Arctic Race of Norway

Startlijst Arctic Race of Norway 2023
Coureur Nat Geboortedatum Team Deelnames
Iver Johan Knotten NOR 17 Dec 1998 1
Louka Matthys BEL 31 Dec 1999 1
Ludvik Aspelund Holstad NOR 01 Aug 1998 1
Hamish McKenzie AUS 13 Sep 2004 ARA - Skip Capital 1
Alessandro Verre ITA 17 Nov 2001 Arkéa Samsic 1
Clément Champoussin FRA 29 May 1998 Arkéa Samsic 1
Kévin Ledanois FRA 13 Jul 1993 Arkéa Samsic 1
Louis Barre FRA 06 Apr 2000 Arkéa Samsic 1
Michel Ries LUX 11 Mar 1998 Arkéa Samsic 1
Andrey Zeits KAZ 14 Dec 1986 Astana Qazaqstan 1
Cristian Scaroni ITA 16 Oct 1997 Astana Qazaqstan 1
Gianmarco Garofoli ITA 06 Oct 2002 Astana Qazaqstan 1
Igor Chzhan KAZ 02 Oct 1999 Astana Qazaqstan 2
Michele Gazzoli ITA 04 Mar 1999 Astana Qazaqstan 1
Alejandro Franco SPA 26 Sep 2001 Burgos-BH Pro Cycling Team 1
Antonio Angulo Sampedro SPA 18 Feb 1992 Burgos-BH Pro Cycling Team 3
Antonio Eric Fagundez URU 19 Aug 1998 Burgos-BH Pro Cycling Team 1
Cyril Barthe FRA 14 Feb 1996 Burgos-BH Pro Cycling Team 1
Daniel Navarro Garcia SPA 08 Jul 1983 Burgos-BH Pro Cycling Team 1
Rodrigo Alvarez SPA 24 Aug 1999 Burgos-BH Pro Cycling Team 1
Alexis Guérin FRA 06 Jun 1992 Bingoal - Pauwels - WB 1
Floris De Tier BEL 20 Jan 1992 Bingoal - Pauwels - WB 2
Johan Meens BEL 07 Jul 1999 Bingoal - Pauwels - WB 1
Lennert Teugels BEL 09 Apr 1993 Bingoal - Pauwels - WB 1
Marco Tizza ITA 06 Feb 1992 Bingoal - Pauwels - WB 1
Brieuc Rolland FRA 13 Aug 2003 Groupama - FDJ Continental Team 1
Lewis Bower NZL 14 Oct 2004 Groupama - FDJ Continental Team 1
Noah Hobbs GBR 23 Jul 2004 Groupama - FDJ Continental Team 1
Ronan Auge FRA 29 Apr 2004 Groupama - FDJ Continental Team 1
Thibaud Gruel FRA 01 May 2004 Groupama - FDJ Continental Team 1
Trym Brennsaeter NOR 26 May 2003 Groupama - FDJ Continental Team 1
Guillaume Martin FRA 09 Jun 1993 Cofidis 1
Hugo Toumire FRA 05 Oct 2001 Cofidis 1
Jonathan Lastra Martinez SPA 03 Jun 1993 Cofidis 1
Pierre-Luc Périchon FRA 04 Jan 1987 Cofidis 1
Simon Geschke DUI 13 Mar 1986 Cofidis 1
Thomas Champion FRA 08 Sep 1999 Cofidis 1
Alberto Dainese ITA 25 Mar 1998 DSM / DSM - Firmenich 1
Jonas Iversby Hvideberg NOR 09 Feb 1999 DSM / DSM - Firmenich 1
Kevin Vermaerke USA 16 Oct 2000 DSM / DSM - Firmenich 1
Matthew Dinham AUS 09 Apr 2000 DSM / DSM - Firmenich 1
Romain Combaud FRA 01 Apr 1991 DSM / DSM - Firmenich 1
Odd Christian Eiking NOR 28 Dec 1994 EF Education - EasyPost 3
Alex Jaime Fernandez SPA 29 Sep 1998 Equipo Kern Pharma 1
Francisco Galvan SPA 01 Dec 1997 Equipo Kern Pharma 1
Igor Arrieta Lizarraga SPA 08 Dec 2002 Equipo Kern Pharma 1
Pau Miquel Delgado SPA 20 Aug 2000 Equipo Kern Pharma 1
Roger Adria Oliveras SPA 18 Apr 1998 Equipo Kern Pharma 1
August Jensen NOR 29 Aug 1991 Human Powered Health 5
Benjamin Perry CDN 07 Mar 1994 Human Powered Health 1
Colin Joyce USA 06 Aug 1994 Human Powered Health 3
Kristian Aasvold NOR 30 May 1995 Human Powered Health 4
Paul Double GBR 25 Jun 1996 Human Powered Health 1
Sebastian Schönberger OOS 14 May 1994 Human Powered Health 1
Daryl Impey ZAF 06 Dec 1984 Israel - Premier Tech 1
Dylan Teuns BEL 01 Mar 1992 Israel - Premier Tech 2
Guy Sagiv ISR 05 Dec 1994 Israel - Premier Tech 1
Marco Frigo ITA 02 Mar 2000 Israel - Premier Tech 1
Reto Hollenstein ZWI 22 Aug 1985 Israel - Premier Tech 1
Stephen Williams GBR 09 Jun 1996 Israel - Premier Tech 1
Alexandre Balmer ZWI 04 May 2000 Jayco - Alula 1
Amund Gröndahl Jansen NOR 11 Feb 1994 Jayco - Alula 2
Blake Quick AUS 26 Feb 2000 Jayco - Alula 2
Kevin Colleoni ITA 11 Nov 1999 Jayco - Alula 2
Zdenek Stybar CZE 11 Dec 1985 Jayco - Alula 1
Alessandro Fedeli ITA 03 Jun 1996 Q36.5 Pro Cycling Team 1
Carl Fredrik Hagen NOR 26 Sep 1991 Q36.5 Pro Cycling Team 2
Cyrus Monk AUS 07 Nov 1996 Q36.5 Pro Cycling Team 1
Kamil Malecki POL 02 Jan 1996 Q36.5 Pro Cycling Team 1
Marcel Camprubi SPA 15 Sep 2001 Q36.5 Pro Cycling Team 1
Walter Calzoni ITA 08 Aug 2001 Q36.5 Pro Cycling Team 1
André Drege NOR 04 May 1999 Team Coop - Repsol 1
Anton Stensby NOR 17 Jan 2001 Team Coop - Repsol 1
Cedrik Bakke Christophersen NOR 11 Dec 2001 Team Coop - Repsol 1
Johan Ravnoy NOR 23 Nov 2003 Team Coop - Repsol 1
Karsten Larsen Feldmann NOR 28 Mar 2003 Team Coop - Repsol 1
Magnus Waehre NOR 02 May 2002 Team Coop - Repsol 1
Aaron Verwilst BEL 02 May 1997 Team Flanders - Baloise 1
Elias Maris BEL 05 Oct 1999 Team Flanders - Baloise 1
Kamiel Bonneu BEL 01 Aug 1999 Team Flanders - Baloise 1
Milan Fretin BEL 19 Mar 2001 Team Flanders - Baloise 2
Noah Vandenbranden BEL 29 Jul 2002 Team Flanders - Baloise 1
Vincent Van Hemelen BEL 02 Nov 2000 Team Flanders - Baloise 1
Antwan Tolhoek NED 29 Apr 1994 Lidl - Trek 1
Asbjörn Hellemose DEN 15 Jan 1999 Lidl - Trek 1
Filippo Baroncini ITA 26 Aug 2000 Lidl - Trek 1
Marc Brustenga Masague SPA 04 Sep 1999 Lidl - Trek 1
Otto Vergaerde BEL 15 Jul 1994 Lidl - Trek 2
Fergus Browning AUS 04 Dec 2003 Trinity Racing 1
Hugo Andres Rodriguez Aguilar COL 12 Feb 2004 Trinity Racing 1
Liam Johnston AUS 06 Jun 2002 Trinity Racing 1
Tobias Risan Nakken NOR 03 Sep 2004 Trinity Racing 1
William Smith GBR 21 Mar 2004 Trinity Racing 1
Truls Nordhagen NOR 29 Dec 2002 Uno-X - Dare Development Team 1
Adne Holter NOR 08 Jul 2000 Uno-X Pro Cycling Team 1
Fredrik Dversnes NOR 20 Mar 1997 Uno-X Pro Cycling Team 2
Jonas Gregaard Wilsly DEN 30 Jul 1996 Uno-X Pro Cycling Team 1
Martin Bugge Urianstad NOR 06 Feb 1999 Uno-X Pro Cycling Team 2
Tobias Halland Johannessen NOR 23 Aug 1999 Uno-X Pro Cycling Team 1
Meeste zeges
Aantal Coureur Nat Periode
1 Stephen Williams GBR 2023 - 2023
1 Andreas Leknessund NOR 2022 - 2022
1 Ben Hermans BEL 2021 - 2021
1 Alexey Lutsenko KAZ 2019 - 2019
1 Sergey Chernetskiy RUS 2018 - 2018
1 Dylan Teuns BEL 2017 - 2017
1 Gianni Moscon ITA 2016 - 2016
1 Rein Taaramäe EST 2015 - 2015
1 Steven Kruijswijk NED 2014 - 2014
1 Thor Hushovd NOR 2013 - 2013
Meeste podiumplaatsen
Aantal Coureur Nat Periode
1 Cristian Scaroni ITA 2023 - 2023
1 Kevin Vermaerke USA 2023 - 2023
1 Stephen Williams GBR 2023 - 2023
1 Hugo Houle CDN 2022 - 2022
1 Andreas Leknessund NOR 2022 - 2022
1 Nicola Conci ITA 2022 - 2022
1 Ben Hermans BEL 2021 - 2021
1 Odd Christian Eiking NOR 2021 - 2021
1 Victor Lafay FRA 2021 - 2021
1 Alexey Lutsenko KAZ 2019 - 2019
Meeste keren gefinished
Aantal Coureur Nat Periode
3 Kristian Aasvold NOR 2021 - 2023
3 Markus Hoelgaard NOR 2018 - 2021
2 Amund Gröndahl Jansen NOR 2019 - 2023
2 August Jensen NOR 2017 - 2023
2 Carl Fredrik Hagen NOR 2022 - 2023
2 Colin Joyce USA 2018 - 2023
2 Dylan Teuns BEL 2017 - 2023
2 Floris De Tier BEL 2019 - 2023
2 Kevin Colleoni ITA 2022 - 2023
2 Odd Christian Eiking NOR 2021 - 2023
Jongste winnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
22-116 Gianni Moscon ITA 2016
23-085 Andreas Leknessund NOR 2022
25-165 Dylan Teuns BEL 2017
26-345 Alexey Lutsenko KAZ 2019
27-071 Steven Kruijswijk NED 2014
27-072 Stephen Williams GBR 2023
28-114 Rein Taaramäe EST 2015
28-132 Sergey Chernetskiy RUS 2018
35-061 Ben Hermans BEL 2021
35-205 Thor Hushovd NOR 2013
Oudste winnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
35-205 Thor Hushovd NOR 2013
35-061 Ben Hermans BEL 2021
28-132 Sergey Chernetskiy RUS 2018
28-114 Rein Taaramäe EST 2015
27-072 Stephen Williams GBR 2023
27-071 Steven Kruijswijk NED 2014
26-345 Alexey Lutsenko KAZ 2019
25-165 Dylan Teuns BEL 2017
23-085 Andreas Leknessund NOR 2022
22-116 Gianni Moscon ITA 2016
Meeste deelnames
Aantal Coureur Nat Periode
5 August Jensen NOR 2014 - 2023
5 Alexander Kristoff NOR 2014 - 2021
4 Kristian Aasvold NOR 2019 - 2023
3 Antonio Angulo Sampedro SPA 2021 - 2023
3 Colin Joyce USA 2018 - 2023
3 Odd Christian Eiking NOR 2019 - 2023
3 Edvald Boasson Hagen NOR 2015 - 2022
3 Sven Erik Byström NOR 2017 - 2022
3 Danny van Poppel NED 2016 - 2021
3 Markus Hoelgaard NOR 2018 - 2021
Jongste deelnemer
Leeftijd Coureur Nat Jaar
18-310 Lewis Bower NZL 2023
18-341 Hamish McKenzie AUS 2023
18-351 Tobias Risan Nakken NOR 2023
19-025 Noah Hobbs GBR 2023
19-073 Madis Mihkels EST 2022
19-109 Thibaud Gruel FRA 2023
19-113 Ronan Auge FRA 2023
19-152 William Smith GBR 2023
19-165 Max Poole GBR 2022
19-190 Hugo Andres Rodriguez Aguilar COL 2023
Oudste deelnemer
Leeftijd Coureur Nat Jaar
40-043 Daniel Navarro Garcia SPA 2023
38-257 Daryl Impey ZAF 2023
38-180 Bernhard Eisel OOS 2019
38-152 Stephen Cummings GBR 2019
37-363 Reto Hollenstein ZWI 2023
37-252 Zdenek Stybar CZE 2023
37-160 Simon Geschke DUI 2023
37-149 Enrico Gasparotto ITA 2019
37-082 Niki Terpstra NED 2021
36-249 Andrey Zeits KAZ 2023
Meeste ritzeges
Aantal Coureur Nat Periode
5 Alexander Kristoff NOR 2014 - 2017
3 Mathieu van der Poel NED 2018 - 2019
2 Ben Hermans BEL 2015 - 2021
2 Markus Hoelgaard NOR 2019 - 2021
2 Dylan Teuns BEL 2017 - 2017
2 Thor Hushovd NOR 2013 - 2013
1 Clément Champoussin FRA 2023 - 2023
1 Alberto Dainese ITA 2023 - 2023
1 Michele Gazzoli ITA 2023 - 2023
1 Stephen Williams GBR 2023 - 2023
Jongste ritwinnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
21-266 Nikias Arndt DUI 2013
22-101 Adam Toupalik CZE 2018
22-115 Gianni Moscon ITA 2016
23-017 Danny van Poppel NED 2016
23-085 Andreas Leknessund NOR 2022
23-209 Mathieu van der Poel NED 2018
23-212 Mathieu van der Poel NED 2018
23-236 Axel Zingle FRA 2022
24-011 Colin Joyce USA 2018
24-167 Michele Gazzoli ITA 2023
Oudste ritwinnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
35-205 Thor Hushovd NOR 2013
35-203 Thor Hushovd NOR 2013
35-060 Ben Hermans BEL 2021
33-263 Philipp Walsleben DUI 2021
30-312 Kenny Robert van Hummel NED 2013
30-092 Lars Petter Nordhaug NOR 2014
30-037 Alexander Kristoff NOR 2017
29-068 Ben Hermans BEL 2015
29-052 Dylan Groenewegen NED 2022
29-037 Alexander Kristoff NOR 2016
Meeste ritzeges in één jaar
Aantal Coureur Nat Jaar
2 Mathieu van der Poel NED 2018
2 Dylan Teuns BEL 2017
2 Alexander Kristoff NOR 2014
2 Thor Hushovd NOR 2013
1 Alberto Dainese ITA 2023
1 Clément Champoussin FRA 2023
1 Michele Gazzoli ITA 2023
1 Stephen Williams GBR 2023
1 Andreas Leknessund NOR 2022
1 Axel Zingle FRA 2022
Meeste leiderstruien
Aantal Coureur Nat Periode
4 Alexander Kristoff NOR 2015 - 2021
4 Dylan Teuns BEL 2017 - 2017
3 Ben Hermans BEL 2015 - 2021
3 Mathieu van der Poel NED 2018 - 2019
3 Sergey Chernetskiy RUS 2018 - 2018
2 Stephen Williams GBR 2023 - 2023
2 Axel Zingle FRA 2022 - 2022
2 Gianni Moscon ITA 2016 - 2016
2 Lars Petter Nordhaug NOR 2014 - 2014
2 Steven Kruijswijk NED 2014 - 2014
Jongste leider
Leeftijd Coureur Nat Jaar
19-026 Noah Hobbs GBR 2023
22-115 Gianni Moscon ITA 2016
23-017 Danny van Poppel NED 2016
23-085 Andreas Leknessund NOR 2022
23-209 Mathieu van der Poel NED 2018
23-236 Axel Zingle FRA 2022
24-208 Mathieu van der Poel NED 2019
25-145 Alberto Dainese ITA 2023
25-162 Dylan Teuns BEL 2017
26-209 Victor Lafay FRA 2022
Oudste leider
Leeftijd Coureur Nat Jaar
35-205 Thor Hushovd NOR 2013
35-061 Ben Hermans BEL 2021
34-032 Alexander Kristoff NOR 2021
30-314 Kenny Robert van Hummel NED 2013
30-093 Lars Petter Nordhaug NOR 2014
29-068 Ben Hermans BEL 2015
29-037 Alexander Kristoff NOR 2016
28-132 Sergey Chernetskiy RUS 2018
28-114 Rein Taaramäe EST 2015
28-040 Alexander Kristoff NOR 2015