Tour of Taihu

Tour of Taihu 2019
15 Oct 2019
Pos Coureur Nat Team Leeftijd
1 NZL Dylan Kennett NZL 24-311
2 BEL Boris Vallée BEL Wanty - Groupe Gobert 26-134
3 OOS Matthias Brandle OOS Israel Cycling Academy 29-312
4 EST Mihkel Räim EST Israel Cycling Academy 26-104
5 NZL Michael Vink NZL 27-328
6 ITA Imerio Cima ITA Nippo - Vini Fantini - Faizanè 21-351
7 AUS Brenton Jones AUS 27-308
8 SPA Oscar Sevilla Ribera SPA 43-016
9 CZE Daniel Turek CZE Israel Cycling Academy 26-269
10 NZL Matthew Zenovich NZL 25-231
Startlijst Tour of Taihu 2019
Coureur Nat Geboortedatum Team Deelnames
Brenton Jones AUS 12 Dec 1991 1
Dylan Kennett NZL 08 Dec 1994 2
Matthew Zenovich NZL 26 Feb 1994 1
Michael Vink NZL 22 Nov 1991 1
Oscar Sevilla Ribera SPA 29 Sep 1976 1
Youcef Reguigui ALG 09 Jan 1990 1
Marco Benfatto ITA 06 Jan 1988 Androni Giocattoli - Sidermec 1
Matteo Pelucchi ITA 21 Jan 1989 Androni Giocattoli - Sidermec 1
Daniel Turek CZE 19 Jan 1993 Israel Cycling Academy 1
Matthias Brandle OOS 07 Dec 1989 Israel Cycling Academy 1
Mihkel Räim EST 03 Jul 1993 Israel Cycling Academy 2
Imerio Cima ITA 29 Oct 1997 Nippo - Vini Fantini - Faizanè 2
Boris Vallée BEL 03 Jun 1993 Wanty - Groupe Gobert 2
Meeste zeges
Aantal Coureur Nat Periode
2 Jakub Mareczko ITA 2015 - 2017
1 George Brian Jackson NZL 2023 - 2023
1 Dylan Kennett NZL 2019 - 2019
1 Boris Vallée BEL 2018 - 2018
1 Leonardo Fabio Duque FRA 2016 - 2016
1 Sam Witmitz AUS 2014 - 2014
1 Yuri Metlushenko UKR 2013 - 2013
1 Milan Kadlec CZE 2012 - 2012
1 Boris Shpilevsky RUS 2011 - 2011
1 David Kemp AUS 2010 - 2010
Meeste podiumplaatsen
Aantal Coureur Nat Periode
3 Aloïs Kankovsky CZE 2011 - 2014
2 Boris Vallée BEL 2018 - 2019
2 Jakub Mareczko ITA 2015 - 2017
2 Boris Shpilevsky RUS 2011 - 2013
1 Enrico Zanoncello ITA 2023 - 2023
1 George Brian Jackson NZL 2023 - 2023
1 Jarne Van De Paar BEL 2023 - 2023
1 Dylan Kennett NZL 2019 - 2019
1 Matthias Brandle OOS 2019 - 2019
1 Alexander Cataford CDN 2018 - 2018
Meeste keren gefinished
Aantal Coureur Nat Periode
3 Aloïs Kankovsky CZE 2011 - 2014
2 Boris Vallée BEL 2018 - 2019
2 Jakub Mareczko ITA 2015 - 2017
2 Boris Shpilevsky RUS 2011 - 2013
1 "Willie" Willem Jakobus Smit ZAF 2023 - 2023
1 Alessandro Iacchi ITA 2023 - 2023
1 Abdul Gani INA 2023 - 2023
1 Angel Fuentes Paniego SPA 2023 - 2023
1 Andris Vosekalns LAT 2023 - 2023
1 Alexei Shnyrko BLR 2023 - 2023
Jongste winnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
21-192 Jakub Mareczko ITA 2015
23-170 Jakub Mareczko ITA 2017
23-210 George Brian Jackson NZL 2023
24-311 Dylan Kennett NZL 2019
25-133 Boris Vallée BEL 2018
26-196 David Kemp AUS 2010
29-077 Boris Shpilevsky RUS 2011
29-237 Sam Witmitz AUS 2014
36-039 Leonardo Fabio Duque FRA 2016
37-311 Yuri Metlushenko UKR 2013
Oudste winnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
38-026 Milan Kadlec CZE 2012
37-311 Yuri Metlushenko UKR 2013
36-039 Leonardo Fabio Duque FRA 2016
29-237 Sam Witmitz AUS 2014
29-077 Boris Shpilevsky RUS 2011
26-196 David Kemp AUS 2010
25-133 Boris Vallée BEL 2018
24-311 Dylan Kennett NZL 2019
23-210 George Brian Jackson NZL 2023
23-170 Jakub Mareczko ITA 2017
Meeste deelnames
Aantal Coureur Nat Periode
4 Jakub Mareczko ITA 2015 - 2018
4 Ahmet Örken TUR 2012 - 2015
4 Aloïs Kankovsky CZE 2011 - 2014
3 Boris Shpilevsky RUS 2011 - 2014
2 Boris Vallée BEL 2018 - 2019
2 Dylan Kennett NZL 2018 - 2019
2 Imerio Cima ITA 2018 - 2019
2 Mihkel Räim EST 2017 - 2019
2 Serghei Tvetcov ROU 2017 - 2018
2 Yannick Martinez FRA 2013 - 2018
Jongste deelnemer
Leeftijd Coureur Nat Jaar
18-275 Cameron Rogers AUS 2023
18-337 Jackson Medway AUS 2023
19-022 Haijie Hu CHN 2023
19-084 Matteo Scalco ITA 2023
19-104 Luca Paletti ITA 2023
19-115 Lorenzo Conforti ITA 2023
19-142 Natnael Tesfatsion ERI 2018
19-196 William Cooper AUS 2023
19-213 Jesse Kerrison AUS 2013
19-240 Ahmet Örken TUR 2012
Oudste deelnemer
Leeftijd Coureur Nat Jaar
47-020 Konstantin Fast RUS 2023
43-016 Oscar Sevilla Ribera SPA 2019
38-026 Milan Kadlec CZE 2012
37-311 Yuri Metlushenko UKR 2013
37-083 Periklis Ilias GRE 2023
36-335 Peerapol Chawchiangkuang THA 2023
36-305 Yuri Metlushenko UKR 2012
36-142 Oscar Mauricio Pachon Melo COL 2023
36-039 Leonardo Fabio Duque FRA 2016
35-211 Sebastian Mora Vedri SPA 2023
Meeste ritzeges
Aantal Coureur Nat Periode
18 Jakub Mareczko ITA 2015 - 2018
7 Aloïs Kankovsky CZE 2011 - 2014
6 Yuri Metlushenko UKR 2012 - 2013
4 Boris Shpilevsky RUS 2011 - 2014
3 Dylan Kennett NZL 2018 - 2019
3 Sam Witmitz AUS 2014 - 2014
2 George Brian Jackson NZL 2023 - 2023
2 Marco Benfatto ITA 2019 - 2019
2 Matteo Pelucchi ITA 2019 - 2019
2 Juan Sebastian Molano Benavides COL 2018 - 2018
Jongste ritwinnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
19-218 Jesse Kerrison AUS 2013
20-212 Jesse Kerrison AUS 2014
21-184 Jakub Mareczko ITA 2015
21-185 Jakub Mareczko ITA 2015
21-186 Jakub Mareczko ITA 2015
21-189 Jakub Mareczko ITA 2015
21-190 Jakub Mareczko ITA 2015
21-191 Jakub Mareczko ITA 2015
21-192 Jakub Mareczko ITA 2015
22-190 Jakub Mareczko ITA 2016
Oudste ritwinnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
38-019 Milan Kadlec CZE 2012
37-311 Yuri Metlushenko UKR 2013
37-306 Yuri Metlushenko UKR 2013
37-305 Yuri Metlushenko UKR 2013
37-304 Yuri Metlushenko UKR 2013
37-303 Yuri Metlushenko UKR 2013
36-305 Yuri Metlushenko UKR 2012
36-039 Leonardo Fabio Duque FRA 2016
32-081 Boris Shpilevsky RUS 2014
32-077 Boris Shpilevsky RUS 2014
Meeste ritzeges in één jaar
Aantal Coureur Nat Jaar
7 Jakub Mareczko ITA 2015
5 Jakub Mareczko ITA 2017
5 Yuri Metlushenko UKR 2013
3 Jakub Mareczko ITA 2018
3 Jakub Mareczko ITA 2016
3 Sam Witmitz AUS 2014
2 George Brian Jackson NZL 2023
2 Marco Benfatto ITA 2019
2 Matteo Pelucchi ITA 2019
2 Dylan Kennett NZL 2018
Meeste leiderstruien
Aantal Coureur Nat Periode
14 Jakub Mareczko ITA 2015 - 2017
9 Yuri Metlushenko UKR 2013 - 2013
8 Dylan Kennett NZL 2018 - 2019
8 Milan Kadlec CZE 2012 - 2012
6 Boris Vallée BEL 2018 - 2018
5 Boris Shpilevsky RUS 2011 - 2011
4 Cameron Bayly AUS 2016 - 2016
4 Sam Witmitz AUS 2014 - 2014
3 George Brian Jackson NZL 2023 - 2023
3 Guillaume Boivin CDN 2017 - 2017
Jongste leider
Leeftijd Coureur Nat Jaar
20-212 Jesse Kerrison AUS 2014
21-184 Jakub Mareczko ITA 2015
22-191 Jakub Mareczko ITA 2016
23-167 Jakub Mareczko ITA 2017
23-209 George Brian Jackson NZL 2023
23-303 Dylan Kennett NZL 2018
24-076 Nicolas Marini ITA 2017
24-306 Dylan Kennett NZL 2019
25-045 Oleksandr Golovash UKR 2016
25-128 Boris Vallée BEL 2018
Oudste leider
Leeftijd Coureur Nat Jaar
38-026 Milan Kadlec CZE 2012
37-311 Yuri Metlushenko UKR 2013
36-039 Leonardo Fabio Duque FRA 2016
31-109 Aloïs Kankovsky CZE 2014
29-306 Matthias Brandle OOS 2019
29-237 Sam Witmitz AUS 2014
29-077 Boris Shpilevsky RUS 2011
28-140 Guillaume Boivin CDN 2017
26-044 Enrico Zanoncello ITA 2023
26-031 Cameron Bayly AUS 2016