Giro del Veneto

Giro del Veneto 1912
Pos Coureur Nat Team Leeftijd
1 ITA Giovanni Roncon ITA
2 ITA Costante Girardengo ITA
3 ITA Antonio Dalle Fusine ITA
Giro del Veneto 1912
Datum Rit Winnaar Leider Punten Berg
. Eindstand Giovanni Roncon
Startlijst Giro del Veneto 1912
Coureur Nat Geboortedatum Team Deelnames
Erelijst
Jaar Datum UCI Eerste Tweede Derde
2023 11.10 1.PS FRA Dorian Godon NOR Tobias Halland Johannessen BEL Florian Vermeersch
2022 12.10 1.1 ITA Matteo Trentin FRA Rémy Rochas FRA Mattéo Vercher
2021 13.10 1.1 BEL Xandro Meurisse ITA Matteo Trentin ITA Alberto Dainese
2012 25.08 1.1 ITA Oscar Gatto COL Juan Pablo Valencia Gonzalez ITA Emanuele Sella
2010 28.08 1.1 ITA Daniel Oss SVK Peter Sagan ITA Sacha Modolo
2009 29.08 1.HC ITA Filippo Pozzato ITA Carlo Scognamiglio ITA Luca Paolini
2008 31.08 1.HC ITA Francesco Ginanni UKR Serhiy Honchar ITA Andrea Masciarelli
2007 01.09 1.HC ITA Alessandro Bertolini ZWI Florian Stalder ITA Daniele Nardello
2006 26.08 1.HC ITA Rinaldo Nocentini ITA Raffaele Ferrara ITA Sergio Marinangeli
2005 20.08 1.HC ITA Eddy Mazzoleni ITA Salvatore Commesso UKR Serhiy Honchar
2004 21.08 1.1 ITA Gilberto Simoni ITA Matteo Tosatto ITA Massimo Giunti
2003 23.08 1.1 ITA Cristian Moreni ITA Michele Bartoli ITA Danilo Di Luca
2002 24.08 1.1 ITA Danilo Di Luca ZWI Laurent Dufaux ITA Davide Rebellin
2001 01.09 1.1 ITA Giuliano Figueras ITA Danilo Di Luca ITA Davide Rebellin
2000 26.08 1.1 ITA Davide Rebellin ITA Francesco Casagrande ITA Gianluca Tonetti
1999 28.08 1.1 ITA Davide Rebellin ITA Francesco Casagrande ITA Andrea Ferrigato
1998 29.08 1.1 ITA Davide Rebellin ITA Gianni Faresin ITA Filippo Simeoni
1996 31.08 1.1 ITA Michele Bartoli ITA Andrea Tafi ZWI Mauro Gianetti
1995 02.09 1.2 ITA Flavio Vanzella ITA Gianni Faresin ITA Massimo Donati
1994 03.09 1.2 ITA Gianluca Bortolami ITA Michele Bartoli ITA Maximilian Sciandri
1993 04.09 1.2 ITA Maximilian Sciandri ITA Giorgio Furlan ITA Claudio Chiappucci
1992 29.08 1.2 ITA Massimo Ghirotto ITA Alberto Elli ITA Davide Cassani
1991 31.08 1.2 ITA Roberto Pagnin ITA Fabrizio Bontempi ITA Silvio Martinello
1990 23.08 1.2 ITA Massimo Ghirotto ZWI Pascal Richard ITA Franco Ballerini
1989 02.09 Cat 4 ITA Roberto Pagnin ITA Maurizio Fondriest Andrei Tchmil
1988 03.09 ITA Moreno Argentin ITA Bruno Cenghialta ITA Gianni Bugno
1987 29.08 Cat 1 OOS Gerhard Zadrobilek ITA Marino Amadori ITA Maurizio Vandelli
1986 14.09 Cat 1 ITA Maurizio Rossi ITA Alberto Volpi ITA Ezio Moroni
1985 . ITA Claudio Corti ITA Stefano Colage ITA Stefano Giuliani
1984 08.09 Cat 1 ITA Moreno Argentin ITA Ezio Moroni ITA Claudio Corti
1983 10.09 Cat 1 DEN Jesper Worre NOR Dag Erik Pedersen ITA Davide Cassani
1982 11.09 Cat 1 ITA Pier Mattia "Pierino" Gavazzi ITA Ennio Vanotti ITA Giuseppe Petito
1981 05.09 ITA Giovanni Mantovani (1955) ITA Pier Mattia "Pierino" Gavazzi ITA Silvano Contini
1980 06.09 ITA Carmelo Barone ITA Pier Mattia "Pierino" Gavazzi ITA Silvano Contini
1979 29.09 ITA Francesco Moser ITA Giovanni Battaglin ITA Silvano Contini
1978 30.09 ITA Valerio Lualdi ITA Pier Mattia "Pierino" Gavazzi ZWE Bernt Johansson
1977 01.10 ITA Giuseppe Saronni BEL Roger De Vlaeminck ZWE Bernt Johansson
1976 11.09 ITA Alfio Vandi ITA Giancarlo Polidori ITA Sigfrido Fontanelli
1975 13.09 ZWI Roland Salm ITA Giancarlo Polidori ITA Wladimiro Panizza
1974 07.09 BEL Roger De Vlaeminck ITA Costantino "Tino" Conti ITA Giovanni Battaglin
1973 29.09 ITA Franco Bitossi ITA Enrico Paolini ITA Wladimiro Panizza
1972 23.09 ITA Enrico Paolini ITA Donato Giuliani ITA Giovanni Varini
1971 02.10 ITA Giancarlo Polidori ITA Italo Zilioli ITA Donato Giuliani
1970 21.06 ITA Franco Bitossi ITA Felice Gimondi ITA Marino Basso
1969 21.09 ITA Mino Denti ITA Michele Dancelli ITA Giancarlo Polidori
1968 21.09 ITA Alberto Della Torre ITA Bruno Mealli ITA Silvano Schiavon
1967 23.09 ITA Luciano Galbo ITA Marino Basso ITA Flaviano Vicentini
1966 24.09 ITA Michele Dancelli ITA Flaviano Vicentini ITA Adriano Passuello
1965 25.09 ITA Michele Dancelli ITA Italo Zilioli ITA Gianni Motta
1964 19.09 ITA Italo Zilioli ITA Guido De Rosso ITA Gianni Motta
1963 15.09 ITA Italo Zilioli ITA Guido De Rosso ITA Franco Balmamion
1962 16.09 SPA Angelino Soler Romaguera ITA Franco Cribiori ITA Guido De Rosso
1961 17.09 ITA Nino Defilippis ITA Bruno Mealli ITA Angelo Conterno
1960 04.09 ITA Diego Ronchini ITA Armando Pellegrini ITA Ercole Baldini
1959 13.06 ITA Rino Benedetti ITA Adriano Zamboni ITA Bruno Monti
1958 07.09 ITA Adriano Zamboni ITA Alfredo Sabbadin ITA Giuseppe Fallarini
1957 22.09 ITA Angelo Conterno ITA Bruno Monti ITA Germano Barale
1956 01.07 ITA Giorgio Albani ITA Cleto Maule ITA Guido Boni
1955 13.06 ITA Adolfo Grosso ITA Pierino Baffi ITA Walter Serena
1954 19.09 ITA Luciano Maggini ITA Giuseppe Doni ITA Armando Barducci
1953 13.09 ITA Fiorenzo Magni ITA Luciano Maggini ITA Aldo Zuliani
1952 28.09 ITA Adolfo Grosso ITA Danilo Barozzi ITA Waldemaro Bartolozzi
1951 23.09 ITA Antonio Bevilacqua (1918) ITA Luciano Maggini ITA Danilo Barozzi
1950 03.09 ITA Luigi Casola ITA Sergio Pagliazzi ITA Luciano Frosini
1949 11.09 ITA Fausto Coppi ITA Giulio Bresci ITA Adolfo Leoni
1948 13.06 ITA Luciano Maggini ITA Antonio Bevilacqua (1918) ITA Vittorio Seghezzi
1947 31.08 ITA Fausto Coppi ITA Fiorenzo Magni ITA Angelo Menon
1945 . ITA Luigi Casola ITA Orfeo Falsiroli ITA Giuseppe Magni
1942 24.07 ITA Pierino Favalli ITA Olimpio Bizzi ITA Osvaldo Bailo
1941 20.04 ITA Fausto Coppi ITA Cino Cinelli ITA Enrico Mollo
1939 02.07 ITA Adolfo Leoni ITA Walter Generati ITA Adriano Vignoli
1938 16.10 ITA Secondo Magni ITA Osvaldo Bailo ITA Mario Vicini
1936 14.06 ITA Renato Scorticati ITA Carlo Sbersi ITA Gaspare Babini
1935 . ITA Vasco Bergamaschi ITA Antonio Fraccaroli ITA Domenico Oggero
1934 . ITA Aldo Canazza ITA Raffaele Di Paco ITA Pietro Rimoldi
1931 . ITA Aldo Canazza ITA Guglielmo Segato ITA Antonio Andreetta
1930 . ITA Aldo Canazza ITA Vasco Bergamaschi ITA Renato Scorticati
1928 . ITA Alfredo Binda ITA Antonio Giuseppe Negrini ITA Alfonso Piccin
1927 . ITA Alfonso Piccin ITA Michele Gordini ITA Livio Cattel
1926 . ITA Costante Girardengo ITA Alfredo Binda ITA Domenico Piemontesi
1925 . ITA Costante Girardengo ITA Adriano Zanaga ITA Giovanni Brunero
1924 . ITA Costante Girardengo ITA Gaetano Belloni ITA Federico Gay
1923 . ITA Costante Girardengo ITA Giovanni Brunero ITA Emilio Petiva
1922 . ITA Alfredo Sivocci ITA Luigi Molon ITA Bartolomeo Aimo
1912 . ITA Giovanni Roncon ITA Costante Girardengo ITA Antonio Dalle Fusine
1909 . ITA Luigi Pogliani ITA Giovanni Micheletto ITA Lauro Bordin
Meeste zeges
Aantal Coureur Nat Periode
4 Costante Girardengo ITA 1923 - 1926
3 Davide Rebellin ITA 1998 - 2000
3 Fausto Coppi ITA 1941 - 1949
3 Aldo Canazza ITA 1930 - 1934
2 Massimo Ghirotto ITA 1990 - 1992
2 Roberto Pagnin ITA 1989 - 1991
2 Moreno Argentin ITA 1984 - 1988
2 Franco Bitossi ITA 1970 - 1973
2 Michele Dancelli ITA 1965 - 1966
2 Italo Zilioli ITA 1963 - 1964
Meeste podiumplaatsen
Aantal Coureur Nat Periode
5 Davide Rebellin ITA 1998 - 2002
5 Costante Girardengo ITA 1912 - 1926
4 Pier Mattia "Pierino" Gavazzi ITA 1978 - 1982
4 Giancarlo Polidori ITA 1969 - 1976
4 Italo Zilioli ITA 1963 - 1971
4 Luciano Maggini ITA 1948 - 1954
3 Danilo Di Luca ITA 2001 - 2003
3 Michele Bartoli ITA 1994 - 2003
3 Silvano Contini ITA 1979 - 1981
3 Michele Dancelli ITA 1965 - 1969
Meeste keren gefinished
Aantal Coureur Nat Periode
6 Davide Rebellin ITA 1998 - 2022
5 Costante Girardengo ITA 1912 - 1926
4 Danilo Di Luca ITA 1999 - 2003
4 Pier Mattia "Pierino" Gavazzi ITA 1978 - 1982
4 Giancarlo Polidori ITA 1969 - 1976
4 Italo Zilioli ITA 1963 - 1971
4 Luciano Maggini ITA 1948 - 1954
3 Matteo Trentin ITA 2021 - 2023
3 Michele Bartoli ITA 1994 - 2003
3 Francesco Casagrande ITA 1999 - 2001
Jongste winnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
20-009 Giuseppe Saronni ITA 1977
20-279 Alfio Vandi ITA 1976
21-218 Fausto Coppi ITA 1941
21-356 Italo Zilioli ITA 1963
22-170 Adolfo Leoni ITA 1939
22-295 Angelino Soler Romaguera SPA 1962
22-329 Francesco Ginanni ITA 2008
22-360 Italo Zilioli ITA 1964
23-013 Alberto Della Torre ITA 1968
23-028 Luciano Maggini ITA 1948
Oudste winnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
36-036 Alessandro Bertolini ITA 2007
33-071 Matteo Trentin ITA 2022
33-010 Franco Bitossi ITA 1973
32-362 Gilberto Simoni ITA 2004
32-336 Antonio Bevilacqua (1918) ITA 1951
32-280 Fiorenzo Magni ITA 1953
32-221 Angelo Conterno ITA 1957
32-022 Eddy Mazzoleni ITA 2005
31-281 Pier Mattia "Pierino" Gavazzi ITA 1982
31-182 Flavio Vanzella ITA 1995
Meeste deelnames
Aantal Coureur Nat Periode
6 Davide Rebellin ITA 1998 - 2022
5 Costante Girardengo ITA 1912 - 1926
4 Danilo Di Luca ITA 1999 - 2003
4 Pier Mattia "Pierino" Gavazzi ITA 1978 - 1982
4 Giancarlo Polidori ITA 1969 - 1976
4 Italo Zilioli ITA 1963 - 1971
4 Luciano Maggini ITA 1948 - 1954
3 Matteo Trentin ITA 2021 - 2023
3 Michele Bartoli ITA 1994 - 2003
3 Francesco Casagrande ITA 1999 - 2001
Jongste deelnemer
Leeftijd Coureur Nat Jaar
18-292 Nicolo Arrighetti ITA 2023
19-340 Arnaud Tendon ZWI 2022
19-345 Francesco Busatto ITA 2022
20-009 Giuseppe Saronni ITA 1977
20-018 Mathys Rondel FRA 2023
20-214 Peter Sagan SVK 2010
20-279 Alfio Vandi ITA 1976
20-325 Abner Santiago Umba Lopez COL 2023
21-026 Jordan Labrosse FRA 2023
21-095 Davide Piganzoli ITA 2023
Oudste deelnemer
Leeftijd Coureur Nat Jaar
51-064 Davide Rebellin ITA 2022
40-315 Domenico Pozzovivo ITA 2023
38-203 Jakob Fuglsang DEN 2023
38-059 Serhiy Honchar UKR 2008
38-050 Reto Hollenstein ZWI 2023
38-030 Massimo Podenzana ITA 1999
37-145 Alessandro De Marchi ITA 2023
36-216 Angelo Conterno ITA 1961
36-146 Alessandro De Marchi ITA 2022
36-050 Gianluca Brambilla ITA 2023
Meeste ritzeges
Aantal Coureur Nat Periode
Jongste ritwinnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
Oudste ritwinnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
Meeste ritzeges in één jaar
Aantal Coureur Nat Jaar
Meeste leiderstruien
Aantal Coureur Nat Periode
Jongste leider
Leeftijd Coureur Nat Jaar
Oudste leider
Leeftijd Coureur Nat Jaar