Tour of Rwanda

Startlijst Tour of Rwanda 2021
Coureur Nat Geboortedatum Team Deelnames
Azzedine Lagab ALG 18 Sep 1986 4
Jean-Bosco Nsengimana RWA 04 Nov 1993 5
Mehari Tewelde ERI 05 Jun 2001 1
Nahom Zerai ERI 13 Sep 2002 1
Nassim Saïdi ALG 09 Dec 1994 1
Samuel Mugisha RWA 05 Dec 1997 4
Abner Santiago Umba Lopez COL 20 Nov 2002 Androni Giocattoli - Sidermec 1
Alessandro Bisolti ITA 07 Mar 1985 Androni Giocattoli - Sidermec 1
Daniel Felipe Munoz Giraldo COL 21 Nov 1996 Androni Giocattoli - Sidermec 2
Jhonatan Restrepo Valencia COL 28 Nov 1994 Androni Giocattoli - Sidermec 2
Adne van Engelen NED 16 Mar 1993 Bike Aid 1
Charles Kagimu UGA 15 Sep 1998 Bike Aid 1
Erik Bergström Frisk ZWE 28 Sep 1999 Bike Aid 1
Nikodemus Holler DUI 04 May 1991 Bike Aid 2
Salim Kipkemboi KEN 30 Nov 1998 Bike Aid 3
Alan Boileau FRA 25 Jun 1999 B&B Hotels p/b KTM 1
Cyril Gautier FRA 26 Sep 1987 B&B Hotels p/b KTM 1
Jonathan Hivert FRA 23 Mar 1985 B&B Hotels p/b KTM 1
Pierre Rolland FRA 10 Oct 1986 B&B Hotels p/b KTM 1
Quentin Pacher FRA 06 Jan 1992 B&B Hotels p/b KTM 1
Eric Manizabayo RWA 28 Aug 1997 Benediction - Ignite 3
Patrick Byukusenge RWA 01 Jun 1991 Benediction - Ignite 5
James Piccoli CDN 05 Sep 1991 Israel Start-Up Nation 1
Norman Vahtra EST 23 Nov 1996 Israel Start-Up Nation 1
Bernardo Albeiro Suaza Arango COL 28 Nov 1992 Team Medellin - EPM 1
Brayan Stiven Sanchez Vergara COL 03 Jun 1994 Team Medellin - EPM 1
Oscar Sevilla Ribera SPA 29 Sep 1976 Team Medellin - EPM 1
Walter Alejandro Vargas Alzate COL 16 Apr 1992 Team Medellin - EPM 1
Weimar Alfonso Roldan Ortiz COL 17 May 1985 Team Medellin - EPM 1
Callum Ormiston ZAF 02 Aug 2000 ProTouch 1
Gustav Basson ZAF 23 Feb 1996 ProTouch 1
Kent Main ZAF 08 Jan 1996 ProTouch 3
Seth Hakizimana RWA 27 May 1996 Skol - Adrien Cycling Academy 2
Renus Uhiriwe Byiza RWA 01 Apr 2001 Team Qhubeka 1
Alexandre Geniez FRA 16 Apr 1988 Team TotalEnergies / Total Direct Energie 1
Alexis Vuillermoz FRA 01 Jun 1988 Team TotalEnergies / Total Direct Energie 1
Cristian Rodriguez Martin SPA 03 Mar 1995 Team TotalEnergies / Total Direct Energie 1
Marlon Gaillard FRA 09 May 1996 Team TotalEnergies / Total Direct Energie 1
Valentin Ferron FRA 08 Feb 1998 Team TotalEnergies / Total Direct Energie 1
Alfdan De Decker BEL 09 Sep 1996 Tarteletto - Isorex 1
Andreas Goeman BEL 07 Aug 1999 Tarteletto - Isorex 1
Elias Van Breussegem BEL 22 Apr 1992 Tarteletto - Isorex 1
Gianni Marchand BEL 01 Jun 1990 Tarteletto - Isorex 1
Lennert Teugels BEL 09 Apr 1993 Tarteletto - Isorex 1
Artem Ovechkin RUS 11 Jul 1986 Terengganu Cycling Team 1
Carlos Julian Quintero Norena COL 05 Mar 1986 Terengganu Cycling Team 2
Metkel Eyob ERI 04 Sep 1993 Terengganu Cycling Team 6
Alex Hoehn USA 22 Dec 1997 Wildlife Generation Pro Cycling 1
Cormac McGeough IRL 12 Aug 1996 Wildlife Generation Pro Cycling 1
Serghei Tvetcov ROU 29 Dec 1988 Wildlife Generation Pro Cycling 1
Meeste zeges
Aantal Coureur Nat Periode
2 Natnael Tesfatsion ERI 2020 - 2022
2 Valens Ndayisenga RWA 2014 - 2016
1 Joseph Blackmore GBR 2024 - 2024
1 Henok Mulueberhan ERI 2023 - 2023
1 Cristian Rodriguez Martin SPA 2021 - 2021
1 Merhawi Kudus Ghebremedhin ERI 2019 - 2019
1 Samuel Mugisha RWA 2018 - 2018
1 Joseph Areruya RWA 2017 - 2017
1 Jean-Bosco Nsengimana RWA 2015 - 2015
1 Dylan Girdlestone ZAF 2013 - 2013
Meeste podiumplaatsen
Aantal Coureur Nat Periode
3 Metkel Eyob ERI 2013 - 2017
3 Dylan Girdlestone ZAF 2011 - 2013
2 Natnael Tesfatsion ERI 2020 - 2022
2 Joseph Areruya RWA 2015 - 2017
2 Valens Ndayisenga RWA 2014 - 2016
2 Jean-Bosco Nsengimana RWA 2014 - 2015
1 Ilkhan Dostiyev KAZ 2024 - 2024
1 Jhonatan Restrepo Valencia COL 2024 - 2024
1 Joseph Blackmore GBR 2024 - 2024
1 Henok Mulueberhan ERI 2023 - 2023
Meeste keren gefinished
Aantal Coureur Nat Periode
4 Metkel Eyob ERI 2013 - 2024
4 Kent Main ZAF 2020 - 2023
3 Eric Manizabayo RWA 2020 - 2024
3 Jhonatan Restrepo Valencia COL 2020 - 2024
3 Joseph Areruya RWA 2015 - 2024
3 Henok Mulueberhan ERI 2020 - 2023
3 Dylan Girdlestone ZAF 2011 - 2013
2 Dawit Yemane ERI 2023 - 2024
2 Joseph Blackmore GBR 2023 - 2024
2 Merhawi Kudus Ghebremedhin ERI 2019 - 2024
Jongste winnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
20-250 Samuel Mugisha RWA 2018
20-283 Natnael Tesfatsion ERI 2020
20-326 Valens Ndayisenga RWA 2014
21-002 Joseph Blackmore GBR 2024
21-323 Joseph Areruya RWA 2017
22-015 Daniel Teklehaimanot Girmazion ERI 2010
22-018 Jean-Bosco Nsengimana RWA 2015
22-280 Natnael Tesfatsion ERI 2022
22-323 Valens Ndayisenga RWA 2016
23-107 Henok Mulueberhan ERI 2023
Oudste winnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
30-097 Darren Lill ZAF 2012
27-133 Adil Jelloul MAR 2009
26-067 Cristian Rodriguez Martin SPA 2021
25-178 Kiel Reijnen USA 2011
25-039 Merhawi Kudus Ghebremedhin ERI 2019
24-044 Dylan Girdlestone ZAF 2013
23-107 Henok Mulueberhan ERI 2023
22-323 Valens Ndayisenga RWA 2016
22-280 Natnael Tesfatsion ERI 2022
22-018 Jean-Bosco Nsengimana RWA 2015
Meeste deelnames
Aantal Coureur Nat Periode
9 Metkel Eyob ERI 2013 - 2024
7 Jean-Bosco Nsengimana RWA 2013 - 2023
7 Valens Ndayisenga RWA 2013 - 2019
6 Joseph Areruya RWA 2015 - 2024
6 Patrick Byukusenge RWA 2015 - 2024
5 Azzedine Lagab ALG 2013 - 2024
5 Didier Munyaneza RWA 2017 - 2024
5 Eric Manizabayo RWA 2019 - 2024
5 Moise Mugisha RWA 2018 - 2024
5 Kent Main ZAF 2017 - 2023
Jongste deelnemer
Leeftijd Coureur Nat Jaar
18-163 Abner Santiago Umba Lopez COL 2021
18-232 Nahom Zerai ERI 2021
18-258 Aklilu Arefayne ERI 2023
18-300 Merhawi Kudus Ghebremedhin ERI 2012
18-321 Dylan Hicks GBR 2023
18-329 Biniam Girmay Hailu ERI 2019
19-107 Henok Mulueberhan ERI 2019
19-241 Yacob Abraha Debesay ERI 2019
19-271 Nil Aguilera Jorba SPA 2024
19-302 Ronan Auge FRA 2024
Oudste deelnemer
Leeftijd Coureur Nat Jaar
44-222 Oscar Sevilla Ribera SPA 2021
39-294 Guy Smet BEL 2011
38-295 Guy Smet BEL 2010
38-281 Chris Froome GBR 2024
38-144 Julien Simon FRA 2024
38-061 Peter Kusztor HUN 2023
37-247 Yohann Gène FRA 2019
37-160 Azzedine Lagab ALG 2024
37-147 Timo Scholz DUI 2009
37-067 Jonathan Clarke AUS 2022
Meeste ritzeges
Aantal Coureur Nat Periode
7 Jhonatan Restrepo Valencia COL 2020 - 2024
5 Metkel Eyob ERI 2013 - 2017
5 Valens Ndayisenga RWA 2013 - 2017
4 Alan Boileau FRA 2021 - 2022
4 Azzedine Lagab ALG 2013 - 2018
4 Jean-Bosco Nsengimana RWA 2015 - 2017
4 Mekseb Abraha Debesay ERI 2014 - 2015
4 Kiel Reijnen USA 2011 - 2011
3 Merhawi Kudus Ghebremedhin ERI 2012 - 2019
3 Timothy Rugg USA 2016 - 2018
Jongste ritwinnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
18-300 Merhawi Kudus Ghebremedhin ERI 2012
18-332 Biniam Girmay Hailu ERI 2019
19-247 Yacob Abraha Debesay ERI 2019
19-322 Valens Ndayisenga RWA 2013
19-322 Natnael Teweldemedhin Berhane ERI 2010
20-007 Yevgeniy Fedorov KAZ 2020
20-080 Metkel Eyob ERI 2013
20-244 Samuel Mugisha RWA 2018
20-279 Natnael Tesfatsion ERI 2020
20-321 Joseph Areruya RWA 2016
Oudste ritwinnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
39-294 Guy Smet BEL 2011
34-209 Pierre Rolland FRA 2021
33-326 Abdelatif Saadoune MAR 2009
33-323 Abdelatif Saadoune MAR 2009
33-314 Alexandre Geniez FRA 2022
33-310 Alexandre Geniez FRA 2022
33-269 Bruno Langlois CDN 2012
33-265 Bruno Langlois CDN 2012
32-257 Timothy Rugg USA 2018
31-328 Azzedine Lagab ALG 2018
Meeste ritzeges in één jaar
Aantal Coureur Nat Jaar
4 Jhonatan Restrepo Valencia COL 2020
4 Kiel Reijnen USA 2011
3 Alan Boileau FRA 2021
3 Jean-Bosco Nsengimana RWA 2015
2 Itmar Einhorn ISR 2024
2 Joseph Blackmore GBR 2024
2 Ethan Vernon GBR 2023
2 Henok Mulueberhan ERI 2023
2 Alexandre Geniez FRA 2022
2 Merhawi Kudus Ghebremedhin ERI 2019
Meeste leiderstruien
Aantal Coureur Nat Periode
9 Merhawi Kudus Ghebremedhin ERI 2012 - 2019
8 Natnael Tesfatsion ERI 2020 - 2022
7 Adil Jelloul MAR 2009 - 2009
6 Valens Ndayisenga RWA 2014 - 2014
5 Kiel Reijnen USA 2011 - 2011
4 Dylan Girdlestone ZAF 2013 - 2013
4 Darren Lill ZAF 2012 - 2012
3 Joseph Blackmore GBR 2024 - 2024
3 William Junior Lecerf BEL 2023 - 2024
3 Henok Mulueberhan ERI 2023 - 2023
Jongste leider
Leeftijd Coureur Nat Jaar
18-164 Abner Santiago Umba Lopez COL 2021
18-303 Merhawi Kudus Ghebremedhin ERI 2012
19-322 Natnael Teweldemedhin Berhane ERI 2010
19-329 Biniam Girmay Hailu ERI 2020
20-007 Yevgeniy Fedorov KAZ 2020
20-131 William Junior Lecerf BEL 2023
20-279 Natnael Tesfatsion ERI 2020
20-316 Axel Laurance FRA 2022
20-321 Valens Ndayisenga RWA 2014
21-000 Joseph Blackmore GBR 2024
Oudste leider
Leeftijd Coureur Nat Jaar
33-311 Alexandre Geniez FRA 2022
33-209 Angel Madrazo Ruiz SPA 2022
30-097 Darren Lill ZAF 2012
27-244 Metkel Eyob ERI 2021
27-221 Jay Robert Thomson ZAF 2013
27-133 Adil Jelloul MAR 2009
27-086 Jhonatan Restrepo Valencia COL 2022
26-336 Brayan Stiven Sanchez Vergara COL 2021
26-152 Itmar Einhorn ISR 2024
26-067 Cristian Rodriguez Martin SPA 2021