Vuelta a Colombia

Vuelta a Colombia 2004
20 Jun 2004
Pos Coureur Nat Team Leeftijd
1 COL Jose Joaquim Castelblanco Romero COL 34-187
2 COL Libardo Niño Corredor COL 35-267
3 COL Jairo de Jesus Hernandez Montoya COL 31-311
Startlijst Vuelta a Colombia 2004
Coureur Nat Geboortedatum Team Deelnames
Alejandro Ramirez Calderon COL 15 Aug 1981 1
Alexis Rojas Diaz COL 09 Aug 1972 8
Hector Orlando Mesa Mesa COL 02 Jan 1976 1
Helder Herrera Cortes COL 28 Dec 1968 5
Herbert Gutierrez Garcia COL 13 Feb 1973 3
Ismael Sarmiento COL 15 Jul 1973 2
Jairo de Jesus Hernandez Montoya COL 13 Aug 1972 5
Javier de Jesus Zapata Villada COL 16 Sep 1969 8
John Freddy Garcia Feria COL 25 May 1974 2
Jose Joaquim Castelblanco Romero COL 15 Dec 1969 4
Juan Barrero COL 19 May 1973 2
Juan Carlos Fonseca COL 16 Sep 1970 1
Juan Diego Ramirez Calderon COL 21 Jul 1971 6
Leonardo Fabio Duque COL 04 Oct 1980 1
Libardo Niño Corredor COL 26 Sep 1968 9
Miguel Angel Sanabria Acevedo COL 20 Sep 1967 5
Oved-Yesid Ramirez COL 26 Jun 1975 2
Walter Fernando Pedraza Morales COL 27 Nov 1981 1
Erelijst
Jaar Datum UCI Eerste Tweede Derde
2023 25.06 2.2 COL Miguel Angel Lopez Moreno COL Rodrigo Contreras Pinzon COL Wilson Estiben Pena Molano
2022 12.06 2.2 COL Fabio Andres Duarte Arevalo COL Hernando Bohorquez Sanchez COL Julian Cardona Tabares
2021 25.04 2.2 COL Jose Tito Hernandez Jaramillo COL Angel Alexander Gil Sanchez COL Aristobulo Cala Cala
2018 19.08 ECU Jonathan Klever Caicedo Cepeda COL Juan Pablo Suarez Suarez SPA Oscar Sevilla Ribera
2017 13.08 2.2 COL Aristobulo Cala Cala COL Alex Norberto Cano Ardila COL Juan Pablo Suarez Suarez
2016 26.06 2.2 COL Mauricio Ortega Ramirez SPA Oscar Sevilla Ribera COL Alex Norberto Cano Ardila
2015 15.08 2.2 SPA Oscar Sevilla Ribera COL Mauricio Ortega Ramirez COL Luis Felipe Laverde Jimenez
2014 17.08 2.2 SPA Oscar Sevilla Ribera COL Luis Fernando Camargo Tenorio COL Julio Alexis Camacho Bernal
2013 23.06 2.2 SPA Oscar Sevilla Ribera COL Alex Norberto Cano Ardila COL Mauricio Ortega Ramirez
2012 24.06 2.2 COL Felix Rafael Cardenas Ravalo COL Alejandro Ramirez Calderon COL José Flober Pena Pena
2011 26.06 2.2 COL Felix Rafael Cardenas Ravalo COL Giovanny Manuel Baez Alvarez COL Freddy Emir Montana Cadena
2010 15.08 2.2 COL Sergio Luis Henao Montoya SPA Oscar Sevilla Ribera VEN Jose Rujano Guillen
2009 21.06 2.2 VEN Jose Rujano Guillen COL Freddy Emir Montana Cadena VEN Cesar Salazar
2008 25.05 2.2 COL Giovanny Manuel Baez Alvarez COL Hernan Buenahora Gutierrez COL Mauricio Ortega Ramirez
2007 12.08 2.2 COL Santiago Botero Echeverry COL Hernan Buenahora Gutierrez COL Israel Antonio Ochoa Plazas
2006 20.08 2.2 COL Jose Joaquim Castelblanco Romero COL Jose Daniel Rincon Quintana COL Alvaro Sierra Peña
2005 07.08 2.2 COL Libardo Niño Corredor COL Walter Fernando Pedraza Morales COL Alvaro Sierra Peña
2004 20.06 Nat COL Jose Joaquim Castelblanco Romero COL Libardo Niño Corredor COL Jairo de Jesus Hernandez Montoya
2003 30.06 2.5 COL Libardo Niño Corredor COL Felix Rafael Cardenas Ravalo COL Alvaro Sierra Peña
2002 14.07 2.5 COL Jose Joaquim Castelblanco Romero COL Helder Herrera Cortes COL Libardo Niño Corredor
2001 02.07 2.5 COL Hernan Buenahora Gutierrez COL Juan Diego Ramirez Calderon COL Jairo de Jesus Hernandez Montoya
2000 26.06 2.5 COL Hector Ivan Palacio Montoya COL Helder Herrera Cortes COL Hector Manuel Castano Betancourt
1999 27.06 2.5 COL Carlos Alberto Contreras Cano COL Alexis Rojas Diaz COL Felix Rafael Cardenas Ravalo
1998 10.05 2.5 COL Jose Joaquim Castelblanco Romero COL Ivan Ramiro Parra Pinto COL Libardo Niño Corredor
1997 04.05 2.4 COL Jose Joaquim Castelblanco Romero COL Jamir Humberto Bernal Sepulveda COL Hector Ivan Palacio Montoya
1996 05.05 2.5 COL Miguel Angel Sanabria Acevedo COL Hector Ivan Palacio Montoya COL Luis Alberto Gonzalez Gallego
1995 01.05 2.5 COL José Jaime "Chepe" Gonzalez Pico COL Juan Diego Ramirez Calderon COL Alvaro Sierra Peña
1994 26.03 2.5 COL José Jaime "Chepe" Gonzalez Pico COL Alvaro Sierra Peña COL Celio Roberto Roncancio Gonzalez
1993 04.04 2.5 COL Carlos Mario Jaramillo Mesa COL Edgar Humberto Ruiz Sierra COL Israel Antonio Ochoa Plazas
1987 . COL Pablo Emilio Wilches Tumbia
1986 . COL Luis Alberto Herrera Herrera
1955 12.06 COL Ramon Hoyos COL Honorio Rúa COL Reinaldo Medina
Meeste zeges
Aantal Coureur Nat Periode
5 Jose Joaquim Castelblanco Romero COL 1997 - 2006
3 Oscar Sevilla Ribera SPA 2013 - 2015
2 Felix Rafael Cardenas Ravalo COL 2011 - 2012
2 Libardo Niño Corredor COL 2003 - 2005
2 José Jaime "Chepe" Gonzalez Pico COL 1994 - 1995
1 Miguel Angel Lopez Moreno COL 2023 - 2023
1 Fabio Andres Duarte Arevalo COL 2022 - 2022
1 Jose Tito Hernandez Jaramillo COL 2021 - 2021
1 Jonathan Klever Caicedo Cepeda ECU 2018 - 2018
1 Aristobulo Cala Cala COL 2017 - 2017
Meeste podiumplaatsen
Aantal Coureur Nat Periode
6 Oscar Sevilla Ribera SPA 2010 - 2018
5 Alvaro Sierra Peña COL 1994 - 2006
5 Jose Joaquim Castelblanco Romero COL 1997 - 2006
5 Libardo Niño Corredor COL 1998 - 2005
4 Mauricio Ortega Ramirez COL 2008 - 2016
4 Felix Rafael Cardenas Ravalo COL 1999 - 2012
3 Alex Norberto Cano Ardila COL 2013 - 2017
3 Hernan Buenahora Gutierrez COL 2001 - 2008
3 Hector Ivan Palacio Montoya COL 1996 - 2000
2 Aristobulo Cala Cala COL 2017 - 2021
Meeste keren gefinished
Aantal Coureur Nat Periode
7 Oscar Sevilla Ribera SPA 2010 - 2021
6 Alvaro Sierra Peña COL 1994 - 2006
6 Libardo Niño Corredor COL 1995 - 2005
5 Jose Joaquim Castelblanco Romero COL 1997 - 2006
4 Mauricio Ortega Ramirez COL 2008 - 2016
4 Felix Rafael Cardenas Ravalo COL 1999 - 2012
4 Israel Antonio Ochoa Plazas COL 1993 - 2007
3 Juan Pablo Suarez Suarez COL 2017 - 2021
3 Alex Norberto Cano Ardila COL 2013 - 2017
3 Hernan Buenahora Gutierrez COL 2001 - 2008
Jongste winnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
22-249 Sergio Luis Henao Montoya COL 2010
25-113 Jonathan Klever Caicedo Cepeda ECU 2018
25-198 Carlos Alberto Contreras Cano COL 1999
25-241 José Jaime "Chepe" Gonzalez Pico COL 1994
26-277 José Jaime "Chepe" Gonzalez Pico COL 1995
26-352 Jose Tito Hernandez Jaramillo COL 2021
27-046 Giovanny Manuel Baez Alvarez COL 2008
27-092 Aristobulo Cala Cala COL 2017
27-123 Jose Rujano Guillen VEN 2009
27-140 Jose Joaquim Castelblanco Romero COL 1997
Oudste winnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
39-212 Felix Rafael Cardenas Ravalo COL 2012
38-320 Oscar Sevilla Ribera SPA 2015
38-214 Felix Rafael Cardenas Ravalo COL 2011
37-322 Oscar Sevilla Ribera SPA 2014
36-315 Libardo Niño Corredor COL 2005
36-267 Oscar Sevilla Ribera SPA 2013
36-248 Jose Joaquim Castelblanco Romero COL 2006
36-001 Fabio Andres Duarte Arevalo COL 2022
35-247 Mauricio Ortega Ramirez COL 2016
34-289 Santiago Botero Echeverry COL 2007
Meeste deelnames
Aantal Coureur Nat Periode
12 Oscar Sevilla Ribera SPA 2008 - 2022
12 Libardo Niño Corredor COL 1993 - 2007
11 Juan Diego Ramirez Calderon COL 1995 - 2012
11 Israel Antonio Ochoa Plazas COL 1993 - 2007
10 Fabio Andres Duarte Arevalo COL 2006 - 2023
9 Felix Rafael Cardenas Ravalo COL 1998 - 2014
9 Javier de Jesus Zapata Villada COL 1993 - 2005
8 Marlon Alirio Perez Arango COL 2000 - 2012
8 Victor Niño Corredor COL 1999 - 2012
8 Hernan Buenahora Gutierrez COL 1994 - 2008
Jongste deelnemer
Leeftijd Coureur Nat Jaar
18-147 William David Munoz Perez COL 2012
20-055 Fabio Andres Duarte Arevalo COL 2006
20-175 Luis Carlos Chia Bermudez COL 2017
20-201 Brayan Stiven Ramirez Chacon COL 2013
20-332 Juan Diego Alba Bolivar COL 2018
20-342 Cristian Rico Lemus COL 2022
21-000 Yosvany Falcon CUB 2000
21-007 Sergio Andres Higuita Garcia COL 2018
21-057 Aldemar Reyes Ortega COL 2016
21-060 Fabio Andres Duarte Arevalo COL 2007
Oudste deelnemer
Leeftijd Coureur Nat Jaar
45-256 Oscar Sevilla Ribera SPA 2022
44-208 Oscar Sevilla Ribera SPA 2021
42-350 Israel Antonio Ochoa Plazas COL 2007
41-356 Israel Antonio Ochoa Plazas COL 2006
41-324 Oscar Sevilla Ribera SPA 2018
41-263 Felix Rafael Cardenas Ravalo COL 2014
41-182 José Flober Pena Pena COL 2015
41-085 José Ibanez COL 2009
41-068 Hernan Buenahora Gutierrez COL 2008
40-331 Juan Diego Ramirez Calderon COL 2012
Meeste ritzeges
Aantal Coureur Nat Periode
12 Hernan Buenahora Gutierrez COL 1994 - 2008
10 Oscar Sevilla Ribera SPA 2008 - 2021
10 Felix Rafael Cardenas Ravalo COL 2002 - 2014
10 Libardo Niño Corredor COL 1993 - 2006
10 Jose Joaquim Castelblanco Romero COL 1997 - 2004
9 Miguel Angel Lopez Moreno COL 2023 - 2023
7 Jairo Perez Suarez COL 1998 - 2010
7 Hector Ivan Palacio Montoya COL 1994 - 2000
7 Raul Alexander Montana Herrera COL 1996 - 2000
6 Fabio Andres Duarte Arevalo COL 2007 - 2022
Jongste ritwinnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
21-000 Yosvany Falcon CUB 2000
21-007 Sergio Andres Higuita Garcia COL 2018
21-060 Fabio Andres Duarte Arevalo COL 2007
21-097 Wilmar Andres Paredes Zapata COL 2017
21-151 Carlos Humberto Cabrera Perez COL 1995
21-224 Juan Sebastian Molano Benavides COL 2016
21-238 Carlos Andres Ibañez Gonzalez COL 2003
21-269 Alexis Nilton Ortiz Ortiz COL 2005
21-293 Edgar Cadena Martinez MEX 2022
21-297 Yesid Albeiro Pira Parada COL 2021
Oudste ritwinnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
44-199 Oscar Sevilla Ribera SPA 2021
41-263 Felix Rafael Cardenas Ravalo COL 2014
41-065 Hernan Buenahora Gutierrez COL 2008
41-061 Hernan Buenahora Gutierrez COL 2008
40-206 Felix Rafael Cardenas Ravalo COL 2013
39-257 Oscar Sevilla Ribera SPA 2016
39-211 Felix Rafael Cardenas Ravalo COL 2012
39-204 Felix Rafael Cardenas Ravalo COL 2012
39-203 Felix Rafael Cardenas Ravalo COL 2012
39-154 Hernan Buenahora Gutierrez COL 2006
Meeste leiderstruien
Aantal Coureur Nat Periode
18 Libardo Niño Corredor COL 1995 - 2006
15 Oscar Sevilla Ribera SPA 2010 - 2021
14 Santiago Botero Echeverry COL 1997 - 2008
13 Felix Rafael Cardenas Ravalo COL 2011 - 2012
13 Jose Joaquim Castelblanco Romero COL 1997 - 2006
12 Hector Ivan Palacio Montoya COL 2000 - 2000
12 José Jaime "Chepe" Gonzalez Pico COL 1994 - 1995
11 Fabio Andres Duarte Arevalo COL 2006 - 2022
11 Sergio Luis Henao Montoya COL 2010 - 2011
10 Miguel Angel Lopez Moreno COL 2023 - 2023
Jongste leider
Leeftijd Coureur Nat Jaar
20-063 Fabio Andres Duarte Arevalo COL 2006
20-343 Cristian Rico Lemus COL 2022
21-297 Yesid Albeiro Pira Parada COL 2021
22-205 Edwin Alcibiades Avila Vanegas COL 2012
22-235 Sergio Luis Henao Montoya COL 2010
22-363 Fabio Andres Duarte Arevalo COL 2009
23-022 Eduardo Guerrero COL 1994
23-067 Luis Alberto Largo Quintero COL 2013
23-070 Herbert Gutierrez Garcia COL 1996
23-195 Sergio Luis Henao Montoya COL 2011
Oudste leider
Leeftijd Coureur Nat Jaar
44-202 Oscar Sevilla Ribera SPA 2021
39-212 Felix Rafael Cardenas Ravalo COL 2012
39-154 Hernan Buenahora Gutierrez COL 2006
38-320 Oscar Sevilla Ribera SPA 2015
38-214 Felix Rafael Cardenas Ravalo COL 2011
37-322 Oscar Sevilla Ribera SPA 2014
37-315 Libardo Niño Corredor COL 2006
37-132 Jairo Perez Suarez COL 2010
36-267 Oscar Sevilla Ribera SPA 2013
36-248 Jose Joaquim Castelblanco Romero COL 2006