Ronde van Vlaanderen

Ronde van Vlaanderen 2010
04 Apr 2010
Pos Coureur Nat Team Leeftijd
1 ZWI Fabian Cancellara ZWI Saxo Bank 29-017
2 BEL Tom Boonen BEL Quick Step 29-171
3 BEL Philippe Gilbert BEL Omega Pharma - Lotto 27-273
4 BEL Bjorn Leukemans BEL 32-277
5 USA Tyler Farrar USA Garmin - Transitions 25-306
6 USA George Hincapie USA 36-279
7 GBR Roger Hammond GBR 36-064
8 KAZ Maxim Iglinskiy KAZ Astana 28-351
9 DUI Danilo Hondo DUI Lampre - Farnese Vini 36-090
10 FRA William Bonnet FRA 27-283
11 NED Johnny Hoogerland NED 26-327
12 BEL Stijn Vandenbergh BEL Katusha 25-344
13 AUS Mathew Hayman AUS Team Sky 31-349
14 FRA Lloyd Mondory FRA AG2R - La Mondiale 27-343
15 DEN Matti Breschel DEN Saxo Bank 25-216
16 OOS Bernhard Eisel OOS HTC - Columbia 29-046
17 FRA Steve Chainel FRA 26-211
18 FRA Frédéric Guesdon FRA Française des Jeux 39-080
19 BEL Maarten Wynants BEL Quick Step 27-326
20 DUI Marcus Burghardt DUI 26-279
21 BEL Roy Sentjens BEL Milram 29-110
22 NED Sebastian Langeveld NED Rabobank 25-077
23 DUI Marcel Sieberg DUI HTC - Columbia 27-339
24 FRA Sylvain Chavanel FRA Quick Step 30-279
25 BEL Stijn Devolder BEL Quick Step 30-219
26 FRA Sébastien Hinault FRA AG2R - La Mondiale 36-052
27 USA Lance Armstrong* USA
28 ITA Daniel Oss ITA Liquigas - Doimo 23-081
29 BEL Leif Hoste BEL Omega Pharma - Lotto 32-261
30 SLO Simon Spilak SLO Lampre - Farnese Vini 23-285
31 RUS Serguei Ivanov RUS Katusha 35-030
32 GBR David Millar GBR Garmin - Transitions 33-090
33 GBR Geraint Thomas GBR Team Sky 23-314
34 SPA Juan Antonio Flecha Giannoni SPA Team Sky 32-199
35 ITA Alessandro Ballan ITA 30-150
36 NED Koen de Kort NED 27-208
37 SPA José Joaquin Rojas Gil SPA Caisse d'Epargne 24-300
38 KAZ Dimitriy Muravyev KAZ RadioShack 30-154
39 BEL Greg Van Avermaet BEL Omega Pharma - Lotto 24-322
40 BEL Bert Scheirlinckx BEL 35-154
41 BEL Staf Scheirlinckx BEL Omega Pharma - Lotto 31-023
42 CDN Dominique Rollin CDN 27-157
43 ITA Fabio Sabatini ITA Liquigas - Doimo 25-045
44 FRA Alexandre Pichot FRA 27-088
45 NED Niki Terpstra NED Milram 25-321
46 ZWI Grégory Rast ZWI RadioShack 30-078
47 BEL Frederik Willems BEL
48 ITA Manuel Quinziato ITA Liquigas - Doimo 30-157
49 NED Maarten Pieter Tjallingii NED Rabobank 32-150
50 RUS Mikhail Ignatiev RUS Katusha 24-332
51 FRA Mathieu Ladagnous FRA Française des Jeux 25-113
53 NOR Kurt-Asle Arvesen NOR Team Sky 35-054
54 NED Karsten Kroon NED 34-066
55 BEL Johan Vansummeren BEL Garmin - Transitions 29-059
56 GBR Daniel Lloyd GBR 29-236
57 NOR Thor Hushovd NOR 32-076
58 FRA Thomas Voeckler FRA 30-287
59 BEL Koen Barbé BEL 29-074
60 NED Bobbie Traksel NED 28-152
61 ZWI Michael Schär ZWI 23-187
62 BEL Sep Vanmarcke BEL 21-250
63 ITA Matteo Tosatto ITA Quick Step 35-325
64 ITA Mirko Selvaggi ITA Astana 25-052
65 SPA Francisco Javier Aramendia Llorente SPA Euskaltel - Euskadi 23-120
66 AUS Allan Davis AUS Astana 29-251
67 UKR Andriy Grivko UKR Astana 26-241
68 SPA Vicente Reynes Mimo SPA HTC - Columbia 28-248
69 NED Floris Goesinnen NED 26-157
70 ITA Marco Marcato ITA 26-053
71 ITA Mauro Da Dalto ITA Lampre - Farnese Vini 28-361
72 BEL Frédéric Amorison BEL 32-051
73 ITA Tiziano Dall'Antonia ITA Liquigas - Doimo 26-253
74 DEN Lars Ytting Bak DEN HTC - Columbia 30-079
75 NZL Hayden Roulston NZL HTC - Columbia 28-185
76 FRA Yoann Offredo FRA Française des Jeux 23-143
77 NED Lars Boom NED Rabobank 24-095
78 CDN Michael Barry CDN Team Sky 34-108
79 FRA Sébastien Turgot FRA 25-358
80 BEL Kevin De Weert BEL Quick Step 27-312
81 FRA Geoffroy Lequatre FRA RadioShack 28-278
82 NED Tom Veelers NED 25-192
83 NED Roy Curvers NED 30-099
84 GBR Ian Stannard GBR Team Sky 22-315
85 ZWE Gustav Erik Larsson ZWE Saxo Bank 29-196
86 NED Joost Posthuma NED Rabobank 29-027
87 BEL Jürgen Roelandts BEL Omega Pharma - Lotto 24-276
88 RUS Nikolay Trusov RUS Katusha 24-276
89 AUS Christopher Sutton AUS Team Sky 25-206
90 NED Martijn Maaskant NED Garmin - Transitions 26-252
91 AUS Matthew Harley Goss AUS HTC - Columbia 23-150
92 DEN Kasper Klostergaard Larsen DEN Saxo Bank 26-318
93 NED Lieuwe Westra NED 27-205
94 DEN Faxoe DEN
95 NED Joost van Leijen NED 25-258
Ronde van Vlaanderen 2010
Datum Rit Winnaar Leider Punten Berg
04.04 Eindstand Fabian Cancellara
Startlijst Ronde van Vlaanderen 2010
Coureur Nat Geboortedatum Team Deelnames
Alessandro Ballan ITA 06 Nov 1979 5
Alexandre Pichot FRA 06 Jan 1983 1
Bert Scheirlinckx BEL 01 Nov 1974 1
Bjorn Leukemans BEL 01 Jul 1977 3
Bobbie Traksel NED 03 Nov 1981 1
Daniel Lloyd GBR 11 Aug 1980 1
Dominique Rollin CDN 29 Oct 1982 1
Faxoe DEN 1
Floris Goesinnen NED 30 Oct 1983 1
Frédéric Amorison BEL 12 Feb 1978 1
Frederik Willems BEL 1
George Hincapie USA 29 Jun 1973 8
Johnny Hoogerland NED 13 May 1983 1
Joost van Leijen NED 20 Jul 1984 1
Karsten Kroon NED 29 Jan 1976 4
Koen Barbé BEL 20 Jan 1981 1
Koen de Kort NED 08 Sep 1982 1
Lieuwe Westra NED 11 Sep 1982 1
Marco Marcato ITA 11 Feb 1984 1
Marcus Burghardt DUI 30 Jun 1983 2
Michael Schär ZWI 29 Sep 1986 1
Roger Hammond GBR 30 Jan 1974 2
Roy Curvers NED 27 Dec 1979 1
Sébastien Turgot FRA 11 Apr 1984 1
Sep Vanmarcke BEL 28 Jul 1988 1
Steve Chainel FRA 06 Sep 1983 1
Thomas Voeckler FRA 22 Jun 1979 1
Thor Hushovd NOR 18 Jan 1978 2
Tom Veelers NED 24 Sep 1984 1
William Bonnet FRA 25 Jun 1982 1
Lloyd Mondory FRA 26 Apr 1982 AG2R - La Mondiale 1
Sébastien Hinault FRA 11 Feb 1974 AG2R - La Mondiale 1
Allan Davis AUS 27 Jul 1980 Astana 1
Andriy Grivko UKR 07 Aug 1983 Astana 1
Maxim Iglinskiy KAZ 18 Apr 1981 Astana 1
Mirko Selvaggi ITA 11 Feb 1985 Astana 1
Francisco Javier Aramendia Llorente SPA 05 Dec 1986 Euskaltel - Euskadi 1
Frédéric Guesdon FRA 14 Jan 1971 Française des Jeux 3
Mathieu Ladagnous FRA 12 Dec 1984 Française des Jeux 1
Yoann Offredo FRA 12 Nov 1986 Française des Jeux 1
José Joaquin Rojas Gil SPA 08 Jun 1985 Caisse d'Epargne 1
David Millar GBR 04 Jan 1977 Garmin - Transitions 1
Johan Vansummeren BEL 04 Feb 1981 Garmin - Transitions 1
Martijn Maaskant NED 27 Jul 1983 Garmin - Transitions 2
Tyler Farrar USA 02 Jun 1984 Garmin - Transitions 1
Mikhail Ignatiev RUS 07 May 1985 Katusha 1
Nikolay Trusov RUS 02 Jul 1985 Katusha 1
Serguei Ivanov RUS 05 Mar 1975 Katusha 3
Stijn Vandenbergh BEL 25 Apr 1984 Katusha 1
Danilo Hondo DUI 04 Jan 1974 Lampre - Farnese Vini 1
Mauro Da Dalto ITA 08 Apr 1981 Lampre - Farnese Vini 1
Simon Spilak SLO 23 Jun 1986 Lampre - Farnese Vini 2
Daniel Oss ITA 13 Jan 1987 Liquigas - Doimo 1
Fabio Sabatini ITA 18 Feb 1985 Liquigas - Doimo 1
Manuel Quinziato ITA 30 Oct 1979 Liquigas - Doimo 1
Tiziano Dall'Antonia ITA 26 Jul 1983 Liquigas - Doimo 1
Niki Terpstra NED 18 May 1984 Milram 1
Roy Sentjens BEL 15 Dec 1980 Milram 1
Greg Van Avermaet BEL 17 May 1985 Omega Pharma - Lotto 2
Jürgen Roelandts BEL 02 Jul 1985 Omega Pharma - Lotto 1
Leif Hoste BEL 17 Jul 1977 Omega Pharma - Lotto 4
Philippe Gilbert BEL 05 Jul 1982 Omega Pharma - Lotto 2
Staf Scheirlinckx BEL 12 Mar 1979 Omega Pharma - Lotto 1
Kevin De Weert BEL 27 May 1982 Quick Step 1
Maarten Wynants BEL 13 May 1982 Quick Step 1
Matteo Tosatto ITA 14 May 1974 Quick Step 2
Stijn Devolder BEL 29 Aug 1979 Quick Step 3
Sylvain Chavanel FRA 30 Jun 1979 Quick Step 1
Tom Boonen BEL 15 Oct 1980 Quick Step 3
Joost Posthuma NED 08 Mar 1981 Rabobank 1
Lars Boom NED 30 Dec 1985 Rabobank 1
Maarten Pieter Tjallingii NED 05 Nov 1977 Rabobank 1
Sebastian Langeveld NED 17 Jan 1985 Rabobank 1
Dimitriy Muravyev KAZ 02 Nov 1979 RadioShack 2
Geoffroy Lequatre FRA 30 Jun 1981 RadioShack 1
Grégory Rast ZWI 17 Jan 1980 RadioShack 1
Lance Armstrong USA 18 Sep 1971 RadioShack 1
Fabian Cancellara ZWI 18 Mar 1981 Saxo Bank 2
Gustav Erik Larsson ZWE 20 Sep 1980 Saxo Bank 1
Kasper Klostergaard Larsen DEN 22 May 1983 Saxo Bank 1
Matti Breschel DEN 31 Aug 1984 Saxo Bank 2
Christopher Sutton AUS 10 Sep 1984 Team Sky 1
Geraint Thomas GBR 25 May 1986 Team Sky 1
Ian Stannard GBR 25 May 1987 Team Sky 1
Juan Antonio Flecha Giannoni SPA 17 Sep 1977 Team Sky 2
Kurt-Asle Arvesen NOR 09 Feb 1975 Team Sky 2
Mathew Hayman AUS 20 Apr 1978 Team Sky 1
Michael Barry CDN 18 Dec 1975 Team Sky 1
Bernhard Eisel OOS 17 Feb 1981 HTC - Columbia 1
Hayden Roulston NZL 01 Oct 1981 HTC - Columbia 1
Lars Ytting Bak DEN 16 Jan 1980 HTC - Columbia 1
Marcel Sieberg DUI 30 Apr 1982 HTC - Columbia 1
Matthew Harley Goss AUS 05 Nov 1986 HTC - Columbia 1
Vicente Reynes Mimo SPA 30 Jul 1981 HTC - Columbia 1
Erelijst
Jaar Datum UCI Eerste Tweede Derde
2024 31.03 1.WT NED Mathieu van der Poel ITA Luca Mozzato DUI Nils Politt
2023 02.04 1.WT SLO Tadej Pogacar NED Mathieu van der Poel DEN Mads Pedersen
2022 03.04 1.WT NED Mathieu van der Poel NED Dylan van Baarle FRA Valentin Madouas
2021 04.04 1.WT DEN Kasper Asgreen NED Mathieu van der Poel BEL Greg Van Avermaet
2020 18.10 1.WT NED Mathieu van der Poel BEL Wout Van Aert NOR Alexander Kristoff
2019 07.04 1.WT ITA Alberto Bettiol DEN Kasper Asgreen NOR Alexander Kristoff
2018 01.04 1.WT NED Niki Terpstra DEN Mads Pedersen BEL Philippe Gilbert
2017 02.04 1.WT BEL Philippe Gilbert BEL Greg Van Avermaet NED Niki Terpstra
2016 03.04 1.WT SVK Peter Sagan ZWI Fabian Cancellara BEL Sep Vanmarcke
2015 05.04 1.WT NOR Alexander Kristoff NED Niki Terpstra BEL Greg Van Avermaet
2014 06.04 1.WT ZWI Fabian Cancellara BEL Greg Van Avermaet BEL Sep Vanmarcke
2013 31.03 1.WT ZWI Fabian Cancellara SVK Peter Sagan BEL Jürgen Roelandts
2012 01.04 1.WT BEL Tom Boonen ITA Filippo Pozzato ITA Alessandro Ballan
2011 03.04 1.WT BEL Nick Nuyens FRA Sylvain Chavanel ZWI Fabian Cancellara
2010 04.04 1.PT ZWI Fabian Cancellara BEL Tom Boonen BEL Philippe Gilbert
2009 05.04 1.PT BEL Stijn Devolder DUI Heinrich Friedrich Haussler BEL Philippe Gilbert
2008 06.04 2.PT BEL Stijn Devolder BEL Nick Nuyens SPA Juan Antonio Flecha Giannoni
2007 08.04 1.PT ITA Alessandro Ballan BEL Leif Hoste ITA Luca Paolini
2006 02.04 1.PT BEL Tom Boonen BEL Leif Hoste USA George Hincapie
2005 03.04 1.PT BEL Tom Boonen DUI Andreas Klier BEL Peter Van Petegem
2004 04.04 CDM DUI Steffen Wesemann BEL Leif Hoste BEL Dave Bruylandts
2003 06.04 CDM BEL Peter Van Petegem BEL Frank Vandenbroucke AUS Stuart O'Grady
2002 07.04 CDM ITA Andrea Tafi BEL Johan Museeuw BEL Peter Van Petegem
2001 08.04 CDM ITA Gianluca Bortolami NED Erik Dekker ITA Denis Zanette
2000 02.04 CDM BEL Andrei Tchmil ITA Dario Pieri LAT Romans Vainsteins
1999 04.04 CDM BEL Peter Van Petegem BEL Frank Vandenbroucke BEL Johan Museeuw
1998 05.04 CDM BEL Johan Museeuw ITA Stefano Zanini BEL Andrei Tchmil
1997 06.04 CDM DEN Rolf Sörensen FRA Frédéric Moncassin ITA Franco Ballerini
1996 07.04 CDM ITA Michele Bartoli ITA Fabio Baldato BEL Johan Museeuw
1995 02.04 CDM BEL Johan Museeuw ITA Fabio Baldato UKR Andrei Tchmil
1994 03.04 CDM ITA Gianni Bugno BEL Johan Museeuw MDA Andrei Tchmil
1993 04.04 CDM BEL Johan Museeuw NED Frans Maassen ITA Dario Bottaro
1992 05.04 CDM FRA Jacky Durand ZWI Thomas Wegmuller BEL Edwig Van Hooydonck
1991 07.04 CDM BEL Edwig Van Hooydonck BEL Johan Museeuw DEN Rolf Sörensen
1990 01.04 CDM ITA Moreno Argentin BEL Rudy Dhaenens NED John Talen
1989 02.04 CDM BEL Edwig Van Hooydonck BEL Herman Frison NOR Dag-Otto Lauritzen
1988 03.04 CDM BEL Eddy Planckaert AUS Phil Anderson NED Adri van der Poel
1987 05.04 HC BEL Claude Criquielion IRL Sean Kelly BEL Eric Vanderaerden
1986 06.04 HC NED Adri van der Poel IRL Sean Kelly BEL Jean-Philippe Vandenbrande
1985 07.04 HC BEL Eric Vanderaerden AUS Phil Anderson NED Hennie Kuiper
1984 01.04 HC NED Johan Lammerts IRL Sean Kelly BEL Jean-Luc Vandenbroucke
1983 03.04 HC NED Jan Raas BEL Ludo Peeters BEL Marc Sergeant
1982 04.04 HC BEL René Martens BEL Eddy Planckaert BEL Rudy Pevenage
1981 05.04 NED Hennie Kuiper NED Frits Pirard NED Jan Raas
1980 30.03 BEL Michel Pollentier ITA Francesco Moser NED Jan Raas
1979 01.04 NED Jan Raas BEL Marc Demeyer BEL Daniël Willems
1978 09.04 BEL Walter Godefroot BEL Michel Pollentier DUI Gregor Braun
1977 03.04 BEL Roger De Vlaeminck BEL Freddy Maertens* BEL Walter Planckaert*
1976 04.04 BEL Walter Planckaert ITA Francesco Moser BEL Marc Demeyer
1975 06.04 BEL Eddy Merckx BEL Frans Verbeeck BEL Marc Demeyer
1974 31.03 NED Cees Bal BEL Frans Verbeeck BEL Walter Godefroot*
1973 01.04 BEL Eric Leman BEL Freddy Maertens BEL Eddy Merckx
1972 09.04 BEL Eric Leman BEL Andre Dierickx BEL Frans Verbeeck
1971 04.04 NED Evert Dolman BEL Frans Kerremans FRA Cyrille Guimard
1970 05.04 BEL Eric Leman BEL Walter Godefroot BEL Eddy Merckx
1969 30.03 BEL Eddy Merckx ITA Felice Gimondi ITA Marino Basso
1968 30.03 BEL Walter Godefroot DUI Rudi Altig NED Jan Janssen
1967 02.04 ITA Dino Zandegu BEL Noël Fore BEL Eddy Merckx
1966 09.04 BEL Edward Sels ITA Adriano Durante BEL Georges Vandenberghe (1941)
1965 17.04 NED Jo de Roo BEL Edward Sels BEL Georges Vanconingsloo
1964 05.04 DUI Rudi Altig BEL Benoni Beheyt NED Jo de Roo
1963 31.03 BEL Noël Fore BEL Frans Melckenbeeck GBR Tom Simpson
1962 01.04 BEL Rik Van Looy BEL Michel Van Aerde BEL Norbert Kerckhove
1961 26.03 GBR Tom Simpson ITA Nino Defilippis NED Jo De Haan
1960 03.04 BEL Arthur De Cabooter FRA Jean Graczyk BEL Rik Van Looy
1959 30.03 BEL Rik Van Looy BEL Frans Schoubben BEL Gilbert Desmet (1931)
1958 31.03 BEL Germain Derijcke BEL Willy Truye ITA Angelo Conterno
1957 31.03 BEL Alfred De Bruyne BEL Jozef Planckaert BEL Norbert Kerckhove
1956 02.04 FRA Jean Forestier BEL Stan Ockers BEL Leon Van Daele
1955 27.03 FRA Louison Bobet ZWI Hugo Koblet BEL Rik Van Steenbergen
1954 04.04 BEL Raymond Impanis FRA François Mahé BEL Alfons Vandenbranden
1953 05.04 NED Wim van Est BEL Désiré Keteleer FRA Bernard Gauthier
1952 06.04 BEL Roger Decock ITA Loretto Petrucci BEL Briek Schotte
1951 01.04 ITA Fiorenzo Magni FRA Bernard Gauthier FRA Attilio Redolfi
1950 02.04 ITA Fiorenzo Magni BEL Briek Schotte FRA Louis Caput
1949 10.04 ITA Fiorenzo Magni BEL Valère Ollivier BEL Briek Schotte
1948 18.04 BEL Briek Schotte BEL Albert Ramon BEL Marcel Rijckaert
1947 27.04 BEL Emiel Faignaert BEL Roger Desmet BEL Henri Renders
1946 14.04 BEL Rik Van Steenbergen FRA Louis Thiétard BEL Briek Schotte
1945 10.06 BEL Sylvain Grysolle BEL Albert Sercu BEL Joseph Moerenhout
1944 02.04 BEL Rik Van Steenbergen BEL Briek Schotte BEL Joseph Moerenhout
1943 12.04 BEL Achiel Buysse BEL Albert Sercu BEL Kamiel Beeckman
1942 06.04 BEL Briek Schotte BEL Georges Claes (1920) BEL Robert Van Eenaeme
1941 04.05 BEL Achiel Buysse BEL Gustaaf Van Overloop BEL Odiel Vanden Meerschaut
1940 31.03 BEL Achiel Buysse BEL Georges Christiaens BEL Briek Schotte
1939 02.04 BEL Karel Kaers BEL Romain Maes (1913) BEL Edward Vissers
1938 10.04 BEL Edgard De Caluwé BEL Sylvère Maes BEL Marcel Kint
1937 21.03 BEL Michel D'Hooghe BEL Hubert Deltour BEL Louis Hardiquest
1936 05.04 BEL Louis Hardiquest BEL Edgard De Caluwé BEL François Neuville
1935 14.04 BEL Louis Duerloo BEL Eloi Meulenberg BEL Corneille Leemans
1934 18.03 BEL Gaston Rebry BEL Alfons Schepers BEL Félicien Vervaecke
1933 02.04 BEL Alfons Schepers BEL Leon Tommies BEL Romain Gijssels
1932 13.03 BEL Romain Gijssels BEL Alphonse Deloor BEL Alfred Hamerlinck
1931 22.03 BEL Romain Gijssels NED Cesar Bogaart BEL Jean Aerts
1930 13.04 BEL Frans Bonduel BEL Aimé Dossche BEL Émile Joly
1929 17.03 BEL Jozef Dervaes BEL Georges Ronsse BEL Alfred Hamerlinck
1928 25.03 BEL Jan Mertens BEL August Mortelmans BEL Louis Delannoy
1927 03.04 BEL Gerard Debaets BEL Gustave Van Slembroucke BEL Maurice De Waele
1926 21.03 BEL Denis Verschueren BEL Gustave Van Slembroucke BEL Raymond De Corte
1925 29.03 BEL Julien Delbecque BEL Joseph Pé BEL Hector Martin
1924 18.03 BEL Gerard Debaets BEL René Vermandel BEL Félix Sellier
1923 18.03 ZWI Heiri Suter BEL Charles Deruyter BEL Albert De Jonghe
1922 19.03 BEL Léon Devos FRA Jean Brunier FRA Francis Pélissier
1921 13.03 BEL René Vermandel BEL Jules Van Hevel BEL Louis Budts
1920 31.03 BEL Jules Van Hevel BEL Albert De Jonghe BEL Alphonse Van Hecke
1919 23.03 BEL Henri "Ritten" Van Leerberghe BEL Leon Buysse BEL Jules Van Hevel
1914 22.03 BEL Marcel Buysse (Buyze) (1889) BEL Henri "Ritten" Van Leerberghe BEL Pierre Van De Velde
1913 25.03 BEL Paul Deman BEL Jos Van Daele BEL Victor Doms
Meeste zeges
Aantal Coureur Nat Periode
3 Mathieu van der Poel NED 2020 - 2024
3 Fabian Cancellara ZWI 2010 - 2014
3 Tom Boonen BEL 2005 - 2012
3 Johan Museeuw BEL 1993 - 1998
3 Eric Leman BEL 1970 - 1973
3 Fiorenzo Magni ITA 1949 - 1951
3 Achiel Buysse BEL 1940 - 1943
2 Stijn Devolder BEL 2008 - 2009
2 Peter Van Petegem BEL 1999 - 2003
2 Edwig Van Hooydonck BEL 1989 - 1991
Meeste podiumplaatsen
Aantal Coureur Nat Periode
8 Johan Museeuw BEL 1991 - 2002
8 Briek Schotte BEL 1940 - 1952
5 Mathieu van der Poel NED 2020 - 2024
5 Fabian Cancellara ZWI 2010 - 2016
5 Eddy Merckx BEL 1967 - 1975
4 Greg Van Avermaet BEL 2014 - 2021
4 Philippe Gilbert BEL 2009 - 2018
4 Tom Boonen BEL 2005 - 2012
4 Peter Van Petegem BEL 1999 - 2005
4 Andrei Tchmil UKR 1994 - 2000
Meeste keren gefinished
Aantal Coureur Nat Periode
13 Alexander Kristoff NOR 2012 - 2024
13 John Degenkolb DUI 2011 - 2024
13 Greg Van Avermaet BEL 2008 - 2023
12 Sebastian Langeveld NED 2010 - 2022
12 Marcus Burghardt DUI 2009 - 2021
11 Matteo Trentin ITA 2014 - 2024
11 Sep Vanmarcke BEL 2010 - 2023
11 Niki Terpstra NED 2010 - 2022
11 Daniel Oss ITA 2010 - 2021
11 Franco Ballerini ITA 1989 - 2001
Jongste winnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
19-205 Rik Van Steenbergen BEL 1944
21-103 Achiel Buysse BEL 1940
21-210 Julien Delbecque BEL 1925
21-217 Rik Van Steenbergen BEL 1946
22-109 Frans Bonduel BEL 1930
22-131 Cees Bal NED 1974
22-137 Achiel Buysse BEL 1941
22-141 Jozef Dervaes BEL 1929
22-212 Briek Schotte BEL 1942
22-241 Edwig Van Hooydonck BEL 1989
Oudste winnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
37-070 Andrei Tchmil BEL 2000
35-335 Andrea Tafi ITA 2002
34-282 Walter Godefroot BEL 1978
34-271 Philippe Gilbert BEL 2017
33-318 Niki Terpstra NED 2018
33-078 Peter Van Petegem BEL 2003
33-024 Steffen Wesemann DUI 2004
33-019 Fabian Cancellara ZWI 2014
32-223 Gianluca Bortolami ITA 2001
32-174 Johan Museeuw BEL 1998
Meeste deelnames
Aantal Coureur Nat Periode
14 Greg Van Avermaet BEL 2008 - 2023
13 Alexander Kristoff NOR 2012 - 2024
13 Edvald Boasson Hagen NOR 2011 - 2024
13 John Degenkolb DUI 2011 - 2024
13 Sep Vanmarcke BEL 2010 - 2023
13 Sebastian Langeveld NED 2010 - 2022
13 Marcus Burghardt DUI 2009 - 2021
12 Matteo Trentin ITA 2012 - 2024
12 Jens Keukeleire BEL 2011 - 2023
12 Daniel Oss ITA 2010 - 2022
Jongste deelnemer
Leeftijd Coureur Nat Jaar
16-361 Kevin Pauwels BEL 2001
19-176 Emil Herzog DUI 2024
19-189 Armand Gilles BEL 1940
19-205 Rik Van Steenbergen BEL 1944
19-230 Ivan Romeo Abad SPA 2023
19-331 Quinn Simmons USA 2021
19-349 Magnus Sheffield USA 2022
19-356 Émile Joly BEL 1930
20-027 Fabio Van Den Bossche BEL 2020
20-039 Jos Wouters (1942) BEL 1962
Oudste deelnemer
Leeftijd Coureur Nat Jaar
41-077 Frédéric Guesdon FRA 2012
40-326 Matteo Tosatto ITA 2015
40-079 Frédéric Guesdon FRA 2011
40-054 Sébastien Hinault FRA 2014
39-346 Mathew Hayman AUS 2018
39-237 Stuart O'Grady AUS 2013
39-227 Christian Knees DUI 2020
39-222 Stijn Devolder BEL 2019
39-119 Bram Tankink NED 2018
39-102 Roy Curvers NED 2019
Meeste ritzeges
Aantal Coureur Nat Periode
Jongste ritwinnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
Oudste ritwinnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
Meeste ritzeges in één jaar
Aantal Coureur Nat Jaar
Meeste leiderstruien
Aantal Coureur Nat Periode
Jongste leider
Leeftijd Coureur Nat Jaar
Oudste leider
Leeftijd Coureur Nat Jaar