Giro di Lombardia

Giro di Lombardia 1996
19 Oct 1996
Pos Coureur Nat Team Leeftijd
1 ITA Andrea Tafi ITA Mapei - GB 30-165
2 ZWI Fabian Jeker ZWI Festina - Lotus 27-325
3 BEL Axel Merckx BEL Motorola 24-062
4 ITA Daniele Nardello ITA Mapei - GB 24-078
5 ITA Davide Rebellin ITA Polti 25-071
6 ITA Gianni Bugno ITA Maglificio MG - Technogym 32-248
7 FRA Richard Virenque FRA Festina - Lotus 26-334
8 ZWI Mauro Gianetti ZWI Polti 32-217
9 FRA Laurent Jalabert FRA ONCE 27-323
10 ITA Andrea Peron (1971) ITA Motorola 25-066
11 ITA Stefano Cattai ITA Roslotto - ZG Mobili 28-325
12 RUS Dimitri Konyshev RUS 30-243
13 BEL Johan Museeuw BEL Mapei - GB 31-006
14 ITA Stefano Zanini ITA Gewiss - Playbus 27-269
15 ZWI Oscar Camenzind ZWI Panaria - Vinavil 25-037
16 FRA Laurent Brochard FRA Festina - Lotus 28-207
17 ITA Massimo Apollonio ITA 26-212
18 ITA Francesco Casagrande ITA Saeco - AS Juvenes 26-035
19 ITA Alessandro Calzolari ITA Mapei - GB 25-107
20 ITA Alberto Elli ITA Maglificio MG - Technogym 32-224
21 ITA Claudio Chiappucci ITA Carrera - Blue Jeans 33-233
22 NED Maarten den Bakker NED TVM 27-266
23 ITA Fabio Roscioli ITA Refin - Mobilvetta 31-093
24 FRA Laurent Roux FRA TVM 23-320
25 ITA Valentino Fois ITA Panaria - Vinavil 23-026
26 FRA Lylian Lebreton FRA Festina - Lotus 24-287
27 SPA Francisco Javier Mauleon Unsain SPA Mapei - GB 31-033
28 ITA Angelo Lecchi ITA Maglificio MG - Technogym 29-310
29 ITA Stefano Faustini ITA 28-075
30 RUS Vladislav Bobrik RUS Gewiss - Playbus 25-286
31 ITA Gianni Faresin ITA Panaria - Vinavil 31-095
32 ITA Roberto Pistore ITA Maglificio MG - Technogym 25-170
33 NED Erik Breukink NED Rabobank 32-201
34 FRA Pascal Herve FRA Festina - Lotus 32-098
35 NOR Lars Kristian Johnsen NOR TVM 26-052
36 ITA Marco Fincato ITA Roslotto - ZG Mobili 26-013
37 ITA Michele Bartoli ITA Maglificio MG - Technogym 26-145
38 ZWI Laurent Dufaux ZWI Festina - Lotus 27-152
39 ITA Giorgio Furlan ITA Saeco - AS Juvenes 30-224
40 DEN Peter Meinert-Nielsen DEN Telekom 30-148
41 FRA Luc Leblanc FRA Polti 30-076
42 SPA Santiago Blanco Gil SPA Banesto 22-128
43 SPA Fernando Escartin Coti SPA Kelme - Artiach 28-269
44 SPA Ramon Gonzalez Arrieta SPA Banesto 29-160
45 ITA Michele Coppolillo ITA Maglificio MG - Technogym 29-094
46 ZWE Michael Andersson ZWE Telekom 29-229
47 ITA Mauro Antonio Santaromita ITA Gewiss - Playbus 32-031
48 ZWI Tony Rominger ZWI Mapei - GB 35-206
Giro di Lombardia 1996
Datum Rit Winnaar Leider Punten Berg
19.10 Eindstand Andrea Tafi
Startlijst Giro di Lombardia 1996
Coureur Nat Geboortedatum Team Deelnames
Dimitri Konyshev RUS 18 Feb 1966 4
Massimo Apollonio ITA 21 Mar 1970 1
Stefano Faustini ITA 05 Aug 1968 1
Ramon Gonzalez Arrieta SPA 12 May 1967 Banesto 1
Santiago Blanco Gil SPA 13 Jun 1974 Banesto 1
Claudio Chiappucci ITA 28 Feb 1963 Carrera - Blue Jeans 10
Fabian Jeker ZWI 28 Nov 1968 Festina - Lotus 3
Laurent Brochard FRA 26 Mar 1968 Festina - Lotus 2
Laurent Dufaux ZWI 20 May 1969 Festina - Lotus 3
Lylian Lebreton FRA 06 Jan 1972 Festina - Lotus 1
Pascal Herve FRA 13 Jul 1964 Festina - Lotus 2
Richard Virenque FRA 19 Nov 1969 Festina - Lotus 2
Mauro Antonio Santaromita ITA 18 Sep 1964 Gewiss - Playbus 7
Stefano Zanini ITA 23 Jan 1969 Gewiss - Playbus 4
Vladislav Bobrik RUS 06 Jan 1971 Gewiss - Playbus 4
Fernando Escartin Coti SPA 24 Jan 1968 Kelme - Artiach 3
Alberto Elli ITA 09 Mar 1964 Maglificio MG - Technogym 6
Angelo Lecchi ITA 13 Dec 1966 Maglificio MG - Technogym 4
Gianni Bugno ITA 14 Feb 1964 Maglificio MG - Technogym 8
Michele Bartoli ITA 27 May 1970 Maglificio MG - Technogym 3
Michele Coppolillo ITA 17 Jul 1967 Maglificio MG - Technogym 1
Roberto Pistore ITA 02 May 1971 Maglificio MG - Technogym 2
Alessandro Calzolari ITA 04 Jul 1971 Mapei - GB 2
Andrea Tafi ITA 07 May 1966 Mapei - GB 2
Daniele Nardello ITA 02 Aug 1972 Mapei - GB 3
Francisco Javier Mauleon Unsain SPA 16 Sep 1965 Mapei - GB 1
Johan Museeuw BEL 13 Oct 1965 Mapei - GB 1
Tony Rominger ZWI 27 Mar 1961 Mapei - GB 5
Andrea Peron (1971) ITA 14 Aug 1971 Motorola 4
Axel Merckx BEL 18 Aug 1972 Motorola 1
Laurent Jalabert FRA 30 Nov 1968 ONCE 3
Gianni Faresin ITA 16 Jul 1965 Panaria - Vinavil 6
Oscar Camenzind ZWI 12 Sep 1971 Panaria - Vinavil 1
Valentino Fois ITA 23 Sep 1973 Panaria - Vinavil 1
Davide Rebellin ITA 09 Aug 1971 Polti 4
Luc Leblanc FRA 04 Aug 1966 Polti 1
Mauro Gianetti ZWI 16 Mar 1964 Polti 9
Erik Breukink NED 01 Apr 1964 Rabobank 5
Fabio Roscioli ITA 18 Jul 1965 Refin - Mobilvetta 2
Marco Fincato ITA 06 Oct 1970 Roslotto - ZG Mobili 1
Stefano Cattai ITA 29 Nov 1967 Roslotto - ZG Mobili 6
Francesco Casagrande ITA 14 Sep 1970 Saeco - AS Juvenes 4
Giorgio Furlan ITA 09 Mar 1966 Saeco - AS Juvenes 4
Michael Andersson ZWE 04 Mar 1967 Telekom 1
Peter Meinert-Nielsen DEN 24 May 1966 Telekom 3
Lars Kristian Johnsen NOR 28 Aug 1970 TVM 2
Laurent Roux FRA 03 Dec 1972 TVM 2
Maarten den Bakker NED 26 Jan 1969 TVM 6
Erelijst
Jaar Datum UCI Eerste Tweede Derde
2023 07.10 1.WT SLO Tadej Pogacar ITA Andrea Bagioli SLO Primoz Roglic
2022 08.10 1.WT SLO Tadej Pogacar SPA Enric Mas Nicolau SPA Mikel Landa Meana
2021 09.10 1.WT SLO Tadej Pogacar ITA Fausto Masnada GBR Adam Yates
2020 15.08 1.WT DEN Jakob Fuglsang NZL George Bennett RUS Aleksander Vlasov
2019 12.10 1.WT NED Bauke Mollema SPA Alejandro Valverde Belmonte COL Egan Arley Bernal Gomez
2018 13.10 1.WT FRA Thibaut Pinot ITA Vincenzo Nibali BEL Dylan Teuns
2017 07.10 1.WT ITA Vincenzo Nibali FRA Julian Alaphilippe ITA Gianni Moscon
2016 01.10 1.WT COL Jhoan Esteban Chaves Rubio ITA Diego Rosa COL Rigoberto Uran Uran
2015 04.10 1.WT ITA Vincenzo Nibali SPA Daniel Moreno Fernandez FRA Thibaut Pinot
2014 05.10 1.WT IRL Daniel Martin SPA Alejandro Valverde Belmonte POR Rui Alberto Costa Faria
2013 06.10 1.WT SPA Joaquin Pascual Rodriguez Oliver SPA Alejandro Valverde Belmonte POL Rafal Majka
2012 29.09 1.WT SPA Joaquin Pascual Rodriguez Oliver SPA Samuel Sanchez Gonzalez COL Rigoberto Uran Uran
2011 15.10 1.WT ZWI Oliver Zaugg IRL Daniel Martin SPA Joaquin Pascual Rodriguez Oliver
2010 16.10 1.HIS BEL Philippe Gilbert ITA Michele Scarponi SPA Pablo Lastras Garcia
2009 17.10 1.HIS BEL Philippe Gilbert SPA Samuel Sanchez Gonzalez RUS Alexandr Kolobnev
2008 18.10 1.HIS ITA Damiano Cunego SLO Janez Brajkovic COL Rigoberto Uran Uran
2007 21.10 1.PT ITA Damiano Cunego ITA Riccardo Riccò SPA Samuel Sanchez Gonzalez
2006 14.10 1.PT ITA Paolo Bettini SPA Samuel Sanchez Gonzalez DUI Fabian Wegmann
2005 15.10 1.PT ITA Paolo Bettini ITA Gilberto Simoni LUX Fränk Schleck
2004 16.10 CDM ITA Damiano Cunego NED Michael Boogerd ITA Ivan Basso
2003 18.10 CDM ITA Michele Bartoli ITA Angelo Lopeboselli ITA Dario Frigo
2002 19.10 CDM ITA Michele Bartoli ITA Davide Rebellin ZWI Oscar Camenzind
2001 20.10 CDM ITA Danilo Di Luca ITA Giuliano Figueras NED Michael Boogerd
2000 21.10 CDM LTU Raimundas Rumsas ITA Francesco Casagrande ZWE Niklas Axelsson
1999 16.10 CDM ITA Mirko Celestino ITA Danilo Di Luca ITA Eddy Mazzoleni
1998 17.10 CDM ZWI Oscar Camenzind NED Michael Boogerd ZWI Felice Puttini
1997 18.10 CDM FRA Laurent Jalabert ITA Paolo Lanfranchi ITA Francesco Casagrande
1996 19.10 CDM ITA Andrea Tafi ZWI Fabian Jeker BEL Axel Merckx
1995 21.10 CDM ITA Gianni Faresin ITA Daniele Nardello ITA Michele Bartoli
1994 08.10 CDM RUS Vladislav Bobrik ITA Claudio Chiappucci ZWI Pascal Richard
1993 09.10 CDM ZWI Pascal Richard ITA Giorgio Furlan ITA Maximilian Sciandri
1992 17.10 CDM ZWI Tony Rominger ITA Claudio Chiappucci ITA Davide Cassani
1991 19.10 CDM IRL Sean Kelly FRA Martial Gayant ITA Franco Ballerini
1990 20.10 CDM FRA Gilles Delion ZWI Pascal Richard FRA Charly Mottet
1989 14.10 CDM ZWI Tony Rominger FRA Gilles Delion BEL Luc Roosen
1988 15.10 CDM FRA Charly Mottet ITA Gianni Bugno SPA Marino Lejarreta Arrizabalaga
1987 17.10 HC ITA Moreno Argentin BEL Eric Van Lancker FRA Marc Madiot
1986 18.10 HC ITA Gianbattista Baronchelli IRL Sean Kelly AUS Phil Anderson
1985 12.10 HC IRL Sean Kelly NED Adri van der Poel FRA Charly Mottet
1984 13.10 HC FRA Bernard Hinault BEL Ludo Peeters NED Teun van Vliet
1983 15.10 HC IRL Sean Kelly USA Greg Lemond NED Adri van der Poel
1982 16.10 HC ITA Giuseppe Saronni FRA Pascal Jules ITA Francesco Moser
1981 17.10 NED Hennie Kuiper ITA Moreno Argentin ITA Alfredo Chinetti
1980 18.10 BEL Alfons De Wolf ITA Alfredo Chinetti BEL Ludo Peeters
1979 13.10 FRA Bernard Hinault ITA Silvano Contini ITA Giovanni Battaglin
1978 07.10 ITA Francesco Moser ZWE Bernt Johansson FRA Bernard Hinault
1977 08.10 ITA Gianbattista Baronchelli BEL Jean-Luc Vandenbroucke ITA Franco Bitossi
1976 09.10 BEL Roger De Vlaeminck FRA Bernard Thevenet ITA Wladimiro Panizza
1975 11.10 ITA Francesco Moser ITA Enrico Paolini ITA Alfredo Chinetti
1974 12.10 BEL Roger De Vlaeminck BEL Eddy Merckx ITA Costantino "Tino" Conti
1973 13.10 ITA Felice Gimondi BEL Roger De Vlaeminck BEL Herman Vanspringel
1972 07.10 BEL Eddy Merckx FRA Cyrille Guimard ITA Felice Gimondi
1971 09.10 BEL Eddy Merckx ITA Franco Bitossi BEL Frans Verbeeck
1970 10.10 ITA Franco Bitossi ITA Felice Gimondi ITA Gianni Motta
1969 11.10 BEL Jean-Pierre Monsere BEL Herman Vanspringel ITA Franco Bitossi
1968 12.10 BEL Herman Vanspringel ITA Franco Bitossi BEL Eddy Merckx
1967 21.10 ITA Franco Bitossi ITA Felice Gimondi FRA Raymond Poulidor
1966 22.10 ITA Felice Gimondi BEL Eddy Merckx FRA Raymond Poulidor
1965 16.10 GBR Tom Simpson NED Gerben Karstens FRA Jean Stablinski
1964 17.10 ITA Gianni Motta ITA Carmine Preziosi BEL Jos Hoevenaers
1963 19.10 NED Jo de Roo ITA Adriano Durante ITA Michele Dancelli
1962 20.10 NED Jo de Roo ITA Livio Trapè ITA Alcide Cerato
1961 21.10 ITA Vito Taccone ITA Imerio Massignan ITA Renzo Fontona
1960 16.10 BEL Emile Daems ITA Diego Ronchini ITA Marino Fontana
1959 18.10 BEL Rik Van Looy BEL Willy Vannitsen SPA Miguel Poblet Orriols
1958 19.10 ITA Nino Defilippis SPA Miguel Poblet Orriols BEL Michel Van Aerde
1957 20.10 ITA Diego Ronchini ITA Bruno Monti ITA Aurelio Cestari
1956 21.10 FRA André Darrigade ITA Fausto Coppi ITA Fiorenzo Magni
1955 23.10 ITA Cleto Maule BEL Alfred De Bruyne ITA Angelo Conterno
1954 31.10 ITA Fausto Coppi ITA Fiorenzo Magni ITA Mino De Rossi
1953 25.10 ITA Bruno Landi ITA Pino Cerami (1922) FRA Pierre Molineris
1952 27.10 ITA Giuseppe Minardi ITA Nino Defilippis ITA Arrigo Padovan
1951 21.10 FRA Louison Bobet ITA Giuseppe Minardi ITA Fausto Coppi
1950 22.10 ITA Renzo Soldani ITA Antonio Bevilacqua (1918) ITA Fausto Coppi
1949 23.10 ITA Fausto Coppi ZWI Ferdi Kübler ITA Nedo Logli
1948 24.10 ITA Fausto Coppi ITA Adolfo Leoni ZWI Fritz Schär
1947 26.10 ITA Fausto Coppi ITA Gino Bartali ITA Italo De Zan
1946 27.10 ITA Fausto Coppi ITA Luigi Casola ITA Michele Motta
1945 21.10 ITA Mario Ricci ITA Aldo Bini ITA Gino Bartali
1942 17.10 ITA Aldo Bini ITA Gino Bartali ITA Quirino Toccacelli
1941 19.10 ITA Mario Ricci ITA Cino Cinelli ITA Severino Canavesi
1940 27.10 ITA Gino Bartali ITA Osvaldo Bailo ITA Cino Cinelli
1939 22.10 ITA Gino Bartali ITA Adolfo Leoni ITA Salvatore Crippa
1938 23.10 ITA Cino Cinelli ITA Gino Bartali ITA Osvaldo Bailo
1937 23.10 ITA Aldo Bini ITA Gino Bartali ITA Aimone Landi
1936 08.11 ITA Gino Bartali ITA Diego Marabelli ITA Luigi Barral
1935 20.10 ITA Enrico Mollo ITA Aldo Bini ITA Gino Bartali
1934 21.10 ITA Learco Guerra ITA Mario Cipriani ITA Domenico Piemontesi
1933 15.10 ITA Domenico Piemontesi ITA Luigi Barral ITA Pietro Rimoldi
1932 23.10 ITA Antonio Giuseppe Negrini ITA Domenico Piemontesi ITA Remo Bertoni
1931 25.10 ITA Alfredo Binda ITA Michele Mara (1903) ITA Giovanni Firpo
1930 26.10 ITA Michele Mara (1903) ITA Alfredo Binda ITA Learco Guerra
1929 26.10 ITA Pietro Fossati ITA Adriano Zanaga ITA Raffaele Di Paco
1928 03.11 ITA Gaetano Belloni ITA Allegro Grandi ITA Pietro Fossati
1927 30.10 ITA Alfredo Binda ITA Alfonso Piccin ITA Antonio Giuseppe Negrini
1926 31.10 ITA Alfredo Binda ITA Antonio Giuseppe Negrini ITA Ermanno Vallazza
1925 04.11 ITA Alfredo Binda ITA Battista Giuntelli ITA Ermanno Vallazza
1924 09.11 ITA Giovanni Brunero ITA Costante Girardengo ITA Pietro Linari
1923 27.10 ITA Giovanni Brunero ITA Pietro Linari ITA Federico Gay
1922 05.11 ITA Costante Girardengo ITA Giuseppe Azzini ITA Bartolomeo Aimo
1921 10.11 ITA Costante Girardengo ITA Gaetano Belloni ITA Federico Gay
1920 09.11 FRA Henri Pélissier ITA Giovanni Brunero ITA Gaetano Belloni
1919 02.11 ITA Costante Girardengo ITA Gaetano Belloni ZWI Heiri Suter
1918 10.11 ITA Gaetano Belloni ITA Alfredo Sivocci ITA Carlo Galetti
1917 04.11 BEL Philippe Thys FRA Henri Pélissier ITA Leopoldo Torricelli
1916 05.11 ITA Leopoldo Torricelli ITA Camillo Bertarelli ITA Alfredo Sivocci
1915 07.11 ITA Gaetano Belloni ITA Paride Ferrari ITA Gaetano Garavaglia
1914 25.10 ITA Lauro Bordin ITA Giuseppe Azzini ITA Pierino Piacco
1913 02.11 FRA Henri Pélissier FRA Maurice Brocco FRA Marcel Godivier
1912 27.10 ITA Carlo Oriani ITA Enrico Verde FRA Maurice Brocco
1911 05.11 FRA Henri Pélissier ITA Giovanni Micheletto BEL Cyrille Van Hauwaert
1910 06.11 ITA Giovanni Micheletto ITA Luigi Ganna ITA Luigi Bailo
1909 07.11 ITA Giovanni Cuniolo FRA Omer Beaugendre FRA Louis Trousselier
1908 08.11 LUX François Faber ITA Luigi Ganna ITA Giovanni Gerbi
1907 03.11 FRA Gustave Garrigou ITA Ernesto Azzini ITA Luigi Ganna
1906 01.11 ITA Cesare Brambilla ITA Carlo Galetti ITA Luigi Ganna
1905 12.11 ITA Giovanni Gerbi ITA Giovanni Rossignoli ITA Luigi Ganna
Meeste zeges
Aantal Coureur Nat Periode
5 Fausto Coppi ITA 1946 - 1954
4 Alfredo Binda ITA 1925 - 1931
3 Tadej Pogacar SLO 2021 - 2023
3 Damiano Cunego ITA 2004 - 2008
3 Sean Kelly IRL 1983 - 1991
3 Gino Bartali ITA 1936 - 1940
3 Gaetano Belloni ITA 1915 - 1928
3 Costante Girardengo ITA 1919 - 1922
3 Henri Pélissier FRA 1911 - 1920
2 Vincenzo Nibali ITA 2015 - 2017
Meeste podiumplaatsen
Aantal Coureur Nat Periode
9 Gino Bartali ITA 1935 - 1947
8 Fausto Coppi ITA 1946 - 1956
6 Franco Bitossi ITA 1967 - 1977
6 Gaetano Belloni ITA 1915 - 1928
5 Eddy Merckx BEL 1966 - 1974
5 Felice Gimondi ITA 1966 - 1973
5 Alfredo Binda ITA 1925 - 1931
5 Luigi Ganna ITA 1905 - 1910
4 Samuel Sanchez Gonzalez SPA 2006 - 2012
4 Sean Kelly IRL 1983 - 1991
Meeste keren gefinished
Aantal Coureur Nat Periode
16 Davide Rebellin ITA 1992 - 2016
15 Mauro Gianetti ZWI 1986 - 2002
14 Wladimiro Panizza ITA 1967 - 1984
13 Bauke Mollema NED 2009 - 2023
13 Angelo Conterno ITA 1950 - 1964
12 Vincenzo Nibali ITA 2005 - 2022
12 Luca Mazzanti ITA 1997 - 2011
12 Sean Kelly IRL 1977 - 1993
12 Franco Bitossi ITA 1964 - 1977
12 Aldo Moser ITA 1954 - 1971
Jongste winnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
20-161 Giovanni Gerbi ITA 1905
21-033 Jean-Pierre Monsere BEL 1969
21-168 Vito Taccone ITA 1961
21-218 Gianni Motta ITA 1964
21-286 François Faber LUX 1908
21-288 Giovanni Micheletto ITA 1910
21-316 Diego Ronchini ITA 1957
22-085 Aldo Bini ITA 1937
22-088 Enrico Mollo ITA 1935
22-113 Gino Bartali ITA 1936
Oudste winnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
36-069 Gaetano Belloni ITA 1928
35-148 Sean Kelly IRL 1991
35-146 Jakob Fuglsang DEN 2020
35-046 Fausto Coppi ITA 1954
34-147 Joaquin Pascual Rodriguez Oliver SPA 2013
33-144 Michele Bartoli ITA 2003
33-140 Joaquin Pascual Rodriguez Oliver SPA 2012
33-042 Gianbattista Baronchelli ITA 1986
32-327 Vincenzo Nibali ITA 2017
32-320 Bauke Mollema NED 2019
Meeste deelnames
Aantal Coureur Nat Periode
16 Davide Rebellin ITA 1992 - 2016
15 Mauro Gianetti ZWI 1986 - 2002
14 Bauke Mollema NED 2009 - 2023
14 Wladimiro Panizza ITA 1967 - 1984
13 Rigoberto Uran Uran COL 2008 - 2023
13 Domenico Pozzovivo ITA 2005 - 2022
13 Vincenzo Nibali ITA 2005 - 2022
13 Giovanni Visconti ITA 2006 - 2020
13 Luca Mazzanti ITA 1997 - 2012
13 Angelo Conterno ITA 1950 - 1964
Jongste deelnemer
Leeftijd Coureur Nat Jaar
16-225 Ugo Agostoni ITA 1909
18-003 Leopoldo Torricelli ITA 1911
18-137 Angelo Vay ITA 1916
18-169 Romolo Verde ITA 1913
18-359 Leopoldo Torricelli ITA 1912
19-037 Battista Danesi ITA 1905
19-086 Nedo Logli ITA 1942
19-103 Oscar Garcia Casarubbios Pintor SPA 2003
19-162 Daniel Felipe Martinez Poveda COL 2015
19-214 Ugo Agostoni ITA 1912
Oudste deelnemer
Leeftijd Coureur Nat Jaar
86-257 Kurt Zaugg ZWI 2006
45-053 Davide Rebellin ITA 2016
44-056 Davide Rebellin ITA 2015
42-166 Alejandro Valverde Belmonte SPA 2022
42-140 Matteo Tosatto ITA 2016
41-167 Alejandro Valverde Belmonte SPA 2021
40-342 Chris Horner USA 2012
40-271 Franco Pellizotti ITA 2018
40-206 Pino Cerami (1922) BEL 1962
40-177 Angel Vicioso Arcos SPA 2017
Meeste ritzeges
Aantal Coureur Nat Periode
Jongste ritwinnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
Oudste ritwinnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
Meeste ritzeges in één jaar
Aantal Coureur Nat Jaar
Meeste leiderstruien
Aantal Coureur Nat Periode
Jongste leider
Leeftijd Coureur Nat Jaar
Oudste leider
Leeftijd Coureur Nat Jaar