Trofeo Melinda

Trofeo Melinda 1980
06 Aug 1980
Pos Coureur Nat Team Leeftijd
1 ITA Roberto Ceruti ITA GIS - Gelati 26-269
2 ITA Carmelo Barone ITA Sanson - Campagnolo 24-125
3 ITA Palmiro Masciarelli ITA Sanson - Campagnolo 27-211
Trofeo Melinda 1980
Datum Rit Winnaar Leider Punten Berg
06.08 Eindstand Roberto Ceruti
Startlijst Trofeo Melinda 1980
Coureur Nat Geboortedatum Team Deelnames
Roberto Ceruti ITA 10 Nov 1953 GIS - Gelati 1
Carmelo Barone ITA 03 Apr 1956 Sanson - Campagnolo 2
Palmiro Masciarelli ITA 07 Jan 1953 Sanson - Campagnolo 1
Erelijst
Jaar Datum UCI Eerste Tweede Derde
2012 02.06 1.1 COL Carlos Alberto Betancur Gomez ITA Moreno Moser ITA Giampaolo Caruso
2011 20.08 1.1 ITA Davide Rebellin COL Miguel Angel Rubiano Chavez ITA Domenico Pozzovivo
2010 21.08 1.1 ITA Vincenzo Nibali RUS Vladislav Borisov ITA Giovanni Visconti
2009 22.08 1.1 ITA Giovanni Visconti ITA Stefano Garzelli COL Miguel Angel Rubiano Chavez
2008 23.08 1.1 ITA Leonardo Bertagnolli ITA Stefano Garzelli ITA Mauro Finetto
2007 25.08 1.1 ITA Santo Anza ITA Luca Mazzanti UKR Volodymyr Zagorodny
2006 31.08 1.1 ITA Stefano Garzelli ITA Giovanni Visconti ITA Santo Anza
2005 01.09 1.1 ITA Damiano Cunego ITA Stefano Garzelli ITA Luca Mazzanti
2004 02.09 1.2 ITA Davide Rebellin ITA Paolo Tiralongo ITA Dario Frigo
2003 28.08 1.2 ITA Francesco Casagrande ITA Davide Rebellin ITA Danilo Di Luca
2002 29.08 1.2 ZWI Laurent Dufaux ITA Francesco Casagrande ITA Davide Rebellin
2001 05.09 1.2 ITA Francesco Casagrande ITA Gianni Faresin FRA Patrice Halgand
2000 31.08 1.2 SLO Gorazd Stangelj ITA Michele Bartoli ITA Oscar Mason
1999 02.09 1.2 ZWI Mauro Gianetti ITA Carlo Finco ITA Andrea Ferrigato
1998 30.08 1.2 ITA Rodolfo Ongarato ITA Alessandro Baronti ITA Dario Frigo
1997 31.08 1.3 ITA Michele Bartoli ITA Wladimir Belli ITA Stefano Checchin
1996 01.09 1.3 ITA Andrea Tafi ITA Massimo Podenzana ITA Filippo Casagrande
1995 27.08 1.3 ZWI Pascal Richard ZWI Felice Puttini ITA Gianni Faresin
1994 . ITA Massimo Podenzana ITA Francesco Casagrande ITA Gianni Faresin
1993 24.07 1.3 ITA Stefano Della Santa ZWI Mauro Gianetti ITA Wladimir Belli
1992 12.08 1.3 ITA Maurizio Fondriest ITA Gianni Bugno RUS Viatcheslav Ekimov
1991 07.08 1.3 ITA Edoardo Rocchi ITA Michele Moro ITA Massimiliano Lelli
1990 04.08 1.3 ITA Massimo Ghirotto ARG Daniel Efrain Castro ITA Edoardo Rocchi
1989 10.08 Cat 4 ITA Stefano Colage Ivan Ivanov ITA Michele Moro
1988 19.06 ITA Luigi Furlan ITA Luigi Botteon ITA Danilo Gioia
1987 10.08 Cat 1 ITA Silvano Contini ITA Francesco Cesarini ITA Renato Piccolo
1986 02.08 Cat 1 ITA Stefano Colage ITA Roberto Pagnin ITA Palmiro Masciarelli
1985 03.08 Cat 1 ITA Claudio Corti ITA Marino Amadori ITA Giuseppe Walter Passuello
1984 05.04 Cat 1 ITA Mario Beccia ITA Gianbattista Baronchelli ITA Silvano Contini
1983 21.08 ITA Francesco Moser SPA Marino Lejarreta Arrizabalaga ITA Gianbattista Baronchelli
1982 07.08 ITA Gianbattista Baronchelli ITA Emmanuelle Bombini ITA Giovanni Mantovani (1955)
1981 20.09 ITA Francesco Moser ZWI Jean-Mary Grezet ITA Pier Mattia "Pierino" Gavazzi
1980 06.08 ITA Roberto Ceruti ITA Carmelo Barone ITA Palmiro Masciarelli
1979 04.08 ITA Carmelo Barone ITA Pier Mattia "Pierino" Gavazzi ITA Silvano Contini
1978 05.08 ITA Gianbattista Baronchelli ITA Giovanni Battaglin ITA Mario Beccia
1977 06.08 ITA Francesco Moser ITA Franco Bitossi ITA Giacinto Santambrogio
1976 07.08 ITA Roberto Poggiali BEL Antoine Houbrechts ITA Enrico Paolini
1975 09.08 ITA Francesco Moser ITA Fabrizio Fabbri ITA Giovanni Battaglin
1974 07.08 ITA Francesco Moser ITA Franco Bitossi ITA Felice Gimondi
1973 12.08 ITA Giancarlo Polidori ITA Fabrizio Fabbri ITA Antonio Salutini
1972 17.08 ITA Enrico Paolini ITA Roberto Poggiali ITA Arnaldo Caverzasi
1971 19.08 BEL Antoine Houbrechts ITA Luigi Sgarbozza ITA Roberto Poggiali
1970 22.07 ITA Gianni Motta ITA Renato Laghi ITA Donato Giuliani
1952 . ITA Mario Rosario ITA Fernando Desideri ITA Noè Conti
1950 . ITA Renzo Soldani ITA Luciano Frosini ITA Umberto Drei
1949 . FRA Amédée Rolland ITA Nazzareno Moretti ITA Fausto Marini
1940 22.09 ITA Aldo Ronconi ITA Glauco Servadei ITA Mario De Benedetti
1939 23.07 ITA Giordano Cottur ITA Vasco Bergamaschi ITA Giovanni De Stefanis
1938 09.10 ITA Secondo Magni ITA Enrico Mara ITA Enrico Mollo
1933 . ITA Aldo Bini
1932 . ITA Giovanni Mancinelli
1931 . ITA Ettore Meini
1930 . ITA Ambrogio Enrico Morelli
1929 . ITA Marcello Nedi
1928 . ITA Leonida Frascarelli
1926 . ITA Emilio Petiva
1924 . ITA Pietro Bestetti
1923 . ITA Giovanni Trentarossi
1922 . ITA Michele Gordini
1913 . ITA Arturo Ferrario
1912 . ITA Giuseppe Bonfanti
1911 . ITA Giuseppe Azzini
1910 . ITA Alfredo Tibiletti
Meeste zeges
Aantal Coureur Nat Periode
5 Francesco Moser ITA 1974 - 1983
2 Davide Rebellin ITA 2004 - 2011
2 Francesco Casagrande ITA 2001 - 2003
2 Stefano Colage ITA 1986 - 1989
2 Gianbattista Baronchelli ITA 1978 - 1982
1 Carlos Alberto Betancur Gomez COL 2012 - 2012
1 Vincenzo Nibali ITA 2010 - 2010
1 Giovanni Visconti ITA 2009 - 2009
1 Leonardo Bertagnolli ITA 2008 - 2008
1 Santo Anza ITA 2007 - 2007
Meeste podiumplaatsen
Aantal Coureur Nat Periode
5 Francesco Moser ITA 1974 - 1983
4 Davide Rebellin ITA 2002 - 2011
4 Stefano Garzelli ITA 2005 - 2009
4 Francesco Casagrande ITA 1994 - 2003
4 Gianbattista Baronchelli ITA 1978 - 1984
3 Giovanni Visconti ITA 2006 - 2010
3 Gianni Faresin ITA 1994 - 2001
3 Silvano Contini ITA 1979 - 1987
3 Roberto Poggiali ITA 1971 - 1976
2 Miguel Angel Rubiano Chavez COL 2009 - 2011
Meeste keren gefinished
Aantal Coureur Nat Periode
5 Francesco Moser ITA 1974 - 1983
4 Davide Rebellin ITA 2002 - 2011
4 Stefano Garzelli ITA 2005 - 2009
4 Francesco Casagrande ITA 1994 - 2003
4 Gianbattista Baronchelli ITA 1978 - 1984
3 Giovanni Visconti ITA 2006 - 2010
3 Gianni Faresin ITA 1994 - 2001
3 Wladimir Belli ITA 1993 - 2001
3 Silvano Contini ITA 1979 - 1987
3 Roberto Poggiali ITA 1971 - 1976
Jongste winnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
22-002 Aldo Ronconi ITA 1940
22-232 Carlos Alberto Betancur Gomez COL 2012
23-049 Francesco Moser ITA 1974
23-123 Carmelo Barone ITA 1979
23-347 Damiano Cunego ITA 2005
24-025 Stefano Colage ITA 1986
24-051 Francesco Moser ITA 1975
24-333 Gianbattista Baronchelli ITA 1978
24-363 Luigi Furlan ITA 1988
25-060 Giordano Cottur ITA 1939
Oudste winnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
40-011 Davide Rebellin ITA 2011
35-170 Mauro Gianetti ZWI 1999
35-113 Roberto Poggiali ITA 1976
33-101 Laurent Dufaux ZWI 2002
33-046 Stefano Garzelli ITA 2006
33-024 Davide Rebellin ITA 2004
32-348 Francesco Casagrande ITA 2003
32-063 Francesco Moser ITA 1983
31-164 Pascal Richard ZWI 1995
30-356 Francesco Casagrande ITA 2001
Meeste deelnames
Aantal Coureur Nat Periode
5 Francesco Moser ITA 1974 - 1983
4 Davide Rebellin ITA 2002 - 2011
4 Stefano Garzelli ITA 2005 - 2009
4 Francesco Casagrande ITA 1994 - 2003
4 Gianbattista Baronchelli ITA 1978 - 1984
3 Giovanni Visconti ITA 2006 - 2010
3 Gianni Faresin ITA 1994 - 2001
3 Wladimir Belli ITA 1993 - 2001
3 Silvano Contini ITA 1979 - 1987
3 Roberto Poggiali ITA 1971 - 1976
Jongste deelnemer
Leeftijd Coureur Nat Jaar
21-159 Moreno Moser ITA 2012
21-201 Silvano Contini ITA 1979
22-002 Aldo Ronconi ITA 1940
22-121 Danilo Gioia ITA 1988
22-232 Carlos Alberto Betancur Gomez COL 2012
22-247 Jean-Mary Grezet ZWI 1981
22-355 Mario Beccia ITA 1978
22-364 Wladimir Belli ITA 1993
23-035 Filippo Casagrande ITA 1996
23-036 Emmanuelle Bombini ITA 1982
Oudste deelnemer
Leeftijd Coureur Nat Jaar
40-011 Davide Rebellin ITA 2011
36-321 Franco Bitossi ITA 1977
36-051 Gianni Faresin ITA 2001
36-037 Stefano Garzelli ITA 2009
35-170 Mauro Gianetti ZWI 1999
35-113 Roberto Poggiali ITA 1976
35-038 Stefano Garzelli ITA 2008
35-034 Massimo Podenzana ITA 1996
33-322 Franco Bitossi ITA 1974
33-268 Giuseppe Walter Passuello ITA 1985
Meeste ritzeges
Aantal Coureur Nat Periode
Jongste ritwinnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
Oudste ritwinnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
Meeste ritzeges in één jaar
Aantal Coureur Nat Jaar
Meeste leiderstruien
Aantal Coureur Nat Periode
Jongste leider
Leeftijd Coureur Nat Jaar
Oudste leider
Leeftijd Coureur Nat Jaar