Vuelta a Guatemala

Vuelta a Guatemala 2020 | Rit 3
25 Oct 2020
Pos Coureur Nat Team Leeftijd
1 PAN Roberto Carlos Gonzalez Castillero PAN Vini Zabù - KTM 26-157
2 GUA Alfredo Esteban Ajpacaja Tax GUA
3 GUA Sergio Geovani Chumil Gonzalez GUA 20-017
4 PAN Cristofer Robin Jurado Lopez PAN 24-364
5 MEX Cesar Ixehuati Mejia MEX
Vuelta a Guatemala 2020
Datum Rit Winnaar Leider Punten Berg
23.10 Rit 1 Julio Estuardo Padilla Miranda Julio Estuardo Padilla Miranda
24.10 Rit 2 Roberto Carlos Gonzalez Castillero Roberto Carlos Gonzalez Castillero
25.10 Rit 3 Roberto Carlos Gonzalez Castillero Roberto Carlos Gonzalez Castillero
26.10 Rit 4 Cristofer Robin Jurado Lopez Cristofer Robin Jurado Lopez
27.10 Rit 5 Juan Mardoqueo Vasquez Vasquez Juan Mardoqueo Vasquez Vasquez
28.10 Rit 6 Harold Martin Lopez Granizo Juan Mardoqueo Vasquez Vasquez
29.10 Rit 7 Juan Mardoqueo Vasquez Vasquez Juan Mardoqueo Vasquez Vasquez
30.10 Rit 8 Harold Martin Lopez Granizo Juan Mardoqueo Vasquez Vasquez
31.10 Rit 9 Manuel Oseas Rodas Ochoa Juan Mardoqueo Vasquez Vasquez
01.11 Rit 10 Cristofer Robin Jurado Lopez Juan Mardoqueo Vasquez Vasquez
01.11 Eindstand Juan Mardoqueo Vasquez Vasquez
Startlijst Vuelta a Guatemala 2020
Coureur Nat Geboortedatum Team Deelnames
Bolivar Gabriel Espinosa Serrano PAN 08 Dec 1996 1
Byron Patrico Guama De La Cruz ECU 14 Jun 1985 7
Cristian David Pita Bolanos ECU 06 Feb 1995 2
Cristofer Robin Jurado Lopez PAN 27 Oct 1995 1
Franklin Erasmo Archibold Castillo PAN 24 Aug 1997 1
Harold Martin Lopez Granizo ECU 03 Dec 2000 1
Manuel Oseas Rodas Ochoa GUA 05 Jul 1984 11
Pablo Andres Caicedo Romo ECU 12 Oct 1986 1
Sergio Geovani Chumil Gonzalez GUA 08 Oct 2000 2
Roberto Carlos Gonzalez Castillero PAN 21 May 1994 Vini Zabù - KTM 1
Erelijst
Jaar Datum UCI Eerste Tweede Derde
2023 26.11 2.2 GUA Gerson Victoriano Toc Xon ECU Byron Patrico Guama De La Cruz ECU Stalin Wladimir Puentestar Vasquez
2022 01.11 2.2 GUA Juan Mardoqueo Vasquez Vasquez COL Wilmar Jair Perez Munoz ECU Jimmy Santiago Montenegro Narvaez
2020 01.11 2.2 GUA Juan Mardoqueo Vasquez Vasquez COL Santiago Ordoñez Carmona ECU Byron Patrico Guama De La Cruz
2019 01.11 2.2 GUA Manuel Oseas Rodas Ochoa GUA Alfredo Esteban Ajpacaja Pax GUA Juan Mardoqueo Vasquez Vasquez
2018 01.11 2.2 GUA Alfredo Esteban Ajpacaja Pax GUA Manuel Oseas Rodas Ochoa GUA Jonathan De Leon Paz
2017 01.11 2.2 GUA Manuel Oseas Rodas Ochoa GUA Alfredo Esteban Ajpacaja Pax GUA Alder Torres Yuman
2016 01.11 2.2 CRC Roman Villalobos Solis GUA Manuel Oseas Rodas Ochoa SPA Victor Manuel Garcia Estevez
2015 01.11 2.2 CRC Roman Villalobos Solis COL Wilmar Jair Perez Munoz GUA Manuel Oseas Rodas Ochoa
2014 01.11 2.2 COL Alex Norberto Cano Ardila COL Francisco Jarley Colorado Hernandez SPA Oscar Sevilla Ribera
2013 28.04 2.2 COL Oscar Eduardo Sanchez Guarin COL Jonathan Stil Millan Ayala COL Juan Sebastian Tamayo Martinez
2012 20.05 2.2 COL Wilson Ramiro Rincon Diaz COL Freddy Orlando Piamonte Rodriguez CRC Roman Villalobos Solis
2010 31.10 2.2 COL Giovanny Manuel Baez Alvarez COL Juan Pablo Suarez Suarez COL Francisco Jarley Colorado Hernandez
2009 01.11 2.2 GUA Nery Felipe Velasquez CRC Juan Carlos Rojas Villegas COL Ismael Sarmiento
2008 01.11 2.2 VEN Manuel Eduardo Medina GUA Johnny Morales VEN Edwin Becerra
2007 01.11 2.2 MEX Carlos Lopez Gonzalez COL Rafael Anibal Montiel Cuellar VEN Carlos Jose Ochoa
2006 01.11 2.2 CRC Juan Carlos Rojas Villegas COL Hernan Dario Munoz Giraldo CRC Juan Solis
2004 01.11 2.5 GUA Lizandro Ajcu VEN Noel Vasquez MEX Carlos Lopez Gonzalez
2003 01.11 2.5 VEN Cesar Salazar COL Julio Cesar Rangel Melo COL Mauricio Ortega Ramirez
2002 01.11 2.5 COL Victor-Hugo Gonzalez Melo COL José Daniel Bernal Garcia GUA Amilcar Gramajo
1997 01.11 2.6 GUA Rodolfo Muj USA John Lieswyn GUA José Robles
Meeste zeges
Aantal Coureur Nat Periode
2 Manuel Oseas Rodas Ochoa GUA 2017 - 2019
2 Roman Villalobos Solis CRC 2015 - 2016
1 Alfredo Esteban Ajpacaja Pax GUA 2018 - 2018
1 Alex Norberto Cano Ardila COL 2014 - 2014
1 Oscar Eduardo Sanchez Guarin COL 2013 - 2013
1 Wilson Ramiro Rincon Diaz COL 2012 - 2012
1 Giovanny Manuel Baez Alvarez COL 2010 - 2010
1 Manuel Eduardo Medina VEN 2008 - 2008
1 Carlos Lopez Gonzalez MEX 2007 - 2007
1 Juan Carlos Rojas Villegas CRC 2006 - 2006
Meeste podiumplaatsen
Aantal Coureur Nat Periode
5 Manuel Oseas Rodas Ochoa GUA 2015 - 2019
3 Alfredo Esteban Ajpacaja Pax GUA 2017 - 2019
3 Roman Villalobos Solis CRC 2012 - 2016
2 Byron Patrico Guama De La Cruz ECU 2020 - 2023
2 Wilmar Jair Perez Munoz COL 2015 - 2022
2 Francisco Jarley Colorado Hernandez COL 2010 - 2014
2 Juan Carlos Rojas Villegas CRC 2006 - 2009
2 Carlos Lopez Gonzalez MEX 2004 - 2007
1 Jimmy Santiago Montenegro Narvaez ECU 2022 - 2022
1 Jonathan De Leon Paz GUA 2018 - 2018
Meeste keren gefinished
Aantal Coureur Nat Periode
5 Manuel Oseas Rodas Ochoa GUA 2015 - 2019
3 Alfredo Esteban Ajpacaja Pax GUA 2017 - 2019
3 Roman Villalobos Solis CRC 2012 - 2016
2 Byron Patrico Guama De La Cruz ECU 2020 - 2023
2 Wilmar Jair Perez Munoz COL 2015 - 2022
2 Francisco Jarley Colorado Hernandez COL 2010 - 2014
2 Juan Carlos Rojas Villegas CRC 2006 - 2009
2 Carlos Lopez Gonzalez MEX 2004 - 2007
1 Jimmy Santiago Montenegro Narvaez ECU 2022 - 2022
1 Harold Martin Lopez Granizo ECU 2020 - 2020
Jongste winnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
24-344 Juan Carlos Rojas Villegas CRC 2006
25-064 Wilson Ramiro Rincon Diaz COL 2012
25-130 Roman Villalobos Solis CRC 2015
26-130 Roman Villalobos Solis CRC 2016
26-288 Carlos Lopez Gonzalez MEX 2007
27-349 Oscar Eduardo Sanchez Guarin COL 2013
28-164 Victor-Hugo Gonzalez Melo COL 2002
28-356 Alfredo Esteban Ajpacaja Pax GUA 2018
29-205 Giovanny Manuel Baez Alvarez COL 2010
31-233 Alex Norberto Cano Ardila COL 2014
Oudste winnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
35-119 Manuel Oseas Rodas Ochoa GUA 2019
33-119 Manuel Oseas Rodas Ochoa GUA 2017
32-110 Manuel Eduardo Medina VEN 2008
31-261 Cesar Salazar VEN 2003
31-233 Alex Norberto Cano Ardila COL 2014
29-205 Giovanny Manuel Baez Alvarez COL 2010
28-356 Alfredo Esteban Ajpacaja Pax GUA 2018
28-164 Victor-Hugo Gonzalez Melo COL 2002
27-349 Oscar Eduardo Sanchez Guarin COL 2013
26-288 Carlos Lopez Gonzalez MEX 2007
Meeste deelnames
Aantal Coureur Nat Periode
11 Manuel Oseas Rodas Ochoa GUA 2006 - 2020
8 Byron Patrico Guama De La Cruz ECU 2006 - 2023
7 Alder Torres Yuman GUA 2012 - 2023
5 Alfredo Esteban Ajpacaja Pax GUA 2014 - 2019
5 Jonathan De Leon Paz GUA 2013 - 2018
5 Carlos Lopez Gonzalez MEX 2003 - 2017
4 Sergio Geovani Chumil Gonzalez GUA 2019 - 2023
4 Luis Danilo Marroquin Perez GUA 2006 - 2014
4 Segundo Mesias Navarrete Navarrete ECU 2007 - 2013
4 Jose Alirio Contreras Vasquez VEN 2007 - 2010
Jongste deelnemer
Leeftijd Coureur Nat Jaar
19-020 Jeffry Johan Romero Corredor COL 2008
19-022 Sergio Geovani Chumil Gonzalez GUA 2019
19-194 Jonathan De Leon Paz GUA 2013
19-275 Daniel Alexander Jaramillo Diez COL 2010
19-294 Cesar Paulo Pantoja Hidalgo COL 2022
19-328 Harold Martin Lopez Granizo ECU 2020
19-331 Richard Antonio Carapaz Montenegro ECU 2013
20-017 Sergio Geovani Chumil Gonzalez GUA 2020
20-084 Rafael German Meran DOM 2007
20-211 Robbie Squire USA 2010
Oudste deelnemer
Leeftijd Coureur Nat Jaar
41-229 José Ibanez COL 2009
41-176 Federico Munoz Fernandez COL 2004
38-233 Robinson Eduardo Chalapud Gomez COL 2022
38-165 Byron Patrico Guama De La Cruz ECU 2023
38-033 Oscar Sevilla Ribera SPA 2014
37-293 Hernan Dario Munoz Giraldo COL 2010
36-320 Oscar Mauricio Alvarez Paniagua COL 2014
36-304 Jean-Michel Lachance CDN 2023
36-279 Carlos Lopez Gonzalez MEX 2017
36-118 Manuel Oseas Rodas Ochoa GUA 2020
Meeste ritzeges
Aantal Coureur Nat Periode
10 Manuel Oseas Rodas Ochoa GUA 2006 - 2020
7 Byron Patrico Guama De La Cruz ECU 2006 - 2017
6 Alder Torres Yuman GUA 2012 - 2023
6 Alfredo Esteban Ajpacaja Pax GUA 2016 - 2019
5 Jairo Alonso Salas Atehortua COL 2006 - 2008
4 Juan Carlos Rojas Villegas CRC 2006 - 2009
4 Manuel Eduardo Medina VEN 2007 - 2008
3 Jonathan De Leon Paz GUA 2013 - 2016
3 Jose Alirio Contreras Vasquez VEN 2008 - 2010
3 Franklin Chacon VEN 2008 - 2008
Jongste ritwinnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
19-020 Jeffry Johan Romero Corredor COL 2008
19-194 Jonathan De Leon Paz GUA 2013
19-329 Harold Martin Lopez Granizo ECU 2020
19-331 Harold Martin Lopez Granizo ECU 2020
20-215 Javier Eduardo Gomez Pineda COL 2012
21-004 Carlos Johan Galviz Garcia VEN 2010
21-008 Isaac Bolivar Hernandez COL 2012
21-017 Jonathan De Leon Paz GUA 2014
21-076 Wilson Alexander Marentes Torres COL 2006
21-077 Wilson Alexander Marentes Torres COL 2006
Oudste ritwinnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
41-176 Federico Munoz Fernandez COL 2004
38-233 Robinson Eduardo Chalapud Gomez COL 2022
38-229 Robinson Eduardo Chalapud Gomez COL 2022
38-030 Oscar Sevilla Ribera SPA 2014
38-026 Oscar Sevilla Ribera SPA 2014
36-320 Oscar Mauricio Alvarez Paniagua COL 2014
36-118 Manuel Oseas Rodas Ochoa GUA 2020
35-355 John Fredy Parra Calada COL 2010
35-351 Wilmar Jair Perez Munoz COL 2022
35-260 Julio Cesar Rangel Melo COL 2003
Meeste leiderstruien
Aantal Coureur Nat Periode
6 Manuel Oseas Rodas Ochoa GUA 2019 - 2019
6 Oscar Eduardo Sanchez Guarin COL 2006 - 2013
6 Wilson Ramiro Rincon Diaz COL 2012 - 2012
6 Juan Pablo Suarez Suarez COL 2010 - 2010
6 Juan Carlos Rojas Villegas CRC 2006 - 2009
6 Manuel Eduardo Medina VEN 2008 - 2008
6 Carlos Lopez Gonzalez MEX 2007 - 2007
5 Alex Norberto Cano Ardila COL 2014 - 2014
5 Giovanny Manuel Baez Alvarez COL 2010 - 2010
4 Nixon Efrain Rosero Rojas ECU 2023 - 2023
Jongste leider
Leeftijd Coureur Nat Jaar
21-159 Oscar Eduardo Sanchez Guarin COL 2006
21-298 Nixon Efrain Rosero Rojas ECU 2023
23-017 Leonardo Fabio Duque COL 2003
24-340 Juan Carlos Rojas Villegas CRC 2006
24-365 Cristofer Robin Jurado Lopez PAN 2020
25-007 Jonathan Stil Millan Ayala COL 2013
25-059 Wilson Ramiro Rincon Diaz COL 2012
25-144 Juan Pablo Suarez Suarez COL 2010
25-159 Mario Alfredo Archila Velasquez GUA 2012
26-156 Roberto Carlos Gonzalez Castillero PAN 2020
Oudste leider
Leeftijd Coureur Nat Jaar
38-230 Robinson Eduardo Chalapud Gomez COL 2022
38-028 Oscar Sevilla Ribera SPA 2014
35-351 Wilmar Jair Perez Munoz COL 2022
35-260 Julio Cesar Rangel Melo COL 2003
35-119 Manuel Oseas Rodas Ochoa GUA 2019
32-110 Manuel Eduardo Medina VEN 2008
31-261 Cesar Salazar VEN 2003
31-257 Hector Hugo Rangel MEX 2012
31-233 Alex Norberto Cano Ardila COL 2014
31-074 Juan Pablo Magallanes Aranda MEX 2013