Tour of Hainan

Tour of Hainan 2014 | Rit 6
25 Oct 2014
Pos Coureur Nat Team Leeftijd
1 ITA Niccolo Bonifazio ITA Lampre - Merida
2 NED Barry Markus NED Belkin
3 NED Wouter Wippert NED
Startlijst Tour of Hainan 2014
Coureur Nat Geboortedatum Team Deelnames
Adrian Kurek POL 21 Mar 1988 1
Jonathan Cantwell AUS 08 Jan 1982 2
Julien Antomarchi FRA 16 May 1984 1
Maksym Averin UKR 28 Nov 1985 1
Meiyin Wang CHN 26 Dec 1988 2
Ondrej Rybin CZE 12 May 1993 1
Sergiy Gretchyn UKR 09 Jun 1979 1
Taras Voropayev KAZ 28 Jun 1992 1
Wouter Wippert NED 14 Aug 1990 1
Andrey Zeits KAZ 14 Dec 1986 Astana 1
Arman Kamyshev KAZ 14 Mar 1991 Astana 1
Ruslan Tleubayev KAZ 03 Jul 1987 Astana 1
Barry Markus NED 17 Jul 1991 Belkin 1
Moreno Hofland NED 31 Aug 1991 Belkin 2
Andrea Palini ITA 16 Jun 1989 Lampre - Merida 1
Niccolo Bonifazio ITA 29 Oct 1993 Lampre - Merida 1
Meeste zeges
Aantal Coureur Nat Periode
2 Valentin Iglinskiy KAZ 2010 - 2011
1 Oscar Sevilla Ribera SPA 2023 - 2023
1 Fausto Masnada ITA 2018 - 2018
1 Jacopo Mosca ITA 2017 - 2017
1 Alexey Lutsenko KAZ 2016 - 2016
1 Sacha Modolo ITA 2015 - 2015
1 Julien Antomarchi FRA 2014 - 2014
1 Moreno Hofland NED 2013 - 2013
1 Dmitriy Gruzdev KAZ 2012 - 2012
1 Francisco Jose Ventoso Alberdi SPA 2009 - 2009
Meeste podiumplaatsen
Aantal Coureur Nat Periode
3 Valentin Iglinskiy KAZ 2010 - 2012
2 Julien El Farès FRA 2015 - 2018
2 Andrey Zeits KAZ 2014 - 2015
1 James Piccoli CDN 2023 - 2023
1 Oscar Sevilla Ribera SPA 2023 - 2023
1 Sebastian Berwick AUS 2023 - 2023
1 Fausto Masnada ITA 2018 - 2018
1 Gino Mäder ZWI 2018 - 2018
1 Emils Liepins LAT 2017 - 2017
1 Benjamin Prades Reverter SPA 2017 - 2017
Meeste keren gefinished
Aantal Coureur Nat Periode
3 Valentin Iglinskiy KAZ 2010 - 2012
2 Benjamin Prades Reverter SPA 2017 - 2018
2 Julien El Farès FRA 2015 - 2018
2 Andrey Zeits KAZ 2014 - 2015
1 Adne van Engelen NED 2023 - 2023
1 "Willie" Willem Jakobus Smit ZAF 2023 - 2023
1 Alexei Shnyrko BLR 2023 - 2023
1 Ben Hermans BEL 2023 - 2023
1 Bailey O'Donnell NZL 2023 - 2023
1 Andris Vosekalns LAT 2023 - 2023
Jongste winnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
Oudste winnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
Meeste deelnames
Aantal Coureur Nat Periode
5 Valentin Iglinskiy KAZ 2006 - 2012
3 Mohamed Harrif Saleh MAS 2011 - 2023
3 Brenton Jones AUS 2015 - 2018
3 Jakub Mareczko ITA 2015 - 2018
3 Ruslan Tleubayev KAZ 2014 - 2016
3 Boris Shpilevsky RUS 2008 - 2013
3 Yuri Metlushenko UKR 2009 - 2013
3 Anuar Manan MAS 2007 - 2012
3 Ma Haijun CHN 2006 - 2011
3 Sergey Kudentsov RUS 2006 - 2010
Jongste deelnemer
Leeftijd Coureur Nat Jaar
20-065 Michal Pomorski POL 2023
20-071 Sergey Kolesnikov RUS 2006
20-241 Denis Galimzyanov RUS 2007
20-357 Niccolo Bonifazio ITA 2014
21-010 Alexandre Khatuntsev RUS 2006
22-050 Moreno Hofland NED 2013
22-243 Dmitriy Gruzdev KAZ 2008
23-018 Vitaliy Buts UKR 2009
23-050 Moreno Hofland NED 2014
23-133 Maximilian Walscheid DUI 2016
Oudste deelnemer
Leeftijd Coureur Nat Jaar
47-010 Oscar Sevilla Ribera SPA 2023
35-141 Sergiy Gretchyn UKR 2014
34-281 Yuri Metlushenko UKR 2010
33-013 Manuel Belletti ITA 2018
32-125 Robert Radosz POL 2007
30-190 Valerio Conti ITA 2023
30-165 Julien Antomarchi FRA 2014
30-149 Julien El Farès FRA 2015
29-102 Sergey Kudentsov RUS 2007
29-028 Kenny Robert van Hummel NED 2011
Meeste ritzeges
Aantal Coureur Nat Periode
10 Boris Shpilevsky RUS 2008 - 2009
7 Jakub Mareczko ITA 2015 - 2018
7 Kenny Robert van Hummel NED 2010 - 2011
6 Theo Bos NED 2013 - 2013
5 Maximilian Walscheid DUI 2016 - 2016
4 Moreno Hofland NED 2013 - 2014
3 Andrea Palini ITA 2014 - 2015
3 Niccolo Bonifazio ITA 2014 - 2014
3 Alexander Serebryakov RUS 2012 - 2012
3 Valentin Iglinskiy KAZ 2006 - 2011
Jongste ritwinnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
Oudste ritwinnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
Meeste leiderstruien
Aantal Coureur Nat Periode
12 Boris Shpilevsky RUS 2008 - 2009
10 Moreno Hofland NED 2013 - 2014
9 Valentin Iglinskiy KAZ 2010 - 2011
7 Sacha Modolo ITA 2015 - 2015
7 Justin Jules FRA 2011 - 2011
6 Jakub Mareczko ITA 2017 - 2018
5 Alexander Serebryakov RUS 2012 - 2012
5 Denis Galimzyanov RUS 2007 - 2007
5 Sergey Kolesnikov RUS 2006 - 2006
4 Alexey Lutsenko KAZ 2016 - 2016
Jongste leider
Leeftijd Coureur Nat Jaar
20-071 Sergey Kolesnikov RUS 2006
20-241 Denis Galimzyanov RUS 2007
20-357 Niccolo Bonifazio ITA 2014
21-010 Alexandre Khatuntsev RUS 2006
22-050 Moreno Hofland NED 2013
22-243 Dmitriy Gruzdev KAZ 2008
23-018 Vitaliy Buts UKR 2009
23-050 Moreno Hofland NED 2014
23-133 Maximilian Walscheid DUI 2016
23-182 Jakub Mareczko ITA 2017
Oudste leider
Leeftijd Coureur Nat Jaar
47-010 Oscar Sevilla Ribera SPA 2023
34-281 Yuri Metlushenko UKR 2010
33-013 Manuel Belletti ITA 2018
32-125 Robert Radosz POL 2007
30-165 Julien Antomarchi FRA 2014
29-102 Sergey Kudentsov RUS 2007
29-003 Rafael Andriato BRA 2016
28-337 Raymond Kreder NED 2018
28-214 Jon Aberasturi Izaga SPA 2017
28-131 Sacha Modolo ITA 2015