Tre Valli Varesine

Tre Valli Varesine 1986
09 Aug 1986
Pos Coureur Nat Team Leeftijd
1 ITA Guido Bontempi ITA Carrera 26-210
2 ITA Pier Mattia "Pierino" Gavazzi ITA Atala 35-248
3 ITA Roberto Pagnin ITA 24-032
Tre Valli Varesine 1986
Datum Rit Winnaar Leider Punten Berg
09.08 Eindstand Guido Bontempi
Startlijst Tre Valli Varesine 1986
Coureur Nat Geboortedatum Team Deelnames
Roberto Pagnin ITA 08 Jul 1962 1
Pier Mattia "Pierino" Gavazzi ITA 04 Dec 1950 Atala 6
Guido Bontempi ITA 12 Jan 1960 Carrera 1
Erelijst
Jaar Datum UCI Eerste Tweede Derde
2023 03.10 1.PS BEL Ilan Van Wilder ECU Richard Antonio Carapaz Montenegro RUS Aleksander Vlasov
2022 04.10 1.PS SLO Tadej Pogacar COL Sergio Andres Higuita Garcia SPA Alejandro Valverde Belmonte
2021 05.10 1.PS ITA Alessandro De Marchi ITA Davide Formolo SLO Tadej Pogacar
2019 08.10 1.HC SLO Primoz Roglic ITA Giovanni Visconti LAT Toms Skujins
2018 09.10 1.HC LAT Toms Skujins FRA Thibaut Pinot GBR Peter Kennaugh
2017 03.10 1.HC FRA Alexandre Geniez FRA Thibaut Pinot ITA Vincenzo Nibali
2016 27.09 1.HC ITA Sonny Colbrelli ITA Diego Ulissi ITA Francesco Gavazzi
2015 30.09 1.HC ITA Vincenzo Nibali RUS Sergey Firsanov ITA Giacomo Nizzolo
2014 18.09 1.HC ZWI Michael Albasini ITA Sonny Colbrelli ITA Filippo Pozzato
2013 23.08 1.HC CRO Kristijan Durasek ITA Francesco Manuel Bongiorno RUS Alexandr Kolobnev
2012 18.08 1.HC CDN David Veilleux ITA Andrea Palini ITA Danilo Di Luca
2011 16.08 1.HC ITA Davide Rebellin ITA Domenico Pozzovivo FRA Thibaut Pinot
2010 17.08 1.HC IRL Daniel Martin ITA Domenico Pozzovivo BEL Jérôme Baugnies
2009 18.08 1.HC ITA Mauro Santambrogio ITA Francesco Masciarelli RUS Alexandre Botcharov
2008 19.08 1.HC ITA Francesco Ginanni ITA Leonardo Bertagnolli ITA Damiano Cunego
2007 21.08 1.HC ITA Christian Murro ITA Alessandro Bertolini BLR Kanstantsin Sivtsov
2006 15.08 1.HC ITA Stefano Garzelli ITA Rinaldo Nocentini ITA Raffaele Ferrara
2005 16.08 1.HC ITA Stefano Garzelli ITA Lorenzo Bernucci ITA Damiano Cunego
2004 17.08 1.1 DUI Fabian Wegmann ITA Danilo Di Luca UKR Vladimir Douma
2003 19.08 1.1 ITA Danilo Di Luca ITA Andrea Ferrigato ZWI Markus Zberg
2002 20.08 1.1 ITA Eddy Ratti ITA Danilo Di Luca ZWI Laurent Dufaux
2001 21.08 1.1 ITA Mirko Celestino ITA Paolo Valoti ITA Gianluca Bortolami
2000 15.08 1.1 ITA Massimo Donati ITA Davide Rebellin ITA Daniele De Paoli
1999 17.08 1.1 ITA Sergio Barbero ITA Davide Rebellin ITA Francesco Casagrande
1998 19.08 1.1 ITA Davide Rebellin ITA Giuseppe Di Grande GBR Maximilian Sciandri
1997 22.08 1.1 ITA Roberto Caruso ITA Dario Andriotto ITA Marco Serpellini
1996 23.08 1.1 ITA Fabrizio Guidi ITA Andrea Tafi ITA Massimo Donati
1995 18.08 1.1 ITA Roberto Caruso ITA Angelo Lecchi ITA Stefano Colage
1994 19.08 1.1 ITA Claudio Chiappucci RUS Vladislav Bobrik ITA Stefano Zanini
1993 20.08 1.1 ITA Massimo Ghirotto ITA Francesco Casagrande ITA Bruno Cenghialta
1992 25.08 1.1 ITA Massimo Ghirotto ZWI Thomas Wegmuller ZWI Herbert Niederberger
1991 12.08 1.1 ITA Guido Bontempi ZWI Pascal Richard FRA Gérard Rue
1990 15.08 1.2 ZWI Pascal Richard ITA Claudio Chiappucci ZWI Thomas Wegmuller
1989 18.08 Cat 4 ITA Gianni Bugno FRA Charly Mottet BEL Dirk De Wolf
1988 14.08 ITA Giuseppe Saronni ITA Guido Bontempi ITA Pier Mattia "Pierino" Gavazzi
1987 23.08 Cat 1 ITA Franco Ballerini ZWE Kjell Nilsson ITA Marco Bergamo
1986 09.08 Cat 1 ITA Guido Bontempi ITA Pier Mattia "Pierino" Gavazzi ITA Roberto Pagnin
1985 11.08 Cat 1 ITA Giovanni Mantovani (1955) ITA Giuseppe Saronni ITA Pier Mattia "Pierino" Gavazzi
1984 12.08 Cat 1 ITA Pier Mattia "Pierino" Gavazzi ITA Gianbattista Baronchelli ITA Marino Amadori
1983 29.08 Cat 1 ITA Alessandro Paganessi ITA Silvano Contini ZWI Serge Demierre
1982 . ITA Pier Mattia "Pierino" Gavazzi ITA Claudio Torelli ITA Gianbattista Baronchelli
1981 22.08 DUI Gregor Braun ITA Alessandro Paganessi ITA Pier Mattia "Pierino" Gavazzi
1980 25.08 ITA Giuseppe Saronni ITA Pier Mattia "Pierino" Gavazzi ITA Silvano Contini
1979 20.08 ITA Giuseppe Saronni ITA Pier Mattia "Pierino" Gavazzi BEL Roger De Vlaeminck
1978 20.08 ITA Francesco Moser ITA Giovanni Battaglin ITA Gianbattista Baronchelli
1977 27.08 ITA Giuseppe Saronni GBR Phil Edwards ITA Valerio Lualdi
1976 21.08 ITA Francesco Moser BEL Roger De Vlaeminck ITA Gianbattista Baronchelli
1975 26.07 ITA Fabrizio Fabbri ITA Mauro Simonetti ITA Serge Parsani
1974 10.08 ITA Costantino "Tino" Conti ITA Giacinto Santambrogio ITA Enrico Paolini
1973 24.06 ITA Enrico Paolini ITA Marcello Bergamo ITA Italo Zilioli
1972 29.07 ITA Giacinto Santambrogio ITA Marino Basso ITA Michele Dancelli
1971 14.08 ITA Giancarlo Polidori ITA Costantino "Tino" Conti ITA Italo Zilioli
1970 06.09 ITA Gianni Motta BEL Eddy Merckx ITA Felice Gimondi
1969 27.07 ITA Marino Basso ITA Dino Zandegu ITA Luciano Armani
1968 10.08 BEL Eddy Merckx ITA Michele Dancelli ITA Gianni Motta
1967 13.08 ITA Gianni Motta ITA Giorgio Zancanaro ITA Tommaso De Pra
1966 07.08 ITA Gianni Motta ITA Italo Zilioli ITA Vito Taccone
1965 14.08 ITA Gianni Motta ITA Michele Dancelli ITA Felice Gimondi
1964 01.05 ITA Marino Vigna ITA Antonio Bailetti ITA Flaviano Vicentini
1963 18.08 ITA Italo Zilioli ITA Franco Cribiori ITA Guido De Rosso
1962 14.08 ITA Giuseppe Fezzardi BEL Jos Hoevenaers ITA Franco Balmamion
1961 13.08 BEL Willy Vannitsen ITA Carlo Azzini ITA Diego Ronchini
1960 25.09 ITA Nino Defilippis ITA Rino Benedetti ITA Angelo Conterno
1959 13.09 ITA Dino Bruni ITA Giovanni Verucchi ITA Armando Pellegrini
1958 10.08 ITA Carlo Nicolo ITA Aldo Moser ITA Giorgio Tinazzi
1957 07.08 BEL Germain Derijcke ITA Ercole Baldini ITA Angelo Conterno
1956 05.08 ITA Gastone Nencini ITA Giorgio Albani ITA Giuseppe Minardi
1955 02.10 ITA Fausto Coppi ITA Aldo Moser ITA Giuseppe Minardi
1954 08.08 ITA Giorgio Albani ITA Rino Benedetti ITA Giuseppe Minardi
1953 11.10 ITA Nino Defilippis ITA Marcello Pellegrini ITA Bruno Monti
1952 17.08 ITA Giuseppe Minardi ITA Alfredo Martini ITA Arrigo Padovan
1951 14.08 ITA Guido De Santi ITA Alfredo Pasotti ITA Pasquale Fornara
1950 . ITA Antonio Bevilacqua (1918) ITA Alfredo Martini ITA Mario Ricci
1949 16.10 ITA Nedo Logli ITA Vittorio Seghezzi ITA Renzo Zanazzi
1948 08.08 ITA Fausto Coppi ITA Gino Bartali ITA Antonio Bevilacqua (1918)
1947 12.10 ITA Fiorenzo Magni ITA Mario Ricci FRA Louis Thiétard
1946 . ITA Enrico Mollo ITA Mario Ricci ITA Renzo Zanazzi
1945 . ITA Adolfo Leoni ITA Mario Ricci ITA Gino Bartali
1942 . ITA Luciano Succi ITA Vasco Bergamaschi ITA Mario De Benedetti
1941 . ITA Fausto Coppi ITA Olimpio Bizzi ITA Gino Bartali
1940 . ITA Cino Cinelli ITA Mario Ricci ITA Fausto Coppi
1939 14.08 ITA Olimpio Bizzi ITA Gino Bartali ITA Adolfo Leoni
1938 03.04 ITA Gino Bartali ITA Severino Canavesi ITA Secondo Magni
1937 11.04 ITA Olimpio Bizzi ITA Diego Marabelli ITA Glauco Servadei
1936 26.04 ITA Cesare Del Cancia ITA Michele Benente ITA Enrico Mollo
1935 . ITA Pietro Chiappini ITA Ercole Rigamonti ITA Edmondo Toccacelli
1934 . ITA Severino Canavesi ITA Attilio Masarati ITA Luigi Barral
1933 . ITA Alfredo Bovet ITA Remo Bertoni ITA Luigi Macchi
1932 . ITA Domenico Piemontesi ITA Alfredo Bovet ITA Luigi Giacobbe
1931 . ITA Luigi Giacobbe ITA Francesco Camusso ITA Michele Mara (1903)
1930 . ITA Albino Binda ITA Luigi Ferrando ITA Riccardo Proserpio
1929 . ITA Ambrogio Enrico Morelli ITA Alessandro Catalani ITA Allegro Grandi
1928 . ITA Battista Visconti ITA Attilio Marangoni ITA Alcardo Simoni
1927 . ITA Renato Zanone ITA Paolo Zanetti ITA Alcardo Simoni
1926 . ITA Marino Bonvicini ITA Roberto Lorenzetti ITA Alcardo Simoni
1925 . ITA Giovanni Tizzoni ITA Luigi Magnotti ITA Alberto Cattaneo
1924 . ITA Liberio Ferrario ITA Muzio Fiorini ITA Luigi Magnotti
1923 . ITA Felice Brusatori ITA Mario Bianchi (1923) ITA Muzio Fiorini
1922 . ITA Domenico Piemontesi ITA G. Vigano ITA L. Malinverni
1921 . ITA Luigi Gilardi ITA Vincenzo Botta X
1920 . ITA Raimondo Rosa ITA Carlo Spina ITA Camillo Bertarelli
1919 . ITA Pietro Bestetti ITA Giovanni Scaioni ITA Arnaldo Bianchi
Meeste zeges
Aantal Coureur Nat Periode
4 Giuseppe Saronni ITA 1977 - 1988
4 Gianni Motta ITA 1965 - 1970
3 Fausto Coppi ITA 1941 - 1955
2 Davide Rebellin ITA 1998 - 2011
2 Stefano Garzelli ITA 2005 - 2006
2 Roberto Caruso ITA 1995 - 1997
2 Massimo Ghirotto ITA 1992 - 1993
2 Guido Bontempi ITA 1986 - 1991
2 Pier Mattia "Pierino" Gavazzi ITA 1982 - 1984
2 Francesco Moser ITA 1976 - 1978
Meeste podiumplaatsen
Aantal Coureur Nat Periode
8 Pier Mattia "Pierino" Gavazzi ITA 1979 - 1988
5 Giuseppe Saronni ITA 1977 - 1988
5 Gianni Motta ITA 1965 - 1970
5 Mario Ricci ITA 1940 - 1950
5 Gino Bartali ITA 1938 - 1948
4 Danilo Di Luca ITA 2002 - 2012
4 Davide Rebellin ITA 1998 - 2011
4 Gianbattista Baronchelli ITA 1976 - 1984
4 Italo Zilioli ITA 1963 - 1973
4 Giuseppe Minardi ITA 1952 - 1956
Meeste keren gefinished
Aantal Coureur Nat Periode
8 Pier Mattia "Pierino" Gavazzi ITA 1979 - 1988
5 Giuseppe Saronni ITA 1977 - 1988
5 Gianni Motta ITA 1965 - 1970
5 Mario Ricci ITA 1940 - 1950
5 Gino Bartali ITA 1938 - 1948
4 Domenico Pozzovivo ITA 2010 - 2023
4 Pierre-Roger Latour FRA 2019 - 2023
4 Sergio Andres Higuita Garcia COL 2019 - 2023
4 Thibaut Pinot FRA 2011 - 2023
4 Vincenzo Nibali ITA 2015 - 2022
Jongste winnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
19-339 Giuseppe Saronni ITA 1977
20-253 Olimpio Bizzi ITA 1937
20-356 Cesare Del Cancia ITA 1936
21-204 Nino Defilippis ITA 1953
21-328 Italo Zilioli ITA 1963
21-332 Giuseppe Saronni ITA 1979
22-154 Gianni Motta ITA 1965
22-230 Giuseppe Fezzardi ITA 1962
22-255 Franco Ballerini ITA 1987
22-317 Francesco Ginanni ITA 2008
Oudste winnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
40-007 Davide Rebellin ITA 2011
36-017 Fausto Coppi ITA 1955
35-139 Alessandro De Marchi ITA 2021
33-272 Michael Albasini ZWI 2014
33-251 Pier Mattia "Pierino" Gavazzi ITA 1984
33-209 Massimo Donati ITA 2000
33-030 Stefano Garzelli ITA 2006
32-056 Massimo Ghirotto ITA 1993
32-031 Stefano Garzelli ITA 2005
31-213 Guido Bontempi ITA 1991
Meeste deelnames
Aantal Coureur Nat Periode
8 Pier Mattia "Pierino" Gavazzi ITA 1979 - 1988
5 Giuseppe Saronni ITA 1977 - 1988
5 Gianni Motta ITA 1965 - 1970
5 Mario Ricci ITA 1940 - 1950
5 Gino Bartali ITA 1938 - 1948
4 Domenico Pozzovivo ITA 2010 - 2023
4 Pierre-Roger Latour FRA 2019 - 2023
4 Sergio Andres Higuita Garcia COL 2019 - 2023
4 Thibaut Pinot FRA 2011 - 2023
4 Vincenzo Nibali ITA 2015 - 2022
Jongste deelnemer
Leeftijd Coureur Nat Jaar
19-164 Alexy Faure Prost FRA 2023
19-339 Giuseppe Saronni ITA 1977
20-084 Lenny Martinez FRA 2023
20-253 Olimpio Bizzi ITA 1937
20-255 Romain Grégoire FRA 2023
20-336 Francesco Busatto ITA 2023
20-356 Cesare Del Cancia ITA 1936
21-021 Thomas Gloag GBR 2022
21-079 Thibaut Pinot FRA 2011
21-087 Davide Piganzoli ITA 2023
Oudste deelnemer
Leeftijd Coureur Nat Jaar
42-162 Alejandro Valverde Belmonte SPA 2022
40-307 Domenico Pozzovivo ITA 2023
40-007 Davide Rebellin ITA 2011
39-308 Domenico Pozzovivo ITA 2022
38-195 Jakob Fuglsang DEN 2023
37-324 Vincenzo Nibali ITA 2022
37-253 Pier Mattia "Pierino" Gavazzi ITA 1988
37-134 Louis Thiétard FRA 1947
36-363 Rui Alberto Costa Faria POR 2023
36-356 Michael Woods CDN 2023
Meeste ritzeges
Aantal Coureur Nat Periode
Jongste ritwinnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
Oudste ritwinnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
Meeste ritzeges in één jaar
Aantal Coureur Nat Jaar
Meeste leiderstruien
Aantal Coureur Nat Periode
Jongste leider
Leeftijd Coureur Nat Jaar
Oudste leider
Leeftijd Coureur Nat Jaar