Liège - Bastogne - Liège

Liège - Bastogne - Liège 1990
15 Apr 1990
Pos Coureur Nat Team Leeftijd
1 BEL Eric Van Lancker BEL Panasonic - Sportlife 28-350
2 FRA Jean-Claude Leclercq FRA Helvetia 27-267
3 NED Steven Rooks NED Panasonic - Sportlife 29-251
4 BEL Rudy Dhaenens BEL P.D. Magnetics 29-005
5 BEL Luc Roosen BEL Histor 25-210
6 ITA Moreno Argentin ITA Ariostea 29-119
7 ITA Gianni Bugno ITA Chateau d'Ax 26-061
8 NED Gert-Jan Theunisse NED Panasonic - Sportlife 27-091
9 IRL Martin Earley IRL P.D. Magnetics 27-304
10 NOR Atle Kvalsvoll NOR Z 28-005
11 NED Peter Winnen NED Buckler 32-222
12 SPA Miguel Indurain Larraya SPA Banesto 25-273
13 FRA Yvon Madiot FRA Toshiba 27-298
14 BEL Claude Criquielion BEL Lotto 33-094
15 GBR Robert Millar GBR Z 31-214
16 IRL Stephen Roche IRL Histor 30-139
17 MEX Raul Alcala Gallegos MEX P.D. Magnetics 26-043
18 FRA Gilles Delion FRA Helvetia 23-253
19 FRA Ronan Pensec FRA Z 26-280
20 BEL Michel Dernies BEL Weinmann 29-099
21 ITA Alberto Volpi ITA Chateau d'Ax 27-127
22 CDN Steve Bauer CDN 7-Eleven 30-308
23 Viatcheslav Ekimov URS Panasonic - Sportlife 24-070
24 FRA Jean-François Bernard FRA Toshiba 27-348
25 FRA Eric Caritoux FRA R.M.O. 29-242
26 SPA Pedro Delgado Robledo SPA Banesto 30-000
27 DUI Rolf Golz DUI Buckler 27-197
28 BEL Rudi Verdonck BEL Lotto 24-251
29 NED John Talen NED Panasonic - Sportlife 25-087
30 AUS Phil Anderson AUS TVM - Yoko 32-033
31 ZWI Rolf Jaermann ZWI 24-074
32 BEL Johan Bruyneel BEL Lotto 25-235
33 FRA Fabrice Philipot FRA Castorama 24-203
34 DEN Rolf Sörensen DEN Ariostea 24-360
35 FRA Jérôme Simon FRA Z 29-131
36 FRA Jacques Decrion FRA BH 28-148
37 FRA Jean-Claude Bagot FRA R.M.O. 32-037
38 NED Jan Siemons NED TVM - Yoko 25-324
39 ITA Franco Vona ITA Chateau d'Ax 25-238
40 ZWI Mauro Gianetti ZWI Helvetia 26-030
41 ITA Maurizio Fondriest ITA Del Tongo 25-090
42 SPA Marino Lejarreta Arrizabalaga SPA ONCE 32-336
43 ITA Davide Cassani ITA Ariostea 29-104
44 BEL Eric Vanderaerden BEL Buckler 28-063
45 USA Ron Kiefel USA 7-Eleven 30-004
46 DUI Andreas Kappes DUI Toshiba 24-113
47 BEL Paul Haghedooren BEL Histor 30-187
48 ZWI Werner Stutz ZWI 27-361
49 NED Peter Stevenhaagen NED Helvetia 24-356
50 OOS Gerhard Zadrobilek OOS P.D. Magnetics 28-296
51 ITA Claudio Chiappucci ITA Carrera Jeans 27-046
52 BEL Benny Van Brabant BEL 30-343
53 NED Adri van der Poel NED Weinmann 30-303
54 USA Bob Roll USA 7-Eleven 29-282
55 BEL Jan van Camp BEL 28-199
56 USA Andrew Hampsten USA 7-Eleven 28-008
57 Alexandre Troubine URS Alfa Lum 23-311
58 BEL Jan Wijnants BEL 31-219
59 BEL Jos Haex BEL Lotto 30-240
60 BEL Jean-Philippe Vandenbrande BEL TVM - Yoko 34-133
61 BEL Benny Heylen BEL 27-207
62 BEL Noël Szostek BEL 23-113
63 FRA Laurent Biondi FRA Histor 30-301
64 NED Marc van Orsouw NED P.D. Magnetics 26-003
65 BEL Frank Van Den Abbeele BEL Lotto 24-102
66 FRA Pascal Lino FRA R.M.O. 23-245
67 DUI Thomas Dürst DUI Panasonic - Sportlife 22-298
68 FRA Frédéric Brun (1957) FRA R.M.O. 32-212
69 NOR Atle Pedersen NOR P.D. Magnetics 25-260
70 ZWI Erich Maechler ZWI Carrera Jeans 29-203
71 POR Acacio Da Silva Mora POR Carrera Jeans 29-103
72 FRA Dominique Arnould FRA Castorama 23-147
73 NED Jos Van Aert NED P.D. Magnetics 27-232
74 ITA Enrico Zaina ITA Carrera Jeans 22-201
75 Jure Pavlic YUG Carrera Jeans 26-358
76 FRA Denis Roux FRA Toshiba 28-161
77 FRA Patrice Esnault FRA BH 28-307
78 NED Gerard Veldscholten NED Helvetia 30-240
79 ITA Camillo Passera ITA Chateau d'Ax 25-022
80 BEL Patrick Jacobs BEL TVM - Yoko 27-264
81 ITA Franco Ballerini ITA Del Tongo 25-125
82 SPA Marino Alonso Monje SPA Banesto 24-150
83 FRA Pascal Simon FRA Castorama 33-200
84 SPA Javier Murguialday Chasco SPA BH 28-070
85 ZWI Thomas Wegmuller ZWI Weinmann 29-199
86 SPA Jesus Rodriguez Magro SPA Banesto 29-322
87 FRA Bruno Cornillet FRA Z 27-066
88 ITA Marino Amadori ITA Del Tongo 33-006
89 FRA Marc Madiot FRA Toshiba 30-365
90 ITA Mauro Antonio Santaromita ITA Chateau d'Ax 25-209
91 ZWI Daniel Steiger ZWI 23-237
92 BEL Willem Van Eynde BEL Lotto 29-265
93 NED Frans Maassen NED Buckler 25-078
94 SPA Laudelino Cubino Gonzalez SPA BH 26-320
95 SPA Victor Gonzalo Guirao SPA Banesto 23-035
96 ZWI Urs Zimmermann ZWI 7-Eleven 30-138
97 DEN Brian Holm Sörensen DEN Histor 27-195
98 DEN Jesper Skibby DEN TVM - Yoko 25-329
99 ITA Luca Gelfi ITA Del Tongo 23-298
100 AUS Michael Wilson AUS Helvetia 30-091
101 ITA Roberto Gusmeroli ITA Chateau d'Ax 23-179
102 DEN Kim Andersen DEN Z 32-064
103 ITA Marco Lietti ITA Ariostea 24-360
104 ITA Alberto Elli ITA Ariostea 26-037
105 ITA Rodolfo Massi ITA Ariostea 24-210
106 BEL Guy Nulens BEL Panasonic - Sportlife 32-170
107 BEL Marc Sergeant BEL Panasonic - Sportlife 30-243
108 BEL Edwig Van Hooydonck BEL Buckler 23-254
109 SPA Julian Gorospe Artabe SPA Banesto 30-024
110 BEL Rudy Rogiers BEL 29-057
111 NZL Nathan Dahlberg NZL 7-Eleven 25-052
112 AUS Scott Sunderland (1966) AUS TVM - Yoko 23-138
113 FRA Henri Abadie FRA Z 27-061
114 FRA Dominique Arnaud FRA Banesto 34-209
115 ZWI Fabian Fuchs ZWI Buckler 28-116
116 AUS Stephen Hodge AUS ONCE 28-271
117 BEL Jan Goessens BEL Weinmann 27-177
118 CDN Brian Walton CDN 7-Eleven 24-118
119 USA Norman Alvis USA 7-Eleven 26-186
120 NED Gerrit Solleveld NED Buckler 28-311
121 Uwe Ampler DDR P.D. Magnetics 25-257
122 X -
123 JPN Masatoshi Ichikawa JPN 29-094
124 NED Stefan Räkers NED 23-305
125 ITA Marco Zen ITA Del Tongo 27-103
126 ZWI Jens Jentner ZWI 22-075
127 BEL Peter Roes BEL Lotto 25-346
128 FRA Yves Bonnamour FRA Castorama 28-273
129 BEL Johan Pauwels BEL 26-090
130 Viktor Klimov URS Alfa Lum 25-116
131 X -
132 X -
133 SPA Juan Martinez Oliver SPA Banesto 28-070
134 ITA Massimiliano Lelli ITA Ariostea 22-135
135 BEL Danny Neskens BEL 25-201
136 Asiate Saitov URS Alfa Lum 25-104
Liège - Bastogne - Liège 1990
Datum Rit Winnaar Leider Punten Berg
15.04 Eindstand Eric Van Lancker
Startlijst Liège - Bastogne - Liège 1990
Coureur Nat Geboortedatum Team Deelnames
Benny Heylen BEL 20 Sep 1962 1
Benny Van Brabant BEL 08 May 1959 4
Daniel Steiger ZWI 21 Aug 1966 1
Danny Neskens BEL 26 Sep 1964 1
Jan van Camp BEL 28 Sep 1961 3
Jan Wijnants BEL 08 Sep 1958 3
Jens Jentner ZWI 31 Jan 1968 1
Johan Pauwels BEL 16 Jan 1964 1
Masatoshi Ichikawa JPN 11 Jan 1961 1
Noël Szostek BEL 23 Dec 1966 1
Rolf Jaermann ZWI 31 Jan 1966 3
Rudy Rogiers BEL 17 Feb 1961 2
Stefan Räkers NED 14 Jun 1966 1
Werner Stutz ZWI 19 Apr 1962 1
Andrew Hampsten USA 07 Apr 1962 7-Eleven 3
Bob Roll USA 07 Jul 1960 7-Eleven 2
Brian Walton CDN 18 Dec 1965 7-Eleven 1
Nathan Dahlberg NZL 22 Feb 1965 7-Eleven 1
Norman Alvis USA 12 Oct 1963 7-Eleven 1
Ron Kiefel USA 11 Apr 1960 7-Eleven 1
Steve Bauer CDN 12 Jun 1959 7-Eleven 3
Urs Zimmermann ZWI 29 Nov 1959 7-Eleven 3
Alexandre Troubine URS 08 Jun 1966 Alfa Lum 1
Asiate Saitov URS 01 Jan 1965 Alfa Lum 1
Viktor Klimov URS 20 Dec 1964 Alfa Lum 1
Alberto Elli ITA 09 Mar 1964 Ariostea 2
Davide Cassani ITA 01 Jan 1961 Ariostea 2
Marco Lietti ITA 20 Apr 1965 Ariostea 1
Massimiliano Lelli ITA 02 Dec 1967 Ariostea 1
Moreno Argentin ITA 17 Dec 1960 Ariostea 6
Rodolfo Massi ITA 17 Sep 1965 Ariostea 2
Rolf Sörensen DEN 20 Apr 1965 Ariostea 2
Dominique Arnaud FRA 19 Sep 1955 Banesto 2
Jesus Rodriguez Magro SPA 28 May 1960 Banesto 3
Juan Martinez Oliver SPA 04 Feb 1962 Banesto 1
Julian Gorospe Artabe SPA 22 Mar 1960 Banesto 2
Marino Alonso Monje SPA 16 Nov 1965 Banesto 1
Miguel Indurain Larraya SPA 16 Jul 1964 Banesto 2
Pedro Delgado Robledo SPA 15 Apr 1960 Banesto 4
Victor Gonzalo Guirao SPA 11 Mar 1967 Banesto 1
Jacques Decrion FRA 18 Nov 1961 BH 3
Javier Murguialday Chasco SPA 04 Feb 1962 BH 1
Laudelino Cubino Gonzalez SPA 31 May 1963 BH 1
Patrice Esnault FRA 12 Jun 1961 BH 1
Edwig Van Hooydonck BEL 04 Aug 1966 Buckler 2
Eric Vanderaerden BEL 11 Feb 1962 Buckler 2
Fabian Fuchs ZWI 20 Dec 1961 Buckler 3
Frans Maassen NED 27 Jan 1965 Buckler 2
Gerrit Solleveld NED 08 Jun 1961 Buckler 1
Peter Winnen NED 05 Sep 1957 Buckler 4
Rolf Golz DUI 30 Sep 1962 Buckler 5
Acacio Da Silva Mora POR 02 Jan 1961 Carrera Jeans 6
Claudio Chiappucci ITA 28 Feb 1963 Carrera Jeans 3
Enrico Zaina ITA 27 Sep 1967 Carrera Jeans 1
Erich Maechler ZWI 24 Sep 1960 Carrera Jeans 1
Jure Pavlic YUG 23 Apr 1963 Carrera Jeans 2
Dominique Arnould FRA 19 Nov 1966 Castorama 1
Fabrice Philipot FRA 24 Sep 1965 Castorama 2
Pascal Simon FRA 27 Sep 1956 Castorama 10
Yves Bonnamour FRA 16 Jul 1961 Castorama 1
Alberto Volpi ITA 09 Dec 1962 Chateau d'Ax 4
Camillo Passera ITA 24 Mar 1965 Chateau d'Ax 1
Franco Vona ITA 20 Aug 1964 Chateau d'Ax 3
Gianni Bugno ITA 14 Feb 1964 Chateau d'Ax 3
Mauro Antonio Santaromita ITA 18 Sep 1964 Chateau d'Ax 1
Roberto Gusmeroli ITA 18 Oct 1966 Chateau d'Ax 2
Franco Ballerini ITA 11 Dec 1964 Del Tongo 1
Luca Gelfi ITA 21 Jun 1966 Del Tongo 1
Marco Zen ITA 02 Jan 1963 Del Tongo 1
Marino Amadori ITA 09 Apr 1957 Del Tongo 1
Maurizio Fondriest ITA 15 Jan 1965 Del Tongo 1
Gerard Veldscholten NED 19 Aug 1959 Helvetia 6
Gilles Delion FRA 05 Aug 1966 Helvetia 2
Jean-Claude Leclercq FRA 22 Jul 1962 Helvetia 2
Mauro Gianetti ZWI 16 Mar 1964 Helvetia 3
Michael Wilson AUS 15 Jan 1960 Helvetia 3
Peter Stevenhaagen NED 24 Apr 1965 Helvetia 3
Brian Holm Sörensen DEN 02 Oct 1962 Histor 3
Laurent Biondi FRA 19 Jun 1959 Histor 3
Luc Roosen BEL 17 Sep 1964 Histor 3
Paul Haghedooren BEL 11 Oct 1959 Histor 4
Stephen Roche IRL 28 Nov 1959 Histor 6
Claude Criquielion BEL 11 Jan 1957 Lotto 10
Frank Van Den Abbeele BEL 03 Jan 1966 Lotto 1
Johan Bruyneel BEL 23 Aug 1964 Lotto 2
Jos Haex BEL 19 Aug 1959 Lotto 5
Peter Roes BEL 04 May 1964 Lotto 4
Rudi Verdonck BEL 07 Aug 1965 Lotto 2
Willem Van Eynde BEL 24 Jul 1960 Lotto 2
Marino Lejarreta Arrizabalaga SPA 14 May 1957 ONCE 2
Stephen Hodge AUS 18 Jul 1961 ONCE 2
Eric Van Lancker BEL 30 Apr 1961 Panasonic - Sportlife 5
Gert-Jan Theunisse NED 14 Jan 1963 Panasonic - Sportlife 5
Guy Nulens BEL 27 Oct 1957 Panasonic - Sportlife 4
John Talen NED 18 Jan 1965 Panasonic - Sportlife 2
Marc Sergeant BEL 16 Aug 1959 Panasonic - Sportlife 5
Steven Rooks NED 07 Aug 1960 Panasonic - Sportlife 7
Thomas Dürst DUI 22 Jun 1967 Panasonic - Sportlife 1
Viatcheslav Ekimov URS 04 Feb 1966 Panasonic - Sportlife 1
Atle Pedersen NOR 29 Jul 1964 P.D. Magnetics 1
Gerhard Zadrobilek OOS 23 Jun 1961 P.D. Magnetics 3
Jos Van Aert NED 26 Aug 1962 P.D. Magnetics 2
Marc van Orsouw NED 12 Apr 1964 P.D. Magnetics 3
Martin Earley IRL 15 Jun 1962 P.D. Magnetics 4
Raul Alcala Gallegos MEX 03 Mar 1964 P.D. Magnetics 3
Rudy Dhaenens BEL 10 Apr 1961 P.D. Magnetics 5
Uwe Ampler DDR 01 Aug 1964 P.D. Magnetics 1
Eric Caritoux FRA 16 Aug 1960 R.M.O. 5
Frédéric Brun (1957) FRA 15 Sep 1957 R.M.O. 2
Jean-Claude Bagot FRA 09 Mar 1958 R.M.O. 5
Pascal Lino FRA 13 Aug 1966 R.M.O. 1
Andreas Kappes DUI 23 Dec 1965 Toshiba 2
Denis Roux FRA 05 Nov 1961 Toshiba 5
Jean-François Bernard FRA 02 May 1962 Toshiba 2
Marc Madiot FRA 16 Apr 1959 Toshiba 7
Yvon Madiot FRA 21 Jun 1962 Toshiba 7
Jan Siemons NED 26 May 1964 TVM - Yoko 2
Jean-Philippe Vandenbrande BEL 04 Dec 1955 TVM - Yoko 4
Jesper Skibby DEN 21 May 1964 TVM - Yoko 2
Patrick Jacobs BEL 25 Jul 1962 TVM - Yoko 1
Phil Anderson AUS 13 Mar 1958 TVM - Yoko 8
Scott Sunderland (1966) AUS 28 Nov 1966 TVM - Yoko 1
Adri van der Poel NED 17 Jun 1959 Weinmann 8
Jan Goessens BEL 20 Oct 1962 Weinmann 2
Michel Dernies BEL 06 Jan 1961 Weinmann 5
Thomas Wegmuller ZWI 28 Sep 1960 Weinmann 3
Atle Kvalsvoll NOR 10 Apr 1962 Z 1
Bruno Cornillet FRA 08 Feb 1963 Z 5
Henri Abadie FRA 13 Feb 1963 Z 2
Jérôme Simon FRA 05 Dec 1960 Z 3
Kim Andersen DEN 10 Feb 1958 Z 8
Robert Millar GBR 13 Sep 1958 Z 6
Ronan Pensec FRA 10 Jul 1963 Z 3
Erelijst
Jaar Datum UCI Eerste Tweede Derde
2024 21.04 1.WT SLO Tadej Pogacar FRA Romain Bardet NED Mathieu van der Poel
2023 23.04 1.WT BEL Remco Evenepoel GBR Thomas Pidcock COL Santiago Buitrago Sanchez
2022 24.04 1.WT BEL Remco Evenepoel BEL Quinten Hermans BEL Wout Van Aert
2021 25.04 1.WT SLO Tadej Pogacar FRA Julian Alaphilippe FRA David Gaudu
2020 04.10 1.WT SLO Primoz Roglic ZWI Marc Hirschi SLO Tadej Pogacar
2019 28.04 1.WT DEN Jakob Fuglsang ITA Davide Formolo DUI Maximilian Schachmann
2018 22.04 1.WT LUX Bob Jungels CDN Michael Woods FRA Romain Bardet
2017 23.04 1.WT SPA Alejandro Valverde Belmonte IRL Daniel Martin POL Michal Kwiatkowski
2016 24.04 1.WT NED Wout Poels ZWI Michael Albasini POR Rui Alberto Costa Faria
2015 26.04 1.WT SPA Alejandro Valverde Belmonte FRA Julian Alaphilippe SPA Joaquin Pascual Rodriguez Oliver
2014 27.04 1.WT AUS Simon Gerrans SPA Alejandro Valverde Belmonte POL Michal Kwiatkowski
2013 21.04 1.WT IRL Daniel Martin SPA Joaquin Pascual Rodriguez Oliver SPA Alejandro Valverde Belmonte
2012 22.04 1.WT KAZ Maxim Iglinskiy ITA Vincenzo Nibali ITA Enrico Gasparotto
2011 24.04 1.WT BEL Philippe Gilbert LUX Fränk Schleck LUX Andy Schleck
2010 25.04 1.HIS KAZ Alexandre Vinokourov RUS Alexandr Kolobnev BEL Philippe Gilbert
2009 26.04 1.HIS LUX Andy Schleck SPA Joaquin Pascual Rodriguez Oliver ITA Davide Rebellin
2008 27.04 1.HIS SPA Alejandro Valverde Belmonte ITA Davide Rebellin LUX Fränk Schleck
2007 29.04 1.PT ITA Danilo Di Luca SPA Alejandro Valverde Belmonte LUX Fränk Schleck
2006 23.04 1.PT SPA Alejandro Valverde Belmonte ITA Paolo Bettini ITA Damiano Cunego
2005 24.04 1.PT KAZ Alexandre Vinokourov DUI Jens Voigt NED Michael Boogerd
2004 25.04 CDM ITA Davide Rebellin NED Michael Boogerd KAZ Alexandre Vinokourov
2003 27.04 CDM USA Tyler Hamilton SPA Iban Mayo Diez NED Michael Boogerd
2002 21.04 CDM ITA Paolo Bettini ITA Stefano Garzelli ITA Ivan Basso
2001 22.04 CDM ZWI Oscar Camenzind ITA Davide Rebellin SPA David Etxebarria Alkorta
2000 16.04 CDM ITA Paolo Bettini SPA David Etxebarria Alkorta ITA Davide Rebellin
1999 18.04 CDM BEL Frank Vandenbroucke NED Michael Boogerd NED Maarten den Bakker
1998 19.04 CDM ITA Michele Bartoli FRA Laurent Jalabert ITA Rodolfo Massi
1997 20.04 CDM ITA Michele Bartoli FRA Laurent Jalabert ITA Gabriele Colombo
1996 21.04 CDM ZWI Pascal Richard USA Lance Armstrong ZWI Mauro Gianetti
1995 16.04 CDM ZWI Mauro Gianetti ITA Gianni Bugno ITA Michele Bartoli
1994 17.04 CDM RUS Evgeni Berzin USA Lance Armstrong ITA Giorgio Furlan
1993 18.04 CDM DEN Rolf Sörensen ZWI Tony Rominger ITA Maurizio Fondriest
1992 19.04 CDM BEL Dirk De Wolf NED Steven Rooks FRA Jean-François Bernard
1991 21.04 CDM ITA Moreno Argentin BEL Claude Criquielion DEN Rolf Sörensen
1990 15.04 CDM BEL Eric Van Lancker FRA Jean-Claude Leclercq NED Steven Rooks
1989 16.04 CDM IRL Sean Kelly FRA Fabrice Philipot AUS Phil Anderson
1988 17.04 CDM NED Adri van der Poel BEL Michel Dernies GBR Robert Millar
1987 19.04 HC ITA Moreno Argentin IRL Stephen Roche BEL Claude Criquielion
1986 20.04 HC ITA Moreno Argentin NED Adri van der Poel NOR Dag Erik Pedersen
1985 21.04 HC ITA Moreno Argentin BEL Claude Criquielion IRL Stephen Roche
1984 15.04 HC IRL Sean Kelly AUS Phil Anderson USA Greg Lemond
1983 17.04 HC NED Steven Rooks ITA Giuseppe Saronni FRA Pascal Jules
1982 11.04 HC ITA Silvano Contini BEL Alfons De Wolf ZWI Stefan Mutter
1981 19.04 ZWI Josef Fuchs ZWI Stefan Mutter X
1980 20.04 FRA Bernard Hinault NED Hennie Kuiper BEL Ronny Claes
1979 22.04 DUI Dietrich Thurau FRA Bernard Hinault BEL Daniël Willems
1978 23.04 BEL Joseph Bruyere DUI Dietrich Thurau ITA Francesco Moser
1977 24.04 FRA Bernard Hinault BEL Andre Dierickx DUI Dietrich Thurau
1976 18.04 BEL Joseph Bruyere BEL Freddy Maertens BEL Frans Verbeeck
1975 20.04 BEL Eddy Merckx FRA Bernard Thevenet BEL Walter Godefroot
1974 21.04 BEL Georges Pintens BEL Walter Planckaert X
1973 22.04 BEL Eddy Merckx BEL Frans Verbeeck BEL Walter Godefroot
1972 20.04 BEL Eddy Merckx NED Wim Schepers BEL Herman Vanspringel
1971 25.04 BEL Eddy Merckx BEL Georges Pintens BEL Frans Verbeeck
1970 17.04 BEL Roger De Vlaeminck BEL Frans Verbeeck BEL Eddy Merckx
1969 22.04 BEL Eddy Merckx BEL Victor Van Schil GBR Barry Hoban
1968 28.04 BEL Valère Van Sweevelt BEL Walter Godefroot FRA Raymond Poulidor
1967 01.05 BEL Walter Godefroot BEL Eddy Merckx BEL Willy Monty
1966 02.05 FRA Jacques Anquetil BEL Victor Van Schil BEL Willy In 't Ven
1965 02.05 ITA Carmine Preziosi ITA Vittorio Adorni BEL Martin Van Den Bossche
1964 03.05 BEL Willy Bocklant BEL Georges Vanconingsloo ITA Vittorio Adorni
1963 05.05 BEL Frans Melckenbeeck BEL Pino Cerami (1922) ITA Vittorio Adorni
1962 06.05 BEL Jozef Planckaert DUI Rolf Wolfshohl FRA Claude Colette
1961 15.05 BEL Rik Van Looy FRA Marcel Rohrbach BEL Armand Desmet
1960 08.05 NED Ab Geldermans FRA Pierre Everaert BEL Jozef Planckaert
1959 26.04 BEL Alfred De Bruyne BEL Frans Schoubben BEL Frans De Mulder
1958 27.04 BEL Alfred De Bruyne BEL Johannes "Jan" Zagers BEL Joseph Theuns
1957 05.05 BEL Frans Schoubben
BEL Germain Derijcke
BEL Marcel Buys
1956 06.05 BEL Alfred De Bruyne BEL Richard Van Genechten BEL Alex Close
1955 01.05 BEL Stan Ockers BEL Raymond Impanis BEL Jean Brankart
1954 09.05 LUX Marcel Ernzer BEL Raymond Impanis ZWI Ferdi Kübler
1953 03.05 BEL Alois De Hertog FRA Maurice Diot FRA Raoul Remy
1952 11.05 ZWI Ferdi Kübler BEL Henri "Kwik" Van Kerckhove FRA Jean Robic
1951 22.04 ZWI Ferdi Kübler BEL Germain Derijcke NED Wout Wagtmans
1950 23.04 BEL Prosper Depredomme BEL Jean Bogaerts BEL Edward Van Dijck
1949 01.05 FRA Camille Danguillaume BEL Adolf Verschueren BEL Roger Gyselinck (1920)
1948 02.05 BEL Maurice Mollin BEL Raymond Impanis FRA Louis Caput
1947 20.04 BEL Richard Depoorter BEL Raymond Impanis BEL Florent Mathieu
1946 05.05 BEL Prosper Depredomme BEL Albert Hendrickx BEL Triphon Verstraeten
1945 05.08 BEL Jean Engels BEL Edward Van Dijck BEL Joseph Moerenhout
1943 27.06 BEL Richard Depoorter BEL Joseph Didden BEL Stan Ockers
1939 14.05 BEL Albert Ritserveldt BEL Cyrille Van Overberghe BEL Edward Vissers
1938 15.05 BEL Alphonse Deloor BEL Marcel Kint BEL Félicien Vervaecke
1937 11.04 BEL Eloi Meulenberg BEL Gustave Deloor BEL Julien Heernaert
1936 26.04 BEL Albert Beckaert BEL Gilbert Levae BEL Jozef "Kemper" Horemans
1935 07.04 BEL Alfons Schepers BEL Frans Bonduel BEL Louis Hardiquest
1934 13.05 BEL Theo Herckenrath BEL Mathieu Cardeynaels BEL Joseph Moerenhout
1933 25.05 BEL François Gardier BEL Roger Dewolf BEL Albert Bolly
1932 05.05 BEL Maurice Houyoux BEL Leopold Roosemont BEL Gérard Lambrechts
1931 14.05 BEL Alfons Schepers BEL Maurice Houyoux BEL Jules Deschepper
1930 29.05 DUI Hermann Buse BEL Georges Laloup BEL François Gardier
1929 09.05 BEL Alfons Schepers BEL Gustave Hombroeckx BEL Maurits Raes
1928 13.05 BEL Ernest Mottard BEL Maurits Raes BEL Emile Van Bellen
1927 01.05 BEL Maurits Raes BEL Jean Hans BEL Joseph Siquet
1926 02.05 BEL Dieudonné Smets BEL Joseph Siquet BEL Alexis Macar
1925 14.06 BEL Georges Ronsse BEL Gustave Van Slembroucke BEL Lode Eelen
1924 10.08 BEL René Vermandel BEL Adelin Benoît BEL Jules-Richard Matton
1923 03.06 BEL René Vermandel BEL Jean Rossius BEL Félix Sellier
1922 07.05 BEL Louis Mottiat BEL Albert Jordens BEL Laurent Seret
1921 29.05 BEL Louis Mottiat BEL Marcel Lacour BEL Jean Rossius
1920 06.06 BEL Léon Scieur BEL Lucien Buysse (Buyze) BEL Jacques Coomans
1919 28.09 BEL Léon Devos BEL Henri Hanlet BEL Arthur Claerhout
1913 06.07 BEL Maurice Moritz BEL Alphonse Fonson BEL Hubert Noël
1912 . BEL Dieudonné Gauthy
BEL Jean Rossius
BEL Alfons Lauwers
1912 15.09 BEL Omer Verschoore BEL Jacques Coomans BEL André Blaise
1911 12.06 BEL Jos Van Daele BEL Armand Lenoir BEL Victor Kraenen
1909 16.05 BEL Victor Fastre BEL Eugene Charlier BEL Paul Deman
1908 30.08 FRA André Trousselier BEL Alfons Lauwers BEL Henri Dubois
1894 26.08 BEL Léon Houa BEL Louis Rasquinet BEL René Nulens
1893 28.05 BEL Léon Houa BEL Michel Borisowski BEL Charles Collette
1892 29.05 BEL Léon Houa BEL Leon Lhoest BEL Louis Rasquinet
Meeste zeges
Aantal Coureur Nat Periode
5 Eddy Merckx BEL 1969 - 1975
4 Alejandro Valverde Belmonte SPA 2006 - 2017
4 Moreno Argentin ITA 1985 - 1991
3 Alfred De Bruyne BEL 1956 - 1959
3 Alfons Schepers BEL 1929 - 1935
2 Tadej Pogacar SLO 2021 - 2024
2 Remco Evenepoel BEL 2022 - 2023
2 Alexandre Vinokourov KAZ 2005 - 2010
2 Paolo Bettini ITA 2000 - 2002
2 Michele Bartoli ITA 1997 - 1998
Meeste podiumplaatsen
Aantal Coureur Nat Periode
7 Alejandro Valverde Belmonte SPA 2006 - 2017
7 Eddy Merckx BEL 1967 - 1975
5 Davide Rebellin ITA 2000 - 2009
4 Michael Boogerd NED 1999 - 2005
4 Moreno Argentin ITA 1985 - 1991
4 Frans Verbeeck BEL 1970 - 1976
4 Walter Godefroot BEL 1967 - 1975
4 Raymond Impanis BEL 1947 - 1955
3 Tadej Pogacar SLO 2020 - 2024
3 Joaquin Pascual Rodriguez Oliver SPA 2009 - 2015
Meeste keren gefinished
Aantal Coureur Nat Periode
15 Philippe Gilbert BEL 2004 - 2022
14 Vincenzo Nibali ITA 2005 - 2022
13 Jakob Fuglsang DEN 2009 - 2024
13 Alejandro Valverde Belmonte SPA 2005 - 2022
13 Jelle Vanendert BEL 2007 - 2021
13 Samuel Sanchez Gonzalez SPA 2003 - 2017
13 Davide Rebellin ITA 1994 - 2009
13 Axel Merckx BEL 1995 - 2007
13 Mauro Gianetti ZWI 1988 - 2002
12 Bram Tankink NED 2002 - 2018
Jongste winnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
18-362 Victor Fastre BEL 1909
19-102 Georges Ronsse BEL 1925
20-094 Maurits Raes BEL 1927
21-013 Valère Van Sweevelt BEL 1968
21-178 Jos Van Daele BEL 1911
21-256 Alfons Schepers BEL 1929
21-295 Theo Herckenrath BEL 1934
21-299 Carmine Preziosi ITA 1965
22-090 Remco Evenepoel BEL 2022
22-161 Bernard Hinault FRA 1977
Oudste winnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
36-363 Alejandro Valverde Belmonte SPA 2017
36-221 Alexandre Vinokourov KAZ 2010
35-088 Stan Ockers BEL 1955
35-001 Alejandro Valverde Belmonte SPA 2015
34-037 Jakob Fuglsang DEN 2019
33-346 Simon Gerrans AUS 2014
32-327 Sean Kelly IRL 1989
32-305 Louis Mottiat BEL 1922
32-292 Ferdi Kübler ZWI 1952
32-269 Josef Fuchs ZWI 1981
Meeste deelnames
Aantal Coureur Nat Periode
15 Alejandro Valverde Belmonte SPA 2005 - 2022
15 Philippe Gilbert BEL 2004 - 2022
14 Vincenzo Nibali ITA 2005 - 2022
14 Jelle Vanendert BEL 2007 - 2021
14 Bram Tankink NED 2002 - 2018
13 Jakob Fuglsang DEN 2009 - 2024
13 Michal Kwiatkowski POL 2012 - 2024
13 Paul Martens (DUI) DUI 2009 - 2021
13 Daniel Martin IRL 2008 - 2020
13 Manuele Mori ITA 2004 - 2019
Jongste deelnemer
Leeftijd Coureur Nat Jaar
16-010 Émile Joly BEL 1926
17-194 Eugene Charlier BEL 1909
17-322 Charles Haidon BEL 1909
18-103 Victor Fastre BEL 1908
18-215 Charles Deruyter BEL 1908
18-220 Philippe Thys BEL 1909
18-362 Victor Fastre BEL 1909
19-039 Ben Tulett GBR 2020
19-094 Albert Jordens BEL 1921
19-102 Georges Ronsse BEL 1925
Oudste deelnemer
Leeftijd Coureur Nat Jaar
42-147 Bernard Bourguignon BEL 1992
41-364 Alejandro Valverde Belmonte SPA 2022
41-038 Pino Cerami (1922) BEL 1963
41-000 Alejandro Valverde Belmonte SPA 2021
40-218 Jens Voigt DUI 2012
40-182 Chris Horner USA 2012
40-181 Lucien Van Impe BEL 1987
40-137 Joop Zoetemelk NED 1987
40-097 Franco Pellizotti ITA 2018
40-010 Angel Vicioso Arcos SPA 2017
Meeste ritzeges
Aantal Coureur Nat Periode
Jongste ritwinnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
Oudste ritwinnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
Meeste ritzeges in één jaar
Aantal Coureur Nat Jaar
Meeste leiderstruien
Aantal Coureur Nat Periode
Jongste leider
Leeftijd Coureur Nat Jaar
Oudste leider
Leeftijd Coureur Nat Jaar