Ringerike G.P.

Ringerike G.P. 2013
05 May 2013
Pos Coureur Nat Team Leeftijd
1 NOR Reidar Bohlin Borgensen NOR 33-025
2 ZWE Michael Olsson ZWE 27-062
3 NOR Sondre Holst Enger NOR 19-139
Ringerike G.P. 2013
Datum Rit Winnaar Leider Punten Berg
05.05 Eindstand Reidar Bohlin Borgensen
Startlijst Ringerike G.P. 2013
Coureur Nat Geboortedatum Team Deelnames
Michael Olsson ZWE 04 Mar 1986 1
Reidar Bohlin Borgensen NOR 10 Apr 1980 1
Sondre Holst Enger NOR 17 Dec 1993 1
Erelijst
Jaar Datum UCI Eerste Tweede Derde
2024 05.05 1.2 NOR Idar Andersen NOR Henrik Teslo Fjellheim NOR Anton Stensby
2023 07.05 1.2 GBR Jack Rootkin-Gray DEN Magnus Bak Klaris DEN Rasmus Bögh Wallin
2022 08.05 1.2 NOR Sakarias Koller Löland DEN Andreas Nielsen Stokbro NOR Ludvik Aspelund Holstad
2019 12.05 1.2 NOR Kristoffer Skjerping DEN Jeppe Aaskov Pallesen NOR Sindre Skjölstad Lunke
2018 06.05 1.2 NOR Syver Westgaard Waersted DEN Alexander Kamp Egested BEL Stan Dewulf
2017 08.05 1.2 DEN Rasmus Guldhammer NOR Carl Fredrik Hagen DEN Troels Ronning Vinther
2016 08.05 1.2 NOR Trond Haakon Trondsen NOR Krister Hagen ZWE Marcus Faglum Karlsson
2015 11.05 1.2 DEN Asbjörn Kragh Andersen DEN Sören Kragh Andersen NOR Odd Christian Eiking
2014 11.05 1.2 DEN Magnus Cort Nielsen NOR Sven Erik Byström NOR Kristoffer Skjerping
2013 05.05 1.2 NOR Reidar Bohlin Borgensen ZWE Michael Olsson NOR Sondre Holst Enger
2010 06.06 2.2 NOR Christer Rake RUS Sergey Firsanov DUI Christoph Pfingsten
2009 07.06 2.2 RUS Sergey Firsanov NED Joost van Leijen ZWE Fredrik Ericsson
2008 08.06 2.2 ZWE Fredrik Ericsson RUS Sergey Firsanov NED Johnny Hoogerland
2007 03.06 2.2 NOR Edvald Boasson Hagen ZWE Viktor Renang NOR Gabriel Rasch
2006 11.06 2.2 NOR Gabriel Rasch NED Maint Berkenbosch ZWE Fredrik Ericsson
2005 12.06 2.2 NOR Are Hunsager Andresen ZAF James Lewis Perry NOR Gunnar Eidsheim
2004 13.06 2.5 FIN Kimmo Kananen AUS Simon Gerrans NOR Gabriel Rasch
2003 04.05 2.5 ZWE Jonas Holmkvist NOR Mads Kaggestadt AUS Luke Roberts
2002 05.05 2.5 NOR Mads Kaggestadt NOR Gabriel Rasch ZWE Gustav Erik Larsson
2001 01.05 2.5 DUI Enrico Poitschke POL Kazimierz Stafiej FRA Cédric Celarier
2000 01.05 2.5 POL Arkadiusz Wojtas NOR Thor Hushovd USA Chris Wherry
1999 02.05 2.5 NOR Thor Hushovd NOR Erlend Engelsvoll ZWE Michael Andersson
Meeste zeges
Aantal Coureur Nat Periode
1 Idar Andersen NOR 2024 - 2024
1 Jack Rootkin-Gray GBR 2023 - 2023
1 Sakarias Koller Löland NOR 2022 - 2022
1 Kristoffer Skjerping NOR 2019 - 2019
1 Syver Westgaard Waersted NOR 2018 - 2018
1 Rasmus Guldhammer DEN 2017 - 2017
1 Trond Haakon Trondsen NOR 2016 - 2016
1 Asbjörn Kragh Andersen DEN 2015 - 2015
1 Magnus Cort Nielsen DEN 2014 - 2014
1 Reidar Bohlin Borgensen NOR 2013 - 2013
Meeste podiumplaatsen
Aantal Coureur Nat Periode
4 Gabriel Rasch NOR 2002 - 2007
3 Sergey Firsanov RUS 2008 - 2010
3 Fredrik Ericsson ZWE 2006 - 2009
2 Kristoffer Skjerping NOR 2014 - 2019
2 Mads Kaggestadt NOR 2002 - 2003
2 Thor Hushovd NOR 1999 - 2000
1 Anton Stensby NOR 2024 - 2024
1 Henrik Teslo Fjellheim NOR 2024 - 2024
1 Idar Andersen NOR 2024 - 2024
1 Jack Rootkin-Gray GBR 2023 - 2023
Meeste keren gefinished
Aantal Coureur Nat Periode
5 Gabriel Rasch NOR 2001 - 2007
3 Magnus Bak Klaris DEN 2022 - 2024
3 Sergey Firsanov RUS 2008 - 2010
3 Fredrik Ericsson ZWE 2006 - 2009
2 Andreas Nielsen Stokbro DEN 2019 - 2022
2 Kristoffer Skjerping NOR 2014 - 2019
2 Mads Kaggestadt NOR 2002 - 2003
2 Thor Hushovd NOR 1999 - 2000
1 Anton Stensby NOR 2024 - 2024
1 André Drege NOR 2024 - 2024
Jongste winnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
20-017 Edvald Boasson Hagen NOR 2007
20-183 Jack Rootkin-Gray GBR 2023
20-230 Sakarias Koller Löland NOR 2022
20-260 Jonas Holmkvist ZWE 2003
21-104 Thor Hushovd NOR 1999
21-115 Magnus Cort Nielsen DEN 2014
21-271 Syver Westgaard Waersted NOR 2018
21-277 Trond Haakon Trondsen NOR 2016
22-184 Arkadiusz Wojtas POL 2000
23-032 Asbjörn Kragh Andersen DEN 2015
Oudste winnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
33-025 Reidar Bohlin Borgensen NOR 2013
31-251 Enrico Poitschke DUI 2001
30-064 Gabriel Rasch NOR 2006
30-034 Are Hunsager Andresen NOR 2005
29-263 Fredrik Ericsson ZWE 2008
28-060 Rasmus Guldhammer DEN 2017
26-339 Sergey Firsanov RUS 2009
26-008 Kristoffer Skjerping NOR 2019
25-072 Mads Kaggestadt NOR 2002
25-005 Idar Andersen NOR 2024
Meeste deelnames
Aantal Coureur Nat Periode
6 Morten Hegreberg NOR 2000 - 2007
5 Roy Hegreberg NOR 2004 - 2010
5 Gabriel Rasch NOR 2001 - 2007
3 Magnus Bak Klaris DEN 2022 - 2024
3 Sergey Firsanov RUS 2008 - 2010
3 Daniel Foder Holm DEN 2007 - 2009
3 Fredrik Ericsson ZWE 2006 - 2009
3 Jacob Moe Rasmussen DEN 2004 - 2006
3 Jonas Holmkvist ZWE 2003 - 2005
3 Martin Vestby NOR 2000 - 2004
Jongste deelnemer
Leeftijd Coureur Nat Jaar
19-023 Edvald Boasson Hagen NOR 2006
19-046 Stian Edvardsen-Fredheim NOR 2022
19-077 Storm Ingebrigtsen NOR 2024
19-139 Sondre Holst Enger NOR 2013
19-245 Morten Aalling Nörtoft DEN 2022
19-250 Michael Matthews AUS 2010
19-283 Matti Breschel DEN 2004
19-303 Rasmus Söjberg Pedersen DEN 2022
20-006 Rohan Dennis AUS 2010
20-013 Edvald Boasson Hagen NOR 2007
Oudste deelnemer
Leeftijd Coureur Nat Jaar
33-069 Kazimierz Stafiej POL 2001
33-025 Reidar Bohlin Borgensen NOR 2013
32-229 Martin Prazdnovsky SVK 2008
32-059 Michael Andersson ZWE 1999
32-010 Bart Bowen USA 1999
31-251 Enrico Poitschke DUI 2001
31-143 Jacob Moe Rasmussen DEN 2006
31-056 Gabriel Rasch NOR 2007
30-262 Fredrik Ericsson ZWE 2009
30-143 Jacob Moe Rasmussen DEN 2005
Meeste ritzeges
Aantal Coureur Nat Periode
6 Thor Hushovd NOR 1999 - 2000
5 Edvald Boasson Hagen NOR 2006 - 2007
3 Jacob Moe Rasmussen DEN 2004 - 2006
3 Martin Pedersen DEN 2005 - 2005
2 Michael Matthews AUS 2010 - 2010
2 Alexander Kristoff NOR 2008 - 2009
2 Sergey Firsanov RUS 2008 - 2009
2 Jonas Holmkvist ZWE 2003 - 2003
2 Jonathan Dayus GBR 2002 - 2003
2 Enrico Poitschke DUI 2001 - 2001
Jongste ritwinnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
19-023 Edvald Boasson Hagen NOR 2006
19-250 Michael Matthews AUS 2010
19-251 Michael Matthews AUS 2010
19-283 Matti Breschel DEN 2004
20-013 Edvald Boasson Hagen NOR 2007
20-014 Edvald Boasson Hagen NOR 2007
20-015 Edvald Boasson Hagen NOR 2007
20-017 Edvald Boasson Hagen NOR 2007
20-064 Mads Christensen DEN 2004
20-202 Daniel Kreutzfeldt DEN 2008
Oudste ritwinnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
32-057 Michael Andersson ZWE 1999
31-251 Enrico Poitschke DUI 2001
31-249 Enrico Poitschke DUI 2001
31-143 Jacob Moe Rasmussen DEN 2006
31-142 Jacob Moe Rasmussen DEN 2006
29-143 Jacob Moe Rasmussen DEN 2004
29-020 Jonathan Dayus GBR 2003
28-068 Bjorn Hoeben NED 2008
28-031 Renaud Boxus BEL 2001
28-021 Jonathan Dayus GBR 2002
Meeste leiderstruien
Aantal Coureur Nat Periode
5 Sergey Firsanov RUS 2008 - 2009
5 Edvald Boasson Hagen NOR 2007 - 2007
5 Jonas Holmkvist ZWE 2003 - 2003
4 Arkadiusz Wojtas POL 2000 - 2000
3 Alexander Wetterhall ZWE 2010 - 2010
3 Raimondas Vilcinskas LTU 2001 - 2001
2 Christer Rake NOR 2010 - 2010
2 Martin Prazdnovsky SVK 2008 - 2008
2 Gabriel Rasch NOR 2006 - 2006
2 Björnar Vestöl NOR 1999 - 1999
Jongste leider
Leeftijd Coureur Nat Jaar
20-013 Edvald Boasson Hagen NOR 2007
20-256 Jonas Holmkvist ZWE 2003
21-104 Thor Hushovd NOR 1999
21-194 Stijn Ennekens BEL 2006
22-180 Arkadiusz Wojtas POL 2000
23-044 Jonas Aaen Jörgensen DEN 2009
23-062 Martin Vestby NOR 2000
23-078 Christer Rake NOR 2010
23-296 Raimondas Vilcinskas LTU 2001
24-051 Alexander Wetterhall ZWE 2010
Oudste leider
Leeftijd Coureur Nat Jaar
32-229 Martin Prazdnovsky SVK 2008
32-058 Michael Andersson ZWE 1999
31-251 Enrico Poitschke DUI 2001
30-064 Gabriel Rasch NOR 2006
29-263 Fredrik Ericsson ZWE 2008
29-053 Maint Berkenbosch NED 2006
28-068 Bjorn Hoeben NED 2008
26-339 Sergey Firsanov RUS 2009
25-337 Sergey Firsanov RUS 2008
24-336 Björnar Vestöl NOR 1999