Liège - Bastogne - Liège

Liège - Bastogne - Liège 1988
17 Apr 1988
Pos Coureur Nat Team Leeftijd
1 NED Adri van der Poel NED P.D. Magnetics 28-305
2 BEL Michel Dernies BEL Lotto 27-101
3 GBR Robert Millar GBR Fagor - MBK 29-216
4 NED Steven Rooks NED P.D. Magnetics 27-253
5 IRL Sean Kelly IRL KAS 31-328
6 BEL Luc Roosen BEL 23-212
7 FRA Charly Mottet FRA Systeme "U" 25-122
8 DEN Rolf Sörensen DEN Ariostea Gres 22-362
9 AUS Phil Anderson AUS TVM 30-035
10 IRL Martin Earley IRL KAS 25-306
11 AUS Michael Wilson AUS Weinmann 28-093
12 ITA Moreno Argentin ITA Gewiss - Bianchi 27-121
13 FRA Frédéric Vichot FRA Weinmann 28-352
14 DEN Brian Holm Sörensen DEN 25-197
15 BEL Alfons De Wolf BEL AD Renting 31-299
16 NED Gert-Jan Theunisse NED P.D. Magnetics 25-093
17 FRA Dominique Gaigne FRA Toshiba 26-288
18 FRA Bruno Cornillet FRA Z 25-068
19 ITA Gianni Bugno ITA Chateau d'Ax 24-063
20 FRA Eric Boyer FRA Systeme "U" 24-137
21 SPA Jesus Rodriguez Magro SPA Reynolds 27-324
22 ZWI Jörg Müller (ZWI) ZWI P.D. Magnetics 27-084
23 ZWI Serge Demierre ZWI Weinmann 32-092
24 DEN Per Pedersen DEN 24-012
25 ZWI Bruno Hürlimann ZWI 25-348
26 BEL Claude Criquielion BEL Hitachi 31-096
27 BEL Eric Vanderaerden BEL Panasonic 26-065
28 ITA Franco Vona ITA Chateau d'Ax 23-240
29 NOR Dag-Otto Lauritzen NOR 7 Eleven 31-217
30 FRA Pascal Simon FRA Systeme "U" 31-202
31 FRA Denis Roux FRA Z 26-163
32 BEL Edwig Van Hooydonck BEL Superconfex 21-256
33 SPA Pedro Delgado Robledo SPA Reynolds 28-002
34 FRA Michel Bibollet FRA 25-024
35 POR Acacio Da Silva Mora POR KAS 27-105
36 FRA Marc Madiot FRA Toshiba 29-001
37 NED Erik Breukink NED Panasonic 24-016
38 BEL Eric Van Lancker BEL Panasonic 26-352
39 FRA Yvon Madiot FRA Toshiba 25-300
40 FRA Bernard Chesneau FRA 27-347
41 ZWI Fabian Fuchs ZWI 26-118
42 NOR Janus Kuum NOR AD Renting 23-197
43 NED John Talen NED Panasonic 23-089
44 ZWI Mauro Gianetti ZWI Weinmann 24-032
45 SPA Pello Ruiz Cabestany SPA KAS 26-031
46 NED Johny Broers NED 29-008
47 BEL Stefan Morjean BEL Hitachi 28-031
48 SPA Julian Gorospe Artabe SPA Reynolds 28-026
49 NED Marc van Orsouw NED P.D. Magnetics 24-005
50 ITA Francesco Cesarini ITA Ariostea Gres 26-024
51 BEL Luc Ronsse BEL 32-313
52 BEL Jos Haex BEL Hitachi 28-242
53 ZWI Rolf Jaermann ZWI 22-076
54 BEL Rudy Dhaenens BEL P.D. Magnetics 27-007
55 FRA Eric Caritoux FRA KAS 27-244
56 BEL Ludwig Wijnants BEL Sigma Paints 31-287
57 DUI Rolf Golz DUI Superconfex 25-199
58 BEL Peter Roes BEL Lotto 23-348
59 BEL Bruno Bruyere BEL Hitachi 22-107
60 BEL Frank Hoste BEL AD Renting 32-232
61 ZWI Beat Breu ZWI 30-176
62 NED Peter Harings NED Panasonic 26-305
63 ITA Alessandro Pozzi (1954) ITA Chateau d'Ax 33-114
64 ITA Alberto Volpi ITA Gewiss - Bianchi 25-129
65 NED Henk Lubberding NED Panasonic 34-256
66 DEN Jesper Skibby DEN 23-331
67 SPA Roque De La Cruz Martinez SPA Caja Rural 23-125
68 USA Andrew Hampsten USA 7 Eleven 26-010
Liège - Bastogne - Liège 1988
Datum Rit Winnaar Leider Punten Berg
17.04 Eindstand Adri van der Poel
Startlijst Liège - Bastogne - Liège 1988
Coureur Nat Geboortedatum Team Deelnames
Beat Breu ZWI 23 Oct 1957 1
Bernard Chesneau FRA 05 May 1960 1
Brian Holm Sörensen DEN 02 Oct 1962 1
Bruno Hürlimann ZWI 04 May 1962 1
Fabian Fuchs ZWI 20 Dec 1961 1
Jesper Skibby DEN 21 May 1964 1
Johny Broers NED 09 Apr 1959 1
Luc Ronsse BEL 09 Jun 1955 1
Luc Roosen BEL 17 Sep 1964 1
Michel Bibollet FRA 24 Mar 1963 1
Per Pedersen DEN 05 Apr 1964 1
Rolf Jaermann ZWI 31 Jan 1966 1
Andrew Hampsten USA 07 Apr 1962 7 Eleven 1
Dag-Otto Lauritzen NOR 12 Sep 1956 7 Eleven 2
Alfons De Wolf BEL 22 Jun 1956 AD Renting 5
Frank Hoste BEL 29 Aug 1955 AD Renting 1
Janus Kuum NOR 02 Oct 1964 AD Renting 1
Francesco Cesarini ITA 24 Mar 1962 Ariostea Gres 1
Rolf Sörensen DEN 20 Apr 1965 Ariostea Gres 1
Alessandro Pozzi (1954) ITA 24 Dec 1954 Chateau d'Ax 1
Franco Vona ITA 20 Aug 1964 Chateau d'Ax 1
Gianni Bugno ITA 14 Feb 1964 Chateau d'Ax 1
Robert Millar GBR 13 Sep 1958 Fagor - MBK 3
Alberto Volpi ITA 09 Dec 1962 Gewiss - Bianchi 1
Moreno Argentin ITA 17 Dec 1960 Gewiss - Bianchi 4
Bruno Bruyere BEL 31 Dec 1965 Hitachi 1
Claude Criquielion BEL 11 Jan 1957 Hitachi 8
Jos Haex BEL 19 Aug 1959 Hitachi 1
Stefan Morjean BEL 17 Mar 1960 Hitachi 1
Acacio Da Silva Mora POR 02 Jan 1961 KAS 4
Eric Caritoux FRA 16 Aug 1960 KAS 1
Martin Earley IRL 15 Jun 1962 KAS 1
Pello Ruiz Cabestany SPA 17 Mar 1962 KAS 1
Sean Kelly IRL 24 May 1956 KAS 8
Michel Dernies BEL 06 Jan 1961 Lotto 1
Peter Roes BEL 04 May 1964 Lotto 1
Roque De La Cruz Martinez SPA 13 Dec 1964 Caja Rural 1
Eric Van Lancker BEL 30 Apr 1961 Panasonic 1
Eric Vanderaerden BEL 11 Feb 1962 Panasonic 1
Erik Breukink NED 01 Apr 1964 Panasonic 1
Henk Lubberding NED 04 Aug 1953 Panasonic 6
John Talen NED 18 Jan 1965 Panasonic 1
Peter Harings NED 16 Jun 1961 Panasonic 1
Adri van der Poel NED 17 Jun 1959 P.D. Magnetics 3
Gert-Jan Theunisse NED 14 Jan 1963 P.D. Magnetics 2
Jörg Müller (ZWI) ZWI 23 Jan 1961 P.D. Magnetics 1
Marc van Orsouw NED 12 Apr 1964 P.D. Magnetics 1
Rudy Dhaenens BEL 10 Apr 1961 P.D. Magnetics 1
Steven Rooks NED 07 Aug 1960 P.D. Magnetics 5
Jesus Rodriguez Magro SPA 28 May 1960 Reynolds 1
Julian Gorospe Artabe SPA 22 Mar 1960 Reynolds 1
Pedro Delgado Robledo SPA 15 Apr 1960 Reynolds 1
Ludwig Wijnants BEL 04 Jul 1956 Sigma Paints 1
Edwig Van Hooydonck BEL 04 Aug 1966 Superconfex 1
Rolf Golz DUI 30 Sep 1962 Superconfex 2
Dominique Gaigne FRA 03 Jul 1961 Toshiba 1
Marc Madiot FRA 16 Apr 1959 Toshiba 4
Yvon Madiot FRA 21 Jun 1962 Toshiba 4
Phil Anderson AUS 13 Mar 1958 TVM 6
Charly Mottet FRA 16 Dec 1962 Systeme "U" 1
Eric Boyer FRA 02 Dec 1963 Systeme "U" 1
Pascal Simon FRA 27 Sep 1956 Systeme "U" 7
Frédéric Vichot FRA 01 May 1959 Weinmann 2
Mauro Gianetti ZWI 16 Mar 1964 Weinmann 1
Michael Wilson AUS 15 Jan 1960 Weinmann 1
Serge Demierre ZWI 16 Jan 1956 Weinmann 1
Bruno Cornillet FRA 08 Feb 1963 Z 1
Denis Roux FRA 05 Nov 1961 Z 1
Erelijst
Jaar Datum UCI Eerste Tweede Derde
2024 21.04 1.WT SLO Tadej Pogacar FRA Romain Bardet NED Mathieu van der Poel
2023 23.04 1.WT BEL Remco Evenepoel GBR Thomas Pidcock COL Santiago Buitrago Sanchez
2022 24.04 1.WT BEL Remco Evenepoel BEL Quinten Hermans BEL Wout Van Aert
2021 25.04 1.WT SLO Tadej Pogacar FRA Julian Alaphilippe FRA David Gaudu
2020 04.10 1.WT SLO Primoz Roglic ZWI Marc Hirschi SLO Tadej Pogacar
2019 28.04 1.WT DEN Jakob Fuglsang ITA Davide Formolo DUI Maximilian Schachmann
2018 22.04 1.WT LUX Bob Jungels CDN Michael Woods FRA Romain Bardet
2017 23.04 1.WT SPA Alejandro Valverde Belmonte IRL Daniel Martin POL Michal Kwiatkowski
2016 24.04 1.WT NED Wout Poels ZWI Michael Albasini POR Rui Alberto Costa Faria
2015 26.04 1.WT SPA Alejandro Valverde Belmonte FRA Julian Alaphilippe SPA Joaquin Pascual Rodriguez Oliver
2014 27.04 1.WT AUS Simon Gerrans SPA Alejandro Valverde Belmonte POL Michal Kwiatkowski
2013 21.04 1.WT IRL Daniel Martin SPA Joaquin Pascual Rodriguez Oliver SPA Alejandro Valverde Belmonte
2012 22.04 1.WT KAZ Maxim Iglinskiy ITA Vincenzo Nibali ITA Enrico Gasparotto
2011 24.04 1.WT BEL Philippe Gilbert LUX Fränk Schleck LUX Andy Schleck
2010 25.04 1.HIS KAZ Alexandre Vinokourov RUS Alexandr Kolobnev BEL Philippe Gilbert
2009 26.04 1.HIS LUX Andy Schleck SPA Joaquin Pascual Rodriguez Oliver ITA Davide Rebellin
2008 27.04 1.HIS SPA Alejandro Valverde Belmonte ITA Davide Rebellin LUX Fränk Schleck
2007 29.04 1.PT ITA Danilo Di Luca SPA Alejandro Valverde Belmonte LUX Fränk Schleck
2006 23.04 1.PT SPA Alejandro Valverde Belmonte ITA Paolo Bettini ITA Damiano Cunego
2005 24.04 1.PT KAZ Alexandre Vinokourov DUI Jens Voigt NED Michael Boogerd
2004 25.04 CDM ITA Davide Rebellin NED Michael Boogerd KAZ Alexandre Vinokourov
2003 27.04 CDM USA Tyler Hamilton SPA Iban Mayo Diez NED Michael Boogerd
2002 21.04 CDM ITA Paolo Bettini ITA Stefano Garzelli ITA Ivan Basso
2001 22.04 CDM ZWI Oscar Camenzind ITA Davide Rebellin SPA David Etxebarria Alkorta
2000 16.04 CDM ITA Paolo Bettini SPA David Etxebarria Alkorta ITA Davide Rebellin
1999 18.04 CDM BEL Frank Vandenbroucke NED Michael Boogerd NED Maarten den Bakker
1998 19.04 CDM ITA Michele Bartoli FRA Laurent Jalabert ITA Rodolfo Massi
1997 20.04 CDM ITA Michele Bartoli FRA Laurent Jalabert ITA Gabriele Colombo
1996 21.04 CDM ZWI Pascal Richard USA Lance Armstrong ZWI Mauro Gianetti
1995 16.04 CDM ZWI Mauro Gianetti ITA Gianni Bugno ITA Michele Bartoli
1994 17.04 CDM RUS Evgeni Berzin USA Lance Armstrong ITA Giorgio Furlan
1993 18.04 CDM DEN Rolf Sörensen ZWI Tony Rominger ITA Maurizio Fondriest
1992 19.04 CDM BEL Dirk De Wolf NED Steven Rooks FRA Jean-François Bernard
1991 21.04 CDM ITA Moreno Argentin BEL Claude Criquielion DEN Rolf Sörensen
1990 15.04 CDM BEL Eric Van Lancker FRA Jean-Claude Leclercq NED Steven Rooks
1989 16.04 CDM IRL Sean Kelly FRA Fabrice Philipot AUS Phil Anderson
1988 17.04 CDM NED Adri van der Poel BEL Michel Dernies GBR Robert Millar
1987 19.04 HC ITA Moreno Argentin IRL Stephen Roche BEL Claude Criquielion
1986 20.04 HC ITA Moreno Argentin NED Adri van der Poel NOR Dag Erik Pedersen
1985 21.04 HC ITA Moreno Argentin BEL Claude Criquielion IRL Stephen Roche
1984 15.04 HC IRL Sean Kelly AUS Phil Anderson USA Greg Lemond
1983 17.04 HC NED Steven Rooks ITA Giuseppe Saronni FRA Pascal Jules
1982 11.04 HC ITA Silvano Contini BEL Alfons De Wolf ZWI Stefan Mutter
1981 19.04 ZWI Josef Fuchs ZWI Stefan Mutter X
1980 20.04 FRA Bernard Hinault NED Hennie Kuiper BEL Ronny Claes
1979 22.04 DUI Dietrich Thurau FRA Bernard Hinault BEL Daniël Willems
1978 23.04 BEL Joseph Bruyere DUI Dietrich Thurau ITA Francesco Moser
1977 24.04 FRA Bernard Hinault BEL Andre Dierickx DUI Dietrich Thurau
1976 18.04 BEL Joseph Bruyere BEL Freddy Maertens BEL Frans Verbeeck
1975 20.04 BEL Eddy Merckx FRA Bernard Thevenet BEL Walter Godefroot
1974 21.04 BEL Georges Pintens BEL Walter Planckaert X
1973 22.04 BEL Eddy Merckx BEL Frans Verbeeck BEL Walter Godefroot
1972 20.04 BEL Eddy Merckx NED Wim Schepers BEL Herman Vanspringel
1971 25.04 BEL Eddy Merckx BEL Georges Pintens BEL Frans Verbeeck
1970 17.04 BEL Roger De Vlaeminck BEL Frans Verbeeck BEL Eddy Merckx
1969 22.04 BEL Eddy Merckx BEL Victor Van Schil GBR Barry Hoban
1968 28.04 BEL Valère Van Sweevelt BEL Walter Godefroot FRA Raymond Poulidor
1967 01.05 BEL Walter Godefroot BEL Eddy Merckx BEL Willy Monty
1966 02.05 FRA Jacques Anquetil BEL Victor Van Schil BEL Willy In 't Ven
1965 02.05 ITA Carmine Preziosi ITA Vittorio Adorni BEL Martin Van Den Bossche
1964 03.05 BEL Willy Bocklant BEL Georges Vanconingsloo ITA Vittorio Adorni
1963 05.05 BEL Frans Melckenbeeck BEL Pino Cerami (1922) ITA Vittorio Adorni
1962 06.05 BEL Jozef Planckaert DUI Rolf Wolfshohl FRA Claude Colette
1961 15.05 BEL Rik Van Looy FRA Marcel Rohrbach BEL Armand Desmet
1960 08.05 NED Ab Geldermans FRA Pierre Everaert BEL Jozef Planckaert
1959 26.04 BEL Alfred De Bruyne BEL Frans Schoubben BEL Frans De Mulder
1958 27.04 BEL Alfred De Bruyne BEL Johannes "Jan" Zagers BEL Joseph Theuns
1957 05.05 BEL Frans Schoubben
BEL Germain Derijcke
BEL Marcel Buys
1956 06.05 BEL Alfred De Bruyne BEL Richard Van Genechten BEL Alex Close
1955 01.05 BEL Stan Ockers BEL Raymond Impanis BEL Jean Brankart
1954 09.05 LUX Marcel Ernzer BEL Raymond Impanis ZWI Ferdi Kübler
1953 03.05 BEL Alois De Hertog FRA Maurice Diot FRA Raoul Remy
1952 11.05 ZWI Ferdi Kübler BEL Henri "Kwik" Van Kerckhove FRA Jean Robic
1951 22.04 ZWI Ferdi Kübler BEL Germain Derijcke NED Wout Wagtmans
1950 23.04 BEL Prosper Depredomme BEL Jean Bogaerts BEL Edward Van Dijck
1949 01.05 FRA Camille Danguillaume BEL Adolf Verschueren BEL Roger Gyselinck (1920)
1948 02.05 BEL Maurice Mollin BEL Raymond Impanis FRA Louis Caput
1947 20.04 BEL Richard Depoorter BEL Raymond Impanis BEL Florent Mathieu
1946 05.05 BEL Prosper Depredomme BEL Albert Hendrickx BEL Triphon Verstraeten
1945 05.08 BEL Jean Engels BEL Edward Van Dijck BEL Joseph Moerenhout
1943 27.06 BEL Richard Depoorter BEL Joseph Didden BEL Stan Ockers
1939 14.05 BEL Albert Ritserveldt BEL Cyrille Van Overberghe BEL Edward Vissers
1938 15.05 BEL Alphonse Deloor BEL Marcel Kint BEL Félicien Vervaecke
1937 11.04 BEL Eloi Meulenberg BEL Gustave Deloor BEL Julien Heernaert
1936 26.04 BEL Albert Beckaert BEL Gilbert Levae BEL Jozef "Kemper" Horemans
1935 07.04 BEL Alfons Schepers BEL Frans Bonduel BEL Louis Hardiquest
1934 13.05 BEL Theo Herckenrath BEL Mathieu Cardeynaels BEL Joseph Moerenhout
1933 25.05 BEL François Gardier BEL Roger Dewolf BEL Albert Bolly
1932 05.05 BEL Maurice Houyoux BEL Leopold Roosemont BEL Gérard Lambrechts
1931 14.05 BEL Alfons Schepers BEL Maurice Houyoux BEL Jules Deschepper
1930 29.05 DUI Hermann Buse BEL Georges Laloup BEL François Gardier
1929 09.05 BEL Alfons Schepers BEL Gustave Hombroeckx BEL Maurits Raes
1928 13.05 BEL Ernest Mottard BEL Maurits Raes BEL Emile Van Bellen
1927 01.05 BEL Maurits Raes BEL Jean Hans BEL Joseph Siquet
1926 02.05 BEL Dieudonné Smets BEL Joseph Siquet BEL Alexis Macar
1925 14.06 BEL Georges Ronsse BEL Gustave Van Slembroucke BEL Lode Eelen
1924 10.08 BEL René Vermandel BEL Adelin Benoît BEL Jules-Richard Matton
1923 03.06 BEL René Vermandel BEL Jean Rossius BEL Félix Sellier
1922 07.05 BEL Louis Mottiat BEL Albert Jordens BEL Laurent Seret
1921 29.05 BEL Louis Mottiat BEL Marcel Lacour BEL Jean Rossius
1920 06.06 BEL Léon Scieur BEL Lucien Buysse (Buyze) BEL Jacques Coomans
1919 28.09 BEL Léon Devos BEL Henri Hanlet BEL Arthur Claerhout
1913 06.07 BEL Maurice Moritz BEL Alphonse Fonson BEL Hubert Noël
1912 . BEL Dieudonné Gauthy
BEL Jean Rossius
BEL Alfons Lauwers
1912 15.09 BEL Omer Verschoore BEL Jacques Coomans BEL André Blaise
1911 12.06 BEL Jos Van Daele BEL Armand Lenoir BEL Victor Kraenen
1909 16.05 BEL Victor Fastre BEL Eugene Charlier BEL Paul Deman
1908 30.08 FRA André Trousselier BEL Alfons Lauwers BEL Henri Dubois
1894 26.08 BEL Léon Houa BEL Louis Rasquinet BEL René Nulens
1893 28.05 BEL Léon Houa BEL Michel Borisowski BEL Charles Collette
1892 29.05 BEL Léon Houa BEL Leon Lhoest BEL Louis Rasquinet
Meeste zeges
Aantal Coureur Nat Periode
5 Eddy Merckx BEL 1969 - 1975
4 Alejandro Valverde Belmonte SPA 2006 - 2017
4 Moreno Argentin ITA 1985 - 1991
3 Alfred De Bruyne BEL 1956 - 1959
3 Alfons Schepers BEL 1929 - 1935
2 Tadej Pogacar SLO 2021 - 2024
2 Remco Evenepoel BEL 2022 - 2023
2 Alexandre Vinokourov KAZ 2005 - 2010
2 Paolo Bettini ITA 2000 - 2002
2 Michele Bartoli ITA 1997 - 1998
Meeste podiumplaatsen
Aantal Coureur Nat Periode
7 Alejandro Valverde Belmonte SPA 2006 - 2017
7 Eddy Merckx BEL 1967 - 1975
5 Davide Rebellin ITA 2000 - 2009
4 Michael Boogerd NED 1999 - 2005
4 Moreno Argentin ITA 1985 - 1991
4 Frans Verbeeck BEL 1970 - 1976
4 Walter Godefroot BEL 1967 - 1975
4 Raymond Impanis BEL 1947 - 1955
3 Tadej Pogacar SLO 2020 - 2024
3 Joaquin Pascual Rodriguez Oliver SPA 2009 - 2015
Meeste keren gefinished
Aantal Coureur Nat Periode
12 Jakob Fuglsang DEN 2010 - 2024
12 Herman Vanspringel BEL 1967 - 1980
11 Bauke Mollema NED 2011 - 2024
11 Mikaël Cherel FRA 2012 - 2023
11 Alejandro Valverde Belmonte SPA 2006 - 2022
11 Philippe Gilbert BEL 2009 - 2022
11 Vincenzo Nibali ITA 2008 - 2022
11 Claude Criquielion BEL 1979 - 1991
11 Raymond Impanis BEL 1947 - 1961
10 Pieter Serry BEL 2012 - 2024
Jongste winnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
18-362 Victor Fastre BEL 1909
19-102 Georges Ronsse BEL 1925
20-094 Maurits Raes BEL 1927
21-013 Valère Van Sweevelt BEL 1968
21-178 Jos Van Daele BEL 1911
21-256 Alfons Schepers BEL 1929
21-295 Theo Herckenrath BEL 1934
21-299 Carmine Preziosi ITA 1965
22-090 Remco Evenepoel BEL 2022
22-161 Bernard Hinault FRA 1977
Oudste winnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
36-363 Alejandro Valverde Belmonte SPA 2017
36-221 Alexandre Vinokourov KAZ 2010
35-088 Stan Ockers BEL 1955
35-001 Alejandro Valverde Belmonte SPA 2015
34-037 Jakob Fuglsang DEN 2019
33-346 Simon Gerrans AUS 2014
32-327 Sean Kelly IRL 1989
32-305 Louis Mottiat BEL 1922
32-292 Ferdi Kübler ZWI 1952
32-269 Josef Fuchs ZWI 1981
Meeste deelnames
Aantal Coureur Nat Periode
13 Michal Kwiatkowski POL 2012 - 2024
13 Alejandro Valverde Belmonte SPA 2006 - 2022
12 Jakob Fuglsang DEN 2010 - 2024
12 Mikaël Cherel FRA 2011 - 2023
12 Rui Alberto Costa Faria POR 2011 - 2023
12 Paul Martens (DUI) DUI 2010 - 2021
12 Herman Vanspringel BEL 1967 - 1980
11 Bauke Mollema NED 2011 - 2024
11 Diego Ulissi ITA 2011 - 2024
11 Pieter Serry BEL 2011 - 2024
Jongste deelnemer
Leeftijd Coureur Nat Jaar
16-010 Émile Joly BEL 1926
17-194 Eugene Charlier BEL 1909
17-322 Charles Haidon BEL 1909
18-103 Victor Fastre BEL 1908
18-215 Charles Deruyter BEL 1908
18-220 Philippe Thys BEL 1909
18-362 Victor Fastre BEL 1909
19-039 Ben Tulett GBR 2020
19-094 Albert Jordens BEL 1921
19-102 Georges Ronsse BEL 1925
Oudste deelnemer
Leeftijd Coureur Nat Jaar
41-364 Alejandro Valverde Belmonte SPA 2022
41-038 Pino Cerami (1922) BEL 1963
41-000 Alejandro Valverde Belmonte SPA 2021
40-218 Jens Voigt DUI 2012
40-182 Chris Horner USA 2012
40-097 Franco Pellizotti ITA 2018
40-010 Angel Vicioso Arcos SPA 2017
40-003 Raymond Poulidor FRA 1976
39-293 Philippe Gilbert BEL 2022
39-288 Michael Albasini ZWI 2020
Meeste ritzeges
Aantal Coureur Nat Periode
Jongste ritwinnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
Oudste ritwinnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
Meeste leiderstruien
Aantal Coureur Nat Periode
Jongste leider
Leeftijd Coureur Nat Jaar
Oudste leider
Leeftijd Coureur Nat Jaar