Vuelta a Catalunya

Vuelta a Catalunya 1989 | Rit 8
Startlijst Vuelta a Catalunya 1989
Coureur Nat Geboortedatum Team Deelnames
Alvaro Mejia Castrillon COL 19 Jan 1967 1
Antonio Martinez Martinez SPA 17 Oct 1963 1
Carlos Hernandez Bailo SPA 27 Dec 1958 2
Edgar Corredor Alvarez COL 24 Feb 1960 3
Julio Alfonso Gutierrez Gutierrez SPA 17 Nov 1961 6
Nico Emonds BEL 04 Apr 1961 2
Reynel Montoya Jaramillo COL 19 Nov 1959 1
Alvaro Pino Counago SPA 17 Aug 1956 BH 6
Anselmo Fuerte Abelenda SPA 27 Jan 1962 BH 2
Laudelino Cubino Gonzalez SPA 31 May 1963 BH 2
Manuel Jorge Dominguez Diaz SPA 08 Dec 1962 BH 4
Jesus Gabriel Arambarri Arregui SPA 01 Jun 1964 Caja Rural 1
Jokin Mujika Aramburu SPA 22 Sep 1962 Caja Rural 1
Marino Lejarreta Arrizabalaga SPA 14 May 1957 Caja Rural 6
Mathieu Hermans NED 09 Jan 1963 Caja Rural 2
Alberto Camargo COL 03 Feb 1965 Café de Colombia 1
Luis Alberto Herrera Herrera COL 04 May 1961 Café de Colombia 1
Camillo Passera ITA 24 Mar 1965 Chateau d'Ax 1
Giovanni Fidanza ITA 27 Sep 1965 Chateau d'Ax 1
Tony Rominger ZWI 27 Mar 1961 Chateau d'Ax 1
Americo Silva Neves POR 02 Jul 1964 Clas 1
Casimiro Moreda Garcia Tizon SPA 29 Oct 1962 Clas 2
Francisco Javier Mauleon Unsain SPA 16 Sep 1965 Clas 1
José Manuel Oliveira Boga SPA 05 May 1967 Clas 1
Antonio Esparza Sanz SPA 06 Jan 1962 Helios 3
Miguel-Angel Iglesias Guerrero SPA 09 Jun 1961 Helios 4
Inaki Gaston Crespi SPA 25 May 1963 Kelme 2
Jaime Vilamajo Ipiens SPA 27 Nov 1959 Kelme 2
Eric Vanderaerden BEL 11 Feb 1962 Panasonic - Isostar 1
Erik Breukink NED 01 Apr 1964 Panasonic - Isostar 1
Jean-Paul van Poppel NED 30 Sep 1962 Panasonic - Isostar 1
Teun van Vliet NED 22 Mar 1962 Panasonic - Isostar 1
Gert-Jan Theunisse NED 14 Jan 1963 P.D. Magnetics 1
Marc van Orsouw NED 12 Apr 1964 P.D. Magnetics 1
Raul Alcala Gallegos MEX 03 Mar 1964 P.D. Magnetics 1
Rudy Dhaenens BEL 10 Apr 1961 P.D. Magnetics 1
Steven Rooks NED 07 Aug 1960 P.D. Magnetics 3
Arsenio Segundo Chaparro Cardozo COL 27 Jun 1963 Postobon 1
Stéphane Guay FRA 30 Apr 1961 Puertas Mavisa 1
Jesus Rodriguez Magro SPA 28 May 1960 Reynolds 1
José Luis Laguia Martinez SPA 30 Sep 1959 Reynolds 5
Miguel Indurain Larraya SPA 16 Jul 1964 Reynolds 3
Pedro Delgado Robledo SPA 15 Apr 1960 Reynolds 5
Charly Mottet FRA 16 Dec 1962 R.M.O. 2
Dante Rezze FRA 27 Apr 1963 R.M.O. 1
Thierry Claveyrolat FRA 31 Mar 1959 R.M.O. 1
José Rodriguez Garcia SPA 30 Apr 1966 Seur 1
Marino Alonso Monje SPA 16 Nov 1965 Teka 2
Benny Van Brabant BEL 08 May 1959 Zahor 1
Juan-Tomas Martinez Gutierrez SPA 16 Jul 1962 Zahor 1
Erelijst
Jaar Datum UCI Eerste Tweede Derde
2024 24.03 2.WT SLO Tadej Pogacar SPA Mikel Landa Meana COL Egan Arley Bernal Gomez
2023 26.03 2.WT SLO Primoz Roglic BEL Remco Evenepoel POR João Pedro Gonçalves Almeida
2022 27.03 2.WT COL Sergio Andres Higuita Garcia ECU Richard Antonio Carapaz Montenegro POR João Pedro Gonçalves Almeida
2021 28.03 2.WT GBR Adam Yates AUS Richie Porte GBR Geraint Thomas
2019 31.03 2.WT COL Miguel Angel Lopez Moreno GBR Adam Yates COL Egan Arley Bernal Gomez
2018 25.03 2.WT SPA Alejandro Valverde Belmonte COL Nairo Alexander Quintana Rojas FRA Pierre-Roger Latour
2017 26.03 2.WT SPA Alejandro Valverde Belmonte SPA Alberto Contador Velasco SPA Marc Soler Gimenez
2016 27.03 2.WT COL Nairo Alexander Quintana Rojas SPA Alberto Contador Velasco IRL Daniel Martin
2015 29.03 2.WT AUS Richie Porte SPA Alejandro Valverde Belmonte ITA Domenico Pozzovivo
2014 30.03 2.WT SPA Joaquin Pascual Rodriguez Oliver SPA Alberto Contador Velasco USA Tejay Van Garderen
2013 24.03 2.WT IRL Daniel Martin SPA Joaquin Pascual Rodriguez Oliver ITA Michele Scarponi
2012 25.03 2.WT ZWI Michael Albasini SPA Samuel Sanchez Gonzalez BEL Jürgen Van Den Broeck
2011 27.03 2.WT ITA Michele Scarponi IRL Daniel Martin USA Chris Horner
2010 28.03 2.PT SPA Joaquin Pascual Rodriguez Oliver SPA Xavier Tondo Volpini EST Rein Taaramäe
2009 24.05 2.PT SPA Alejandro Valverde Belmonte IRL Daniel Martin SPA Haimar Zubeldia Agirre
2008 25.05 2.PT SPA Gustavo Cesar Veloso COL Rigoberto Uran Uran FRA Rémi Pauriol
2007 27.05 2.PT RUS Vladimir Karpets AUS Michael Rogers RUS Denis Menchov
2006 21.05 2.PT SPA David Cañada Garcia COL Santiago Botero Echeverry FRA Christophe Moreau
2005 22.05 2.PT UKR Yaroslav Popovych ITA Leonardo Piepoli FRA David Moncoutié
2004 20.06 2.HC SPA Miguel Angel Martin Perdiguero RUS Vladimir Karpets SPA Roberto Laiseka Jayo
2003 22.06 2.HC SPA Jose Antonio Pecharroman Fabian SPA Roberto Heras Hernandez SPA Koldo Gil Perez
2002 23.06 2.HC SPA Roberto Heras Hernandez SPA Aitor Garmendia Arbilla SPA Luis Perez Rodriguez
2001 28.06 2.HC SPA Joseba Beloki Dorronsoro SPA Igor Gonzalez de Galdeano Aranzabal SPA Fernando Escartin Coti
2000 22.06 2.HC SPA José Maria Jimenez Sastre SPA Oscar Sevilla Ribera ITA Leonardo Piepoli
1999 24.06 2.HC SPA Manuel Beltran Martinez SPA Roberto Heras Hernandez SPA José Maria Jimenez Sastre
1998 25.06 2.HC COL Hernan Buenahora Gutierrez OOS Georg Totschnig SPA Fernando Escartin Coti
1997 26.06 2.1 SPA Fernando Escartin Coti SPA Angel Luis Casero Moreno SPA Mikel Zarrabeitia Uranga
1996 20.06 2.1 ZWI Alex Zülle AUS Patrick Jonker ITA Marco Fincato
1995 22.06 2.1 FRA Laurent Jalabert SPA Melcior Mauri Prat SPA Jesus Montoya Alarcon
1994 14.09 2.1 ITA Claudio Chiappucci SPA Fernando Escartin Coti SPA Pedro Delgado Robledo
1993 15.09 2.1 COL Alvaro Mejia Castrillon ITA Maurizio Fondriest SPA Antonio Martin Velasco
1992 15.09 2.1 SPA Miguel Indurain Larraya ZWI Tony Rominger SPA Antonio Martin Velasco
1991 12.09 2.1 SPA Miguel Indurain Larraya SPA Pedro Delgado Robledo ZWI Alex Zülle
1990 13.09 2.1 SPA Laudelino Cubino Gonzalez SPA Marino Lejarreta Arrizabalaga SPA Pedro Delgado Robledo
1989 08.09 Cat 3 SPA Marino Lejarreta Arrizabalaga SPA Pedro Delgado Robledo SPA Alvaro Pino Counago
1988 07.09 Cat 2 SPA Miguel Indurain Larraya SPA Laudelino Cubino Gonzalez SPA Marino Lejarreta Arrizabalaga
1987 17.09 SPA Alvaro Pino Counago SPA Angel Arroyo Lanchas SPA Inaki Gaston Crespi
1986 17.09 IRL Sean Kelly SPA Alvaro Pino Counago FRA Charly Mottet
1985 11.09 GBR Robert Millar IRL Sean Kelly SPA Julian Gorospe Artabe
1984 12.09 IRL Sean Kelly SPA Pedro Munoz Machin Rodriguez SPA Angel Arroyo Lanchas
1983 14.09 SPA José Recio Ariza SPA Faustino Ruperez Rincon ZWI Julius Thalmann
1982 15.09 SPA Alberto Fernandez Blanco SPA Pedro Munoz Machin Rodriguez SPA Julian Gorospe Artabe
1981 11.09 SPA Faustino Ruperez Rincon ZWI Serge Demierre SPA Marino Lejarreta Arrizabalaga
1980 10.09 SPA Marino Lejarreta Arrizabalaga NED Johan van der Velde SPA Vicente Belda Vicedo
1979 12.09 SPA Vicente Belda Vicedo SPA Pedro Vilardebo FRA Christian Jourdan
1978 14.09 ITA Francesco Moser SPA Francisco Galdos Guana SPA Pedro Torres Cruces
1977 14.09 BEL Freddy Maertens BEL Johan De Muynck NED Joop Zoetemelk
1976 15.09 SPA Enrique Martinez Heredia BEL Ronald De Witte SPA Agustin Tamames Iglesias
1975 10.09 ITA Fausto Bertoglio FRA Michel Laurent POR José Martins Freitas
1974 11.09 FRA Bernard Thevenet SPA Andres Oliva Sanchez SPA Domingo Perurena
1973 19.09 SPA Domingo Perurena SPA Jesus Manzaneque Sanchez SPA Antonio Martos Aguilar
1972 17.09 ITA Felice Gimondi SPA José Antonio Gonzalez Linares SPA Antonio Martos Aguilar
1971 19.09 SPA Luis Ocana Pernia FRA Bernard Labourdette SPA Domingo Perurena
1970 18.09 ITA Franco Bitossi SPA Francisco Galdos Guana FRA Bernard Labourdette
1969 16.09 SPA Mariano Diaz Diaz ITA Franco Bitossi SPA Jesus Manzaneque Sanchez
1968 15.09 BEL Eddy Merckx ITA Felice Gimondi ITA Giancarlo Ferretti
1967 13.09 FRA Jacques Anquetil SPA Antonio Gomez del Moral ZWI Robert Hagmann
1966 18.09 NED Arie den Hartog FRA Jacques Anquetil FRA Paul Gutty
1965 19.09 SPA Antonio Gomez del Moral SPA Carlos Echeverria Zudaire ITA Roberto Poggiali
1964 20.09 FRA Joseph Carrara ITA Pasquale Fabbri SPA José Maria Errandonea Urtizeberea
1963 15.09 FRA Joseph Novales SPA Angelino Soler Romaguera SPA Antonio Suarez Vasquez
1962 16.09 SPA Antonio Karmany SPA Manuel Martin Pinera SPA Gines Garcia Peran
1961 24.09 FRA Henri Duez SPA Jorge-Juan Nicolau Morla SPA Juan-Manuel Menendez
1960 11.09 SPA Miguel Poblet Orriols SPA José Perez Frances SPA Emilio Cruz Díaz (1936)
1959 13.09 SPA Salvador Botella Rodrigo SPA Fernando Manzaneque Sanchez SPA José Herrero Berrendero
1958 14.09 BEL Richard Van Genechten SPA Gabriel Mas Arbona SPA Aniceto Utset
1957 08.09 SPA Jesús Loroño Artega SPA Salvador Botella Rodrigo SPA René Marigil Domingo
1956 09.09 SPA Aniceto Utset SPA Vicente Iturat Gil SPA Francisco Masip Llop
1955 11.09 SPA José Gomez del Moral SPA Gabriel Company Bauzà SPA Emilio Rodriguez Barros
1954 12.09 ITA Walter Serena SPA Alberto Sant Alenta SPA Miguel Poblet Orriols
1953 13.09 SPA Salvador Botella Rodrigo SPA Francisco Masip Llop SPA José Serra Gil
1952 14.09 SPA Miguel Poblet Orriols ITA Adolfo Grosso SPA José Serra Gil
1951 23.09 ITA Primo Volpi SPA Francisco Masip Llop SPA Manolo Rodriguez Barros
1950 24.09 SPA Antonio Gelabert SPA José Serra Gil SPA Francisco Masip Llop
1949 25.09 FRA Émile Rol SPA Miguel Poblet Orriols FRA Robert (Jean) Desbats
1948 05.09 SPA Emilio Rodriguez Barros ITA Giulio Bresci ITA Ezio Cecchi
1947 14.09 SPA Emilio Rodriguez Barros SPA Miquel Gual Bauzà ZWI Georges Aeschlimann
1946 15.09 SPA Julián Berrendero Martín ZWI Gottfried Weilenmann SPA Bernardo Capó Plomer
1945 16.09 SPA Bernardo Ruiz Navarrete SPA Juan Gimeno Guillamón ZWI Robert Zimmermann
1944 03.09 SPA Miguel Casas SPA Dalmacio Langarica Lizasoain SPA Vicente Miro
1943 12.09 SPA Julián Berrendero Martín SPA Vicente Miro SPA Antonio Destrieux López-Cuervo
1942 14.09 SPA Federico Ezquerra Alonso SPA Julián Berrendero Martín SPA Diego Cháfer Ferrero
1941 14.09 SPA Antonio Andrès Sancho SPA Andrés Canals Perelló SPA José Campana
1940 12.05 LUX Christophe Didier LUX Mathias Clemens SPA Mariano Cañardo Lacasta
1939 24.09 SPA Mariano Cañardo Lacasta SPA Diego Cháfer Ferrero SPA Fermin Trueba Perez
1936 21.06 SPA Mariano Cañardo Lacasta BEL Frans Bonduel SPA Juan Gimeno Guillamón
1935 09.06 SPA Mariano Cañardo Lacasta SPA Federico Ezquerra Alonso BEL Joseph Huts
1934 24.06 ITA Bernardo Rogora BEL Alphonse Deloor ITA Antonio Sella
1933 18.06 ITA Alfredo Bovet ITA Ambrogio Enrico Morelli BEL Antoine Dignef
1932 11.09 SPA Mariano Cañardo Lacasta ITA Domenico Piemontesi SPA Isidro Figueras
1931 13.09 SPA Salvador Cardona Balbastre SPA Mariano Cañardo Lacasta ITA Alcardo Simoni
1930 14.09 SPA Mariano Cañardo Lacasta FRA Marcel Maurel SPA Ricardo Montero Hernández
1929 15.09 SPA Mariano Cañardo Lacasta BEL Jean Aerts ITA Arturo Bresciani
1928 16.09 SPA Mariano Cañardo Lacasta SPA Miguel Mucio SPA Julio Borrás
1927 04.09 FRA Victor Fontan SPA Mariano Cañardo Lacasta FRA Georges Cuvelier
1926 29.08 FRA Victor Fontan SPA Miguel Mucio SPA Mariano Cañardo Lacasta
1925 24.05 SPA Miguel Mucio SPA Jaime Janer SPA Teodoro Monteys
1924 01.06 SPA Miguel Mucio SPA Teodoro Monteys SPA Victorino Otero
1923 03.06 FRA Maurice Ville FRA José Pelletier FRA José Nat
1920 26.09 FRA José Pelletier FRA José Nat SPA Jaime Janer
1913 08.09 SPA Juan Marti SPA Antonio Crespo SPA Guillermo Antón
1912 08.04 SPA José Magdalena Lafuente SPA Joaquim Marti SPA Antonio Crespo
1911 08.01 SPA Sébastian Masdeu SPA José Magdalena Lafuente SPA Vicente Blanco
Meeste zeges
Aantal Coureur Nat Periode
7 Mariano Cañardo Lacasta SPA 1928 - 1939
3 Alejandro Valverde Belmonte SPA 2009 - 2018
3 Miguel Indurain Larraya SPA 1988 - 1992
2 Joaquin Pascual Rodriguez Oliver SPA 2010 - 2014
2 Marino Lejarreta Arrizabalaga SPA 1980 - 1989
2 Sean Kelly IRL 1984 - 1986
2 Miguel Poblet Orriols SPA 1952 - 1960
2 Salvador Botella Rodrigo SPA 1953 - 1959
2 Emilio Rodriguez Barros SPA 1947 - 1948
2 Julián Berrendero Martín SPA 1943 - 1946
Meeste podiumplaatsen
Aantal Coureur Nat Periode
11 Mariano Cañardo Lacasta SPA 1926 - 1940
5 Marino Lejarreta Arrizabalaga SPA 1980 - 1990
4 Alejandro Valverde Belmonte SPA 2009 - 2018
4 Daniel Martin IRL 2009 - 2016
4 Fernando Escartin Coti SPA 1994 - 2001
4 Pedro Delgado Robledo SPA 1989 - 1994
4 Miguel Poblet Orriols SPA 1949 - 1960
4 Francisco Masip Llop SPA 1950 - 1956
4 Miguel Mucio SPA 1924 - 1928
3 Alberto Contador Velasco SPA 2014 - 2017
Meeste keren gefinished
Aantal Coureur Nat Periode
12 Mariano Cañardo Lacasta SPA 1926 - 1940
9 Daniel Martin IRL 2009 - 2021
9 Pedro Delgado Robledo SPA 1983 - 1994
8 Steven Kruijswijk NED 2015 - 2024
8 Vicente Belda Vicedo SPA 1978 - 1985
8 José Serra Gil SPA 1947 - 1954
7 Rigoberto Uran Uran COL 2008 - 2023
7 Nairo Alexander Quintana Rojas COL 2013 - 2022
7 Fernando Escartin Coti SPA 1994 - 2002
7 Marino Lejarreta Arrizabalaga SPA 1980 - 1990
Jongste winnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
20-251 Bernardo Ruiz Navarrete SPA 1945
21-216 Maurice Ville FRA 1923
22-143 Alfredo Bovet ITA 1933
22-201 Bernardo Rogora ITA 1934
22-223 Mariano Cañardo Lacasta SPA 1928
23-090 Eddy Merckx BEL 1968
23-119 Marino Lejarreta Arrizabalaga SPA 1980
23-222 Mariano Cañardo Lacasta SPA 1929
23-231 Enrique Martinez Heredia SPA 1976
23-280 Henri Duez FRA 1961
Oudste winnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
37-334 Alejandro Valverde Belmonte SPA 2018
36-335 Alejandro Valverde Belmonte SPA 2017
35-151 Primo Volpi ITA 1951
35-078 Victor Fontan FRA 1927
34-323 Joaquin Pascual Rodriguez Oliver SPA 2014
34-160 Julián Berrendero Martín SPA 1946
34-072 Victor Fontan FRA 1926
33-248 Jacques Anquetil FRA 1967
33-231 Mariano Cañardo Lacasta SPA 1939
33-188 Federico Ezquerra Alonso SPA 1942
Meeste deelnames
Aantal Coureur Nat Periode
13 Mariano Cañardo Lacasta SPA 1926 - 1941
12 Miguel Poblet Orriols SPA 1947 - 1960
11 Bernardo Ruiz Navarrete SPA 1945 - 1957
10 Joaquín Olmos Forés SPA 1939 - 1950
9 Nairo Alexander Quintana Rojas COL 2011 - 2024
9 Alejandro Valverde Belmonte SPA 2002 - 2022
9 Daniel Martin IRL 2009 - 2021
9 Pedro Delgado Robledo SPA 1983 - 1994
9 Julio Alfonso Gutierrez Gutierrez SPA 1984 - 1993
9 Vicente Belda Vicedo SPA 1978 - 1986
Jongste deelnemer
Leeftijd Coureur Nat Jaar
17-148 Andres Martorell Coll SPA 1939
19-111 José Saura Celdrán SPA 1920
19-170 José Segu Soriano SPA 1954
19-173 Miguel Poblet Orriols SPA 1947
19-186 Juan Ayuso Pesquera SPA 2022
19-250 Isidro Figueras SPA 1932
19-254 Lenny Martinez FRA 2023
19-287 Hermann Müller (1911) DUI 1931
19-299 Martín Mancisidor Chirapozo SPA 1944
19-338 Johannes Kulset NOR 2024
Oudste deelnemer
Leeftijd Coureur Nat Jaar
41-332 Alejandro Valverde Belmonte SPA 2022
40-337 Alejandro Valverde Belmonte SPA 2021
40-001 Luis Angel Mate Mardonas SPA 2024
39-262 Daniel Navarro Garcia SPA 2023
39-156 Chris Horner USA 2011
39-003 Luis Angel Mate Mardonas SPA 2023
38-340 Alejandro Valverde Belmonte SPA 2019
38-276 William Bonnet FRA 2021
38-270 Angelo Gremo ITA 1926
38-263 Daniel Navarro Garcia SPA 2022
Meeste ritzeges
Aantal Coureur Nat Periode
33 Miguel Poblet Orriols SPA 1947 - 1960
14 Domingo Perurena SPA 1968 - 1975
13 Delio Rodriguez Barros SPA 1941 - 1944
11 Mario Cipollini ITA 1995 - 1999
11 Miquel Gual Bauzà SPA 1945 - 1955
11 Mariano Cañardo Lacasta SPA 1935 - 1941
9 Alejandro Valverde Belmonte SPA 2009 - 2018
8 Laurent Jalabert FRA 1992 - 1995
8 Sean Kelly IRL 1984 - 1987
8 Johan van der Velde NED 1980 - 1982
Jongste ritwinnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
19-173 Miguel Poblet Orriols SPA 1947
19-178 Miguel Poblet Orriols SPA 1947
19-180 Miguel Poblet Orriols SPA 1947
20-146 Gabriel Saura Nagore SPA 1948
20-169 Miguel Poblet Orriols SPA 1948
20-170 Miguel Poblet Orriols SPA 1948
20-203 Louis Van Espenhout BEL 1940
20-294 Antonio Gomez del Moral SPA 1960
20-295 Antonio Gomez del Moral SPA 1960
21-093 Armand Baeyens BEL 1949
Oudste ritwinnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
38-190 Jens Voigt DUI 2010
37-347 Cipriano Elys De La Hoz SPA 1945
37-331 Alejandro Valverde Belmonte SPA 2018
37-329 Alejandro Valverde Belmonte SPA 2018
37-078 Alessandro Petacchi ITA 2011
36-335 Alejandro Valverde Belmonte SPA 2017
36-333 Alejandro Valverde Belmonte SPA 2017
36-331 Alejandro Valverde Belmonte SPA 2017
36-036 Mario Ricci ITA 1950
35-351 Iñigo Cuesta Lopez de Castro SPA 2005
Meeste leiderstruien
Aantal Coureur Nat Periode
38 Mariano Cañardo Lacasta SPA 1926 - 1939
22 Domingo Perurena SPA 1969 - 1975
22 Miguel Poblet Orriols SPA 1947 - 1960
17 Antonio Gomez del Moral SPA 1960 - 1967
16 Alex Zülle ZWI 1992 - 1996
15 Alejandro Valverde Belmonte SPA 2009 - 2018
13 Miguel Mucio SPA 1924 - 1928
12 Salvador Botella Rodrigo SPA 1953 - 1959
12 Primo Volpi ITA 1951 - 1951
12 Emilio Rodriguez Barros SPA 1947 - 1948
Jongste leider
Leeftijd Coureur Nat Jaar
19-173 Miguel Poblet Orriols SPA 1947
20-202 Mariano Cañardo Lacasta SPA 1926
20-245 Bernardo Ruiz Navarrete SPA 1945
20-294 Antonio Gomez del Moral SPA 1960
21-133 Alberto Sant Alenta SPA 1954
21-145 Ignacio Orbaiceta SPA 1944
21-164 Huub Sijen NED 1940
21-165 Isidro Figueras SPA 1934
21-166 Juan Maria Uribezubia Velar SPA 1961
21-171 Arsène Mersch LUX 1935
Oudste leider
Leeftijd Coureur Nat Jaar
37-334 Alejandro Valverde Belmonte SPA 2018
36-335 Alejandro Valverde Belmonte SPA 2017
35-151 Primo Volpi ITA 1951
35-078 Victor Fontan FRA 1927
34-323 Joaquin Pascual Rodriguez Oliver SPA 2014
34-160 Julián Berrendero Martín SPA 1946
34-116 Marino Lejarreta Arrizabalaga SPA 1991
34-072 Victor Fontan FRA 1926
33-248 Jacques Anquetil FRA 1967
33-231 Mariano Cañardo Lacasta SPA 1939