G.P. Minsk

G.P. Minsk 2018
19 Aug 2018
Pos Coureur Nat Team Leeftijd
1 BLR Nikolay Shumov BLR 24-184
2 POL Marek Rutkiewicz POL 37-103
3 BLR Yauheni Akhramenka BLR 23-050
G.P. Minsk 2018
Datum Rit Winnaar Leider Punten Berg
19.08 Eindstand Nikolay Shumov
Startlijst G.P. Minsk 2018
Coureur Nat Geboortedatum Team Deelnames
Marek Rutkiewicz POL 08 May 1981 1
Nikolay Shumov BLR 16 Feb 1994 1
Yauheni Akhramenka BLR 30 Jun 1995 1
Meeste zeges
Aantal Coureur Nat Periode
2 Siarhei Papok BLR 2015 - 2016
1 Norman Vahtra EST 2019 - 2019
1 Nikolay Shumov BLR 2018 - 2018
1 Yauheni Karaliok BLR 2017 - 2017
Meeste podiumplaatsen
Aantal Coureur Nat Periode
2 Norman Vahtra EST 2017 - 2019
2 Siarhei Papok BLR 2015 - 2016
1 Georgios Bouglas GRE 2019 - 2019
1 Martin Laas EST 2019 - 2019
1 Yauheni Akhramenka BLR 2018 - 2018
1 Nikolay Shumov BLR 2018 - 2018
1 Marek Rutkiewicz POL 2018 - 2018
1 Emils Liepins LAT 2017 - 2017
1 Yauheni Karaliok BLR 2017 - 2017
1 Andris Smirnovs LAT 2016 - 2016
Meeste keren gefinished
Aantal Coureur Nat Periode
2 Norman Vahtra EST 2017 - 2019
2 Nikolay Shumov BLR 2018 - 2019
2 Siarhei Papok BLR 2015 - 2016
1 Georgios Bouglas GRE 2019 - 2019
1 Maxim Piskunov RUS 2019 - 2019
1 Martin Laas EST 2019 - 2019
1 Marek Rutkiewicz POL 2018 - 2018
1 Yauheni Akhramenka BLR 2018 - 2018
1 Emils Liepins LAT 2017 - 2017
1 Yauheni Karaliok BLR 2017 - 2017
Jongste winnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
21-029 Yauheni Karaliok BLR 2017
22-170 Norman Vahtra EST 2019
24-184 Nikolay Shumov BLR 2018
27-180 Siarhei Papok BLR 2015
28-185 Siarhei Papok BLR 2016
Oudste winnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
28-185 Siarhei Papok BLR 2016
27-180 Siarhei Papok BLR 2015
24-184 Nikolay Shumov BLR 2018
22-170 Norman Vahtra EST 2019
21-029 Yauheni Karaliok BLR 2017
Meeste deelnames
Aantal Coureur Nat Periode
2 Norman Vahtra EST 2017 - 2019
2 Nikolay Shumov BLR 2018 - 2019
2 Siarhei Papok BLR 2015 - 2016
1 Georgios Bouglas GRE 2019 - 2019
1 Maxim Piskunov RUS 2019 - 2019
1 Martin Laas EST 2019 - 2019
1 Marek Rutkiewicz POL 2018 - 2018
1 Yauheni Akhramenka BLR 2018 - 2018
1 Emils Liepins LAT 2017 - 2017
1 Yauheni Karaliok BLR 2017 - 2017
Jongste deelnemer
Leeftijd Coureur Nat Jaar
20-227 Norman Vahtra EST 2017
21-029 Yauheni Karaliok BLR 2017
21-214 Maxim Piskunov RUS 2019
22-170 Norman Vahtra EST 2019
22-225 Vasyl Malynivskyi UKR 2015
23-050 Yauheni Akhramenka BLR 2018
24-184 Nikolay Shumov BLR 2018
24-252 Emils Liepins LAT 2017
24-324 Roman Maikin RUS 2015
25-085 Nikolay Shumov BLR 2019
Oudste deelnemer
Leeftijd Coureur Nat Jaar
37-103 Marek Rutkiewicz POL 2018
32-223 Yauheni Hutarovich BLR 2016
28-185 Siarhei Papok BLR 2016
28-176 Georgios Bouglas GRE 2019
27-180 Siarhei Papok BLR 2015
26-153 Andris Smirnovs LAT 2016
25-239 Martin Laas EST 2019
25-085 Nikolay Shumov BLR 2019
24-324 Roman Maikin RUS 2015
24-252 Emils Liepins LAT 2017
Meeste ritzeges
Aantal Coureur Nat Periode
Jongste ritwinnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
Oudste ritwinnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
Meeste leiderstruien
Aantal Coureur Nat Periode
Jongste leider
Leeftijd Coureur Nat Jaar
Oudste leider
Leeftijd Coureur Nat Jaar