HEW Cyclassic Cup - Hamburg

HEW Cyclassic Cup - Hamburg 2001
19 Aug 2001
Pos Coureur Nat Team Leeftijd
1 DUI Erik Zabel DUI Team Deutsche Telekom 31-043
2 LAT Romans Vainsteins LAT Domo - Farm Frites 28-169
3 NED Erik Dekker NED Rabobank 30-363
4 ITA Fabrizio Guidi ITA Mercury - Viatel 29-128
5 SLO Andrej Hauptmann SLO Tacconi Sport - Vini Caldirola 26-106
6 ITA Paolo Bettini ITA Mapei - Quickstep 27-140
7 SPA Igor Astarloa Askasibar SPA Mercatone Uno - Albacom 25-143
8 ITA Fabio Baldato ITA Fassa Bortolo 33-067
9 OOS Werner Riebenbauer OOS 27-043
10 DUI Sven Teutenberg DUI Festina 29-001
11 NED Aart Vierhouten NED Rabobank 31-153
12 ITA Mirko Celestino ITA Saeco 27-153
13 ITA Gabriele Balducci ITA Tacconi Sport - Vini Caldirola 25-290
14 ITA Davide Rebellin ITA Liquigas - Pata 30-010
15 OOS René Haselbacher OOS 23-338
16 DUI Steffen Radochla DUI Festina 22-304
17 ITA Gianluca Bortolami ITA Tacconi Sport - Vini Caldirola 32-356
18 DUI Martin Müller DUI 27-136
19 OOS Peter Wrolich OOS 27-081
20 BEL Serge Baguet BEL Lotto - Adecco 32-001
21 DUI Raphael Schweda DUI Team Coast 25-124
22 KAZ Andrei Kivilev KAZ Cofidis, Credit par Telephone 27-332
23 ITA Michele Bartoli ITA Mapei - Quickstep 31-084
24 NED Karsten Kroon NED Rabobank 25-203
25 POL Arkadiusz Wojtas POL 23-294
26 ITA Gabriele Missaglia ITA Lampre - Daikin 31-026
27 ITA Alessandro Petacchi ITA Fassa Bortolo 27-228
28 ZWI Oscar Camenzind ZWI Lampre - Daikin 29-342
29 BEL Johan Museeuw BEL Domo - Farm Frites 35-310
30 POL Piotr Wadecki POL Domo - Farm Frites 28-189
31 BEL Peter Farazijn BEL Cofidis, Credit par Telephone 32-204
32 USA Bobby Julich USA Crédit Agricole 29-275
33 ITA Luca Paolini ITA Mapei - Quickstep 24-214
34 ITA Nicola Loda ITA Fassa Bortolo 30-023
35 BEL Andrei Tchmil BEL Lotto - Adecco 38-209
36 ITA Francesco Casagrande ITA Fassa Bortolo 30-339
37 USA Fred Rodriguez USA Domo - Farm Frites 27-350
38 DUI Jan Ullrich DUI Team Deutsche Telekom 27-260
39 NED Leon van Bon NED Mercury - Viatel 29-224
40 DUI Andreas Klöden DUI Team Deutsche Telekom 26-058
41 ITA Biagio Conte ITA Saeco 33-134
42 ITA Marco Serpellini ITA Lampre - Daikin 29-005
43 ITA Fabio Sacchi ITA Saeco 27-089
44 ITA Eddy Mazzoleni ITA Tacconi Sport - Vini Caldirola 28-021
45 ITA Giampaolo Mondini ITA Mercatone Uno - Albacom 29-035
46 DEN René Jörgensen DEN CSC - World Online 26-024
47 ITA Giancarlo Raimondi ITA Liquigas - Pata 28-264
48 DEN Jacob Moe Rasmussen DEN CSC - World Online 26-212
49 ITA Mauro Radaelli ITA Tacconi Sport - Vini Caldirola 33-283
50 NED Matthé Pronk NED Rabobank 27-049
51 ZWI Mauro Gianetti ZWI Team Coast 37-156
52 DUI Jörg Ludewig DUI Saeco 25-345
53 BEL Gorik Gardeyn BEL Lotto - Adecco 21-155
54 ZWI Markus Zberg ZWI Rabobank 27-053
55 DUI Jens Zemke DUI 34-306
56 DUI Stefan Kupfernagel DUI 24-034
57 RUS Artur Babaitsev RUS 29-331
58 ZWE Michael Andersson ZWE Mercatone Uno - Albacom 34-168
59 LAT Arvis Piziks LAT CSC - World Online 31-341
60 DUI Malte Urban DUI Team Coast 26-248
61 NED Steven de Jongh NED Rabobank 27-267
62 DUI Sasha Henrix DUI Team Coast 28-150
63 NED Raymond Meijs NED 33-159
64 ITA Gian Mario Ortenzi ITA Mercatone Uno - Albacom 25-057
65 NED Jan Boven NED Rabobank 29-173
66 FRA Sébastien Hinault FRA Crédit Agricole 27-189
67 ITA Leonardo Giordani ITA Fassa Bortolo 24-084
68 DEN Frank Höj DEN Team Coast 28-227
69 NED Maarten den Bakker NED Rabobank 32-205
70 OOS Harald Morscher OOS 29-058
71 BEL Jo Planckaert BEL Cofidis, Credit par Telephone 30-246
72 BEL Ludo Dierckxsens BEL Lampre - Daikin 36-309
73 ITA Nicola Minali ITA Tacconi Sport - Vini Caldirola 31-282
74 ITA Mauro Gerosa ITA Tacconi Sport - Vini Caldirola 26-314
75 ZAF Ryan Cox ZAF 22-132
76 DUI Christian Werner DUI 22-052
77 ITA Massimiliano Mori ITA Saeco 27-223
78 DUI Danilo Hondo DUI Team Deutsche Telekom 27-227
79 DUI Michael Schlickau DUI 32-224
80 ITA Matteo Tosatto ITA Fassa Bortolo 27-097
81 BEL Paul Van Hyfte BEL Lotto - Adecco 29-213
82 BEL Chris Peers BEL Cofidis, Credit par Telephone 31-169
83 ITA Marco Zanotti (1974) ITA Liquigas - Pata 27-210
84 ITA Enrico Cassani ITA Domo - Farm Frites 29-186
85 ZWI Laurent Dufaux ZWI Saeco 32-091
86 NED Tristan Hoffmann NED CSC - World Online 31-230
87 ZWI Niki Aebersold ZWI Team Coast 29-045
88 DUI Rolf Aldag DUI Team Deutsche Telekom 32-359
89 DUI Andreas Klier DUI Team Deutsche Telekom 25-217
90 BEL Peter Van Petegem BEL Mercury - Viatel 31-213
91 DEN Rolf Sörensen DEN CSC - World Online 36-121
92 ITA Daniele Nardello ITA Mapei - Quickstep 29-017
93 RUS Guennadi Mikhailov RUS Lotto - Adecco 27-192
94 ITA Daniele Contrini ITA Liquigas - Pata 27-004
95 ZWE Magnus Backstedt ZWE Crédit Agricole 26-201
96 NOR Thor Hushovd NOR Crédit Agricole 23-213
97 UKR Serhiy Honchar UKR Liquigas - Pata 31-047
98 NED Jos Lucassen NED 24-029
99 BEL Johan Verstrepen BEL Lampre - Daikin 33-303
100 BEL Niko Eeckhout BEL Lotto - Adecco 30-246
101 ITA Luca Scinto ITA Mapei - Quickstep 33-204
102 DUI Thorsten Rund DUI Team Coast 25-176
103 ITA Elio Aggiano ITA Mapei - Quickstep 29-157
104 ZWE Glenn Magnusson ZWE Domo - Farm Frites 32-045
105 GBR Maximilian Sciandri GBR 34-185
106 BEL Thierry Marichal BEL Lotto - Adecco 28-067
107 DUI Olaf Pollack DUI 27-333
108 DUI André Korff DUI Festina 28-076
109 DUI Patrik Sinkewitz DUI Mapei - Quickstep 20-303
110 BEL Geert Van Bondt BEL Mercury - Viatel 30-274
111 ITA Cristian Dario Salvato ITA Liquigas - Pata 30-001
112 FRA Stéphane Augé FRA Festina 26-256
113 ZAF Robert Hunter ZAF Lampre - Daikin 24-119
114 NED Jans Koerts NED Mercury - Viatel 31-360
115 NED Max van Heeswijk NED Domo - Farm Frites 28-170
116 DUI Jan Schaffrath DUI Team Deutsche Telekom 29-337
117 DUI Kai Hundertmarck DUI Team Deutsche Telekom 32-116
118 DUI Ronny Scholz DUI 23-117
119 DUI Andreas Sauerborn DUI 26-126
120 BEL Hans De Clercq BEL Lotto - Adecco 32-169
121 ITA Dario David Cioni ITA Mapei - Quickstep 26-260
HEW Cyclassic Cup - Hamburg 2001
Datum Rit Winnaar Leider Punten Berg
19.08 Eindstand Erik Zabel
Startlijst HEW Cyclassic Cup - Hamburg 2001
Coureur Nat Geboortedatum Team Deelnames
Andreas Sauerborn DUI 15 Apr 1975 1
Arkadiusz Wojtas POL 29 Oct 1977 1
Artur Babaitsev RUS 23 Sep 1971 2
Christian Werner DUI 28 Jun 1979 1
Harald Morscher OOS 22 Jun 1972 2
Jens Zemke DUI 17 Oct 1966 2
Jos Lucassen NED 21 Jul 1977 1
Martin Müller DUI 05 Apr 1974 2
Maximilian Sciandri GBR 15 Feb 1967 2
Michael Schlickau DUI 07 Jan 1969 2
Olaf Pollack DUI 20 Sep 1973 2
Peter Wrolich OOS 30 May 1974 2
Raymond Meijs NED 13 Mar 1968 2
René Haselbacher OOS 15 Sep 1977 2
Ronny Scholz DUI 24 Apr 1978 1
Ryan Cox ZAF 09 Apr 1979 1
Stefan Kupfernagel DUI 16 Jul 1977 1
Werner Riebenbauer OOS 07 Jul 1974 1
Bobby Julich USA 18 Nov 1971 Crédit Agricole 1
Magnus Backstedt ZWE 30 Jan 1975 Crédit Agricole 2
Sébastien Hinault FRA 11 Feb 1974 Crédit Agricole 1
Thor Hushovd NOR 18 Jan 1978 Crédit Agricole 2
Frank Höj DEN 04 Jan 1973 Team Coast 1
Malte Urban DUI 14 Dec 1974 Team Coast 1
Mauro Gianetti ZWI 16 Mar 1964 Team Coast 1
Niki Aebersold ZWI 05 Jul 1972 Team Coast 1
Raphael Schweda DUI 17 Apr 1976 Team Coast 2
Sasha Henrix DUI 22 Mar 1973 Team Coast 3
Thorsten Rund DUI 25 Feb 1976 Team Coast 1
Andrei Kivilev KAZ 21 Sep 1973 Cofidis, Credit par Telephone 1
Chris Peers BEL 03 Mar 1970 Cofidis, Credit par Telephone 2
Jo Planckaert BEL 16 Dec 1970 Cofidis, Credit par Telephone 2
Peter Farazijn BEL 27 Jan 1969 Cofidis, Credit par Telephone 2
Arvis Piziks LAT 12 Sep 1969 CSC - World Online 2
Jacob Moe Rasmussen DEN 19 Jan 1975 CSC - World Online 1
René Jörgensen DEN 26 Jul 1975 CSC - World Online 1
Rolf Sörensen DEN 20 Apr 1965 CSC - World Online 2
Tristan Hoffmann NED 01 Jan 1970 CSC - World Online 2
Enrico Cassani ITA 15 Feb 1972 Domo - Farm Frites 1
Fred Rodriguez USA 03 Sep 1973 Domo - Farm Frites 1
Glenn Magnusson ZWE 05 Jul 1969 Domo - Farm Frites 1
Johan Museeuw BEL 13 Oct 1965 Domo - Farm Frites 2
Max van Heeswijk NED 02 Mar 1973 Domo - Farm Frites 2
Piotr Wadecki POL 11 Feb 1973 Domo - Farm Frites 1
Romans Vainsteins LAT 03 Mar 1973 Domo - Farm Frites 3
Alessandro Petacchi ITA 03 Jan 1974 Fassa Bortolo 1
Fabio Baldato ITA 13 Jun 1968 Fassa Bortolo 2
Francesco Casagrande ITA 14 Sep 1970 Fassa Bortolo 2
Leonardo Giordani ITA 27 May 1977 Fassa Bortolo 1
Matteo Tosatto ITA 14 May 1974 Fassa Bortolo 1
Nicola Loda ITA 27 Jul 1971 Fassa Bortolo 1
André Korff DUI 04 Jun 1973 Festina 1
Steffen Radochla DUI 19 Oct 1978 Festina 1
Stéphane Augé FRA 06 Dec 1974 Festina 1
Sven Teutenberg DUI 18 Aug 1972 Festina 2
Gabriele Missaglia ITA 24 Jul 1970 Lampre - Daikin 3
Johan Verstrepen BEL 21 Oct 1967 Lampre - Daikin 1
Ludo Dierckxsens BEL 14 Oct 1964 Lampre - Daikin 4
Marco Serpellini ITA 14 Aug 1972 Lampre - Daikin 2
Oscar Camenzind ZWI 12 Sep 1971 Lampre - Daikin 1
Robert Hunter ZAF 22 Apr 1977 Lampre - Daikin 2
Cristian Dario Salvato ITA 18 Aug 1971 Liquigas - Pata 1
Daniele Contrini ITA 15 Aug 1974 Liquigas - Pata 1
Davide Rebellin ITA 09 Aug 1971 Liquigas - Pata 2
Giancarlo Raimondi ITA 28 Nov 1972 Liquigas - Pata 1
Marco Zanotti (1974) ITA 21 Jan 1974 Liquigas - Pata 2
Serhiy Honchar UKR 03 Jul 1970 Liquigas - Pata 1
Andrei Tchmil BEL 22 Jan 1963 Lotto - Adecco 2
Gorik Gardeyn BEL 17 Mar 1980 Lotto - Adecco 1
Guennadi Mikhailov RUS 08 Feb 1974 Lotto - Adecco 1
Hans De Clercq BEL 03 Mar 1969 Lotto - Adecco 1
Niko Eeckhout BEL 16 Dec 1970 Lotto - Adecco 1
Paul Van Hyfte BEL 19 Jan 1972 Lotto - Adecco 2
Serge Baguet BEL 18 Aug 1969 Lotto - Adecco 1
Thierry Marichal BEL 13 Jun 1973 Lotto - Adecco 1
Daniele Nardello ITA 02 Aug 1972 Mapei - Quickstep 1
Dario David Cioni ITA 02 Dec 1974 Mapei - Quickstep 1
Elio Aggiano ITA 15 Mar 1972 Mapei - Quickstep 1
Luca Paolini ITA 17 Jan 1977 Mapei - Quickstep 1
Luca Scinto ITA 28 Jan 1968 Mapei - Quickstep 1
Michele Bartoli ITA 27 May 1970 Mapei - Quickstep 2
Paolo Bettini ITA 01 Apr 1974 Mapei - Quickstep 2
Patrik Sinkewitz DUI 20 Oct 1980 Mapei - Quickstep 1
Fabrizio Guidi ITA 13 Apr 1972 Mercury - Viatel 2
Geert Van Bondt BEL 18 Nov 1970 Mercury - Viatel 2
Jans Koerts NED 24 Aug 1969 Mercury - Viatel 2
Leon van Bon NED 08 Jan 1972 Mercury - Viatel 3
Peter Van Petegem BEL 18 Jan 1970 Mercury - Viatel 2
Giampaolo Mondini ITA 15 Jul 1972 Mercatone Uno - Albacom 2
Gian Mario Ortenzi ITA 23 Jun 1976 Mercatone Uno - Albacom 1
Igor Astarloa Askasibar SPA 29 Mar 1976 Mercatone Uno - Albacom 1
Michael Andersson ZWE 04 Mar 1967 Mercatone Uno - Albacom 1
Aart Vierhouten NED 19 Mar 1970 Rabobank 2
Erik Dekker NED 21 Aug 1970 Rabobank 2
Jan Boven NED 28 Feb 1972 Rabobank 1
Karsten Kroon NED 29 Jan 1976 Rabobank 1
Maarten den Bakker NED 26 Jan 1969 Rabobank 2
Markus Zberg ZWI 27 Jun 1974 Rabobank 1
Matthé Pronk NED 01 Jul 1974 Rabobank 1
Steven de Jongh NED 25 Nov 1973 Rabobank 3
Biagio Conte ITA 07 Apr 1968 Saeco 1
Fabio Sacchi ITA 22 May 1974 Saeco 1
Jörg Ludewig DUI 09 Sep 1975 Saeco 2
Laurent Dufaux ZWI 20 May 1969 Saeco 1
Massimiliano Mori ITA 08 Jan 1974 Saeco 3
Mirko Celestino ITA 19 Mar 1974 Saeco 2
Andrej Hauptmann SLO 05 May 1975 Tacconi Sport - Vini Caldirola 1
Eddy Mazzoleni ITA 29 Jul 1973 Tacconi Sport - Vini Caldirola 1
Gabriele Balducci ITA 03 Nov 1975 Tacconi Sport - Vini Caldirola 2
Gianluca Bortolami ITA 28 Aug 1968 Tacconi Sport - Vini Caldirola 1
Mauro Gerosa ITA 09 Oct 1974 Tacconi Sport - Vini Caldirola 1
Mauro Radaelli ITA 10 Nov 1967 Tacconi Sport - Vini Caldirola 2
Nicola Minali ITA 10 Nov 1969 Tacconi Sport - Vini Caldirola 2
Andreas Klier DUI 15 Jan 1976 Team Deutsche Telekom 2
Andreas Klöden DUI 22 Jun 1975 Team Deutsche Telekom 2
Danilo Hondo DUI 04 Jan 1974 Team Deutsche Telekom 2
Erik Zabel DUI 07 Jul 1970 Team Deutsche Telekom 3
Jan Schaffrath DUI 17 Sep 1971 Team Deutsche Telekom 1
Jan Ullrich DUI 02 Dec 1973 Team Deutsche Telekom 4
Kai Hundertmarck DUI 25 Apr 1969 Team Deutsche Telekom 2
Rolf Aldag DUI 25 Aug 1968 Team Deutsche Telekom 2
Erelijst
Jaar Datum UCI Eerste Tweede Derde
2023 20.08 1.WT DEN Mads Pedersen NED Danny van Poppel ITA Elia Viviani
2022 21.08 1.WT OOS Marco Haller BEL Wout Van Aert BEL Quinten Hermans
2019 25.08 1.WT ITA Elia Viviani AUS Caleb Ewan ITA Giacomo Nizzolo
2018 19.08 1.WT ITA Elia Viviani FRA Arnaud Démare NOR Alexander Kristoff
2017 20.08 1.WT ITA Elia Viviani FRA Arnaud Démare NED Dylan Groenewegen
2016 21.08 1.WT AUS Caleb Ewan DUI John Degenkolb ITA Giacomo Nizzolo
2015 23.08 1.WT DUI André Greipel NOR Alexander Kristoff ITA Giacomo Nizzolo
2014 24.08 1.WT NOR Alexander Kristoff ITA Giacomo Nizzolo AUS Simon Gerrans
2013 25.08 1.WT DUI John Degenkolb DUI André Greipel NOR Alexander Kristoff
2012 19.08 1.WT FRA Arnaud Démare DUI André Greipel ITA Giacomo Nizzolo
2011 21.08 1.WT NOR Edvald Boasson Hagen DUI Gerald Ciolek SLO Borut Bozic
2010 15.08 1.PT USA Tyler Farrar NOR Edvald Boasson Hagen DUI André Greipel
2009 16.08 1.PT USA Tyler Farrar DEN Matti Breschel DUI Gerald Ciolek
2008 07.09 1.PT AUS Robbie McEwen AUS Mark Renshaw AUS Allan Davis
2007 19.08 1.PT ITA Alessandro Ballan SPA Oscar Freire Gomez DUI Gerald Ciolek
2006 30.07 1.PT SPA Oscar Freire Gomez DUI Erik Zabel ITA Filippo Pozzato
2005 31.07 1.PT ITA Filippo Pozzato ITA Luca Paolini AUS Allan Davis
2004 01.08 CDM AUS Stuart O'Grady ITA Paolo Bettini SPA Igor Astarloa Askasibar
2003 03.08 CDM ITA Paolo Bettini ITA Davide Rebellin DUI Jan Ullrich
2002 04.08 CDM BEL Johan Museeuw SPA Igor Astarloa Askasibar ITA Davide Rebellin
2001 19.08 CDM DUI Erik Zabel LAT Romans Vainsteins NED Erik Dekker
2000 06.08 CDM ITA Gabriele Missaglia ITA Francesco Casagrande ITA Fabio Baldato
1999 15.08 CDM ITA Mirko Celestino DUI Raphael Schweda LAT Romans Vainsteins
1998 16.08 CDM NED Leon van Bon ITA Michele Bartoli BEL Ludo Dierckxsens
1997 10.08 1.5 DUI Jan Ullrich BEL Wilfried Peeters DUI Jens Heppner
1996 25.08 1.5 ITA Rossano Brasi DUI Bert Dietz DUI Steffen Rein
Meeste zeges
Aantal Coureur Nat Periode
3 Elia Viviani ITA 2017 - 2019
2 Tyler Farrar USA 2009 - 2010
1 Mads Pedersen DEN 2023 - 2023
1 Marco Haller OOS 2022 - 2022
1 Caleb Ewan AUS 2016 - 2016
1 André Greipel DUI 2015 - 2015
1 Alexander Kristoff NOR 2014 - 2014
1 John Degenkolb DUI 2013 - 2013
1 Arnaud Démare FRA 2012 - 2012
1 Edvald Boasson Hagen NOR 2011 - 2011
Meeste podiumplaatsen
Aantal Coureur Nat Periode
5 Giacomo Nizzolo ITA 2012 - 2019
4 Elia Viviani ITA 2017 - 2023
4 Alexander Kristoff NOR 2013 - 2018
4 André Greipel DUI 2010 - 2015
3 Arnaud Démare FRA 2012 - 2018
3 Gerald Ciolek DUI 2007 - 2011
2 Caleb Ewan AUS 2016 - 2019
2 John Degenkolb DUI 2013 - 2016
2 Edvald Boasson Hagen NOR 2010 - 2011
2 Tyler Farrar USA 2009 - 2010
Meeste keren gefinished
Aantal Coureur Nat Periode
9 Alexander Kristoff NOR 2010 - 2022
8 Giacomo Nizzolo ITA 2012 - 2023
7 Arnaud Démare FRA 2012 - 2023
7 André Greipel DUI 2010 - 2019
7 Davide Rebellin ITA 1999 - 2007
7 Erik Zabel DUI 1999 - 2007
6 Elia Viviani ITA 2013 - 2023
6 Paolo Bettini ITA 1999 - 2007
5 Edvald Boasson Hagen NOR 2010 - 2023
5 Jan Ullrich DUI 1997 - 2003
Jongste winnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
20-359 Arnaud Démare FRA 2012
22-041 Caleb Ewan AUS 2016
23-251 Jan Ullrich DUI 1997
23-324 Filippo Pozzato ITA 2005
24-083 Rossano Brasi ITA 1996
24-096 Edvald Boasson Hagen NOR 2011
24-230 John Degenkolb DUI 2013
25-075 Tyler Farrar USA 2009
25-149 Mirko Celestino ITA 1999
26-074 Tyler Farrar USA 2010
Oudste winnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
36-295 Johan Museeuw BEL 2002
36-075 Robbie McEwen AUS 2008
33-038 André Greipel DUI 2015
31-142 Marco Haller OOS 2022
31-043 Erik Zabel DUI 2001
30-360 Stuart O'Grady AUS 2004
30-199 Elia Viviani ITA 2019
30-166 Oscar Freire Gomez SPA 2006
30-013 Gabriele Missaglia ITA 2000
29-193 Elia Viviani ITA 2018
Meeste deelnames
Aantal Coureur Nat Periode
9 Alexander Kristoff NOR 2010 - 2022
8 Arnaud Démare FRA 2012 - 2023
8 Giacomo Nizzolo ITA 2012 - 2023
7 André Greipel DUI 2010 - 2019
7 Davide Rebellin ITA 1999 - 2007
7 Erik Zabel DUI 1999 - 2007
6 Elia Viviani ITA 2013 - 2023
6 Paolo Bettini ITA 1999 - 2007
5 Edvald Boasson Hagen NOR 2010 - 2023
5 Jan Ullrich DUI 1997 - 2003
Jongste deelnemer
Leeftijd Coureur Nat Jaar
19-187 Joshua Tarling GBR 2023
19-296 Pavel Bittner CZE 2022
19-314 Gerald Ciolek DUI 2006
20-081 Madis Mihkels EST 2023
20-124 Magnus Sheffield USA 2022
20-216 Pierre Gautherat FRA 2023
20-303 Patrik Sinkewitz DUI 2001
20-334 Gerald Ciolek DUI 2007
20-359 Arnaud Démare FRA 2012
21-034 Laurence Pithie NZL 2023
Oudste deelnemer
Leeftijd Coureur Nat Jaar
40-017 Cameron James Wurf AUS 2023
38-332 Yukiya Arashiro JPN 2023
38-209 Andrei Tchmil BEL 2001
38-183 Jos van Emden NED 2023
38-178 Heinrich Friedrich Haussler AUS 2022
38-156 Dario Cataldo ITA 2023
38-095 Greg Van Avermaet BEL 2023
37-333 Yukiya Arashiro JPN 2022
37-320 Julien Simon FRA 2023
37-255 Ignatas Konovalovas LTU 2023
Meeste ritzeges
Aantal Coureur Nat Periode
Jongste ritwinnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
Oudste ritwinnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
Meeste leiderstruien
Aantal Coureur Nat Periode
Jongste leider
Leeftijd Coureur Nat Jaar
Oudste leider
Leeftijd Coureur Nat Jaar