Tour d'Algerie

Tour d'Algerie 1952 | Rit 2
Pos Coureur Nat Team Leeftijd
1 FRA Emile Baffert FRA
2 BEL Germain Derijcke BEL
3 FRA Jean-Marie Cieleska FRA
Startlijst Tour d'Algerie 1952
Coureur Nat Geboortedatum Team Deelnames
Albert Dolhats FRA 18 Feb 1921 1
André Brulé FRA 04 Feb 1922 1
Attilio Redolfi FRA 08 Sep 1923 2
Emile Baffert FRA 26 Aug 1924 1
Georges Meunier FRA 09 May 1925 2
Jean Dotto FRA 27 Mar 1928 1
Marcel Zelasco FRA 16 Aug 1924 2
Vincent Vitetta FRA 01 Oct 1926 1
Meeste zeges
Aantal Coureur Nat Periode
2 Azzedine Lagab ALG 2011 - 2018
2 Vincent Vitetta FRA 1952 - 1952
2 Hilaire Couvreur BEL 1949 - 1950
1 Nassim Saïdi ALG 2024 - 2024
1 Paul Hennequin FRA 2023 - 2023
1 Mekseb Abraha Debesay ERI 2014 - 2014
1 Victor De La Parte Gonzalez SPA 2013 - 2013
1 Natnael Teweldemedhin Berhane ERI 2012 - 2012
1 Germain Derijcke BEL 1953 - 1953
1 André Rosseel BEL 1951 - 1951
Meeste podiumplaatsen
Aantal Coureur Nat Periode
2 Azzedine Lagab ALG 2011 - 2018
2 Adil Jelloul MAR 2011 - 2012
2 Natnael Teweldemedhin Berhane ERI 2011 - 2012
2 Georges Meunier FRA 1952 - 1952
2 Jean Dotto FRA 1952 - 1952
2 Vincent Vitetta FRA 1952 - 1952
2 Hilaire Couvreur BEL 1949 - 1950
1 Lars Quaedvlieg NED 2024 - 2024
1 Nassim Saïdi ALG 2024 - 2024
1 Edoardo Sandri ITA 2023 - 2023
Meeste keren gefinished
Aantal Coureur Nat Periode
3 Azzedine Lagab ALG 2011 - 2024
2 Adil Jelloul MAR 2011 - 2012
2 Natnael Teweldemedhin Berhane ERI 2011 - 2012
2 Georges Meunier FRA 1952 - 1952
2 Jean Dotto FRA 1952 - 1952
2 Vincent Vitetta FRA 1952 - 1952
2 Hilaire Couvreur BEL 1949 - 1950
1 Aiman Cahyadi INA 2024 - 2024
1 Eric Manizabayo RWA 2024 - 2024
1 Islam Mansouri ALG 2024 - 2024
Jongste winnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
20-097 Paul Hennequin FRA 2023
21-068 Natnael Teweldemedhin Berhane ERI 2012
22-271 Mekseb Abraha Debesay ERI 2014
23-132 Germain Derijcke BEL 1953
24-203 Hilaire Couvreur BEL 1949
24-286 Azzedine Lagab ALG 2011
25-165 Vincent Vitetta FRA 1952
25-192 Hilaire Couvreur BEL 1950
26-114 André Rosseel BEL 1951
26-266 Victor De La Parte Gonzalez SPA 2013
Oudste winnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
31-196 Azzedine Lagab ALG 2018
29-163 Nassim Saïdi ALG 2024
26-266 Victor De La Parte Gonzalez SPA 2013
26-114 André Rosseel BEL 1951
25-192 Hilaire Couvreur BEL 1950
25-165 Vincent Vitetta FRA 1952
24-286 Azzedine Lagab ALG 2011
24-203 Hilaire Couvreur BEL 1949
23-132 Germain Derijcke BEL 1953
22-271 Mekseb Abraha Debesay ERI 2014
Meeste deelnames
Aantal Coureur Nat Periode
5 Azzedine Lagab ALG 2011 - 2024
4 Youcef Reguigui ALG 2011 - 2024
3 Yacine Hamza ALG 2018 - 2024
3 Natnael Teweldemedhin Berhane ERI 2011 - 2023
3 Hichem Chabane ALG 2012 - 2014
3 Abdel-Kader Zaaf FRA 1949 - 1953
3 Ahmed Kebaili FRA 1949 - 1953
3 André Rosseel BEL 1950 - 1953
3 Marcel Zelasco FRA 1951 - 1953
3 Hilaire Couvreur BEL 1949 - 1951
Jongste deelnemer
Leeftijd Coureur Nat Jaar
19-056 Magnus Cort Nielsen DEN 2012
19-146 Raffaele Mosca ITA 2023
19-294 Manuel Oioli ITA 2023
20-092 Paul Hennequin FRA 2023
20-161 Hamza Amari ALG 2023
20-173 Natnael Teweldemedhin Berhane ERI 2011
20-286 Adil Barbari ALG 2014
20-303 Travis Stedman ZAF 2023
20-343 Yacine Hamza ALG 2018
21-014 Tesfom Okubamariam Issak ERI 2012
Oudste deelnemer
Leeftijd Coureur Nat Jaar
46-237 Davide Rebellin ITA 2018
37-245 Azzedine Lagab ALG 2024
36-120 William Goodfellow CDN 2024
34-304 Constantino Zaballa Gutierrez SPA 2013
34-181 Mohamed Harrif Saleh MAS 2023
34-147 Radoslav Konstantinov BUL 2018
34-132 Youcef Reguigui ALG 2024
33-277 Sergiy Gretchyn UKR 2013
33-257 Kenny Nijssen NED 2024
33-169 Kit Gilham GBR 2013
Meeste ritzeges
Aantal Coureur Nat Periode
9 Yacine Hamza ALG 2018 - 2024
9 Youcef Reguigui ALG 2011 - 2024
8 Edward Van Dijck BEL 1949 - 1950
7 André Rosseel BEL 1950 - 1953
4 Abdel-Kader Zaaf FRA 1949 - 1953
4 Germain Derijcke BEL 1952 - 1953
3 Angelo Menon ITA 1950 - 1951
3 Nello Sforacchi ITA 1949 - 1949
3 Rene Oreel BEL 1949 - 1949
2 Azzedine Lagab ALG 2011 - 2012
Jongste ritwinnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
20-173 Natnael Teweldemedhin Berhane ERI 2011
20-286 Adil Barbari ALG 2014
20-344 Yacine Hamza ALG 2018
21-014 Tesfom Okubamariam Issak ERI 2012
21-066 Natnael Teweldemedhin Berhane ERI 2012
21-171 Youcef Reguigui ALG 2011
22-233 Daniel Teklehaimanot Girmazion ERI 2011
22-270 Mekseb Abraha Debesay ERI 2014
23-114 Wout Wagtmans NED 1953
23-170 Axel Costa Soria ARG 2018
Oudste ritwinnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
34-126 Youcef Reguigui ALG 2024
34-124 Youcef Reguigui ALG 2024
33-277 Sergiy Gretchyn UKR 2013
33-169 Kit Gilham GBR 2013
33-066 Youcef Reguigui ALG 2023
33-065 Youcef Reguigui ALG 2023
33-059 Youcef Reguigui ALG 2023
31-233 Stefan Schumacher DUI 2013
31-022 Edward Van Dijck BEL 1949
29-263 Joaquin Sobrino Martinez SPA 2012
Meeste ritzeges in één jaar
Aantal Coureur Nat Jaar
5 Edward Van Dijck BEL 1949
4 Yacine Hamza ALG 2024
4 Yacine Hamza ALG 2023
4 André Rosseel BEL 1950
3 Youcef Reguigui ALG 2023
3 Youcef Reguigui ALG 2018
3 Edward Van Dijck BEL 1950
3 Nello Sforacchi ITA 1949
3 Rene Oreel BEL 1949
2 Youcef Reguigui ALG 2024
Meeste leiderstruien
Aantal Coureur Nat Periode
7 Nello Lauredi FRA 1953 - 1953
6 Paul Hennequin FRA 2023 - 2023
4 Meron Teshome Hagos ERI 2024 - 2024
4 Stefan Schumacher DUI 2013 - 2013
4 Azzedine Lagab ALG 2011 - 2011
3 Natnael Teweldemedhin Berhane ERI 2011 - 2012
2 Yacine Hamza ALG 2024 - 2024
2 Manuel Oioli ITA 2023 - 2023
2 Mekseb Abraha Debesay ERI 2014 - 2014
2 Lars Andersson ZWE 2012 - 2012
Jongste leider
Leeftijd Coureur Nat Jaar
19-296 Manuel Oioli ITA 2023
20-092 Paul Hennequin FRA 2023
20-173 Natnael Teweldemedhin Berhane ERI 2011
20-286 Adil Barbari ALG 2014
21-067 Natnael Teweldemedhin Berhane ERI 2012
22-270 Mekseb Abraha Debesay ERI 2014
23-114 Wout Wagtmans NED 1953
23-132 Germain Derijcke BEL 1953
23-205 Lars Andersson ZWE 2012
24-283 Azzedine Lagab ALG 2011
Oudste leider
Leeftijd Coureur Nat Jaar
31-311 Meron Teshome Hagos ERI 2024
31-236 Stefan Schumacher DUI 2013
29-264 Joaquin Sobrino Martinez SPA 2012
29-163 Nassim Saïdi ALG 2024
28-200 Mouhcine Lahsaini MAR 2014
28-048 Lars Quaedvlieg NED 2023
27-025 Yacine Hamza ALG 2024
26-266 Victor De La Parte Gonzalez SPA 2013
24-286 Azzedine Lagab ALG 2011
23-206 Lars Andersson ZWE 2012