Tour of Japan

Tour of Japan 2006
21 May 2006
Pos Coureur Nat Team Leeftijd
1 UKR Vladimir Douma UKR 34-080
2 ZAF John Lee Augustyn ZAF 19-284
3 KAZ Andrey Mizurov KAZ 33-066
Startlijst Tour of Japan 2006
Coureur Nat Geboortedatum Team Deelnames
Alexandre Dyachenko KAZ 17 Oct 1983 2
Andrey Mizurov KAZ 16 Mar 1973 2
Ashley Hutchinson AUS 09 May 1979 1
Daniele Di Nucci ITA 22 May 1981 1
John Lee Augustyn ZAF 10 Aug 1986 1
Kam-Po Wong HKG 13 Mar 1973 1
Martin Velits SVK 21 Feb 1985 1
Matthew Lloyd AUS 24 May 1983 1
Raivis Belohvosciks LAT 21 Jan 1976 1
Shinri Suzuki JPN 25 Dec 1974 3
Tomoya Kano JPN 14 Jul 1973 3
Vladimir Douma UKR 02 Mar 1972 1
Yukihiro Doi JPN 18 Sep 1983 1
Yukiya Arashiro JPN 22 Sep 1984 1
Erelijst
Jaar Datum UCI Eerste Tweede Derde
2024 26.05 2.2 ITA Giovanni Carboni ERI Merhawi Kudus Ghebremedhin AUS Benjamin Dyball
2023 28.05 2.1 AUS Nathan Earle AUS Benjamin Dyball JPN Atsushi Oka
2022 22.05 2.2 AUS Nathan Earle AUS Benjamin Dyball FRA Thomas Lebas
2021 30.05 2.2 JPN Nariyuki Masuda FRA Thomas Lebas JPN Masaki Yamamoto
2019 26.05 2.1 AUS Chris Harper SPA Benjamin Prades Reverter SPA Jose Vicente Toribio Alcolea
2018 27.05 2.1 SPA Marcos Garcia Fernandez OOS Hermann Pernsteiner FRA Thomas Lebas
2017 28.05 2.1 SPA Oscar Pujol Munoz AUS Nathan Earle IRI Hamid Pourhashemi
2016 05.06 2.1 SPA Oscar Pujol Munoz SPA Marcos Garcia Fernandez IRI Mirsamad Pourseyedi Golakhor
2015 24.05 2.1 IRI Mirsamad Pourseyedi Golakhor IRI Rahim Emami IRI Hossein Askari
2014 25.05 2.1 IRI Mirsamad Pourseyedi Golakhor SLO Grega Bole IRI Ghader Mizbani Iranagh
2013 26.05 2.1 ITA Fortunato Baliani COL Julian David Arredondo Moreno FRA Damien Monier
2012 27.05 2.2 ITA Fortunato Baliani COL Julian David Arredondo Moreno POL Jaroslaw Dabrowski
2010 23.05 2.2 ITA Cristiano Salerno KAZ Andrey Mizurov KAZ Alexandr Shushemoin
2009 24.05 2.2 SPA Sergio Pardilla Bellon KOR Hyo-Suk Gong KAZ Dimitriy Fofonov
2008 25.05 2.2 AUS Cameron Meyer AUS David Jai Crawford ITA Vincenzo Garofalo
2007 27.05 2.2 ITA Francesco Masciarelli KAZ Valentin Iglinskiy KAZ Alexandre Dyachenko
2006 21.05 2.2 UKR Vladimir Douma ZAF John Lee Augustyn KAZ Andrey Mizurov
2005 22.05 2.2 COL Felix Rafael Cardenas Ravalo KAZ Andrey Mizurov ITA Matteo Carrara
2004 30.05 2.5 JPN Shinichi Fukushima SPA Roberto Lozano Montero ZWI Christian Heule
2002 26.05 2.5 UKR Oleksandr Klymenko ITA Simone Mori BEL Bert Scheirlinckx
2001 27.05 2.4 POL Pawel Niedzwiecki ZWI Pietro Zucconi AUS Scott Davis
2000 28.05 2.4 ZWI Mauro Gianetti POL Piotr Wadecki OOS René Haselbacher
1999 23.05 2.4 POL Andrzej Sypytkowski ITA Denis Lunghi AUS Nick Gates
1998 24.05 2.4 USA Frank McCormack CZE Jaroslav Bilek DUI Andreas Walzer
1997 16.05 2.4 USA Bart Bowen ITA Riccardo Ferrari AUS Peter Rogers
Meeste zeges
Aantal Coureur Nat Periode
2 Nathan Earle AUS 2022 - 2023
2 Oscar Pujol Munoz SPA 2016 - 2017
2 Mirsamad Pourseyedi Golakhor IRI 2014 - 2015
2 Fortunato Baliani ITA 2012 - 2013
1 Giovanni Carboni ITA 2024 - 2024
1 Nariyuki Masuda JPN 2021 - 2021
1 Chris Harper AUS 2019 - 2019
1 Marcos Garcia Fernandez SPA 2018 - 2018
1 Cristiano Salerno ITA 2010 - 2010
1 Sergio Pardilla Bellon SPA 2009 - 2009
Meeste podiumplaatsen
Aantal Coureur Nat Periode
3 Benjamin Dyball AUS 2022 - 2024
3 Nathan Earle AUS 2017 - 2023
3 Thomas Lebas FRA 2018 - 2022
3 Mirsamad Pourseyedi Golakhor IRI 2014 - 2016
3 Andrey Mizurov KAZ 2005 - 2010
2 Marcos Garcia Fernandez SPA 2016 - 2018
2 Oscar Pujol Munoz SPA 2016 - 2017
2 Fortunato Baliani ITA 2012 - 2013
2 Julian David Arredondo Moreno COL 2012 - 2013
1 Giovanni Carboni ITA 2024 - 2024
Meeste keren gefinished
Aantal Coureur Nat Periode
4 Marino Kobayashi JPN 2019 - 2024
4 Nathan Earle AUS 2017 - 2024
4 Thomas Lebas FRA 2018 - 2023
3 Benjamin Dyball AUS 2022 - 2024
3 Drew Morey AUS 2019 - 2024
3 Masaki Yamamoto JPN 2021 - 2024
3 Jose Vicente Toribio Alcolea SPA 2019 - 2023
3 Francisco Mancebo Perez SPA 2019 - 2022
3 Nariyuki Masuda JPN 2019 - 2022
3 Mirsamad Pourseyedi Golakhor IRI 2014 - 2016
Jongste winnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
20-135 Cameron Meyer AUS 2008
21-022 Francesco Masciarelli ITA 2007
24-184 Chris Harper AUS 2019
25-094 Cristiano Salerno ITA 2010
25-129 Sergio Pardilla Bellon SPA 2009
25-221 Andrzej Sypytkowski POL 1999
26-159 Oleksandr Klymenko UKR 2002
27-015 Pawel Niedzwiecki POL 2001
28-222 Mirsamad Pourseyedi Golakhor IRI 2014
28-269 Giovanni Carboni ITA 2024
Oudste winnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
38-324 Fortunato Baliani ITA 2013
37-325 Fortunato Baliani ITA 2012
37-220 Nariyuki Masuda JPN 2021
36-073 Mauro Gianetti ZWI 2000
34-348 Nathan Earle AUS 2023
34-080 Vladimir Douma UKR 2006
33-342 Nathan Earle AUS 2022
33-225 Oscar Pujol Munoz SPA 2017
32-260 Shinichi Fukushima JPN 2004
32-233 Oscar Pujol Munoz SPA 2016
Meeste deelnames
Aantal Coureur Nat Periode
7 Thomas Lebas FRA 2012 - 2023
5 Marino Kobayashi JPN 2019 - 2024
5 Nathan Earle AUS 2013 - 2024
5 Francisco Mancebo Perez SPA 2015 - 2023
5 Taiji Nishitani JPN 2007 - 2013
5 Shinichi Fukushima JPN 1999 - 2010
5 Shinri Suzuki JPN 2002 - 2010
4 Benjamin Dyball AUS 2013 - 2024
4 Kazushige Kuboki JPN 2016 - 2024
4 Masaki Yamamoto JPN 2021 - 2024
Jongste deelnemer
Leeftijd Coureur Nat Jaar
18-191 Matthew Harley Goss AUS 2005
18-298 Allan Davis AUS 1999
18-346 Yuhi Todome JPN 2021
19-026 Mihnea-Alexandru Harasim ROU 2023
19-097 King Lok Cheung HKG 2010
19-169 Fergus Browning AUS 2023
19-211 Leigh Howard AUS 2009
19-232 Michael Matthews AUS 2010
19-234 Rudolf Remkhi KAZ 2023
19-236 Zakkari Dempster AUS 2007
Oudste deelnemer
Leeftijd Coureur Nat Jaar
47-075 Francisco Mancebo Perez SPA 2023
46-074 Francisco Mancebo Perez SPA 2022
45-082 Francisco Mancebo Perez SPA 2021
43-078 Francisco Mancebo Perez SPA 2019
40-188 Graeme Miller NZL 2001
40-062 Hossein Askari IRI 2015
39-215 Benjamin Prades Reverter SPA 2023
39-187 Graeme Miller NZL 2000
39-074 Kam-Po Wong HKG 2012
39-071 Francisco Mancebo Perez SPA 2015
Meeste ritzeges
Aantal Coureur Nat Periode
3 Atsushi Oka JPN 2019 - 2023
3 Luke Lamperti USA 2023 - 2023
3 Nathan Earle AUS 2013 - 2023
3 Marco Canola ITA 2017 - 2017
3 Taiji Nishitani JPN 2012 - 2013
3 Kam-Po Wong HKG 2006 - 2012
3 Leigh Howard AUS 2009 - 2009
3 Graeme Miller NZL 1999 - 2001
2 Giovanni Carboni ITA 2024 - 2024
2 Matteo Malucelli ITA 2024 - 2024
Jongste ritwinnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
18-191 Matthew Harley Goss AUS 2005
19-211 Leigh Howard AUS 2009
19-213 Leigh Howard AUS 2009
19-218 Leigh Howard AUS 2009
19-232 Michael Matthews AUS 2010
19-282 John Lee Augustyn ZAF 2006
19-291 Vincenzo Garofalo ITA 2008
19-301 Aoki Kawano JPN 2021
19-311 Jack Bobridge AUS 2009
19-314 Jack Bobridge AUS 2009
Oudste ritwinnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
40-182 Graeme Miller NZL 2001
39-187 Graeme Miller NZL 2000
39-074 Kam-Po Wong HKG 2012
38-261 Ghader Mizbani Iranagh IRI 2014
38-182 Graeme Miller NZL 1999
37-323 Fortunato Baliani ITA 2012
37-218 Nariyuki Masuda JPN 2021
36-250 Shinichi Fukushima JPN 2008
36-069 Mauro Gianetti ZWI 2000
36-066 Kam-Po Wong HKG 2009
Meeste ritzeges in één jaar
Aantal Coureur Nat Jaar
3 Luke Lamperti USA 2023
3 Marco Canola ITA 2017
3 Leigh Howard AUS 2009
2 Giovanni Carboni ITA 2024
2 Matteo Malucelli ITA 2024
2 Max Walker GBR 2024
2 Grega Bole SLO 2018
2 Anthony Giacoppo AUS 2016
2 Taiji Nishitani JPN 2013
2 Claudio Cucinotta ITA 2010
Meeste leiderstruien
Aantal Coureur Nat Periode
7 Nathan Earle AUS 2022 - 2023
6 Giovanni Carboni ITA 2024 - 2024
6 Oscar Pujol Munoz SPA 2016 - 2017
6 Fortunato Baliani ITA 2012 - 2013
6 Pawel Niedzwiecki POL 2001 - 2001
5 Mirsamad Pourseyedi Golakhor IRI 2014 - 2015
5 Vladimir Douma UKR 2006 - 2006
4 Grega Bole SLO 2014 - 2018
4 Marco Canola ITA 2017 - 2017
4 Mauro Gianetti ZWI 2000 - 2000
Jongste leider
Leeftijd Coureur Nat Jaar
19-211 Leigh Howard AUS 2009
19-232 Michael Matthews AUS 2010
20-134 Cameron Meyer AUS 2008
20-141 Luke Lamperti USA 2023
20-234 Zakkari Dempster AUS 2008
21-020 Francesco Masciarelli ITA 2007
21-191 Grischa Niermann DUI 1997
21-211 Wesley Sulzberger AUS 2008
21-274 Jay Sweet AUS 1997
22-142 Hyo-Suk Gong KOR 2008
Oudste leider
Leeftijd Coureur Nat Jaar
38-324 Fortunato Baliani ITA 2013
37-325 Fortunato Baliani ITA 2012
37-220 Nariyuki Masuda JPN 2021
36-073 Mauro Gianetti ZWI 2000
36-067 Kam-Po Wong HKG 2009
35-145 Shinri Suzuki JPN 2010
34-348 Nathan Earle AUS 2023
34-233 Mahdi Sohrabi IRI 2016
34-080 Vladimir Douma UKR 2006
33-342 Nathan Earle AUS 2022