Trofeo Laigueglia

Trofeo Laigueglia 2019
Trofeo Laigueglia 2019
Datum Rit Winnaar Leider Punten Berg
17.02 Eindstand Simone Velasco
Startlijst Trofeo Laigueglia 2019
Coureur Nat Geboortedatum Team Deelnames
Artem Nych RUS 21 Mar 1995 1
Davide Botta ITA 25 Feb 1997 1
Davide Gabburo ITA 01 Apr 1993 1
Giovanni Visconti ITA 13 Jan 1983 1
Ildar Arslanov RUS 06 Apr 1994 1
Ivan Martinelli ITA 03 Jul 1990 1
Ivan Rovny RUS 30 Sep 1987 1
Matteo Sobrero ITA 14 May 1997 1
Simone Velasco ITA 02 Dec 1995 1
François Bidard FRA 19 Mar 1992 AG2R - La Mondiale 1
Nans Peters FRA 12 Mar 1994 AG2R - La Mondiale 1
Francesco Gavazzi ITA 01 Aug 1984 Androni Giocattoli - Sidermec 3
Mattia Cattaneo ITA 25 Oct 1990 Androni Giocattoli - Sidermec 1
Romain Hardy FRA 24 Aug 1988 Arkéa - Samsic 2
Kilian Frankiny ZWI 26 Jan 1994 Groupama - FDJ 1
Davide Cimolai ITA 13 Aug 1989 Israel Cycling Academy 2
Kristian Sbaragli ITA 08 May 1990 Israel Cycling Academy 1
Marco Canola ITA 26 Dec 1988 Nippo - Vini Fantini - Faizanè 1
Nicola Bagioli ITA 19 Feb 1995 Nippo - Vini Fantini - Faizanè 1
Giulio Ciccone ITA 20 Dec 1994 Trek - Segafredo 1
Erelijst
Jaar Datum UCI Eerste Tweede Derde
2024 28.02 1.PS FRA Lenny Martinez ITA Andrea Vendrame SPA Juan Ayuso Pesquera
2023 01.03 1.PS FRA Nans Peters ITA Andrea Vendrame ITA Alessandro Covi
2022 02.03 1.PS SLO Jan Polanc SPA Juan Ayuso Pesquera ITA Alessandro Covi
2021 03.03 1.PS NED Bauke Mollema COL Egan Arley Bernal Gomez BEL Mauri Vansevenant
2020 16.02 1.PS ITA Giulio Ciccone ERI Biniam Girmay Hailu ITA Diego Rosa
2019 17.02 1.HC ITA Simone Velasco ITA Nicola Bagioli ITA Matteo Sobrero
2018 11.02 1.HC ITA Moreno Moser ITA Paolo Toto ITA Matteo Busato
2017 12.02 1.HC ITA Fabio Felline FRA Romain Hardy ITA Mauro Finetto
2016 14.02 1.HC ITA Andrea Fedi ITA Sonny Colbrelli SLO Grega Bole
2015 19.02 1.HC ITA Davide Cimolai ITA Francesco Gavazzi RUS Aleksei Tsatevich
2014 21.02 1.1 COL José Rodolfo Serpa Perez DUI Patrik Sinkewitz ITA Andrea Pasqualon
2013 16.02 1.1 ITA Filippo Pozzato ITA Francesco Reda ITA Mauro Santambrogio
2012 18.02 1.1 ITA Moreno Moser COL Miguel Angel Rubiano Chavez ITA Matteo Montaguti
2011 19.02 1.1 ITA Daniele Pietropolli ITA Simone Ponzi SPA Angel Vicioso Arcos
2010 20.02 1.1 ITA Francesco Ginanni ITA Francesco Gavazzi ITA Daniele Pietropolli
2009 21.02 1.1 ITA Francesco Ginanni ITA Filippo Pozzato ITA Enrico Rossi
2008 23.02 1.1 ITA Luca Paolini ITA Daniele Pietropolli ARG Maximiliano Ariel Richeze Araquistain
2007 20.02 1.1 RUS Mikhail Ignatiev ITA Mirco Lorenzetto ITA Filippo Pozzato
2006 14.02 1.1 ITA Alessandro Ballan GBR Stephen Cummings ITA Rinaldo Nocentini
2005 15.02 1.1 LUX Kim Kirchen ITA Franco Pellizotti ITA Paolo Tiralongo
2004 17.02 1.2 ITA Filippo Pozzato ITA Lorenzo Bernucci LAT Romans Vainsteins
2003 18.02 1.2 ITA Filippo Pozzato ITA Fabio Sacchi ITA Fabio Baldato
2002 19.02 1.3 ITA Danilo Di Luca ITA Eddy Mazzoleni BEL Serge Baguet
2001 20.02 1.3 ITA Mirko Celestino ITA Daniele Nardello ITA Davide Rebellin
2000 15.02 1.3 ITA Daniele Nardello ITA Roberto Petito KAZ Andrei Kivilev
1999 16.02 1.4 ITA Paolo Savoldelli ITA Andrea Ferrigato ITA Davide Rebellin
1998 17.02 1.4 FRA Pascal Chanteur ITA Eddy Mazzoleni ITA Paolo Bettini
1997 18.02 1.4 ITA Michele Bartoli ITA Francesco Frattini ITA Francesco Casagrande
1996 20.02 1.3 BEL Frank Vandenbroucke ITA Rodolfo Massi ITA Michele Coppolillo
1995 14.02 1.3 BEL Johan Museeuw ITA Stefano Zanini ITA Fabio Baldato
1994 15.02 1.3 DEN Rolf Sörensen ITA Andrea Chiurato RUS Evgeni Berzin
1993 17.02 1.3 USA Lance Armstrong ITA Stefano Della Santa VEN Leonardo Sierra Sepulveda
1992 19.02 1.3 BEL Sammie Moreels ITA Andrea Ferrigato FRA Frédéric Moncassin
1991 10.03 1.3 ZWI Pascal Richard ITA Giuseppe Petito FRA Gérard Rue
1990 03.03 1.3 DEN Rolf Sörensen ITA Giovanni Fidanza ITA Bruno Leali
1989 16.02 Cat 4 ITA Pier Mattia "Pierino" Gavazzi ITA Marco Vitali ITA Silvio Martinello
1988 26.03 ITA Paolo Cimini ITA Stefano Allocchio ITA Alessio Di Basco
1987 17.02 Cat 1 ZWI Gilbert Glaus ITA Valerio Piva ITA Pier Mattia "Pierino" Gavazzi
1986 18.02 Cat 1 ITA Mauro Longo ITA Giuseppe Calcaterra (1964) ITA Roberto Pagnin
1985 20.02 Cat 1 USA Ron Kiefel ITA Vittorio Algeri ZWI Gilbert Glaus
1984 21.02 Cat 1 ITA Giuseppe Petito NED Johan van der Velde ITA Claudio Torelli
1983 22.02 ITA Claudio Torelli DUI Gregor Braun BEL Willy Vigouroux
1982 23.02 NED Theo de Rooy ITA Mario Noris ITA Wladimiro Panizza
1981 24.02 ITA Giuseppe Saronni ITA Pier Mattia "Pierino" Gavazzi BEL Roger De Vlaeminck
1980 19.02 BEL Roger De Vlaeminck ITA Giuseppe Martinelli ITA Francesco Moser
1979 20.02 ITA Pier Mattia "Pierino" Gavazzi ITA Giuseppe Saronni ITA Francesco Moser
1978 21.02 NOR Knut Knudsen ITA Dino Porrini ITA Francesco Moser
1977 23.02 BEL Freddy Maertens ITA Giuseppe Saronni ZWE Bernt Johansson
1976 20.02 ITA Franco Bitossi ITA Gianbattista Baronchelli BEL Joseph Borguet
1975 20.02 ITA Gianbattista Baronchelli BEL Christian De Buysschere BEL Roger De Vlaeminck
1974 20.02 BEL Eddy Merckx ITA Enrico Paolini ITA Felice Gimondi
1973 18.02 BEL Eddy Merckx BEL Roger De Vlaeminck DEN Leif Mortensen
1972 20.02 ITA Wilmo Francioni BEL Eddy Merckx X
1971 21.02 ITA Italo Zilioli ITA Mauro Simonetti ITA Wladimiro Panizza
1970 15.02 ITA Michele Dancelli FRA Cyrille Guimard ITA Emilio Casalini
1969 15.02 ITA Claudio Michelotto BEL Eddy Merckx ITA Franco Bitossi
1968 11.02 ITA Michele Dancelli ITA Luciano Armani NED Leo Duyndam
1967 19.02 ITA Franco Bitossi ITA Luciano Armani NED Jan Janssen
1966 20.02 ITA Antonio Bailetti ITA Flaviano Vicentini ITA Graziano Battistini
1965 21.02 ITA Marino Vigna ITA Luciano Galbo ITA Vito Taccone
1964 . ITA Guido Neri ITA Antonio Bailetti ITA Vincenzo Meco
Meeste zeges
Aantal Coureur Nat Periode
3 Filippo Pozzato ITA 2003 - 2013
2 Moreno Moser ITA 2012 - 2018
2 Francesco Ginanni ITA 2009 - 2010
2 Rolf Sörensen DEN 1990 - 1994
2 Pier Mattia "Pierino" Gavazzi ITA 1979 - 1989
2 Franco Bitossi ITA 1967 - 1976
2 Eddy Merckx BEL 1973 - 1974
2 Michele Dancelli ITA 1968 - 1970
1 Lenny Martinez FRA 2024 - 2024
1 Nans Peters FRA 2023 - 2023
Meeste podiumplaatsen
Aantal Coureur Nat Periode
5 Filippo Pozzato ITA 2003 - 2013
4 Pier Mattia "Pierino" Gavazzi ITA 1979 - 1989
4 Roger De Vlaeminck BEL 1973 - 1981
4 Eddy Merckx BEL 1969 - 1974
3 Daniele Pietropolli ITA 2008 - 2011
3 Giuseppe Saronni ITA 1977 - 1981
3 Francesco Moser ITA 1978 - 1980
3 Franco Bitossi ITA 1967 - 1976
2 Andrea Vendrame ITA 2023 - 2024
2 Juan Ayuso Pesquera SPA 2022 - 2024
Meeste keren gefinished
Aantal Coureur Nat Periode
5 Andrea Vendrame ITA 2020 - 2024
5 Lorenzo Rota ITA 2020 - 2024
5 Francesco Gavazzi ITA 2010 - 2023
5 Filippo Pozzato ITA 2003 - 2013
5 Roger De Vlaeminck BEL 1972 - 1981
4 Clément Champoussin FRA 2021 - 2024
4 Simone Velasco ITA 2019 - 2024
4 Giulio Ciccone ITA 2019 - 2022
4 Pier Mattia "Pierino" Gavazzi ITA 1979 - 1989
4 Eddy Merckx BEL 1969 - 1974
Jongste winnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
20-232 Lenny Martinez FRA 2024
21-055 Moreno Moser ITA 2012
21-106 Frank Vandenbroucke BEL 1996
21-152 Lance Armstrong USA 1993
21-161 Filippo Pozzato ITA 2003
21-167 Gianbattista Baronchelli ITA 1975
21-289 Mikhail Ignatiev RUS 2007
22-160 Filippo Pozzato ITA 2004
23-077 Simone Velasco ITA 2019
23-104 Wilmo Francioni ITA 1972
Oudste winnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
38-074 Pier Mattia "Pierino" Gavazzi ITA 1989
35-154 Franco Bitossi ITA 1976
34-310 José Rodolfo Serpa Perez COL 2014
34-097 Bauke Mollema NED 2021
32-179 Roger De Vlaeminck BEL 1980
31-159 Filippo Pozzato ITA 2013
31-077 Gilbert Glaus ZWI 1987
31-037 Luca Paolini ITA 2008
30-223 Daniele Pietropolli ITA 2011
30-008 Pascal Chanteur FRA 1998
Meeste deelnames
Aantal Coureur Nat Periode
5 Andrea Vendrame ITA 2020 - 2024
5 Lorenzo Rota ITA 2020 - 2024
5 Francesco Gavazzi ITA 2010 - 2023
5 Filippo Pozzato ITA 2003 - 2013
5 Roger De Vlaeminck BEL 1972 - 1981
4 Clément Champoussin FRA 2021 - 2024
4 Simone Velasco ITA 2019 - 2024
4 Giulio Ciccone ITA 2019 - 2022
4 Pier Mattia "Pierino" Gavazzi ITA 1979 - 1989
4 Eddy Merckx BEL 1969 - 1974
Jongste deelnemer
Leeftijd Coureur Nat Jaar
18-107 Jarno Widar BEL 2024
18-326 Davide Donati ITA 2024
19-067 Nicolo Arrighetti ITA 2024
19-154 Giuseppe Saronni ITA 1977
19-167 Juan Ayuso Pesquera SPA 2022
19-247 Jan Christen ZWI 2024
19-320 Biniam Girmay Hailu ERI 2020
20-039 Romain Grégoire FRA 2023
20-040 Leo Duyndam NED 1968
20-097 Kevin Colleoni ITA 2020
Oudste deelnemer
Leeftijd Coureur Nat Jaar
40-128 Nariyuki Masuda JPN 2024
39-092 Domenico Pozzovivo ITA 2022
38-212 Francesco Gavazzi ITA 2023
38-074 Pier Mattia "Pierino" Gavazzi ITA 1989
37-285 Alessandro De Marchi ITA 2024
37-224 Dries Devenyns BEL 2021
37-034 Giovanni Visconti ITA 2020
37-031 Richie Porte AUS 2022
36-263 Wladimiro Panizza ITA 1982
36-203 Eduard Prades Reverter SPA 2024
Meeste ritzeges
Aantal Coureur Nat Periode
Jongste ritwinnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
Oudste ritwinnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
Meeste ritzeges in één jaar
Aantal Coureur Nat Jaar
Meeste leiderstruien
Aantal Coureur Nat Periode
Jongste leider
Leeftijd Coureur Nat Jaar
Oudste leider
Leeftijd Coureur Nat Jaar