G.P. Pino Cerami

G.P. Pino Cerami 1999
09 Apr 1999
Pos Coureur Nat Team Leeftijd
1 ITA Fabrizio Guidi ITA Team Polti 26-361
2 ITA Biagio Conte ITA 31-002
3 NED Miguel van Kessel NED TVM - Farm Frites 23-192
4 ITA Matteo Tosatto ITA 24-330
5 USA Bobby Julich USA Cofidis 27-143
6 FRA Laurent Genty FRA 28-037
7 ITA Ivan Quaranta ITA 24-116
8 SLO Andrej Hauptmann SLO Vini Caldirola 23-340
9 BEL Michel Van Haecke BEL 27-198
10 NED Jeroen Blijlevens NED TVM - Farm Frites 27-102
11 FRA Carlos Da Cruz FRA 24-110
12 BEL Ludovic Capelle BEL 23-042
13 BEL Gert Vanderaerden BEL 26-076
14 OOS Thomas Muhlbacher OOS 24-333
15 BEL Wim Vansevenant BEL 27-108
16 DUI Jens Zemke DUI 32-174
17 ITA Giancarlo Raimondi ITA 26-132
18 BEL Jurgen Van Roosbroeck BEL 23-168
19 ITA Eddy Mazzoleni ITA Saeco - Cannondale 25-254
20 BEL Hans De Clercq BEL 30-037
G.P. Pino Cerami 1999
Datum Rit Winnaar Leider Punten Berg
09.04 Eindstand Fabrizio Guidi
Startlijst G.P. Pino Cerami 1999
Coureur Nat Geboortedatum Team Deelnames
Biagio Conte ITA 07 Apr 1968 2
Carlos Da Cruz FRA 20 Dec 1974 1
Gert Vanderaerden BEL 23 Jan 1973 1
Giancarlo Raimondi ITA 28 Nov 1972 1
Hans De Clercq BEL 03 Mar 1969 1
Ivan Quaranta ITA 14 Dec 1974 1
Jens Zemke DUI 17 Oct 1966 1
Jurgen Van Roosbroeck BEL 24 Oct 1975 1
Laurent Genty FRA 03 Mar 1971 1
Ludovic Capelle BEL 27 Feb 1976 1
Matteo Tosatto ITA 14 May 1974 1
Michel Van Haecke BEL 24 Sep 1971 1
Thomas Muhlbacher OOS 11 May 1974 1
Wim Vansevenant BEL 23 Dec 1971 1
Bobby Julich USA 18 Nov 1971 Cofidis 1
Fabrizio Guidi ITA 13 Apr 1972 Team Polti 1
Eddy Mazzoleni ITA 29 Jul 1973 Saeco - Cannondale 1
Jeroen Blijlevens NED 29 Dec 1971 TVM - Farm Frites 1
Miguel van Kessel NED 30 Sep 1975 TVM - Farm Frites 1
Andrej Hauptmann SLO 05 May 1975 Vini Caldirola 1
Erelijst
Jaar Datum UCI Eerste Tweede Derde
2023 30.09 1.2 NZL James Fouche NED Lars Boven FRA Marius Mace
2019 25.07 1.1 FRA Bryan Coquard BEL Benjamin Declercq ITA Jakub Mareczko
2018 26.07 1.1 GBR Peter Kennaugh BEL Jérôme Baugnies BEL Benjamin Declercq
2017 20.07 1.1 BEL Wout Van Aert LUX Jean-Pierre "Jempy" Drucker BEL Dries Devenyns
2016 20.07 1.1 BEL Jelle Wallays BEL Jérôme Baugnies GBR Christopher Latham
2015 22.07 1.1 BEL Philippe Gilbert NED Danny van Poppel BEL Tom Devriendt
2014 12.04 1.1 ITA Alessandro Petacchi BEL Jonas Van Genechten ITA Daniele Colli
2013 04.04 1.1 BEL Jonas Van Genechten FRA Romain Feillu LAT Andris Smirnovs
2012 05.04 1.1 BEL Gaëtan Bille FRA Romain Feillu BEL Jonas Van Genechten
2011 07.04 1.1 BEL Bert Scheirlinckx ITA Marco Marcato BEL Ben Hermans
2010 08.04 1.1 SLO Jure Kocjan NED Stefan van Dijk ITA Marco Marcato
2008 10.04 1.1 ZWI Patrick Calcagni ITA Giovanni Visconti BEL James Vanlandschoot
2007 12.04 1.1 ITA Luca Solari ITA Marco Marcato BEL Bert De Waele
2006 06.04 1.1 NED Sebastian Langeveld BEL Johan Coenen BEL Bart Dockx
2005 07.04 1.1 NED Kai Reus BEL Bert De Waele SPA Carlos Barredo Llamazales
2004 08.04 1.3 BEL Nico Sijmens ZWI Martin Elmiger NED Thomas Dekker
2003 10.04 1.3 NED Bart Voskamp ITA Stefano Casagranda ITA Gabriele Balducci
2002 12.04 1.3 USA Kirk O'Bee BEL Dave Bruylandts BEL Serge Baguet
2001 13.04 1.3 AUS Scott Sunderland (1966) GBR Roger Hammond USA Fred Rodriguez
2000 07.04 1.3 DUI Jan Bratkowski BEL Michel Van Haecke NED Miguel van Kessel
1999 09.04 1.3 ITA Fabrizio Guidi ITA Biagio Conte NED Miguel van Kessel
1998 10.04 1.3 ITA Marco Serpellini ITA Biagio Conte AUS Scott Sunderland (1966)
1996 12.04 1.3 ITA Marco Serpellini ZWI Beat Zberg ZWI Felice Puttini
1995 07.04 1.4 ITA Fabiano Fontanelli ITA Francesco Casagrande ZWI Felice Puttini
1994 08.04 1.4 ITA Michele Bartoli ITA Luca Scinto ITA Silvio Martinello
1992 10.04 1.3 ZWI Laurent Dufaux NED Frans Maassen ITA Maurizio Fondriest
1991 12.04 1.3 Andrei Tchmil ITA Maurizio Fondriest NED Frans Maassen
1990 06.04 1.3 ITA Maximilian Sciandri Andrei Tchmil DEN Sören Lilholt
1989 07.04 Cat 4 ZWI Stephan Joho NED Teun van Vliet BEL Benjamin Van Itterbeeck
1988 08.04 NED John Talen ZWI Stephan Joho DEN Rolf Sörensen
1987 10.04 Cat 1 DEN Rolf Sörensen ITA Luciano Boffo ZWI Alfred Achermann
1986 11.04 Cat 1 ZWI Urs Freuler ZWI Heinz Imboden ITA Federico Ghiotto
1985 02.04 Cat 1 BEL Paul Haghedooren FRA Marc Madiot BEL Ronny Van Holen
1984 10.04 Cat 1 NED Gerrie Knetemann BEL Bert Van Ende BEL William Tackaert
1983 12.04 Cat 1 FRA Bernard Hinault NOR Jostein Willmann BEL Guido Van Calster
1982 22.04 BEL Ronny Van Holen GBR John Herety BEL Benjamin Vermeulen
1981 09.04 NED Joop Zoetemelk NED Ad Wijnands BEL Ronny Claes
1980 10.04 NED Joop Zoetemelk BEL Paul Wellens NED Willie Maessen
1979 05.04 BEL Daniel Verplancke ITA Mario-Eliseo Mariotti BEL Rik Van Linden
1978 06.04 NED Gerrie Knetemann GBR Barry Hoban BEL Wilfried Wesemael
1977 30.03 BEL Joseph Jacobs NED Bert Pronk NED Adri "Jos" Schipper
1976 08.04 BEL Willy Teirlinck BEL Frans Verbeeck BEL Guido Van Sweevelt
1975 26.03 BEL Edouard Verstraeten BEL Rik Van Linden BEL Frans Verbeeck
1974 28.03 BEL Marc Demeyer BEL Dirk Baert BEL Rik Van Linden
1973 29.03 BEL Ferdinand Bracke BEL Rik Van Linden BEL Herman Vrijders
1972 13.04 BEL Christian Callens BEL Ludo Van Stayen BEL Roger De Vlaeminck
1971 01.04 BEL Georges Vanconingsloo BEL Antoine Houbrechts BEL Marian Polansky
1970 02.04 BEL Andre Dierickx BEL Pol Mahieu BEL Willy Monty
1969 03.04 BEL Frans Mintjens BEL Herman Vanspringel NED Harry Steevens
1968 11.04 BEL Julien Stevens BEL Willy Planckaert NED Jan Harings
1967 13.04 BEL Willy Planckaert ITA Carmine Preziosi BEL Willy Monty
1966 06.04 BEL Eddy Merckx BEL Robert Lelangue BEL Frans Brands
1965 15.04 BEL Jan Boonen BEL Jan Nolmans BEL Willy Van Den Eynde
1964 09.04 BEL André Noyelle BEL Jozef Schils BEL Willy Bocklant
Meeste zeges
Aantal Coureur Nat Periode
2 Marco Serpellini ITA 1996 - 1998
2 Gerrie Knetemann NED 1978 - 1984
2 Joop Zoetemelk NED 1980 - 1981
1 James Fouche NZL 2023 - 2023
1 Bryan Coquard FRA 2019 - 2019
1 Peter Kennaugh GBR 2018 - 2018
1 Wout Van Aert BEL 2017 - 2017
1 Jelle Wallays BEL 2016 - 2016
1 Philippe Gilbert BEL 2015 - 2015
1 Alessandro Petacchi ITA 2014 - 2014
Meeste podiumplaatsen
Aantal Coureur Nat Periode
4 Rik Van Linden BEL 1973 - 1979
3 Jonas Van Genechten BEL 2012 - 2014
3 Marco Marcato ITA 2007 - 2011
2 Benjamin Declercq BEL 2018 - 2019
2 Jérôme Baugnies BEL 2016 - 2018
2 Romain Feillu FRA 2012 - 2013
2 Bert De Waele BEL 2005 - 2007
2 Scott Sunderland (1966) AUS 1998 - 2001
2 Miguel van Kessel NED 1999 - 2000
2 Biagio Conte ITA 1998 - 1999
Meeste keren gefinished
Aantal Coureur Nat Periode
4 Rik Van Linden BEL 1973 - 1979
3 Jonas Van Genechten BEL 2012 - 2014
3 Marco Marcato ITA 2007 - 2011
3 Michel Van Haecke BEL 1999 - 2001
3 Maurizio Fondriest ITA 1988 - 1992
2 Benjamin Declercq BEL 2018 - 2019
2 Jérôme Baugnies BEL 2016 - 2018
2 Romain Feillu FRA 2012 - 2013
2 Bert De Waele BEL 2005 - 2007
2 Ludovic Capelle BEL 1999 - 2001
Jongste winnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
20-027 Kai Reus NED 2005
20-293 Eddy Merckx BEL 1966
21-079 Sebastian Langeveld NED 2006
21-355 Rolf Sörensen DEN 1987
22-131 Frans Mintjens BEL 1969
22-156 Andre Dierickx BEL 1970
22-308 Wout Van Aert BEL 2017
22-325 Laurent Dufaux ZWI 1992
23-008 Willy Planckaert BEL 1967
23-044 Ronny Van Holen BEL 1982
Oudste winnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
40-099 Alessandro Petacchi ITA 2014
36-157 Bert Scheirlinckx BEL 2011
34-308 Bart Voskamp NED 2003
34-136 Scott Sunderland (1966) AUS 2001
34-127 Joop Zoetemelk NED 1981
33-309 Ferdinand Bracke BEL 1973
33-128 Joop Zoetemelk NED 1980
33-035 Gerrie Knetemann NED 1984
33-017 Philippe Gilbert BEL 2015
32-132 André Noyelle BEL 1964
Meeste deelnames
Aantal Coureur Nat Periode
4 Rik Van Linden BEL 1973 - 1979
3 Jonas Van Genechten BEL 2012 - 2014
3 Marco Marcato ITA 2007 - 2011
3 Michel Van Haecke BEL 1999 - 2001
3 Maurizio Fondriest ITA 1988 - 1992
2 Benjamin Declercq BEL 2018 - 2019
2 Jérôme Baugnies BEL 2016 - 2018
2 Romain Feillu FRA 2012 - 2013
2 Bert De Waele BEL 2005 - 2007
2 Ludovic Capelle BEL 1999 - 2001
Jongste deelnemer
Leeftijd Coureur Nat Jaar
19-214 Thomas Dekker NED 2004
20-027 Kai Reus NED 2005
20-277 Jan Nolmans BEL 1965
20-293 Eddy Merckx BEL 1966
20-337 Marius Mace FRA 2023
21-062 Joseph Parkin USA 1988
21-079 Sebastian Langeveld NED 2006
21-355 Rolf Sörensen DEN 1987
21-361 Danny van Poppel NED 2015
21-361 Willy Van Den Eynde BEL 1965
Oudste deelnemer
Leeftijd Coureur Nat Jaar
40-099 Alessandro Petacchi ITA 2014
38-061 Barry Hoban GBR 1978
36-157 Bert Scheirlinckx BEL 2011
34-308 Bart Voskamp NED 2003
34-299 Frans Verbeeck BEL 1976
34-136 Scott Sunderland (1966) AUS 2001
34-127 Joop Zoetemelk NED 1981
34-077 Stefan van Dijk NED 2010
33-364 Dries Devenyns BEL 2017
33-309 Ferdinand Bracke BEL 1973
Meeste ritzeges
Aantal Coureur Nat Periode
Jongste ritwinnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
Oudste ritwinnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
Meeste leiderstruien
Aantal Coureur Nat Periode
Jongste leider
Leeftijd Coureur Nat Jaar
Oudste leider
Leeftijd Coureur Nat Jaar