Liège - Bastogne - Liège

Liège - Bastogne - Liège 1987
19 Apr 1987
Pos Coureur Nat Team Leeftijd
1 ITA Moreno Argentin ITA Gewiss - Bianchi 26-123
2 IRL Stephen Roche IRL Carrera Jeans 27-143
3 BEL Claude Criquielion BEL Hitachi 30-098
4 FRA Yvon Madiot FRA Systeme "U" 24-302
5 GBR Robert Millar GBR Panasonic 28-218
6 FRA Laurent Fignon FRA Systeme "U" 26-250
7 FRA Marc Madiot FRA Systeme "U" 28-003
8 BEL Eddy Schepers BEL Carrera Jeans 31-129
9 ITA Emmanuelle Bombini ITA Gewiss - Bianchi 27-292
10 FRA Jean-Claude Leclercq FRA Toshiba 24-271
11 FRA Ronan Pensec FRA Z 23-284
12 AUS Phil Anderson AUS Panasonic 29-037
13 NOR Dag-Otto Lauritzen NOR 7 Eleven 30-219
14 ITA Davide Cassani ITA Carrera Jeans 26-108
15 ITA Giuseppe Petito ITA GIS Gelati 27-054
16 NOR Dag Erik Pedersen NOR Ariostea 27-318
17 USA Bob Roll USA 7 Eleven 26-286
18 BEL Jean-Philippe Vandenbrande BEL Hitachi 31-137
19 NED Gert-Jan Theunisse NED P.D. Magnetics 24-095
20 IRL Sean Kelly IRL KAS 30-330
21 ZWI Niki Rüttimann ZWI Toshiba 24-234
22 FRA Bruno Cornillet FRA Z 24-070
23 FRA Denis Roux FRA Z 25-165
24 SPA Marino Lejarreta Arrizabalaga SPA Orbea 29-340
25 DEN Kim Andersen DEN Toshiba 29-068
26 FRA Eric Boyer FRA Systeme "U" 23-139
27 BEL Eric Van Lancker BEL Panasonic 25-354
28 NED Joop Zoetemelk NED Superconfex 40-137
29 DUI Rolf Golz DUI Superconfex 24-201
30 FRA Régis Simon FRA 29-031
31 BEL Guy Nulens BEL Panasonic 29-174
32 ITA Alberto Volpi ITA Gewiss - Bianchi 24-131
33 FRA Jérôme Simon FRA Z 26-135
34 NED Erik Breukink NED Panasonic 23-018
35 ITA Claudio Chiappucci ITA Carrera Jeans 24-050
36 ZWI Daniel Wyder ZWI 25-063
37 FRA Bernard Vallet FRA 33-091
38 ZWI Arno Küttel ZWI Gewiss - Bianchi 23-121
39 NED Maarten Ducrot NED Superconfex 29-011
40 USA Andrew Hampsten USA 7 Eleven 25-012
41 FRA Pascal Simon FRA Z 30-204
42 BEL Alfons De Wolf BEL 30-301
43 DEN Jens Veggerby DEN 7 Eleven 24-181
44 NED Henk Lubberding NED Panasonic 33-258
45 MEX Raul Alcala Gallegos MEX 7 Eleven 23-047
46 NED Adri van der Poel NED P.D. Magnetics 27-307
47 ZWI Urs Zimmermann ZWI Carrera Jeans 27-142
48 NED Mathieu Hermans NED Orbea 24-100
49 FRA Marc Gomez FRA Reynolds 32-221
50 BEL Paul Haghedooren BEL Sigma Coatings 27-191
51 NED Hennie Kuiper NED Roland 38-075
52 IRL Paul Kimmage IRL 24-347
53 ZWE Patrick Serra ZWE Ariostea 25-076
54 ITA Valerio Piva ITA Ariostea 28-288
55 NOR Janus Kuum NOR Toshiba 22-199
56 ITA Marco Saligari ITA Ariostea 21-336
57 BEL Jos Haex BEL Hitachi 27-244
58 BEL Jan Goessens BEL Lotto 24-181
59 SPA Pedro Delgado Robledo SPA P.D. Magnetics 27-004
60 FRA Jacques Decrion FRA KAS 25-152
61 BEL Ludo Peeters BEL Superconfex 33-253
62 ITA Marco Franco Votolo ITA Carrera Jeans 22-190
63 ZWI Stefan Mutter ZWI P.D. Magnetics 30-198
64 BEL Bruno Bruyere BEL 21-109
65 NED Erwin Nijboer NED Orbea 22-352
66 FRA Bruno Huger FRA 24-252
67 BEL Johan Bruyneel BEL 22-239
68 BEL André Meuwissen BEL Hitachi 25-052
69 DEN Bjarne Riis DEN 23-016
70 BEL Martin Durant BEL 30-158
71 DUI Dietrich Thurau DUI Roland 32-161
72 NED Ad Wijnands NED Superconfex 28-040
73 NED Theo de Rooy NED Panasonic 29-359
74 BEL Patrick Onnockx BEL 27-279
75 ZAF Willie Engelbrecht ZAF 24-336
76 ZWI Thomas Wegmuller ZWI KAS 26-203
77 BEL Roger Ilegems BEL Sigma Coatings 24-139
78 BEL Luc Ronsse BEL 31-315
79 DEN Sören Lilholt DEN Systeme "U" 21-209
80 DEN Per Pedersen DEN 23-014
81 BEL Filip Cottenies BEL 24-242
82 BEL Jan van Camp BEL Sigma Coatings 25-203
83 FRA Michel Bibollet FRA 24-026
84 NED John Bogers NED Roland 23-107
85 BEL Yves Godimus BEL 27-098
86 BEL Peter Roes BEL Lotto 22-350
87 BEL Lucien Van Impe BEL Sigma Coatings 40-181
88 BEL Luc Wallays BEL 25-255
89 SPA Imanol Murga Saez de Ormijana SPA Orbea 29-108
90 NED Gerard Veldscholten NED P.D. Magnetics 27-244
91 NED Peter Stevenhaagen NED P.D. Magnetics 21-360
92 BEL Patrick Verschueren BEL Roland 24-219
93 NED Jean-Paul van Poppel NED Superconfex 24-201
94 FRA Laurent Biondi FRA Systeme "U" 27-305
95 BEL Raoul Bruyndonckx BEL 28-190
96 ITA Maurizio Vandelli ITA Ariostea 22-253
97 SPA Felipe Yanez de la Torre SPA 34-089
98 USA Doug Shapiro USA 7 Eleven 27-217
99 DEN Steen-Michael Petersen DEN 27-173
100 SPA José Julian Balaguer Albamonte SPA Orbea 23-249
101 AUS Stephen Hodge AUS KAS 25-275
102 USA Alexi Grewal USA 26-223
Liège - Bastogne - Liège 1987
Datum Rit Winnaar Leider Punten Berg
19.04 Eindstand Moreno Argentin
Startlijst Liège - Bastogne - Liège 1987
Coureur Nat Geboortedatum Team Deelnames
Alexi Grewal USA 08 Sep 1960 1
Alfons De Wolf BEL 22 Jun 1956 6
Bernard Vallet FRA 18 Jan 1954 6
Bjarne Riis DEN 03 Apr 1964 1
Bruno Bruyere BEL 31 Dec 1965 1
Bruno Huger FRA 10 Aug 1962 2
Daniel Wyder ZWI 15 Feb 1962 1
Felipe Yanez de la Torre SPA 20 Jan 1953 1
Filip Cottenies BEL 20 Aug 1962 1
Johan Bruyneel BEL 23 Aug 1964 1
Luc Ronsse BEL 09 Jun 1955 1
Luc Wallays BEL 07 Aug 1961 2
Martin Durant BEL 12 Nov 1956 1
Michel Bibollet FRA 24 Mar 1963 1
Patrick Onnockx BEL 15 Jul 1959 1
Paul Kimmage IRL 07 May 1962 2
Per Pedersen DEN 05 Apr 1964 1
Raoul Bruyndonckx BEL 11 Oct 1958 2
Régis Simon FRA 19 Mar 1958 1
Steen-Michael Petersen DEN 29 Oct 1959 1
Willie Engelbrecht ZAF 18 May 1962 1
Yves Godimus BEL 12 Jan 1960 1
Andrew Hampsten USA 07 Apr 1962 7 Eleven 1
Bob Roll USA 07 Jul 1960 7 Eleven 1
Dag-Otto Lauritzen NOR 12 Sep 1956 7 Eleven 1
Doug Shapiro USA 15 Sep 1959 7 Eleven 2
Jens Veggerby DEN 20 Oct 1962 7 Eleven 1
Raul Alcala Gallegos MEX 03 Mar 1964 7 Eleven 1
Dag Erik Pedersen NOR 06 Jun 1959 Ariostea 2
Marco Saligari ITA 18 May 1965 Ariostea 1
Maurizio Vandelli ITA 09 Aug 1964 Ariostea 1
Patrick Serra ZWE 02 Feb 1962 Ariostea 1
Valerio Piva ITA 05 Jul 1958 Ariostea 2
Claudio Chiappucci ITA 28 Feb 1963 Carrera Jeans 1
Davide Cassani ITA 01 Jan 1961 Carrera Jeans 1
Eddy Schepers BEL 12 Dec 1955 Carrera Jeans 7
Marco Franco Votolo ITA 11 Oct 1964 Carrera Jeans 1
Stephen Roche IRL 28 Nov 1959 Carrera Jeans 4
Urs Zimmermann ZWI 29 Nov 1959 Carrera Jeans 1
Alberto Volpi ITA 09 Dec 1962 Gewiss - Bianchi 1
Arno Küttel ZWI 20 Dec 1963 Gewiss - Bianchi 1
Emmanuelle Bombini ITA 02 Jul 1959 Gewiss - Bianchi 2
Moreno Argentin ITA 17 Dec 1960 Gewiss - Bianchi 4
Giuseppe Petito ITA 25 Feb 1960 GIS Gelati 1
André Meuwissen BEL 26 Feb 1962 Hitachi 1
Claude Criquielion BEL 11 Jan 1957 Hitachi 7
Jean-Philippe Vandenbrande BEL 04 Dec 1955 Hitachi 2
Jos Haex BEL 19 Aug 1959 Hitachi 2
Jacques Decrion FRA 18 Nov 1961 KAS 1
Sean Kelly IRL 24 May 1956 KAS 7
Stephen Hodge AUS 18 Jul 1961 KAS 1
Thomas Wegmuller ZWI 28 Sep 1960 KAS 1
Jan Goessens BEL 20 Oct 1962 Lotto 1
Peter Roes BEL 04 May 1964 Lotto 1
Erwin Nijboer NED 02 May 1964 Orbea 1
Imanol Murga Saez de Ormijana SPA 01 Jan 1958 Orbea 1
José Julian Balaguer Albamonte SPA 14 Aug 1963 Orbea 1
Marino Lejarreta Arrizabalaga SPA 14 May 1957 Orbea 1
Mathieu Hermans NED 09 Jan 1963 Orbea 1
Eric Van Lancker BEL 30 Apr 1961 Panasonic 2
Erik Breukink NED 01 Apr 1964 Panasonic 1
Guy Nulens BEL 27 Oct 1957 Panasonic 3
Henk Lubberding NED 04 Aug 1953 Panasonic 8
Phil Anderson AUS 13 Mar 1958 Panasonic 5
Robert Millar GBR 13 Sep 1958 Panasonic 3
Theo de Rooy NED 25 Apr 1957 Panasonic 6
Adri van der Poel NED 17 Jun 1959 P.D. Magnetics 6
Gerard Veldscholten NED 19 Aug 1959 P.D. Magnetics 4
Gert-Jan Theunisse NED 14 Jan 1963 P.D. Magnetics 2
Pedro Delgado Robledo SPA 15 Apr 1960 P.D. Magnetics 1
Peter Stevenhaagen NED 24 Apr 1965 P.D. Magnetics 1
Stefan Mutter ZWI 03 Oct 1956 P.D. Magnetics 6
Marc Gomez FRA 10 Sep 1954 Reynolds 1
Dietrich Thurau DUI 09 Nov 1954 Roland 6
Hennie Kuiper NED 03 Feb 1949 Roland 11
John Bogers NED 03 Jan 1964 Roland 1
Patrick Verschueren BEL 12 Sep 1962 Roland 2
Jan van Camp BEL 28 Sep 1961 Sigma Coatings 1
Lucien Van Impe BEL 20 Oct 1946 Sigma Coatings 7
Paul Haghedooren BEL 11 Oct 1959 Sigma Coatings 2
Roger Ilegems BEL 01 Dec 1962 Sigma Coatings 1
Ad Wijnands NED 10 Mar 1959 Superconfex 4
Jean-Paul van Poppel NED 30 Sep 1962 Superconfex 1
Joop Zoetemelk NED 03 Dec 1946 Superconfex 9
Ludo Peeters BEL 09 Aug 1953 Superconfex 8
Maarten Ducrot NED 08 Apr 1958 Superconfex 2
Rolf Golz DUI 30 Sep 1962 Superconfex 2
Janus Kuum NOR 02 Oct 1964 Toshiba 1
Jean-Claude Leclercq FRA 22 Jul 1962 Toshiba 1
Kim Andersen DEN 10 Feb 1958 Toshiba 6
Niki Rüttimann ZWI 28 Aug 1962 Toshiba 3
Eric Boyer FRA 02 Dec 1963 Systeme "U" 1
Laurent Biondi FRA 19 Jun 1959 Systeme "U" 2
Laurent Fignon FRA 12 Aug 1960 Systeme "U" 3
Marc Madiot FRA 16 Apr 1959 Systeme "U" 4
Sören Lilholt DEN 22 Sep 1965 Systeme "U" 1
Yvon Madiot FRA 21 Jun 1962 Systeme "U" 4
Bruno Cornillet FRA 08 Feb 1963 Z 2
Denis Roux FRA 05 Nov 1961 Z 2
Jérôme Simon FRA 05 Dec 1960 Z 1
Pascal Simon FRA 27 Sep 1956 Z 8
Ronan Pensec FRA 10 Jul 1963 Z 1
Erelijst
Jaar Datum UCI Eerste Tweede Derde
2024 21.04 1.WT SLO Tadej Pogacar FRA Romain Bardet NED Mathieu van der Poel
2023 23.04 1.WT BEL Remco Evenepoel GBR Thomas Pidcock COL Santiago Buitrago Sanchez
2022 24.04 1.WT BEL Remco Evenepoel BEL Quinten Hermans BEL Wout Van Aert
2021 25.04 1.WT SLO Tadej Pogacar FRA Julian Alaphilippe FRA David Gaudu
2020 04.10 1.WT SLO Primoz Roglic ZWI Marc Hirschi SLO Tadej Pogacar
2019 28.04 1.WT DEN Jakob Fuglsang ITA Davide Formolo DUI Maximilian Schachmann
2018 22.04 1.WT LUX Bob Jungels CDN Michael Woods FRA Romain Bardet
2017 23.04 1.WT SPA Alejandro Valverde Belmonte IRL Daniel Martin POL Michal Kwiatkowski
2016 24.04 1.WT NED Wout Poels ZWI Michael Albasini POR Rui Alberto Costa Faria
2015 26.04 1.WT SPA Alejandro Valverde Belmonte FRA Julian Alaphilippe SPA Joaquin Pascual Rodriguez Oliver
2014 27.04 1.WT AUS Simon Gerrans SPA Alejandro Valverde Belmonte POL Michal Kwiatkowski
2013 21.04 1.WT IRL Daniel Martin SPA Joaquin Pascual Rodriguez Oliver SPA Alejandro Valverde Belmonte
2012 22.04 1.WT KAZ Maxim Iglinskiy ITA Vincenzo Nibali ITA Enrico Gasparotto
2011 24.04 1.WT BEL Philippe Gilbert LUX Fränk Schleck LUX Andy Schleck
2010 25.04 1.HIS KAZ Alexandre Vinokourov RUS Alexandr Kolobnev BEL Philippe Gilbert
2009 26.04 1.HIS LUX Andy Schleck SPA Joaquin Pascual Rodriguez Oliver ITA Davide Rebellin
2008 27.04 1.HIS SPA Alejandro Valverde Belmonte ITA Davide Rebellin LUX Fränk Schleck
2007 29.04 1.PT ITA Danilo Di Luca SPA Alejandro Valverde Belmonte LUX Fränk Schleck
2006 23.04 1.PT SPA Alejandro Valverde Belmonte ITA Paolo Bettini ITA Damiano Cunego
2005 24.04 1.PT KAZ Alexandre Vinokourov DUI Jens Voigt NED Michael Boogerd
2004 25.04 CDM ITA Davide Rebellin NED Michael Boogerd KAZ Alexandre Vinokourov
2003 27.04 CDM USA Tyler Hamilton SPA Iban Mayo Diez NED Michael Boogerd
2002 21.04 CDM ITA Paolo Bettini ITA Stefano Garzelli ITA Ivan Basso
2001 22.04 CDM ZWI Oscar Camenzind ITA Davide Rebellin SPA David Etxebarria Alkorta
2000 16.04 CDM ITA Paolo Bettini SPA David Etxebarria Alkorta ITA Davide Rebellin
1999 18.04 CDM BEL Frank Vandenbroucke NED Michael Boogerd NED Maarten den Bakker
1998 19.04 CDM ITA Michele Bartoli FRA Laurent Jalabert ITA Rodolfo Massi
1997 20.04 CDM ITA Michele Bartoli FRA Laurent Jalabert ITA Gabriele Colombo
1996 21.04 CDM ZWI Pascal Richard USA Lance Armstrong ZWI Mauro Gianetti
1995 16.04 CDM ZWI Mauro Gianetti ITA Gianni Bugno ITA Michele Bartoli
1994 17.04 CDM RUS Evgeni Berzin USA Lance Armstrong ITA Giorgio Furlan
1993 18.04 CDM DEN Rolf Sörensen ZWI Tony Rominger ITA Maurizio Fondriest
1992 19.04 CDM BEL Dirk De Wolf NED Steven Rooks FRA Jean-François Bernard
1991 21.04 CDM ITA Moreno Argentin BEL Claude Criquielion DEN Rolf Sörensen
1990 15.04 CDM BEL Eric Van Lancker FRA Jean-Claude Leclercq NED Steven Rooks
1989 16.04 CDM IRL Sean Kelly FRA Fabrice Philipot AUS Phil Anderson
1988 17.04 CDM NED Adri van der Poel BEL Michel Dernies GBR Robert Millar
1987 19.04 HC ITA Moreno Argentin IRL Stephen Roche BEL Claude Criquielion
1986 20.04 HC ITA Moreno Argentin NED Adri van der Poel NOR Dag Erik Pedersen
1985 21.04 HC ITA Moreno Argentin BEL Claude Criquielion IRL Stephen Roche
1984 15.04 HC IRL Sean Kelly AUS Phil Anderson USA Greg Lemond
1983 17.04 HC NED Steven Rooks ITA Giuseppe Saronni FRA Pascal Jules
1982 11.04 HC ITA Silvano Contini BEL Alfons De Wolf ZWI Stefan Mutter
1981 19.04 ZWI Josef Fuchs ZWI Stefan Mutter X
1980 20.04 FRA Bernard Hinault NED Hennie Kuiper BEL Ronny Claes
1979 22.04 DUI Dietrich Thurau FRA Bernard Hinault BEL Daniël Willems
1978 23.04 BEL Joseph Bruyere DUI Dietrich Thurau ITA Francesco Moser
1977 24.04 FRA Bernard Hinault BEL Andre Dierickx DUI Dietrich Thurau
1976 18.04 BEL Joseph Bruyere BEL Freddy Maertens BEL Frans Verbeeck
1975 20.04 BEL Eddy Merckx FRA Bernard Thevenet BEL Walter Godefroot
1974 21.04 BEL Georges Pintens BEL Walter Planckaert X
1973 22.04 BEL Eddy Merckx BEL Frans Verbeeck BEL Walter Godefroot
1972 20.04 BEL Eddy Merckx NED Wim Schepers BEL Herman Vanspringel
1971 25.04 BEL Eddy Merckx BEL Georges Pintens BEL Frans Verbeeck
1970 17.04 BEL Roger De Vlaeminck BEL Frans Verbeeck BEL Eddy Merckx
1969 22.04 BEL Eddy Merckx BEL Victor Van Schil GBR Barry Hoban
1968 28.04 BEL Valère Van Sweevelt BEL Walter Godefroot FRA Raymond Poulidor
1967 01.05 BEL Walter Godefroot BEL Eddy Merckx BEL Willy Monty
1966 02.05 FRA Jacques Anquetil BEL Victor Van Schil BEL Willy In 't Ven
1965 02.05 ITA Carmine Preziosi ITA Vittorio Adorni BEL Martin Van Den Bossche
1964 03.05 BEL Willy Bocklant BEL Georges Vanconingsloo ITA Vittorio Adorni
1963 05.05 BEL Frans Melckenbeeck BEL Pino Cerami (1922) ITA Vittorio Adorni
1962 06.05 BEL Jozef Planckaert DUI Rolf Wolfshohl FRA Claude Colette
1961 15.05 BEL Rik Van Looy FRA Marcel Rohrbach BEL Armand Desmet
1960 08.05 NED Ab Geldermans FRA Pierre Everaert BEL Jozef Planckaert
1959 26.04 BEL Alfred De Bruyne BEL Frans Schoubben BEL Frans De Mulder
1958 27.04 BEL Alfred De Bruyne BEL Johannes "Jan" Zagers BEL Joseph Theuns
1957 05.05 BEL Frans Schoubben
BEL Germain Derijcke
BEL Marcel Buys
1956 06.05 BEL Alfred De Bruyne BEL Richard Van Genechten BEL Alex Close
1955 01.05 BEL Stan Ockers BEL Raymond Impanis BEL Jean Brankart
1954 09.05 LUX Marcel Ernzer BEL Raymond Impanis ZWI Ferdi Kübler
1953 03.05 BEL Alois De Hertog FRA Maurice Diot FRA Raoul Remy
1952 11.05 ZWI Ferdi Kübler BEL Henri "Kwik" Van Kerckhove FRA Jean Robic
1951 22.04 ZWI Ferdi Kübler BEL Germain Derijcke NED Wout Wagtmans
1950 23.04 BEL Prosper Depredomme BEL Jean Bogaerts BEL Edward Van Dijck
1949 01.05 FRA Camille Danguillaume BEL Adolf Verschueren BEL Roger Gyselinck (1920)
1948 02.05 BEL Maurice Mollin BEL Raymond Impanis FRA Louis Caput
1947 20.04 BEL Richard Depoorter BEL Raymond Impanis BEL Florent Mathieu
1946 05.05 BEL Prosper Depredomme BEL Albert Hendrickx BEL Triphon Verstraeten
1945 05.08 BEL Jean Engels BEL Edward Van Dijck BEL Joseph Moerenhout
1943 27.06 BEL Richard Depoorter BEL Joseph Didden BEL Stan Ockers
1939 14.05 BEL Albert Ritserveldt BEL Cyrille Van Overberghe BEL Edward Vissers
1938 15.05 BEL Alphonse Deloor BEL Marcel Kint BEL Félicien Vervaecke
1937 11.04 BEL Eloi Meulenberg BEL Gustave Deloor BEL Julien Heernaert
1936 26.04 BEL Albert Beckaert BEL Gilbert Levae BEL Jozef "Kemper" Horemans
1935 07.04 BEL Alfons Schepers BEL Frans Bonduel BEL Louis Hardiquest
1934 13.05 BEL Theo Herckenrath BEL Mathieu Cardeynaels BEL Joseph Moerenhout
1933 25.05 BEL François Gardier BEL Roger Dewolf BEL Albert Bolly
1932 05.05 BEL Maurice Houyoux BEL Leopold Roosemont BEL Gérard Lambrechts
1931 14.05 BEL Alfons Schepers BEL Maurice Houyoux BEL Jules Deschepper
1930 29.05 DUI Hermann Buse BEL Georges Laloup BEL François Gardier
1929 09.05 BEL Alfons Schepers BEL Gustave Hombroeckx BEL Maurits Raes
1928 13.05 BEL Ernest Mottard BEL Maurits Raes BEL Emile Van Bellen
1927 01.05 BEL Maurits Raes BEL Jean Hans BEL Joseph Siquet
1926 02.05 BEL Dieudonné Smets BEL Joseph Siquet BEL Alexis Macar
1925 14.06 BEL Georges Ronsse BEL Gustave Van Slembroucke BEL Lode Eelen
1924 10.08 BEL René Vermandel BEL Adelin Benoît BEL Jules-Richard Matton
1923 03.06 BEL René Vermandel BEL Jean Rossius BEL Félix Sellier
1922 07.05 BEL Louis Mottiat BEL Albert Jordens BEL Laurent Seret
1921 29.05 BEL Louis Mottiat BEL Marcel Lacour BEL Jean Rossius
1920 06.06 BEL Léon Scieur BEL Lucien Buysse (Buyze) BEL Jacques Coomans
1919 28.09 BEL Léon Devos BEL Henri Hanlet BEL Arthur Claerhout
1913 06.07 BEL Maurice Moritz BEL Alphonse Fonson BEL Hubert Noël
1912 . BEL Dieudonné Gauthy
BEL Jean Rossius
BEL Alfons Lauwers
1912 15.09 BEL Omer Verschoore BEL Jacques Coomans BEL André Blaise
1911 12.06 BEL Jos Van Daele BEL Armand Lenoir BEL Victor Kraenen
1909 16.05 BEL Victor Fastre BEL Eugene Charlier BEL Paul Deman
1908 30.08 FRA André Trousselier BEL Alfons Lauwers BEL Henri Dubois
1894 26.08 BEL Léon Houa BEL Louis Rasquinet BEL René Nulens
1893 28.05 BEL Léon Houa BEL Michel Borisowski BEL Charles Collette
1892 29.05 BEL Léon Houa BEL Leon Lhoest BEL Louis Rasquinet
Meeste zeges
Aantal Coureur Nat Periode
5 Eddy Merckx BEL 1969 - 1975
4 Alejandro Valverde Belmonte SPA 2006 - 2017
4 Moreno Argentin ITA 1985 - 1991
3 Alfred De Bruyne BEL 1956 - 1959
3 Alfons Schepers BEL 1929 - 1935
2 Tadej Pogacar SLO 2021 - 2024
2 Remco Evenepoel BEL 2022 - 2023
2 Alexandre Vinokourov KAZ 2005 - 2010
2 Paolo Bettini ITA 2000 - 2002
2 Michele Bartoli ITA 1997 - 1998
Meeste podiumplaatsen
Aantal Coureur Nat Periode
7 Alejandro Valverde Belmonte SPA 2006 - 2017
7 Eddy Merckx BEL 1967 - 1975
5 Davide Rebellin ITA 2000 - 2009
4 Michael Boogerd NED 1999 - 2005
4 Moreno Argentin ITA 1985 - 1991
4 Frans Verbeeck BEL 1970 - 1976
4 Walter Godefroot BEL 1967 - 1975
4 Raymond Impanis BEL 1947 - 1955
3 Tadej Pogacar SLO 2020 - 2024
3 Joaquin Pascual Rodriguez Oliver SPA 2009 - 2015
Meeste keren gefinished
Aantal Coureur Nat Periode
15 Philippe Gilbert BEL 2004 - 2022
14 Vincenzo Nibali ITA 2005 - 2022
13 Jakob Fuglsang DEN 2009 - 2024
13 Alejandro Valverde Belmonte SPA 2005 - 2022
13 Jelle Vanendert BEL 2007 - 2021
13 Samuel Sanchez Gonzalez SPA 2003 - 2017
13 Davide Rebellin ITA 1994 - 2009
13 Axel Merckx BEL 1995 - 2007
13 Mauro Gianetti ZWI 1988 - 2002
12 Bram Tankink NED 2002 - 2018
Jongste winnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
18-362 Victor Fastre BEL 1909
19-102 Georges Ronsse BEL 1925
20-094 Maurits Raes BEL 1927
21-013 Valère Van Sweevelt BEL 1968
21-178 Jos Van Daele BEL 1911
21-256 Alfons Schepers BEL 1929
21-295 Theo Herckenrath BEL 1934
21-299 Carmine Preziosi ITA 1965
22-090 Remco Evenepoel BEL 2022
22-161 Bernard Hinault FRA 1977
Oudste winnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
36-363 Alejandro Valverde Belmonte SPA 2017
36-221 Alexandre Vinokourov KAZ 2010
35-088 Stan Ockers BEL 1955
35-001 Alejandro Valverde Belmonte SPA 2015
34-037 Jakob Fuglsang DEN 2019
33-346 Simon Gerrans AUS 2014
32-327 Sean Kelly IRL 1989
32-305 Louis Mottiat BEL 1922
32-292 Ferdi Kübler ZWI 1952
32-269 Josef Fuchs ZWI 1981
Meeste deelnames
Aantal Coureur Nat Periode
15 Alejandro Valverde Belmonte SPA 2005 - 2022
15 Philippe Gilbert BEL 2004 - 2022
14 Vincenzo Nibali ITA 2005 - 2022
14 Jelle Vanendert BEL 2007 - 2021
14 Bram Tankink NED 2002 - 2018
13 Jakob Fuglsang DEN 2009 - 2024
13 Michal Kwiatkowski POL 2012 - 2024
13 Paul Martens (DUI) DUI 2009 - 2021
13 Daniel Martin IRL 2008 - 2020
13 Manuele Mori ITA 2004 - 2019
Jongste deelnemer
Leeftijd Coureur Nat Jaar
16-010 Émile Joly BEL 1926
17-194 Eugene Charlier BEL 1909
17-322 Charles Haidon BEL 1909
18-103 Victor Fastre BEL 1908
18-215 Charles Deruyter BEL 1908
18-220 Philippe Thys BEL 1909
18-362 Victor Fastre BEL 1909
19-039 Ben Tulett GBR 2020
19-094 Albert Jordens BEL 1921
19-102 Georges Ronsse BEL 1925
Oudste deelnemer
Leeftijd Coureur Nat Jaar
42-147 Bernard Bourguignon BEL 1992
41-364 Alejandro Valverde Belmonte SPA 2022
41-038 Pino Cerami (1922) BEL 1963
41-000 Alejandro Valverde Belmonte SPA 2021
40-218 Jens Voigt DUI 2012
40-182 Chris Horner USA 2012
40-181 Lucien Van Impe BEL 1987
40-137 Joop Zoetemelk NED 1987
40-097 Franco Pellizotti ITA 2018
40-010 Angel Vicioso Arcos SPA 2017
Meeste ritzeges
Aantal Coureur Nat Periode
Jongste ritwinnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
Oudste ritwinnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
Meeste ritzeges in één jaar
Aantal Coureur Nat Jaar
Meeste leiderstruien
Aantal Coureur Nat Periode
Jongste leider
Leeftijd Coureur Nat Jaar
Oudste leider
Leeftijd Coureur Nat Jaar