Trofeo Masferrer

Trofeo Masferrer 1955
27 Mar 1955
Pos Coureur Nat Team Leeftijd
1 SPA Gabriel Company Bauzà SPA 25-011
2 SPA Vicente Iturat Gil SPA 26-217
3 SPA Francisco Masip Llop SPA 28-231
Trofeo Masferrer 1955
Datum Rit Winnaar Leider Punten Berg
27.03 Eindstand Gabriel Company Bauzà
Startlijst Trofeo Masferrer 1955
Coureur Nat Geboortedatum Team Deelnames
Erelijst
Jaar Datum UCI Eerste Tweede Derde
1994 07.09 1.3 SPA Angel Edo Alsina RUS Asiate Saitov ITA Davide Bramati
1993 08.09 1.4 SPA José Rodriguez Garcia SPA Julio Alfonso Gutierrez Gutierrez RUS Asiate Saitov
1992 08.09 1.4 ITA Mario Manzoni NED Mathieu Hermans DEN Kenneth Weltz
1991 05.09 1.4 GBR Malcolm Elliott POR Acacio Da Silva Mora COL Julio César Ortegon Luque Duarte
1990 06.09 1.3 SPA Enrique Alberto Aja Cagigas AUS Anthony Neil Stephens COL Edgar Corredor Alvarez
1989 01.09 Cat 4 SPA Casimiro Moreda Garcia Tizon SPA Marino Alonso Monje COL Alvaro Mejia Castrillon
1988 01.09 NED Mathieu Hermans SPA Antonio Esparza Sanz SPA Miguel-Angel Iglesias Guerrero
1987 08.09 SPA Roberto Cordoba Asensi SPA Ruben Gorospe Artabe NED Mathieu Hermans
1986 08.09 SPA Antonio Esparza Sanz BEL Noël Dejonckheere SPA José Luis Laguia Martinez
1985 03.09 BEL Noël Dejonckheere SPA Julio Alfonso Gutierrez Gutierrez SPA Jesus Suarez Cueva
1984 04.09 SPA Alberto Fernandez Blanco SPA Jesus Suarez Cueva SPA Miguel-Angel Iglesias Guerrero
1983 06.09 SPA Julian Gorospe Artabe SPA Angel Ocana Perez SPA Miguel-Angel Iglesias Guerrero
1982 . SPA Pedro Munoz Machin Rodriguez SPA Antonio Coll Pontanilla SPA Vicente Belda Vicedo
1981 02.09 ZWI Daniël Gisiger SPA Vicente Belda Vicedo SPA José Luis Rodriguez Inguanzo
1980 02.09 SPA Juan Martin Ocana Lopez SPA Lorenzo Vidal Martinez SPA Jesus Suarez Cueva
1979 04.09 FRA Antoine Gutierrez SPA Rafael Ladron de Guevara SPA Salvador Galvez Masso
1978 06.09 SPA Miguel Maria Lasa SPA Jesus Suarez Cueva SPA Pedro Torres Cruces
1977 06.09 SPA José Luis Viejo SPA José Manuel Garcia Roxio SPA Pedro Vilardebo
1976 07.09 SPA Felix Suarez Colome ZWI Josef Fuchs SPA Custodio Mazuela Castillo
1975 02.09 SPA Domingo Perurena SPA Javier Francisco Elorriaga Iturriagagoitia BEL Eddy Peelman
1974 03.09 SPA Domingo Perurena SPA Andres Oliva Sanchez SPA Javier Francisco Elorriaga Iturriagagoitia
1973 11.09 SPA Javier Francisco Elorriaga Iturriagagoitia SPA José Gomez Lucas SPA German Martin Saez
1972 11.09 SPA Francisco Galdos Guana SPA Santiago Lazcano SPA José Luis Abilleira Balboa
1971 13.09 SPA Domingo Perurena SPA Ramon Saez Manzo BEL Marc Sohet
1970 09.09 SPA Ramon Saez Manzo ITA Franco Bitossi BEL Marc Sohet
1969 08.09 ITA Dino Zandegu SPA Antonio Gomez del Moral ITA Cipriano Chemello
1968 07.09 ITA Dino Zandegu FRA José Samyn ITA Bruno Mealli
1967 29.03 SPA Jaime Alomar Florit SPA José Perez Frances SPA Domingo Perurena
1966 24.03 SPA Manuel Martin Pinera SPA Esteban Martin Jimenez SPA Manuel José Lasa
1965 11.03 SPA Antonio Bertran Panades SPA Francisco Tortella Rebassa SPA Rafael Carrasco Guerra
1964 05.03 SPA Jaime Alomar Florit SPA Antonio Gomez del Moral SPA Eusebio Velez Mendizabal
1963 17.03 BEL Adolf De Waele SPA Sebastian Elorza Uria SPA Ramon Mendiburu
1960 27.03 SPA Francisco Moreno Martinez SPA Gabriel Mas Arbona SPA Aniceto Utset
1959 22.03 SPA Gabriel Company Bauzà SPA Antonio Karmany SPA Miguel Pacheco Font
1958 30.03 SPA Juan Crespo Hita SPA Gabriel Company Bauzà SPA Fernando Manzaneque Sanchez
1957 01.04 SPA Vicente Iturat Gil SPA Juan Crespo Hita SPA Francisco Moreno Martinez
1956 25.03 SPA Francisco Masip Llop SPA Antonio Bertran Panades SPA Juan Campillo Garcia
1955 27.03 SPA Gabriel Company Bauzà SPA Vicente Iturat Gil SPA Francisco Masip Llop
1954 26.03 SPA Miguel Poblet Orriols SPA Miquel Bover Pons SPA Manolo Rodriguez Barros
1953 . SPA Hortensio Vidaurreta García SPA Vicente Iturat Gil SPA Bernardo Ruiz Navarrete
1952 . SPA Francisco Alomar Florit SPA Bernardo Capó Plomer SPA Juan Escola
1951 . SPA Manolo Rodriguez Barros SPA Miguel Poblet Orriols SPA Bernardo Ruiz Navarrete
1950 . SPA Francisco Masip Llop SPA José Vidal Porcar SPA Antonio Gelabert
1949 . SPA Miquel Bover Pons SPA Emilio Rodriguez Barros SPA Bernardo Ruiz Navarrete
1947 . SPA Miquel Gual Bauzà SPA Dalmacio Langarica Lizasoain SPA Joaquín Olmos Forés
1946 . SPA Miquel Gual Bauzà SPA Victor Ruiz SPA José Escolana Sànchez
1945 . SPA Enrique Armengol
1944 . SPA Antonio Andrès Sancho SPA Martín Mancisidor Chirapozo SPA Fernando Murcia
1943 . SPA Julián Berrendero Martín SPA Antonio Andrès Sancho SPA Delio Rodriguez Barros
1942 . SPA Fernando Murcia SPA Martín Mancisidor Chirapozo SPA Antonio Andrès Sancho
1941 . SPA Fernando Murcia SPA Antonio Andrès Sancho SPA Delio Rodriguez Barros
1940 . SPA Antonio Andrès Sancho SPA Juan Gimeno Guillamón SPA Fernando Murcia
1936 14.06 SPA Antonio Prior Martínez SPA Mariano Cañardo Lacasta SPA Juan Mayol
1935 . SPA Ricardo Ferrando SPA Antonio Destrieux López-Cuervo SPA Vicente Trueba Perez
1934 . SPA Isidro Figueras SPA José Nicolau SPA Enrique Cortes
1933 . SPA Mariano Cañardo Lacasta SPA Isidro Figueras SPA Antonio Escuriet San Pedro
1932 . SPA Mariano Cañardo Lacasta SPA José Campana SPA Ricardo Ferrando
Meeste zeges
Aantal Coureur Nat Periode
3 Domingo Perurena SPA 1971 - 1975
2 Dino Zandegu ITA 1968 - 1969
2 Jaime Alomar Florit SPA 1964 - 1967
2 Gabriel Company Bauzà SPA 1955 - 1959
2 Francisco Masip Llop SPA 1950 - 1956
2 Miquel Gual Bauzà SPA 1946 - 1947
2 Antonio Andrès Sancho SPA 1940 - 1944
2 Fernando Murcia SPA 1941 - 1942
2 Mariano Cañardo Lacasta SPA 1932 - 1933
1 Angel Edo Alsina SPA 1994 - 1994
Meeste podiumplaatsen
Aantal Coureur Nat Periode
5 Antonio Andrès Sancho SPA 1940 - 1944
4 Jesus Suarez Cueva SPA 1978 - 1985
4 Domingo Perurena SPA 1967 - 1975
4 Fernando Murcia SPA 1940 - 1944
3 Mathieu Hermans NED 1987 - 1992
3 Miguel-Angel Iglesias Guerrero SPA 1983 - 1988
3 Javier Francisco Elorriaga Iturriagagoitia SPA 1973 - 1975
3 Gabriel Company Bauzà SPA 1955 - 1959
3 Vicente Iturat Gil SPA 1953 - 1957
3 Francisco Masip Llop SPA 1950 - 1956
Meeste keren gefinished
Aantal Coureur Nat Periode
5 Antonio Andrès Sancho SPA 1940 - 1944
4 Jesus Suarez Cueva SPA 1978 - 1985
4 Domingo Perurena SPA 1967 - 1975
4 Fernando Murcia SPA 1940 - 1944
3 Mathieu Hermans NED 1987 - 1992
3 Miguel-Angel Iglesias Guerrero SPA 1983 - 1988
3 Javier Francisco Elorriaga Iturriagagoitia SPA 1973 - 1975
3 Gabriel Company Bauzà SPA 1955 - 1959
3 Vicente Iturat Gil SPA 1953 - 1957
3 Francisco Masip Llop SPA 1950 - 1956
Jongste winnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
22-122 Juan Martin Ocana Lopez SPA 1980
22-306 Antonio Prior Martínez SPA 1936
23-056 Mario Manzoni ITA 1992
23-165 Adolf De Waele BEL 1963
23-168 Julian Gorospe Artabe SPA 1983
24-034 Angel Edo Alsina SPA 1994
24-245 Antonio Esparza Sanz SPA 1986
24-278 Roberto Cordoba Asensi SPA 1987
25-011 Gabriel Company Bauzà SPA 1955
25-128 Francisco Galdos Guana SPA 1972
Oudste winnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
34-295 Manuel Martin Pinera SPA 1966
31-262 Domingo Perurena SPA 1975
31-113 Antonio Bertran Panades SPA 1965
31-023 Juan Crespo Hita SPA 1958
30-307 Miguel Maria Lasa SPA 1978
30-263 Domingo Perurena SPA 1974
30-249 Ramon Saez Manzo SPA 1970
30-167 Enrique Alberto Aja Cagigas SPA 1990
30-133 Noël Dejonckheere BEL 1985
30-066 Malcolm Elliott GBR 1991
Meeste deelnames
Aantal Coureur Nat Periode
5 Antonio Andrès Sancho SPA 1940 - 1944
4 Jesus Suarez Cueva SPA 1978 - 1985
4 Domingo Perurena SPA 1967 - 1975
4 Fernando Murcia SPA 1940 - 1944
3 Mathieu Hermans NED 1987 - 1992
3 Miguel-Angel Iglesias Guerrero SPA 1983 - 1988
3 Javier Francisco Elorriaga Iturriagagoitia SPA 1973 - 1975
3 Gabriel Company Bauzà SPA 1955 - 1959
3 Vicente Iturat Gil SPA 1953 - 1957
3 Francisco Masip Llop SPA 1950 - 1956
Jongste deelnemer
Leeftijd Coureur Nat Jaar
22-089 Miguel-Angel Iglesias Guerrero SPA 1983
22-119 José Samyn FRA 1968
22-122 Juan Martin Ocana Lopez SPA 1980
22-127 Antonio Bertran Panades SPA 1956
22-225 Alvaro Mejia Castrillon COL 1989
22-277 Julio César Ortegon Luque Duarte COL 1991
22-306 Antonio Prior Martínez SPA 1936
23-005 Ramon Mendiburu SPA 1963
23-056 Mario Manzoni ITA 1992
23-086 Marc Sohet BEL 1970
Oudste deelnemer
Leeftijd Coureur Nat Jaar
34-295 Manuel Martin Pinera SPA 1966
31-295 Julio Alfonso Gutierrez Gutierrez SPA 1993
31-262 Domingo Perurena SPA 1975
31-253 Ramon Saez Manzo SPA 1971
31-138 Noël Dejonckheere BEL 1986
31-113 Antonio Bertran Panades SPA 1965
31-023 Juan Crespo Hita SPA 1958
30-307 Miguel Maria Lasa SPA 1978
30-291 Bruno Mealli ITA 1968
30-263 Domingo Perurena SPA 1974
Meeste ritzeges
Aantal Coureur Nat Periode
Jongste ritwinnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
Oudste ritwinnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
Meeste leiderstruien
Aantal Coureur Nat Periode
Jongste leider
Leeftijd Coureur Nat Jaar
Oudste leider
Leeftijd Coureur Nat Jaar