . FRA Jean Jourden FRA Henri Bellena FRA Jacques Gestraud
1960 . Bernhard Eckstein Gustav-Adolf Schur BEL Willy Van Den Berghen
1959 . Gustav-Adolf Schur NED Bastiaan Maliepaard BEL Constant Goossens
1958 . Gustav-Adolf Schur BEL Valere Paulissen BEL Henri De Wolf
1957 . BEL Louis Proost ITA Arnaldo Pambianc NED Schalk Verhoef
1956 25.08 NED Frans Mahn BEL Norbert Verougstraete NED Jan Buis
1955 27.08 ITA Sante Ranucci ITA Lino Grassi ITA Dino Bruni
1954 . BEL Emiel Van Cauter DEN Hans Andresen NED Martin van den Borgh
1953 . ITA Riccardo Filippi ITA Gastone Nencini BEL Rik Van Looy
1952 . ITA Luciano Ciancola BEL André Noyelle LUX Roger Ludwig
1951 . ITA Gianni Ghidini ITA Rino Benedetti NED Jan Plantaz
1950 . AUS Jack Hoobin FRA Robert Varnajo ITA Alfio Ferrari
1949 . NED Henk Faanhof LUX Henri Kass NED Huub Vinken
1948 . ZWE Harry Snell BEL Lievin Lerno ZWE Olle Wanlund
1947 . ITA Alfio Ferrari ITA Silvio Pedroni NED Gerard Van Beek
1946 . FRA Henry Aubry ZWI Ernst Stettler BEL Henri "Kwik" Van Kerckhove
1938 . ZWI Hans Knecht ZWI Josef Wagner NED Joop Demmenie
1937 . ITA Adolfo Leoni DEN Frode Sörensen DUI Fritz Scheller
1936 . ZWI Edgard Buchwalder ZWI Gottlieb Weber ITA Pierino Favalli
1935 . ITA Ivo Mancini FRA Robert Charpentier DEN Werner Grundahl
1934 . NED Cees Pellenaers FRA André Deforge BEL Paul-Emile Andre
1933 . ZWI Paul Egli ZWI Kurt Stettler BEL Joseph Lowagie
1932 . ITA Giuseppe Martano ZWI Paul Egli FRA Paul Chocque
1931 . DEN Henry Hansen ITA Giuseppe Olmo DEN Leo Nielsen
1930 . ITA Giuseppe Martano ITA Eugenio Gestri DUI Rudolf Risch
1929 . ITA Pietro Bertolazzo ITA Remo Bertoni FRA Rene Brossy
1928 . ITA Allegro Grandi ITA Michele Mara (1903) BEL Jean Aerts
1927 . BEL Jean Aerts DUI Rudolf Wolke ITA Michele Orecchia
1926 . FRA Octave Dayen FRA Jules Merviel ITA Piero Polano
1925 . BEL Henri Hoevenaers FRA Marc Bocher NED Gerrit van den Bergh
1924 . FRA André Leducq ZWI Otto Lehner FRA Armand Blanchonnet
1923 . ITA Liberio Ferrario ZWI Othmar Eichenberger ZWI Georges Antenen
1922 . GBR Dave Marsh GBR Bill Burkill GBR Charlie Davey
1921 . ZWE Gunnar Skold DEN Willum Nielsen GBR Charlie Davey
Meeste zeges
Aantal Coureur Nat Periode
2 Gustav-Adolf Schur DDR 1958 - 1959
2 Giuseppe Martano ITA 1930 - 1932
1 Danny Nelissen NED 1995 - 1995
1 Alex Kjel Pedersen DEN 1994 - 1994
1 Jan Ullrich DUI 1993 - 1993
1 Mirko Gualdi ITA 1990 - 1990
1 Joachim Halupczok POL 1989 - 1989
1 Richard Vivien FRA 1987 - 1987
1 Uwe Ampler DDR 1986 - 1986
1 Lech Piasecki POL 1985 - 1985
Meeste podiumplaatsen
Aantal Coureur Nat Periode
3 Gustav-Adolf Schur DDR 1958 - 1960
2 Alex Kjel Pedersen DEN 1987 - 1994
2 Gilbert Glaus ZWI 1978 - 1981
2 Ryszard Szurkowski POL 1973 - 1974
2 Alfio Ferrari ITA 1947 - 1950
2 Paul Egli ZWI 1932 - 1933
2 Giuseppe Martano ITA 1930 - 1932
2 Jean Aerts BEL 1927 - 1928
1 Daniele Sgnaolin ITA 1995 - 1995
1 Danny Nelissen NED 1995 - 1995
Meeste keren gefinished
Aantal Coureur Nat Periode
3 Gustav-Adolf Schur DDR 1958 - 1960
2 Alex Kjel Pedersen DEN 1987 - 1994
2 Gilbert Glaus ZWI 1978 - 1981
2 Ryszard Szurkowski POL 1973 - 1974
2 Alfio Ferrari ITA 1947 - 1950
2 Paul Egli ZWI 1932 - 1933
2 Giuseppe Martano ITA 1930 - 1932
2 Jean Aerts BEL 1927 - 1928
1 Daniele Sgnaolin ITA 1995 - 1995
1 Danny Nelissen NED 1995 - 1995
Jongste winnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
21-007 Gianni Giacomini ITA 1979
21-300 Sante Ranucci ITA 1955
22-268 Gilbert Glaus ZWI 1978
23-064 Frans Mahn NED 1956
Oudste winnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
23-064 Frans Mahn NED 1956
22-268 Gilbert Glaus ZWI 1978
21-300 Sante Ranucci ITA 1955
21-007 Gianni Giacomini ITA 1979
Meeste deelnames
Aantal Coureur Nat Periode
3 Gustav-Adolf Schur DDR 1958 - 1960
2 Alex Kjel Pedersen DEN 1987 - 1994
2 Gilbert Glaus ZWI 1978 - 1981
2 Ryszard Szurkowski POL 1973 - 1974
2 Alfio Ferrari ITA 1947 - 1950
2 Paul Egli ZWI 1932 - 1933
2 Giuseppe Martano ITA 1930 - 1932
2 Jean Aerts BEL 1927 - 1928
1 Daniele Sgnaolin ITA 1995 - 1995
1 Danny Nelissen NED 1995 - 1995
Jongste deelnemer
Leeftijd Coureur Nat Jaar
21-007 Gianni Giacomini ITA 1979
21-300 Sante Ranucci ITA 1955
21-327 Stefan Mutter ZWI 1978
22-268 Gilbert Glaus ZWI 1978
23-064 Frans Mahn NED 1956
23-136 Dino Bruni ITA 1955
23-191 Jan Buis NED 1956
23-339 Lino Grassi ITA 1955
Oudste deelnemer
Leeftijd Coureur Nat Jaar
23-339 Lino Grassi ITA 1955
23-191 Jan Buis NED 1956
23-136 Dino Bruni ITA 1955
23-064 Frans Mahn NED 1956
22-268 Gilbert Glaus ZWI 1978
21-327 Stefan Mutter ZWI 1978
21-300 Sante Ranucci ITA 1955
21-007 Gianni Giacomini ITA 1979
Meeste ritzeges
Aantal Coureur Nat Periode
Jongste ritwinnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
Oudste ritwinnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
Meeste ritzeges in één jaar
Aantal Coureur Nat Jaar
Meeste leiderstruien
Aantal Coureur Nat Periode
Jongste leider
Leeftijd Coureur Nat Jaar
Oudste leider
Leeftijd Coureur Nat Jaar