Tour of Malopolska

Tour of Malopolska 2004 | Rit 1
05 Aug 2004
Pos Coureur Nat Team Leeftijd
1 CZE Ondrej Fadrny CZE 25-314
2 POL Robert Radosz POL 29-028
3 POL Jaroslaw Welniak POL 26-184
Startlijst Tour of Malopolska 2004
Coureur Nat Geboortedatum Team Deelnames
Bogdan Bondariew UKR 02 Jun 1974 2
Jaroslaw Welniak POL 02 Feb 1978 1
Jaroslaw Zarebski POL 26 Jan 1979 2
Krzysztof Jezowski POL 30 Aug 1975 1
Ondrej Fadrny CZE 25 Sep 1978 1
Robert Radosz POL 08 Jul 1975 2
Sebastian Skiba POL 29 Jul 1978 2
Tomasz Lisowicz POL 23 Feb 1977 1
Meeste zeges
Aantal Coureur Nat Periode
2 Marek Rutkiewicz POL 2006 - 2012
2 Cezary Zamana POL 2003 - 2005
2 Zbigniew Piatek POL 1998 - 2001
1 Marton Dina HUN 2023 - 2023
1 Jonas Rapp DUI 2022 - 2022
1 Michal Schlegel CZE 2021 - 2021
1 Vojtech Repa CZE 2020 - 2020
1 Adam Stachowiac POL 2019 - 2019
1 Amaro Manuel Reposo Antunes POR 2018 - 2018
1 Maciej Paterski POL 2017 - 2017
Meeste podiumplaatsen
Aantal Coureur Nat Periode
5 Pawel Cieslik POL 2012 - 2021
4 Radoslaw Romanik POL 1998 - 2007
3 Anatoliy Budyak UKR 2018 - 2021
3 Marek Rutkiewicz POL 2006 - 2012
2 Pawel Bernas POL 2014 - 2017
2 Mateusz Taciak POL 2010 - 2016
2 Lukasz Bodnar POL 2011 - 2013
2 Mariusz Witecki POL 2008 - 2012
2 Marcin Sapa POL 2006 - 2008
2 Cezary Zamana POL 2003 - 2005
Meeste keren gefinished
Aantal Coureur Nat Periode
7 Pawel Cieslik POL 2012 - 2022
4 Anatoliy Budyak UKR 2018 - 2021
4 Radoslaw Romanik POL 1998 - 2007
3 Piotr Brozyna POL 2020 - 2023
3 Adam Stachowiac POL 2019 - 2021
3 Marek Rutkiewicz POL 2006 - 2012
2 Jakub Otruba CZE 2021 - 2022
2 Jonas Rapp DUI 2021 - 2022
2 Vitaliy Buts UKR 2015 - 2019
2 Pawel Bernas POL 2014 - 2017
Jongste winnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
20-037 Vojtech Repa CZE 2020
22-017 Mateusz Komar POL 2007
22-253 Maximilian Werda DUI 2014
25-089 Marek Rutkiewicz POL 2006
25-316 Ondrej Fadrny CZE 2004
26-006 Michal Schlegel CZE 2021
26-278 Marko Kump SLO 2015
27-054 Marton Dina HUN 2023
27-104 Tomasz Marczynski POL 2011
27-195 Amaro Manuel Reposo Antunes POR 2018
Oudste winnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
37-266 Cezary Zamana POL 2005
35-269 Cezary Zamana POL 2003
35-103 Zbigniew Piatek POL 2001
32-181 Marcin Sapa POL 2008
32-106 Zbigniew Piatek POL 1998
31-358 Mateusz Taciak POL 2016
31-036 Lukasz Bodnar POL 2013
31-004 Marek Rutkiewicz POL 2012
30-281 Dainis Ozols LAT 1997
30-272 Maciej Paterski POL 2017
Meeste deelnames
Aantal Coureur Nat Periode
8 Pawel Cieslik POL 2011 - 2022
6 Robert Radosz POL 2003 - 2011
6 Radoslaw Romanik POL 1997 - 2007
5 Patryk Stosz POL 2017 - 2023
5 Marek Rutkiewicz POL 2006 - 2016
4 Anatoliy Budyak UKR 2018 - 2021
3 Maciej Paterski POL 2017 - 2023
3 Piotr Brozyna POL 2020 - 2023
3 Adam Stachowiac POL 2019 - 2021
3 Vitaliy Buts UKR 2015 - 2019
Jongste deelnemer
Leeftijd Coureur Nat Jaar
19-094 Pauls Rubenis LAT 2020
19-139 Johannes Staune-Mittet NOR 2021
19-152 Erik Baska SVK 2013
19-154 Martin Gründer DUI 2007
20-021 Alexander Arnt Hansen DEN 2023
20-034 Vojtech Repa CZE 2020
20-081 Tijmen Eising NED 2011
20-108 Daniil Pronskiy KAZ 2020
20-128 Frantisek Honsa CZE 2020
20-140 Maurice Ballerstedt DUI 2021
Oudste deelnemer
Leeftijd Coureur Nat Jaar
44-308 Davide Rebellin ITA 2016
40-269 Adam Zuber POL 2020
40-200 Radoslaw Romanik POL 2007
38-202 Radoslaw Romanik POL 2005
37-275 Wojciech Pawlak POL 2007
37-266 Cezary Zamana POL 2005
37-180 Jan Barta CZE 2022
37-126 Marcin Sapa POL 2013
37-101 Radoslav Rogina CRO 2016
36-265 Maciej Paterski POL 2023
Meeste ritzeges
Aantal Coureur Nat Periode
5 Marek Rutkiewicz POL 2006 - 2016
4 Krzysztof Jezowski POL 2004 - 2008
4 Radoslaw Romanik POL 1997 - 2005
3 Anatoliy Budyak UKR 2019 - 2021
3 Maciej Paterski POL 2017 - 2018
3 Robert Radosz POL 2005 - 2011
2 Marton Dina HUN 2023 - 2023
2 Patryk Stosz POL 2021 - 2022
2 Mateusz Komar POL 2007 - 2016
2 Marko Kump SLO 2015 - 2015
Jongste ritwinnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
20-021 Alexander Arnt Hansen DEN 2023
20-081 Tijmen Eising NED 2011
20-299 Walter Calzoni ITA 2022
21-313 Frantisek Rabon CZE 2005
22-015 Mateusz Komar POL 2007
22-252 Maximilian Werda DUI 2014
22-253 Maximilian Werda DUI 2014
23-041 Riccardo Bolzan ITA 2013
23-168 Tomas Jakoubek CZE 2023
23-241 Stanislaw Aniolkowski POL 2020
Oudste ritwinnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
38-201 Radoslaw Romanik POL 2005
36-205 Radoslaw Romanik POL 2003
35-346 Robert Radosz POL 2011
35-267 Cezary Zamana POL 2003
35-266 Cezary Zamana POL 2003
35-102 Zbigniew Piatek POL 2001
35-035 Marek Rutkiewicz POL 2016
34-163 Jaroslaw Rebiewski POL 2008
33-169 Kazimierz Stafiej POL 2001
33-015 Uwe Ampler DUI 1997
Meeste leiderstruien
Aantal Coureur Nat Periode
5 Marcin Sapa POL 2006 - 2008
4 Cezary Zamana POL 2003 - 2003
3 Anatoliy Budyak UKR 2019 - 2021
3 Michal Schlegel CZE 2021 - 2021
3 Maciej Paterski POL 2017 - 2018
3 Marko Kump SLO 2015 - 2015
3 Marek Rutkiewicz POL 2006 - 2012
3 Mateusz Komar POL 2007 - 2007
3 Ondrej Fadrny CZE 2004 - 2004
3 Zbigniew Piatek POL 2001 - 2001
Jongste leider
Leeftijd Coureur Nat Jaar
20-037 Vojtech Repa CZE 2020
20-081 Tijmen Eising NED 2011
20-299 Walter Calzoni ITA 2022
22-015 Mateusz Komar POL 2007
22-253 Maximilian Werda DUI 2014
23-041 Riccardo Bolzan ITA 2013
23-168 Tomas Jakoubek CZE 2023
23-241 Stanislaw Aniolkowski POL 2020
23-259 Anatoliy Budyak UKR 2019
23-304 Andrzej Sypytkowski POL 1997
Oudste leider
Leeftijd Coureur Nat Jaar
35-269 Cezary Zamana POL 2003
35-103 Zbigniew Piatek POL 2001
33-169 Kazimierz Stafiej POL 2001
32-181 Marcin Sapa POL 2008
31-358 Mateusz Taciak POL 2016
31-269 Maciej Paterski POL 2018
31-039 Mariusz Wiesiak POL 2012
31-036 Lukasz Bodnar POL 2013
31-004 Marek Rutkiewicz POL 2012
30-281 Dainis Ozols LAT 1997