3 Majowy Wyscig Klasyczny Lubin

3 Majowy Wyscig Klasyczny Lubin 2001
03 May 2001
Pos Coureur Nat Team Leeftijd
1 POL Piotr Przydzial POL 26-352
2 POL Zbigniew Piatek POL 35-002
3 POL Piotr Chmielewski POL 30-227
4 POL Jacek Mickiewicz POL 31-016
5 POL Hubert Nowak POL 21-018
6 POL Piotr Zaradny POL 29-077
7 LTU Remigius Lupeikis LTU 32-223
8 POL Marcin Gebka POL 27-025
9 KGZ Eugen Wacker KGZ 27-016
10 POL Krzysztof Jezowski POL 25-247
3 Majowy Wyscig Klasyczny Lubin 2001
Datum Rit Winnaar Leider Punten Berg
03.05 Eindstand Piotr Przydzial
Startlijst 3 Majowy Wyscig Klasyczny Lubin 2001
Coureur Nat Geboortedatum Team Deelnames
Eugen Wacker KGZ 17 Apr 1974 1
Hubert Nowak POL 15 Apr 1980 1
Jacek Mickiewicz POL 17 Apr 1970 1
Krzysztof Jezowski POL 30 Aug 1975 1
Marcin Gebka POL 08 Apr 1974 1
Piotr Chmielewski POL 18 Sep 1970 2
Piotr Przydzial POL 16 May 1974 1
Piotr Zaradny POL 16 Feb 1972 1
Remigius Lupeikis LTU 22 Sep 1968 1
Zbigniew Piatek POL 01 May 1966 1
Meeste zeges
Aantal Coureur Nat Periode
2 Piotr Przydzial POL 2001 - 2004
1 Mateusz Mroz POL 2008 - 2008
1 Cezary Zamana POL 2005 - 2005
1 Piotr Mazur POL 2003 - 2003
1 Oleksandr Klymenko UKR 2002 - 2002
1 Piotr Chmielewski POL 2000 - 2000
Meeste podiumplaatsen
Aantal Coureur Nat Periode
2 Wojciech Pawlak POL 2004 - 2005
2 Piotr Przydzial POL 2001 - 2004
2 Oleksandr Klymenko UKR 2002 - 2003
2 Slawomir Chrzanowski (1969) POL 2000 - 2003
2 Piotr Chmielewski POL 2000 - 2001
1 Mateusz Mroz POL 2008 - 2008
1 Marek Rutkiewicz POL 2008 - 2008
1 Dariusz Baranowski POL 2008 - 2008
1 Ondrej Fadrny CZE 2005 - 2005
1 Cezary Zamana POL 2005 - 2005
Meeste keren gefinished
Aantal Coureur Nat Periode
2 Wojciech Pawlak POL 2004 - 2005
2 Piotr Przydzial POL 2001 - 2004
2 Oleksandr Klymenko UKR 2002 - 2003
2 Slawomir Chrzanowski (1969) POL 2000 - 2003
2 Piotr Chmielewski POL 2000 - 2001
1 Marek Rutkiewicz POL 2008 - 2008
1 Dariusz Baranowski POL 2008 - 2008
1 Mateusz Mroz POL 2008 - 2008
1 Cezary Zamana POL 2005 - 2005
1 Ondrej Fadrny CZE 2005 - 2005
Jongste winnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
20-152 Piotr Mazur POL 2003
26-136 Oleksandr Klymenko UKR 2002
26-352 Piotr Przydzial POL 2001
28-115 Mateusz Mroz POL 2008
29-227 Piotr Chmielewski POL 2000
29-352 Piotr Przydzial POL 2004
37-171 Cezary Zamana POL 2005
Oudste winnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
37-171 Cezary Zamana POL 2005
29-352 Piotr Przydzial POL 2004
29-227 Piotr Chmielewski POL 2000
28-115 Mateusz Mroz POL 2008
26-352 Piotr Przydzial POL 2001
26-136 Oleksandr Klymenko UKR 2002
20-152 Piotr Mazur POL 2003
Meeste deelnames
Aantal Coureur Nat Periode
2 Wojciech Pawlak POL 2004 - 2005
2 Piotr Przydzial POL 2001 - 2004
2 Oleksandr Klymenko UKR 2002 - 2003
2 Slawomir Chrzanowski (1969) POL 2000 - 2003
2 Piotr Chmielewski POL 2000 - 2001
1 Marek Rutkiewicz POL 2008 - 2008
1 Dariusz Baranowski POL 2008 - 2008
1 Mateusz Mroz POL 2008 - 2008
1 Cezary Zamana POL 2005 - 2005
1 Ondrej Fadrny CZE 2005 - 2005
Jongste deelnemer
Leeftijd Coureur Nat Jaar
20-152 Piotr Mazur POL 2003
21-018 Hubert Nowak POL 2001
22-205 Marcin Lewandowski POL 2000
23-347 Lukasz Podolski POL 2004
25-247 Krzysztof Jezowski POL 2001
26-136 Oleksandr Klymenko UKR 2002
26-220 Ondrej Fadrny CZE 2005
26-300 Robert Radosz POL 2002
26-352 Piotr Przydzial POL 2001
26-360 Marek Rutkiewicz POL 2008
Oudste deelnemer
Leeftijd Coureur Nat Jaar
37-171 Cezary Zamana POL 2005
35-315 Dariusz Baranowski POL 2008
35-184 Wojciech Pawlak POL 2005
35-002 Zbigniew Piatek POL 2001
34-184 Wojciech Pawlak POL 2004
34-099 Slawomir Chrzanowski (1969) POL 2003
32-223 Remigius Lupeikis LTU 2001
31-099 Slawomir Chrzanowski (1969) POL 2000
31-016 Jacek Mickiewicz POL 2001
30-227 Piotr Chmielewski POL 2001
Meeste ritzeges
Aantal Coureur Nat Periode
Jongste ritwinnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
Oudste ritwinnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
Meeste leiderstruien
Aantal Coureur Nat Periode
Jongste leider
Leeftijd Coureur Nat Jaar
Oudste leider
Leeftijd Coureur Nat Jaar