Vuelta a San Juan

Startlijst Vuelta a San Juan 2019
Coureur Nat Geboortedatum Team Deelnames
Alain Rossbel Quispe Colque PER 04 Feb 1994 1
Alexander Grigoriev RUS 21 Mar 1992 1
Cesar Nicolas Paredes Avellaneda COL 05 Sep 1992 1
Cristhian Montoya Giraldo COL 04 Aug 1989 1
Daniel Ricardo Diaz ARG 07 Jul 1989 1
Daniel Zamora ARG 10 Mar 1987 1
Dayer Uberney Quintana Rojas COL 10 Aug 1992 1
Efren Santos Moreno MEX 09 Jan 1992 1
German Nicolas Tivani Perez ARG 31 Oct 1995 2
Kevin Alejandro Castro Carbajal ARG 17 Apr 1999 1
Laureano Rosas ARG 23 Aug 1990 1
Luca Pacioni ITA 13 Aug 1993 1
Maximiliano Ezequiel Navarrete ARG 14 May 1991 1
Oscar Sevilla Ribera SPA 29 Sep 1976 3
Ottavio Dotti ITA 27 Jun 1997 1
Raul Colombo ITA 19 Aug 1996 1
Ricardo Escuela ARG 23 May 1983 3
Ruben Rojas ARG 11 Oct 1989 1
Sebastian Alexander Castano Munoz COL 12 May 1997 1
Tommaso Fiaschi ITA 22 Jun 1997 1
Weimar Alfonso Roldan Ortiz COL 17 May 1985 1
Francesco Gavazzi ITA 01 Aug 1984 Androni Giocattoli - Sidermec 1
Manuel Belletti ITA 14 Oct 1985 Androni Giocattoli - Sidermec 1
Matteo Montaguti ITA 06 Jan 1984 Androni Giocattoli - Sidermec 1
Mattia Cattaneo ITA 25 Oct 1990 Androni Giocattoli - Sidermec 1
Mattia Frapporti ITA 02 Jul 1994 Androni Giocattoli - Sidermec 1
Miguel Eduardo Florez Lopez COL 21 Feb 1996 Androni Giocattoli - Sidermec 1
Erik Baska SVK 12 Jan 1994 BORA - Hansgrohe 1
Felix Grossschartner OOS 23 Dec 1993 BORA - Hansgrohe 1
Peter Sagan SVK 26 Jan 1990 BORA - Hansgrohe 1
Sam Bennett IRL 16 Oct 1990 BORA - Hansgrohe 1
Cristian Rodriguez Martin SPA 03 Mar 1995 Caja Rural - Seguros RGA 1
Matteo Malucelli ITA 20 Oct 1993 Caja Rural - Seguros RGA 3
Nelson Andres Soto Martinez COL 19 Jun 1994 Caja Rural - Seguros RGA 1
Alvaro Hodeg Chagui COL 16 Sep 1996 Deceuninck - Quick Step 2
Julian Alaphilippe FRA 11 Jun 1992 Deceuninck - Quick Step 1
Maximiliano Ariel Richeze Araquistain ARG 07 Mar 1983 Deceuninck - Quick Step 3
Remco Evenepoel BEL 25 Jan 2000 Deceuninck - Quick Step 1
Conor Dunne IRL 22 Jan 1992 Israel Cycling Academy 1
Matthias Brandle OOS 07 Dec 1989 Israel Cycling Academy 2
Riccardo Minali ITA 19 Apr 1995 Israel Cycling Academy 1
Rudy Barbier FRA 18 Dec 1992 Israel Cycling Academy 1
Jens Keukeleire BEL 23 Nov 1988 Lotto - Soudal 1
Nikolas Maes BEL 09 Apr 1986 Lotto - Soudal 1
Stan Dewulf BEL 20 Dec 1997 Lotto - Soudal 1
Tiesj Benoot BEL 11 Mar 1994 Lotto - Soudal 2
Carlos Barbero Cuesta SPA 29 Apr 1991 Movistar 1
Nairo Alexander Quintana Rojas COL 04 Feb 1990 Movistar 1
Richard Antonio Carapaz Montenegro ECU 29 May 1993 Movistar 1
Winner Andrew Anacona Gomez COL 11 Aug 1988 Movistar 1
Alejandro Osorio Carvajal COL 28 May 1998 Nippo - Vini Fantini - Faizanè 1
Hideto Nakane JPN 02 May 1990 Nippo - Vini Fantini - Faizanè 1
Imerio Cima ITA 29 Oct 1997 Nippo - Vini Fantini - Faizanè 1
Gino Mäder ZWI 04 Jan 1997 Dimension Data 1
Mark Cavendish GBR 21 May 1985 Dimension Data 1
Fernando Gaviria Rendon COL 19 Aug 1994 UAE Team Emirates 3
Simone Consonni ITA 12 Sep 1994 UAE Team Emirates 1
Tom Böhli ZWI 17 Jan 1994 UAE Team Emirates 1
Valerio Conti ITA 30 Mar 1993 UAE Team Emirates 1
Meeste zeges
Aantal Coureur Nat Periode
1 Miguel Angel Lopez Moreno COL 2023 - 2023
1 Remco Evenepoel BEL 2020 - 2020
1 Winner Andrew Anacona Gomez COL 2019 - 2019
1 Oscar Sevilla Ribera SPA 2018 - 2018
1 Bauke Mollema NED 2017 - 2017
1 Edgardo Simon ARG 2002 - 2002
Meeste podiumplaatsen
Aantal Coureur Nat Periode
4 Oscar Sevilla Ribera SPA 2017 - 2020
3 Filippo Ganna ITA 2018 - 2023
2 Rodolfo Andres Torres Agudelo COL 2017 - 2018
1 Sergio Andres Higuita Garcia COL 2023 - 2023
1 Miguel Angel Lopez Moreno COL 2023 - 2023
1 Remco Evenepoel BEL 2020 - 2020
1 Julian Alaphilippe FRA 2019 - 2019
1 Winner Andrew Anacona Gomez COL 2019 - 2019
1 Bauke Mollema NED 2017 - 2017
1 Edgardo Simon ARG 2002 - 2002
Meeste keren gefinished
Aantal Coureur Nat Periode
5 Oscar Sevilla Ribera SPA 2017 - 2023
3 Cesar Nicolas Paredes Avellaneda COL 2019 - 2023
3 Filippo Ganna ITA 2018 - 2023
3 Remco Evenepoel BEL 2019 - 2023
2 German Nicolas Tivani Perez ARG 2020 - 2023
2 Juan Pablo Dotti ARG 2020 - 2023
2 Rodolfo Andres Torres Agudelo COL 2017 - 2018
1 Brayan Stiven Sanchez Vergara COL 2023 - 2023
1 Brandon Smith Rivera Vargas COL 2023 - 2023
1 Alan Jousseaume FRA 2023 - 2023
Jongste winnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
Oudste winnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
Meeste deelnames
Aantal Coureur Nat Periode
5 Fernando Gaviria Rendon COL 2017 - 2023
5 Maximiliano Ariel Richeze Araquistain ARG 2017 - 2023
5 Oscar Sevilla Ribera SPA 2017 - 2023
5 Ricardo Escuela ARG 2017 - 2023
4 German Nicolas Tivani Perez ARG 2017 - 2023
3 Cesar Nicolas Paredes Avellaneda COL 2019 - 2023
3 Filippo Ganna ITA 2018 - 2023
3 Laureano Rosas ARG 2019 - 2023
3 Peter Sagan SVK 2019 - 2023
3 Remco Evenepoel BEL 2019 - 2023
Jongste deelnemer
Leeftijd Coureur Nat Jaar
20-003 Remco Evenepoel BEL 2020
21-182 Filippo Ganna ITA 2018
22-157 Fernando Gaviria Rendon COL 2017
23-155 Fernando Gaviria Rendon COL 2018
24-161 Fernando Gaviria Rendon COL 2019
24-175 Tomas Contte ARG 2023
24-219 Manuele Tarozzi ITA 2023
25-161 Fernando Gaviria Rendon COL 2020
26-232 Julian Alaphilippe FRA 2019
26-238 Guillaume Martin FRA 2020
Oudste deelnemer
Leeftijd Coureur Nat Jaar
32-100 Sam Bennett IRL 2023
30-176 Winner Andrew Anacona Gomez COL 2019
30-064 Bauke Mollema NED 2017
28-362 Ramunas Navardauskas LTU 2017
28-359 Miguel Angel Lopez Moreno COL 2023
28-159 Fernando Gaviria Rendon COL 2023
27-351 Elia Viviani ITA 2017
27-212 Roman Villalobos Solis CRC 2018
27-087 Cristofer Robin Jurado Lopez PAN 2023
27-039 Rudy Barbier FRA 2020
Meeste ritzeges
Aantal Coureur Nat Periode
9 Fernando Gaviria Rendon COL 2017 - 2023
3 Maximiliano Ariel Richeze Araquistain ARG 2017 - 2018
2 Sam Bennett IRL 2019 - 2023
2 Samuel Welsford AUS 2023 - 2023
2 Julian Alaphilippe FRA 2019 - 2019
1 Fabio Jakobsen NED 2023 - 2023
1 Miguel Angel Lopez Moreno COL 2023 - 2023
1 Quinn Simmons USA 2023 - 2023
1 Miguel Eduardo Florez Lopez COL 2020 - 2020
1 Remco Evenepoel BEL 2020 - 2020
Jongste ritwinnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
Oudste ritwinnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
Meeste leiderstruien
Aantal Coureur Nat Periode
6 Fernando Gaviria Rendon COL 2017 - 2023
5 Remco Evenepoel BEL 2020 - 2020
3 Sam Bennett IRL 2023 - 2023
3 Miguel Angel Lopez Moreno COL 2023 - 2023
3 Winner Andrew Anacona Gomez COL 2019 - 2019
3 Bauke Mollema NED 2017 - 2017
2 Julian Alaphilippe FRA 2019 - 2019
2 Filippo Ganna ITA 2018 - 2018
2 Ramunas Navardauskas LTU 2017 - 2017
1 Rudy Barbier FRA 2020 - 2020
Jongste leider
Leeftijd Coureur Nat Jaar
20-003 Remco Evenepoel BEL 2020
21-182 Filippo Ganna ITA 2018
22-157 Fernando Gaviria Rendon COL 2017
23-155 Fernando Gaviria Rendon COL 2018
24-161 Fernando Gaviria Rendon COL 2019
25-161 Fernando Gaviria Rendon COL 2020
26-232 Julian Alaphilippe FRA 2019
27-039 Rudy Barbier FRA 2020
27-212 Roman Villalobos Solis CRC 2018
27-351 Elia Viviani ITA 2017
Oudste leider
Leeftijd Coureur Nat Jaar
32-100 Sam Bennett IRL 2023
30-176 Winner Andrew Anacona Gomez COL 2019
30-064 Bauke Mollema NED 2017
28-362 Ramunas Navardauskas LTU 2017
28-359 Miguel Angel Lopez Moreno COL 2023
28-159 Fernando Gaviria Rendon COL 2023
27-351 Elia Viviani ITA 2017
27-212 Roman Villalobos Solis CRC 2018
27-039 Rudy Barbier FRA 2020
26-233 Julian Alaphilippe FRA 2019