N.K. Spanje

N.K. Spanje 1979
24 Jun 1979
Pos Coureur Nat Team Leeftijd
1 SPA Faustino Ruperez Rincon SPA Moliner - Vereco
2 SPA Miguel Maria Lasa SPA Moliner - Vereco
3 X -
N.K. Spanje 1979
Datum Rit Winnaar Leider Punten Berg
24.06 Eindstand Faustino Ruperez Rincon
Startlijst N.K. Spanje 1979
Coureur Nat Geboortedatum Team Deelnames
Faustino Ruperez Rincon SPA 29 Jul 1956 Moliner - Vereco 1
Miguel Maria Lasa SPA 04 Nov 1947 Moliner - Vereco 2
Erelijst
Jaar Datum UCI Eerste Tweede Derde
2023 25.06 NC SPA Oier Lazkano Lopez SPA Juan Ayuso Pesquera SPA Alexander Aranburu Deba
2022 26.06 NC SPA Carlos Rodriguez Cano SPA Jesus Herrada Lopez SPA Alexander Aranburu Deba
2021 20.06 NC SPA Omar Fraile Matarranz SPA Jesus Herrada Lopez SPA Alexander Aranburu Deba
2020 23.08 NC SPA Luis Leon Sanchez Gil SPA Gorka Izagirre Insausti SPA Vicente Garcia De Mateos Rubio
2019 30.06 NC SPA Alejandro Valverde Belmonte SPA Luis Leon Sanchez Gil SPA Jesus Herrada Lopez
2018 24.06 NC SPA Gorka Izagirre Insausti SPA Alejandro Valverde Belmonte SPA Omar Fraile Matarranz
2017 25.06 NC SPA Jesus Herrada Lopez SPA Alejandro Valverde Belmonte SPA Jon Izagirre Insausti
2016 25.06 NC SPA José Joaquin Rojas Gil SPA Angel Vicioso Arcos SPA Jordi Simon Casuleras
2015 28.06 NC SPA Alejandro Valverde Belmonte SPA Carlos Barbero Cuesta SPA Jesus Herrada Lopez
2014 29.06 NC SPA Jon Izagirre Insausti SPA Alejandro Valverde Belmonte SPA Carlos Barbero Cuesta
2013 23.06 NC SPA Jesus Herrada Lopez SPA Jon Izagirre Insausti SPA Luis Leon Sanchez Gil
2012 24.06 NC SPA Francisco Jose Ventoso Alberdi SPA Koldo Fernandez de Larrea SPA Francisco Jose Pacheco Torres
2011 26.06 NC SPA José Joaquin Rojas Gil SPA Koldo Fernandez de Larrea SPA Jesus Herrada Lopez
2010 27.06 NC SPA Jose Ivan Gutierrez Palacios SPA Francisco Jose Ventoso Alberdi SPA Koldo Fernandez de Larrea
2009 28.06 NC SPA Ruben Plaza Molina SPA Constantino Zaballa Gutierrez SPA Mikel Astarloza Chaurreau
2008 29.06 NC SPA Alejandro Valverde Belmonte SPA Oscar Sevilla Ribera SPA Oscar Pereiro Sio
2007 01.07 NC SPA Joaquin Pascual Rodriguez Oliver SPA Alejandro Valverde Belmonte SPA Eladio Jimenez Sanchez
2005 26.06 NC SPA Juan Manuel Garate Cepa SPA Francisco Mancebo Perez SPA Jordi Berenguer Ferrer
2004 27.06 NC SPA Francisco Mancebo Perez SPA Alejandro Valverde Belmonte SPA Francisco Jose Lara Ruiz
2003 29.06 NC SPA Ruben Plaza Molina SPA Rafael Casero Moreno SPA Benjamin Noval Gonzalez
2002 30.06 NC SPA Juan Carlos Guillamon Ruiz SPA Abraham Olano Manzano SPA Miguel Angel Martin Perdiguero
2001 01.07 NC SPA Jose Ivan Gutierrez Palacios SPA Santiago Blanco Gil SPA Aitor Garmendia Arbilla
2000 25.06 NC SPA Alvaro Gonzalez de Galdeano Aranzabal SPA Francisco Javier Cerezo Perales SPA Angel Edo Alsina
1999 27.06 NC SPA Angel Luis Casero Moreno SPA Roberto Heras Hernandez SPA Joseba Beloki Dorronsoro
1998 05.07 NC SPA Angel Luis Casero Moreno SPA Juan Carlos Dominguez Dominguez SPA Oscar Freire Gomez
1997 29.06 NC SPA José Maria Jimenez Sastre SPA Cesar Solaun Solana SPA David Etxebarria Alkorta
1996 23.06 NC SPA Manuel Fernandez Gines SPA Abraham Olano Manzano SPA Fernando Escartin Coti
1995 25.06 NC SPA Jesus Montoya Alarcon SPA José Maria Jimenez Sastre SPA Vicente Aparicio Vila
1994 26.06 NC SPA Abraham Olano Manzano SPA Angel Edo Alsina SPA Melcior Mauri Prat
1993 27.06 NC SPA Ignacio Garcia Camacho SPA Miguel Indurain Larraya SPA Fernando Escartin Coti
1992 28.06 NC SPA Miguel Indurain Larraya SPA Jon Unzaga Bombin SPA Carlos Hernandez Bailo
1991 30.06 NC SPA Juan Carlos Gonzalez Salvador SPA José Rodriguez Garcia SPA Manuel Jorge Dominguez Diaz
1990 24.06 NC SPA Laudelino Cubino Gonzalez SPA Francisco Javier Mauleon Unsain SPA Miguel Indurain Larraya
1989 25.06 NC SPA Carlos Hernandez Bailo SPA Jesus Suarez Cueva SPA Casimiro Moreda Garcia Tizon
1988 26.06 NC SPA Juan Fernandez Martin SPA Manuel Jorge Dominguez Diaz SPA Jokin Mujika Aramburu
1987 28.06 NC SPA Juan Carlos Gonzalez Salvador SPA Julio Alfonso Gutierrez Gutierrez SPA Manuel Jorge Dominguez Diaz
1986 21.06 NC SPA Julio Alfonso Gutierrez Gutierrez SPA Ricardo Martinez Matei SPA Manuel Jorge Dominguez Diaz
1985 23.06 NC SPA José Luis Navarro Martinez SPA Pello Ruiz Cabestany SPA Javier Castellar Devis
1984 24.06 NC SPA Jesus Ignacio Ibanez Loyo SPA Celestino Prieto Rodriguez SPA Eduardo Chozas Olmo
1983 26.06 NC SPA Carlos Hernandez Bailo SPA Julio Alfonso Gutierrez Gutierrez SPA Antonio Coll Pontanilla
1982 27.06 NC SPA José Luis Laguia Martinez SPA Eulalio Garcia Pereda SPA Federico Echave Musatadi
1981 21.06 NC SPA Eulalio Garcia Pereda SPA Enrique Martinez Heredia SPA Juan Fernandez Martin
1980 22.06 SPA Juan Fernandez Martin SPA Miguel Maria Lasa SPA Javier Francisco Elorriaga Iturriagagoitia
1979 24.06 SPA Faustino Ruperez Rincon SPA Miguel Maria Lasa X
1978 25.06 SPA Enrique Martinez Heredia SPA Luis Alberto Ordiales Meana SPA Antonio Menendez Gonzalez
1977 26.06 SPA Manuel Esparza Sanz SPA José Nazabal Mirendia SPA Jorge Fortia Marti
1976 20.06 SPA Agustin Tamames Iglesias SPA Miguel Maria Lasa SPA José Luis Viejo
1975 22.06 SPA Domingo Perurena SPA Javier Francisco Elorriaga Iturriagagoitia SPA Jaime Huelamo
1974 23.06 SPA Vicente Lopez Carril SPA Manuel Esparza Sanz SPA Antonio Menendez Gonzalez
1973 24.06 SPA Domingo Perurena SPA José Luis Abilleira Balboa SPA Juan Zurano Jerez
1972 25.06 SPA Luis Ocana Pernia SPA Domingo Perurena SPA Agustin Tamames Iglesias
1971 20.06 SPA Eduardo Castello Vilanova SPA Andrès Gandarias Albizu SPA Domingo Perurena
1970 21.06 SPA José Antonio Gonzalez Linares SPA Jesus Aranzabal Ojanguren SPA Nemesio Jimenez Garrido
1969 15.05 SPA Ramon Saez Manzo SPA José Perez Frances SPA José Antonio Momene Campo
1968 28.07 SPA Luis Ocana Pernia SPA Antonio Gomez del Moral SPA Jesus Aranzabal Ojanguren
1967 30.07 SPA Luis Pedro Santamarina Antonana SPA Carlos Echeverria Zudaire SPA Gines Garcia Peran
1966 31.07 SPA Luis Otano SPA Carlos Echeverria Zudaire SPA Gines Garcia Peran
1965 22.08 SPA Antonio Gomez del Moral SPA José Antonio Momene Campo SPA Gabriel Mas Arbona
1964 23.08 SPA Julio Jimenez Munoz SPA José Luis Talamillo SPA Luis Otano
1963 21.07 SPA José Perez Frances SPA Miguel Pacheco Font SPA Fernando Manzaneque Sanchez
1962 05.08 SPA Luis Otano SPA José Perez Frances SPA Manuel Martin Pinera
1961 23.07 SPA Antonio Suarez Vasquez SPA Jesús Loroño Artega SPA Federico Martin Bahamontes
1960 12.06 SPA Antonio Suarez Vasquez SPA Jesús Loroño Artega SPA Fernando Manzaneque Sanchez
1959 21.06 SPA Antonio Suarez Vasquez SPA Federico Martin Bahamontes SPA Jesus Galdeano Portillo
1958 15.06 SPA Federico Martin Bahamontes SPA Salvador Botella Rodrigo SPA Jesús Loroño Artega
1957 09.06 SPA Antonio Ferraz Nuñez SPA René Marigil Domingo SPA Antonio Jimenez Quilez
1956 05.08 SPA Antonio Ferraz Nuñez SPA Bernardo Ruiz Navarrete SPA Francisco Masip Llop
1955 29.06 SPA Antonio Gelabert SPA José Escolana Sànchez SPA José Serra Gil
1954 29.06 SPA Emilio Rodriguez Barros SPA Bernardo Ruiz Navarrete SPA Francisco Alomar Florit
1953 02.08 SPA Francisco Masip Llop SPA Andrés Trobat Garcías SPA Francisco Alomar Florit
1952 . SPA Andrés Trobat Garcías SPA José Mateo Gil SPA Cosme Barrutia Iturriagoitia
1951 . SPA Bernardo Ruiz Navarrete SPA Andrés Trobat Garcías SPA Vittorio García
1950 . SPA Antonio Gelabert SPA Bernardo Ruiz Navarrete SPA José Vidal Porcar
1949 . SPA José Serra Gil SPA Bernardo Capó Plomer SPA Julián Berrendero Martín
1948 . SPA Bernardo Ruiz Navarrete SPA Antonio Gelabert SPA Julián Berrendero Martín
1947 . SPA Bernardo Capó Plomer SPA Bernardo Ruiz Navarrete SPA Miquel Gual Bauzà
1946 . SPA Bernardo Ruiz Navarrete SPA Antonio Andrès Sancho SPA Bernardo Capó Plomer
1945 . SPA Juan Gimeno Guillamón SPA Joaquín Olmos Forés SPA Delio Rodriguez Barros
1944 . SPA Julián Berrendero Martín SPA Antonio Martín Eguia SPA Vicente Carretero
1943 . SPA Julián Berrendero Martín SPA Isidro Bejarano SPA Antonio Martín Eguia
1942 . SPA Julián Berrendero Martín SPA Antonio Andrès Sancho SPA Diego Cháfer Ferrero
1941 . SPA Antonio Andrès Sancho SPA Antonio Martín Eguia SPA Julián Berrendero Martín
1940 . SPA Federico Ezquerra Alonso SPA Diego Cháfer Ferrero SPA Mariano Cañardo Lacasta
1939 . SPA Antonio Andrès Sancho SPA Mariano Cañardo Lacasta SPA Vicente Trueba Perez
1938 . SPA Fermin Trueba Perez SPA Francisco Goenaga SPA Francisco Aresti
1936 . SPA Mariano Cañardo Lacasta SPA Luciano Montero Hernández SPA Mariano Gascon
1935 . SPA Salvador Cardona Balbastre SPA Mariano Cañardo Lacasta SPA Luciano Montero Hernández
1934 . SPA Luciano Montero Hernández SPA Mariano Cañardo Lacasta SPA Salvador Cardona Balbastre
1933 . SPA Mariano Cañardo Lacasta SPA Luciano Montero Hernández SPA Vicente Bachero Castells
1932 . SPA Luciano Montero Hernández SPA Mariano Cañardo Lacasta SPA Salvador Cardona Balbastre
1931 . SPA Mariano Cañardo Lacasta SPA Antonio Escuriet San Pedro SPA José Nicolau
1930 . SPA Mariano Cañardo Lacasta SPA Luciano Montero Hernández SPA Vicente Bachero Castells
1929 . SPA Luciano Montero Hernández SPA José Maria Sans SPA Sebastian Aguilar
1928 . SPA Telmo García SPA Eduardo Fernández SPA José Maria Sans
1927 . SPA Miguel Mucio SPA Telmo García SPA Francisco Cepeda Nistal
1926 . SPA José Saura Celdrán SPA Juan Bautista Llorens SPA Ricardo Montero Hernández
1925 . SPA Ricardo Montero Hernández SPA Jaime Janer SPA Telmo García
1924 . SPA Juan Bautista Llorens SPA Telmo García SPA Teodoro Monteys
1923 . SPA Jaime Janer SPA Telmo García SPA Miguel Mucio
1922 . SPA José Saura Celdrán SPA José Maria Sans SPA Miguel Garcia
1921 . SPA Ramon Valentin SPA Miguel Garcia SPA Guillermo Antón
1920 . SPA Miguel Bover SPA Jaime Janer SPA José Saura Celdrán
1919 . SPA Jaime Janer SPA Juan Martinez (1917-1921) SPA Guillermo Antón
1918 . SPA Simon Febrer SPA Juan Martinez (1917-1921) SPA Manuel Colchon
1917 . SPA Lázaro Villada SPA Oscar Leblanc SPA José Manchon
1916 . SPA José Manchon SPA Oscar Leblanc SPA José Magdalena Lafuente
1915 . SPA Simon Febrer SPA Juan Zumalde SPA José Magdalena Lafuente
1914 . SPA Oscar Leblanc SPA Antonio Crespo SPA José Magdalena Lafuente
1913 . SPA Juan Marti SPA Lorenzo Oca SPA Joaquim Loranaga
1912 . SPA José Magdalena Lafuente SPA Joaquim Marti SPA Antonio Crespo
1911 . SPA Jaime Duran SPA Lázaro Villada SPA Sébastian Masdeu
1910 . SPA José Magdalena Lafuente SPA Otilio Borras SPA Jaime Duran
1909 . SPA Vicente Blanco SPA José Perez Llacer (1905-1909) SPA Otilio Borras
1908 . SPA Vicente Blanco SPA Esteban Espinosa SPA Marcelino Cuesta
1907 . SPA Luis Amunategui SPA Tomas San Salvador SPA Marcelino Cuesta
1906 . SPA Luis Amunategui SPA Juan-Andrès Campesinos SPA Domingo Alvarez
1905 . SPA Pablo Pujol
1904 . SPA Tomas Penalva
1903 . SPA Ricardo Peris
1902 . SPA Tomas Penalva
1897 . POR José Benito Pessoa
Meeste zeges
Aantal Coureur Nat Periode
4 Mariano Cañardo Lacasta SPA 1930 - 1936
3 Alejandro Valverde Belmonte SPA 2008 - 2019
3 Antonio Suarez Vasquez SPA 1959 - 1961
3 Bernardo Ruiz Navarrete SPA 1946 - 1951
3 Julián Berrendero Martín SPA 1942 - 1944
3 Luciano Montero Hernández SPA 1929 - 1934
2 Jesus Herrada Lopez SPA 2013 - 2017
2 José Joaquin Rojas Gil SPA 2011 - 2016
2 Jose Ivan Gutierrez Palacios SPA 2001 - 2010
2 Ruben Plaza Molina SPA 2003 - 2009
Meeste podiumplaatsen
Aantal Coureur Nat Periode
9 Mariano Cañardo Lacasta SPA 1930 - 1940
8 Alejandro Valverde Belmonte SPA 2004 - 2019
7 Jesus Herrada Lopez SPA 2011 - 2022
7 Bernardo Ruiz Navarrete SPA 1946 - 1956
7 Luciano Montero Hernández SPA 1929 - 1936
6 Julián Berrendero Martín SPA 1941 - 1949
5 Telmo García SPA 1923 - 1928
5 José Magdalena Lafuente SPA 1910 - 1916
4 Manuel Jorge Dominguez Diaz SPA 1986 - 1991
4 Domingo Perurena SPA 1971 - 1975
Meeste keren gefinished
Aantal Coureur Nat Periode
9 Mariano Cañardo Lacasta SPA 1930 - 1940
8 Jesus Herrada Lopez SPA 2011 - 2023
8 Alejandro Valverde Belmonte SPA 2004 - 2019
7 Bernardo Ruiz Navarrete SPA 1946 - 1956
7 Luciano Montero Hernández SPA 1929 - 1936
6 Julián Berrendero Martín SPA 1941 - 1949
5 Miguel Indurain Larraya SPA 1989 - 1995
5 Manuel Jorge Dominguez Diaz SPA 1986 - 1991
5 Telmo García SPA 1923 - 1928
5 José Magdalena Lafuente SPA 1910 - 1916
Jongste winnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
Oudste winnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
Meeste deelnames
Aantal Coureur Nat Periode
9 Mariano Cañardo Lacasta SPA 1930 - 1940
8 Jesus Herrada Lopez SPA 2011 - 2023
8 Alejandro Valverde Belmonte SPA 2004 - 2019
7 Bernardo Ruiz Navarrete SPA 1946 - 1956
7 Luciano Montero Hernández SPA 1929 - 1936
6 Julián Berrendero Martín SPA 1941 - 1949
5 Miguel Indurain Larraya SPA 1989 - 1995
5 Manuel Jorge Dominguez Diaz SPA 1986 - 1991
5 Telmo García SPA 1923 - 1928
5 José Magdalena Lafuente SPA 1910 - 1916
Jongste deelnemer
Leeftijd Coureur Nat Jaar
Oudste deelnemer
Leeftijd Coureur Nat Jaar
Meeste ritzeges
Aantal Coureur Nat Periode
1 Luis Otano SPA 1962 - 1962
1 José Perez Frances SPA 1962 - 1962
Jongste ritwinnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
Oudste ritwinnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
Meeste leiderstruien
Aantal Coureur Nat Periode
Jongste leider
Leeftijd Coureur Nat Jaar
Oudste leider
Leeftijd Coureur Nat Jaar