Vuelta a los Pireneos

Vuelta a los Pireneos 2010 | Rit 2
06 Aug 2010
Pos Coureur Nat Team Leeftijd
1 POL Przemyslaw Niemiec POL 30-117
2 BEL Yannick Eijssen BEL 21-041
3 FRA Florent Barle FRA 24-201
Vuelta a los Pireneos 2010
Startlijst Vuelta a los Pireneos 2010
Coureur Nat Geboortedatum Team Deelnames
Anthony Perez FRA 22 Apr 1991 1
Arthur Van Overberghe BEL 07 Feb 1990 1
Filip Eidsheim NOR 16 Feb 1990 1
Florent Barle FRA 17 Jan 1986 1
Guillaume Pont FRA 15 Nov 1979 1
Leonardo Pinizzotto ITA 14 Aug 1986 1
Oleksandr Sheydyk UKR 13 Sep 1980 1
Przemyslaw Niemiec POL 11 Apr 1980 1
Roy Hegreberg NOR 25 Mar 1981 1
Tosh Van Der Sande BEL 28 Nov 1990 1
William Aranzazu Escobar COL 01 Apr 1983 1
Yannick Eijssen BEL 26 Jun 1989 2
Meeste zeges
Aantal Coureur Nat Periode
1 Florent Barle FRA 2010 - 2010
1 Fabio Andres Duarte Arevalo COL 2009 - 2009
1 Sergio Pardilla Bellon SPA 2007 - 2007
1 Enrique Salguiero SPA 2006 - 2006
1 Antonio Gelabert SPA 1956 - 1956
1 Andrés Trobat Garcías SPA 1955 - 1955
Meeste podiumplaatsen
Aantal Coureur Nat Periode
1 Florent Barle FRA 2010 - 2010
1 Przemyslaw Niemiec POL 2010 - 2010
1 Yannick Eijssen BEL 2010 - 2010
1 Fabio Andres Duarte Arevalo COL 2009 - 2009
1 Angel Vallejo Dominguez SPA 2009 - 2009
1 Maarten de Jonge NED 2009 - 2009
1 José Herrada Lopez SPA 2007 - 2007
1 Nicolas Prin FRA 2007 - 2007
1 Sergio Pardilla Bellon SPA 2007 - 2007
1 Enrique Salguiero SPA 2006 - 2006
Meeste keren gefinished
Aantal Coureur Nat Periode
1 Florent Barle FRA 2010 - 2010
1 Przemyslaw Niemiec POL 2010 - 2010
1 Yannick Eijssen BEL 2010 - 2010
1 Fabio Andres Duarte Arevalo COL 2009 - 2009
1 Angel Vallejo Dominguez SPA 2009 - 2009
1 Maarten de Jonge NED 2009 - 2009
1 José Herrada Lopez SPA 2007 - 2007
1 Nicolas Prin FRA 2007 - 2007
1 Sergio Pardilla Bellon SPA 2007 - 2007
1 Enrique Salguiero SPA 2006 - 2006
Jongste winnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
23-056 Fabio Andres Duarte Arevalo COL 2009
23-206 Sergio Pardilla Bellon SPA 2007
24-203 Florent Barle FRA 2010
25-094 Enrique Salguiero SPA 2006
29-204 Andrés Trobat Garcías SPA 1955
35-009 Antonio Gelabert SPA 1956
Oudste winnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
35-009 Antonio Gelabert SPA 1956
29-204 Andrés Trobat Garcías SPA 1955
25-094 Enrique Salguiero SPA 2006
24-203 Florent Barle FRA 2010
23-206 Sergio Pardilla Bellon SPA 2007
23-056 Fabio Andres Duarte Arevalo COL 2009
Meeste deelnames
Aantal Coureur Nat Periode
2 Yannick Eijssen BEL 2009 - 2010
2 Antonio Gelabert SPA 1955 - 1956
2 José Serra Gil SPA 1955 - 1956
1 Arthur Van Overberghe BEL 2010 - 2010
1 Anthony Perez FRA 2010 - 2010
1 Filip Eidsheim NOR 2010 - 2010
1 Florent Barle FRA 2010 - 2010
1 Guillaume Pont FRA 2010 - 2010
1 Leonardo Pinizzotto ITA 2010 - 2010
1 Oleksandr Sheydyk UKR 2010 - 2010
Jongste deelnemer
Leeftijd Coureur Nat Jaar
19-108 Anthony Perez FRA 2010
19-144 Tanel Kangert EST 2006
19-250 Tosh Van Der Sande BEL 2010
19-325 Kevin Seeldraeyers BEL 2006
19-353 Johan Lindgren ZWE 2006
20-009 Julien Vermote (1989) BEL 2009
20-041 Yannick Eijssen BEL 2009
20-173 Filip Eidsheim NOR 2010
20-181 Arthur Van Overberghe BEL 2010
20-236 Zdenek Stybar CZE 2006
Oudste deelnemer
Leeftijd Coureur Nat Jaar
35-009 Antonio Gelabert SPA 1956
33-292 Antonio Gelabert SPA 1955
32-267 José Serra Gil SPA 1956
32-219 Charles Coste FRA 1956
31-186 José Serra Gil SPA 1955
30-266 Guillaume Pont FRA 2010
30-169 Bernardo Ruiz Navarrete SPA 1955
30-119 Przemyslaw Niemiec POL 2010
29-328 Oleksandr Sheydyk UKR 2010
29-204 Andrés Trobat Garcías SPA 1955
Meeste ritzeges
Aantal Coureur Nat Periode
1 Filip Eidsheim NOR 2010 - 2010
1 Oleksandr Sheydyk UKR 2010 - 2010
1 Przemyslaw Niemiec POL 2010 - 2010
1 Roy Hegreberg NOR 2010 - 2010
1 Fabio Andres Duarte Arevalo COL 2009 - 2009
1 Dennis Pohl DUI 2009 - 2009
1 Walter Fernando Pedraza Morales COL 2009 - 2009
1 Ivan Gilmartin Hernandez SPA 2007 - 2007
1 David Kemp AUS 2007 - 2007
1 Juan Carlos Fernandez Mora SPA 2007 - 2007
Jongste ritwinnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
20-173 Filip Eidsheim NOR 2010
20-236 Zdenek Stybar CZE 2006
21-062 Julien El Farès FRA 2006
22-266 Dennis Pohl DUI 2009
23-010 Dries Devenyns BEL 2006
23-055 Fabio Andres Duarte Arevalo COL 2009
23-119 David Kemp AUS 2007
23-145 Juan Carlos Fernandez Mora SPA 2007
23-206 Sergio Pardilla Bellon SPA 2007
24-116 Ivan Gilmartin Hernandez SPA 2007
Oudste ritwinnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
32-267 José Serra Gil SPA 1956
30-117 Przemyslaw Niemiec POL 2010
29-328 Oleksandr Sheydyk UKR 2010
29-202 Andrés Trobat Garcías SPA 1955
29-133 Roy Hegreberg NOR 2010
28-121 José Mateo Gil SPA 1956
27-252 Walter Fernando Pedraza Morales COL 2009
27-080 Antonio Ferraz Nuñez SPA 1956
26-091 Salvador Botella Rodrigo SPA 1955
25-237 Francisco Moreno Martinez SPA 1956
Meeste ritzeges in één jaar
Aantal Coureur Nat Jaar
1 Filip Eidsheim NOR 2010
1 Oleksandr Sheydyk UKR 2010
1 Przemyslaw Niemiec POL 2010
1 Roy Hegreberg NOR 2010
1 Fabio Andres Duarte Arevalo COL 2009
1 Dennis Pohl DUI 2009
1 Walter Fernando Pedraza Morales COL 2009
1 Ivan Gilmartin Hernandez SPA 2007
1 David Kemp AUS 2007
1 Juan Carlos Fernandez Mora SPA 2007
Meeste leiderstruien
Aantal Coureur Nat Periode
3 Andrés Trobat Garcías SPA 1955 - 1955
2 Florent Barle FRA 2010 - 2010
2 Fabio Andres Duarte Arevalo COL 2009 - 2009
2 Juan Carlos Fernandez Mora SPA 2007 - 2007
2 Enrique Salguiero SPA 2006 - 2006
2 José Mateo Gil SPA 1956 - 1956
1 Przemyslaw Niemiec POL 2010 - 2010
1 Roy Hegreberg NOR 2010 - 2010
1 Dennis Pohl DUI 2009 - 2009
1 Sergio Pardilla Bellon SPA 2007 - 2007
Jongste leider
Leeftijd Coureur Nat Jaar
21-062 Julien El Farès FRA 2006
22-266 Dennis Pohl DUI 2009
23-010 Dries Devenyns BEL 2006
23-055 Fabio Andres Duarte Arevalo COL 2009
23-145 Juan Carlos Fernandez Mora SPA 2007
23-206 Sergio Pardilla Bellon SPA 2007
24-202 Florent Barle FRA 2010
25-093 Enrique Salguiero SPA 2006
26-269 Tamas Lengyel HUN 2007
28-121 José Mateo Gil SPA 1956
Oudste leider
Leeftijd Coureur Nat Jaar
35-009 Antonio Gelabert SPA 1956
32-267 José Serra Gil SPA 1956
30-117 Przemyslaw Niemiec POL 2010
29-204 Andrés Trobat Garcías SPA 1955
29-133 Roy Hegreberg NOR 2010
28-121 José Mateo Gil SPA 1956
26-269 Tamas Lengyel HUN 2007
25-094 Enrique Salguiero SPA 2006
24-203 Florent Barle FRA 2010
23-206 Sergio Pardilla Bellon SPA 2007